Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

MrRabbit

[SCAM] Inwestycja w kopalnie BTC - udziały w firmie - Sponsor opłaca 500$ za każde 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zarobili. Scooter, nie widziałeś struktury i osób w niej będących, ja tak. Więc lepiej wiem i chyba lepiej mogę ocenić czy konta są prawdziwe. Przecież nie wynajęli 20 osób aby odpisywali na wiadomosci i zeby to wygladalo realnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie musza - sa boty do tego a czy konta sa realne to popatrz wyżej ... 

zaden problem kupic czy stworzyc zweryfikowane konta fb i taka to ich realnosc 

ehh naiwnosc paralizuje w anonimowe osoby ich bezinteresownosci i rozdawanie $ jak ulotek na ulicy na gebe i bez umowy jakiejkolwiek na pismie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież nie wynajęli 20 osób aby odpisywali na wiadomosci i zeby to wygladalo realnie. 

Dlaczegóżby nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko okaże się za niecałe 2 tygodnie. Ogółem posiadam też informacje, których nie mogę podać, a które jeszcze bardziej przekonują mnie do realności tego wszystkiego. Boty nie pisałyby w ten sposób. Na każde pytanie dobra odpowiedź, czasami wkurzenie itd. Większość ma zdjęci - realne zdjęcia na przełomie kilku lat. Podobnie dzieci itd. Wiele jest takich co się nie znają nawzajem. Ja nie mam powodów do obaw. Tutaj chyba wypowiedzi swoje skończę, bo ciężko jest odpowiadać na pytania w kółko z tym samym nastawieniem i mające ten sam cel. Jednocześnie mogę powiedzieć, że Twoje CEX.IO w sygnaturce to oszustwo i dlaczego reklamujesz je. Daj mi proszę dowód, że Admin nie jadł dzisiaj gęsiny w sosie grzybowym za nasze pieniądze. Jeśli takie coś jest na tym forum dozwolone, to mógłbym zrobić niezły spamik.

A dlaczego tak pepperoniss? Niestety dalej dysputować nie będę. Czy jest może jakiś przycisk lub możliwość ignorowania niektórych osób na forum? Jak tak to gdzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego nie możesz podać innych informacji? Przecież chodzi o pomaganie innym. Jeśli inni by poznali bardziej przekonywujące informacje, to może pomogło by to im podjąć decyzję, bo mieliby więcej danych do analizy. Czyż nie o to właśnie chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nastąpi postępowanie karne to na wniosek sądu uzyskanie IP też jest nielegalne, OK. 

Nie przekręcaj tego co napisałem... To nieładnie :)

Po pierwsze jakie postępowanie karne?

Po drugie IP kogo?

Po trzecie informację o IP od kogo?

Przecież uzyskanie rzekomo oferowanego sponsoringu nie wymaga żadnego kontaktu przez internet ani z drugą stroną umowy ani też ze sponsorem, organizatorem czy jakimś innym utajnionym deklikwentem...

A w pozwie trzeba wymienić pozwanego i jego adres zamieszkania... Uwierz mi nie da się go wskazać pozwanego jako Delikwent, który dnia 01 listopada 2015 roku logował się na koncie piramidy finansowej z adresu IP 000.000.000.000 zamieszkałby Bóg wie gdzie....

Po raz kolejny przypomnę, że umowę zawierają dwie strony...

Z kim zawierana jest umowa w tym przypadku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i o to chodzi, ale są to bardziej prywatne informacje, których prosił mnie Organizator nie przekazywać dalej. Chodziło głównie o upewnienie się. Tak więc poproszę Polona, peperonisa, scootera i VinXina o napisanie TAK/NIE czy sponsoring będzie prawdą - jak myślicie. Jestem ciekaw Waszych krótkich opinii i to czy będziecie mieć rację :) Krótko Czy sponsoring jest prawdziwy - TAK/NIE :)

Już pisałem, nie będę z tobą dyskutować bo i tak to nie ma sensu. Zawsze znajdzie się kolejne pytanie i kolejna wątpliwość. Teraz napisz TAK/NIE - jak uważasz - czy sponsoring okaże się realny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@TRUPIOBLADY

Nie odpowiedziałeś na żadne istotne pytanie...

Konta są realne bo są a Ty lepiej wiesz bo wiesz a wiesz bo masz tajne informacje od tajnych ludzi z tajnych fiirm....

Piszesz brednie o windykacjach, brednie o trudnościach z zawarciem normalnej umowy. 

Piszesz, że wszystko jest jasne i proste choć ciągle nie wiadomo z kim i jaką umowę się zawiera...

Powołujesz się na ludzi kompletnie bez jakiejkolwiek historii.

Bez możliwości faktycznej weryfikacji a ci ludzie za deklarację pomocy chcą tylko ode mnie przelewu realnych pieniędzy na rzecz nie wiadomo kogo i nie wiadomo za co...

Temat śmierdzi na odległość oszustwem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pepperoniss, sprawa sie troche zmienila z windykacją, gdybyś śledził temat to byś wiedział

Tak, konta są realne i mogę dać sobie dwie ręce i dwie nogi uciąć. A jaką ja mam pewność, że Ty jesteś realny? Na głupie pytania są głupie odpowiedzi. W żadnym programie - ani profits25, ani ten crowdfunding, ani TM, ani innym nie było problemów, a tu wyskakujecie, że może ktoś oszuka, że może sponsor oszuka itd. Nie wiem po co w ogóle traciłem czas. Przecież każdy wie swoje, a ja mogę na każde pytanie powiedzieć - "jak to w tym biznesie - zawsze istnieje ryzyko". Ta, to, że kosmici do mnie podlecą na chodniku też jest możliwe. Kto nie ryzykuje ten nie ma. Ja jestem swojego pewny. Odpiszesz więc TAK/NIE? Przecież nic się nie stanie jak nie będziesz mieć racji, przecież po wypowiedziach wychodzi na to, że na razie odpowiednią jest NIE, racja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybacz ale nie uwierzę, że gościu chce rozdać 200 nieznanym sobie osobom 100.000$ - 500.000$ do zainwestowania w piramidalny program, który może zniknąć szybciej niż się pojawił. 

Chcesz to wierz... To Twoje pieniądze...

Ty po prostu świadomie lub nie stosujesz prymitywną socjotechnikę nazywając sponsorowanego Sponsorem... 

Otóż póki co umowa jest prosta:

1) to Twój mityczny Sponsor ma zostać zasponsorowany kwotą 100 - 500 zł od jelenia, który

2) nie będzie miał nawet kogo do Sądu pozwać, bo nie wie z kim zawiera umowę., który

3) z tego powodu nie będzie miał żadnej możliwości wyegzekwowania obiecanego świadczenia....

Mi nie jest potrzebna ani Twoja noga ani Twoja ręka ani też dwoje rąk i nóg... Rozumie jednak, że wszystkich, o których z taką pewnością zapewniasz znasz od lat, spotykałeś się z nimi setki razy, wielu okolicznościach i co do ich tożsamości nie możesz mieć z tego powodu żadnych wątpliwości...

To jak jest realizowany projekt to typowy schemat oszustwa na altruistę... 

To taka  owoczesna odmiana oszustwa nigeryjskiego...

Przeczytaj z boku na spokojnie to co sam naskrobałeś....

pepperoniss, sprawa sie troche zmienila z windykacją, gdybyś śledził temat to byś wiedział

Super...

Zmieniło się... Rzekomy wykładca kasy nie będzie dochodził swoich roszczeń albo tylko w ostateczności dlatego bez obaw można mu przelać kasę... Faktycznie, to wzbudza zaufanie... Chodzić po mieście i krzyczeć, że jak się mnie oszuka albo nie wywiąże z umowy to nie będę dochodził tego co mi się należy...

Na głupie pytania są głupie odpowiedzi.

Rzecz w tym, że żadne pytanie głupie nie było a Ty nie odpowiedziałeś w zasadzie na żadne istotne pytanie....

Poza tym, jak to się mówi... Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi...

W żadnym programie - ani profits25, ani ten crowdfunding, ani TM, ani innym nie było problemów,

Skąd to wiesz?

Od tajnego sponsora i jego kont klonów?

A może jątew trzeciej żony prastryjecznego brata zna paszenoga półbrata kogoś kto został przez tego nie wiadomo kogo był zasponsorowany?

a ja mogę na każde pytanie powiedzieć - "jak to w tym biznesie - zawsze istnieje ryzyko".

Możesz... I co z tego?

Czy to oznacza, że w każdy najbardziej śmierdzący interes należy wchodzić?

A może, że nie warto ssprawdzać i weryfikować swoich konntrahentów, bo i tak jest ryzyko...

Naprawdę uważasz, że nie warto ryzyko minimalizować. I najlepiej zacząć od weryfikacji kogoś, kto składa mi super korzystną ofertę, gdzie to ja mam pierw kasę wyłożyć.

Czy obietnica kasy ma aż tak mnie zaślepiać by bezkrytycznie byle komu przelewać kasę...

Kto nie ryzykuje ten nie ma.

Mylisz się... Ryzyko nie jest niezbędnym elementem posiadania czy wzbogacania się...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pepe, przeczytałem Twoją wypowiedź i jak do słupa mów. Mówię jedno ale słup to samo - nic nie rozumie. Ok, nie wierzysz, dobrze. Nie chce mi się już nawet na Twoje pytania i posty udzielać odpowiedzi, znudziło mi się to. Po prostu znudziło. Dla Ciebie to niemożliwe, dla mnie możliwe. Cóż. Ile ludzi tyle opinii. Tutaj, pozwolisz, skończę z Tobą rozmowę, ale chętnie poczytam co masz do zarzucenia jeszcze Sponsorowi i (być może) mi :) Zapewne będę mieć jakieś wiadomości do napisania to i może odpowiem na jakieś Twoje pytania (które uznam za sensowne).

Ja już dzięki temu sponsoringowi poznałem wiele ciekawych ludzi. Nawet teraz piszę z pewną osobą z CF i napisał mi, że pomimo, że on nie był sponsorowany, bo nie chciał, ale jego poleceni już byli. Ma bardzo dobry z nimi kontakt. A sam - ma 57 lat :) Powiem więcej - to jest Pan Kazimierz, który "stracił" 35 milionów złotych (portfel BTC z 10000 BTC za które dał 20$).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uważam, że 50/50 ze stricte jednego powodu :

Możliwe, że opłacą i dadzą Wam konta - wyciągną z systemu refów "kopalni" o wiele więcej niż od Was i będą w stu procentach kryci - nie będzie oskarżeń o oszustwo. No i wszyscy ludzie przekonani o ich dobrym sercu skorzystają jeszcze raz i wciągną znajomym - w kolejnej zbiórce weźmie udział o wiele większa liczba osób - w tym konkretnym programie (BitClub Network) nikt nie musi używać innych pieniędzy niż tych zebranych od Was. Jeżeli są naprawdę inteligentni to tak zrobią.

Druga możliwość, że wezmą od Was kasę założą konta w tym programie, wyciągną kasę, a konta sobie zostawią lub po prostu zawiną się z pieniędzmi.

Mam natomiast 100% pewności, że Sponsor i jego zarząd spółek to twór mityczny - najmniejszy cień szansy na to rozwiałeś podając nazwy tych programów - żaden szanujący się człowiek biznesu tego nie tyka, to domena oszustów i kanciarzy + ludzi liczących na szybki zarobek.

Jedyne z czym się nie zgodzę to z jałową według pepe windykacją - półświatek by to wziął. Ma jednak całkowitą rację, że żaden sąd lub szanująca się firma by tego nie ruszyła.

W kwesti kopalni - jest to przykrywka dla Ponziaka - to już ustaliliśmy. Ponadto nie widzę sensu wiązania Sponsora i całej struktury w której bierzesz udział z tym programem i tym weryfikować ich realność. Patrzę na fakty i weryfikuję to co mówisz.

Względem realności kont fb - mogę zakupić z 200 wieloletnich kont fb nawet prowadzonych przez ten okres czasu, czyt. dodawane zdjęcia etc. Są ludzie zajmujący się handlem takimi kontami - FB nie jest w jakikolwiek sposób wiarygodnym źródłem weryfikacji osoby. Co do jednoczesnej rozmowy z paru kont fb - z jednego komputera możesz odpalić z 20 kont fb naraz ;)

Ponadto zbyt dużo pięknych słów i haseł - dodatkowo takie aspekty, jak rozmowa z Panem Kazimierzem o tym jakoby stracił 10,000 BTC w odpowiednim momencie i inne smaczki - mają Cię one po prostu nakręcić na ten projekt. Tak samo mówienie, że Sponsora zna tylko jedna osoba, ale mu ufa i jej zaufanie do niego ciągle rośnie - dlaczego rośnie i jakie są tego przyczyny? Nie ma konkretów i wszystko jest szyte grubymi nićmi a najbardziej nie realnym aspektem jest mówienie, że zarząd spółek zajmuje się takim czymś jak decydowanie o finansowaniu dużej ilości nieznajomych ludzi o niepotwierdzonej tożsamości w podejrzanych programach lub takich działających na zasadzie schematu Ponziego.

Na dobrą sprawę nie znasz nikogo poza tymi, którzy tak jak Ty czekają na opłacenie konta w programie - anonimowość, anonimowość, anonimowość.

Wejście w jakiekolwiek układy z tym gronem osób jest według mnie tak samo opłacalne i bezpieczne jak wbiegnięcie na ślepo na pole minowe uciekając przed salwami z AK47.

PS. Wszystko bierzesz na wiarę w altruizm tych osób - ja tu nie widzę nawet cienia altruizmu jedynie chęć wzbogacenia się czyimś kosztem.
PS2. Czy to jest rzeczony Piotr Turczyński mający kontakt ze Sponsorem ? http://www.siepomaga.pl/u/piotr-turczynski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cały czas się coraz bardziej upewniam i zbieram zaufanie do różnych ludzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę odpowiedz mi na pytanie czy tamta osoba to Piotr Turczyński o którym mówisz - jeżeli tak dowiesz się czegoś co możliwe, że zmieni Twoje podejście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O [---], chcesz powiedzieć, że naciągam ludzi?! Źe wiedziałbym, że to oszustwo i chcę ich wciągnąć? Gdybym mógł to bym Ci splujnął teraz w twarz. Bezczelny, po prostu bezczelny. Tego się po tobie nie spodziewalem. Bym cie chetnie wyzwal od ..., ale tego nie zrobię. Jak w ogóle śmiesz próbować zarzucać mi OSZUSTWO?! Na jakiej podstawie? Źałosne... Proszę, nie edytuj postu, bo chcę złożyć na ciebie skargę za takie coś :)

A już wróćmy do użytkowników, do których mam szacunek - VinXin - tak, to On. https://www.facebook.com/piotr.turczynski.73?fref=ts - tutaj jest jego profil na FB. To On zna Sponsora z imienia i nazwiska i to jemu Sponsor jedynie ufa z tego grona. 

A raczej tak mi się wydaje - z tego zdjęcia jest podobny.

Proszę, napisz. Chętnie przeczytam. Tej osoby nie znam dobrze, więc nie powiem, że tak nie jest. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż - tak więc koniec tematu z mojej strony. Ten człowiek ma powiązania z Kujawą - nie jest więc w żadnym wypadku człowiekiem godnym zaufania. Widzę, że Pietruszkowe grono działa na większą skalę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@TRUPIOBLADY

Hm...

Nie bardzo wiem gdzie wyczytałeś takie rewelacje... Nie wiem co i gdzie czytasz ale  nic takiego co mi imputujesz nie napisałem...

Odpowiedzi z kim ma być umowa zawarta nie mam...

I widzę dwie możliwe przyczyny:

Albo tej informacji najzwyczajniej nie masz i dlatego nie możesz się nią podzielić...

Albo nie możesz się tą informacją podzielić bo wiesz, że to oszustwo i kto za nim stoi...

Ja nie wiem dlaczego nie podajesz informacji kto ma być drugą stroną umowy... Ty wiesz... Ale trzymasz też tę wiedzę w tajemnicy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tzn. ta osoba zna się również z Justyną Dubel, która z Pietruszką ma na pieńku i miała mieć z tym chajkowskim rozprawę sądową. Ale dzięki, zapytam ją o to :)

Niee, to nie jest tajemnicą. Wiele razy pisałem o tym, że Sponsor jest anonimowy, więc odpowiedź już przewijała się wieeelokrotnie. Wystarczyło przeczytać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To z kim będzie zawarta umowa?

Nie da się zawrzeć umowy z nikim... Jest Pożyczkobiorca musi być Pożyczkodawca... Nie da się inaczej...

Ja się nie pytam kogo jelenie mają sponsorować czyli o personalia tajemniczej osoby zwanej przez Ciebie Sponsorem...

Ja się pytam z kim ta umowa będzie zawierana. Skoro o kasie decydują zarządy spółek to spodziewam się, że to będą te spółki reprezentowane przez zarząd. Pytanie jest prozaicznie proste.

Od których spółek dostanę pieniądze?

Komu będę musiał oddać kasę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma podanych, dla Nas są to informacje zatajone. Przeczytałeś może na poprzedniej stronie mój post? Tutaj nie ma jednak windykacji takiej jaka była w jednym z innych programów. Tutaj to się jednak opiera na zaufaniu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty to widzę stoisz przy swoim. Być może masz rację. Ja jednak im zaufałem, tak jak wielu innym, bo nie mam podstaw aby nie zaufać, tym bardziej, że jest potwierdzony fakt, że opłacali konta w innych programach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to pokaż te potwierdzenie...

Pewnie też jest utajnione :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzeniem dla mnie są słowa realnych osób, z którymi można rozmawiać na Skypie, mają konta na FB itd. Dla Ciebie to nie jest potwierdzenie. Cóż...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta