Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

pepperoniss

OSTRZEŹENIE - Podejrzenie oszustwa na dużą skalę. Podejrzane osoby oferują za opłatą 100 zł konto w BitClubNetwork zasilone kwotą od 599$ do 5099$

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni trafiają do mnie podejrzane informacje w ramach których nieznana osoba jest ponoć gotowa opłacić nieznaym sobie osobom konto w BitCkubNetwork kwotą od 599$ do 2599$ w zamian za przelanie kwoty od 100 zł do 500 zł.

Pierwsze informacje takie informacje docierały do mnie już na początku października.
W połowie października jeden z forumowiczów pisał do mnie na PW

nie bez powodu pisałem wcześniej o inwestycji 100 zł w zamian za opłacenia dla nas konta za 600$. Otóż mam dojście do osoby, która szuka 200 osób i opłaci pakiet za 600$ po przelaniu 100 zł lub za 1200$ po przelaniu 200 zł. Już wcześniej miałem w ten sposób opłacony pakiet w innym programie i wszystko było ok, więc nie spodziewam się, żeby tutaj miało być inaczej.

Oferta wygląda tak, że przelewamy 100 zł, dajemy dane do założenia konta i on zakłada je za nas i opłaca nam pakiet za 600 dolarów. Oczywiście po otrzymaniu dostępu do konta zmieniamy hasło i już nikt więcej poza nami nie może się do niego zalogować. Oddajemy 600 dolarów (niestety), ale dopiero jak zarobimy na programie. Można też opłacić 200 zł i dostać pakiet za 1200 dolarów. Można takich pakietów wziąć nawet kilka na siebie, ale trzeba podać inne dane portfela bitcoin, mail itp. 
Można też na tych samych warunkach proponować to innym i wtedy są oni rejestrowani już bezpośrednio pod nas i mamy prowizję z 600$ opłaconych przez sponsora, także wtedy zarabiamy o wiele szybciej i więcej.

Osoba ta zapewniała mnie, że jej konto zostało na podobnych zasadach opłacone w innym programie. 

Ostatnio kolega @TRUPIOBLADY przedstawił tę propozycję na naszym forum (LINK)

Na domiar złego dziś otrzymałem maila o następującej treści:

Mówi się, że pieniądz robi pieniądz.
Znasz to powiedzenie, prawda?
Ja mówię, że znajomości robią pieniądz :)
Mój znajomy, Tomasz Sychowski, dał mi znać
o okazji wspieranej przez zewnętrznego inwestora.
Inwestor przeznaczył już dwie transze po 500.000 zł każda.
Dzieki temu inwestycja zaczyna sie od 100 zł dla człowieka
poleconego ode mnie, a inwestor daje od siebie 599$.
Chodzi o inwestycje w kopalnię BitCoina.

Jeśli jesteś otwarty na alternatywne opcje inwestycyjne
(aktualna zyskowność ok 0,2 - 0,5 % dziennie) to wejdź tutaj,
zostaw swój email i podeślę Ci zwięzłe informacje
oraz oraz link do nagrania prezentacji związanej
z kopalnią bitcoinów.
0,2 % dziennie to podwojenie kapitału w rok.
0,5% dziennie to pomnożenie go w rok x6. 
Z ciekawostek: od niedawna bitcoiny możesz
kupić nawet w Źabce, a także płacić nimi rachunki
Jeśli płacisz za coś bitcoinami - nie płacisz VAT.

Pozdrawiam,
Mikołaj Grząślewicz
P.S.
Takie okazje nie zdarzają się zbyt często,
dlatego postanowiłem dać Ci o tym znać.
We wtorek o 20:00 koniec. 

P.P.S.
Nie zostawiaj na tej stronie swojego maila
jeśli nie interesują Cię alternatywne inwestycje.
Będę wiedział na przyszłość, że taka tematyka
Cię nie interesuje.

Po zarejestrowaniu się z linka podanego w tym poście pojawia się strona z następującą informacją:

(Uwaga: Ta strona nie pojawi się drugi raz)

Dziękuję, że zgłosiłeś się po więcej
informacji.

Mój znajomy (Tomasz Sychowski) który mocno działa
z BitClub Network pozyskał inwestora,
który aktualnie opłaca ludziom konta
za 599$ (maksymalna liczba osób 200).
Czyli jak to wygląda?
Wpłacasz 100 zł.
Za to dostajesz oplacone konto w BitClub kwotą 599 $. To jest przy
aktualnej stawce dolara ponad 2 000 zł. (to daje dźwignię x20)
Aktualna zyskowoność kopalni to od 0,2% do 0,5% dziennie (bez polecania).
Jako posiadacz konta stajesz się współudziałowcem zysków kopalni.
Można zwiększyć zyski polecając konto innym.
Z czego między innymi bierze się zarobek?
- od każdego wykopanego bitcoina
- od transakcji bitcoinowych zatwierdzanych przez kopalnię

Konto jest już Twoją własnością. Jest tylko jeden
warunek - pierwsze zarobione 599$ oddajesz inwestorowi.
Kwota 599$ wyłożona przez inwestora rozkłada się na opłatę
za założenie konta i 500$ które pracuje.
500$ przy aktualnej zyskowności możę zwrócić się w ciągu
między 4-12 miesięcy i pracuje dalej. 
Wszystko co będziesz zarabiać ponad to - jest dla Ciebie.
Obejrzyj koniecznie ten webinar (nagranie) na youtube:
Możesz obejrzeć na przyspieszeniu 1.25 -  1.5 -  Tomek bardzo wyraźnie mówi.
W prawym dolnym rogu zaznaczyłem czerowną ramką gdzie możesz
to zrobić.

Przentacja na temat jak zarabiać z kopalnią bitcoinów

Źeby założyć konto w BitClub porzebne są takie dane:

• imię

• nazwisko

• login (jaki chcesz mieć do konta)
Przelew za siebie robisz na następujące dane:
Wojciech Górniak
85 1680 0023 0000 0005 XXXX XXXX
Tytuł: Bitcoin, Imię i Nazwisko
Kwota: 100 zł
Możesz także dokonać wpłaty 100 zł przez PayPal na konto wojcie[---]@wp.pl

Kiedy zrobisz przelew to daj mi znać i odhaczę Cię na liście.
Konta są zakładane według kolejnosci wpływu przelewu. 
(aktualnie może to potrwać ok 2-3 tygodnie)
"Mam zrobić przelew na jakieś konto z nazwiskiem, które nic mi nie mówi?"
Tak. To konto z zespołu inwestora.
Mam kilkuset klientów. Prowadzę od 4 lat bloga i zebrałem ponad 8.000 subskrybentów.
Wkładam mnóstwo wysiłku i czasu by moi klienci byli zadowoleni.
Chcę żebyś Ty także był.

"Dlaczego inwestor sam nie zainwestuje miliona na własnym koncie, tylko opłaca konta ludziom?"
Ponieważ konta można polecać dalej i na tym także zwiększać
zyski. Na tym inwestor zarobi po prostu więcej niż by sam
wpłacił pieniądze na jedno konto. Zrobił już to raz,
teraz robi to drugi. Jego tożsamość nie jest do wiadomości
publicznej.

Pozdrawiam,
Mikołaj Grząślewicz
P.S.
Pamiętaj, żeby po dokonaniu przelewu, dać mi o tym znać
podając swoje dane: Imię Nazwisko, login, mail
P.P.S.
Pamiętaj, że konto na takich warunkach (599$ za 100zł) będzie
dostępne do wtorku 02.11.2015 do godziny 20:00. Ilość takich
kont jest ograniczona do 20, ponieważ taką ilość otrzymałem
od inwestora.
Aktualnie jest to juz druga taka akcja kiedy inwestor
wyłożył 500.000. Nie wiadomo  kiedy to się jeszcze powtórzy.

Pozdrawiam,
Mikołaj Grząślewicz

Poszukałem więc kto zacz... I tak:
Rzekomy odbiorca kasy, czyli Wojciech Górniak podanym na stronie mailu posługiwał się w następujących projektach:
1) Prowadzi stronę o znamiennym tytule Pomoc Fundacjom Pomagamy Wszystkim na której znaleźć można linki do stron sygnowanych przez Justynę Dubel,
2) Pomocy wszystkim szeregowym,
Link do webinaru, którym posługiwał się Wojciech Górniak promowano nnastępujące projekty:
scnetcentral, 
Webinar Justyny Dubel promowany przez stronę o znamiennej domenie ZarabiamNaMarzeniach w którym oferowano przystąpienie do tam gdzie

H97RRY4.png

czyli... w przekręcie wesharecrowdfunding...

Research internetu pozwala dokopać się do wielu podobnych znalezisk...

IyrRB6V.png

Wszystkie łączy to, każdy kto che może wpłacić od 100 zł do nieskończenie wielkiej kwoty w zamian za obietnicę przyszłych zysków w rzekomo świetnym biznesie... To, że oferta ma swe źródło w dość mizernych kontach sprawiających wrażenie fake kont. To, że nigdzie nie ma konkretów kto, kiedy jaką kase przekaże w zamian za te 100 zł...

Co różni te propozycje?

W zasadzie wszystko...

Zwróćcie uwagę, że poza ofertą forumowych kolegów ani słowa o zwrotnym charakterze...

Inne kwoty, inne tempo, inne terminy bądź ich brak... 

Temat śmierdzi na odległość. Stanowczo odradzam przelewanie pieniędzy nieznanym osobom, które za grosze przelane teraz obiecują dużo więcej później...

Tak się w życiu nie zdarza...

• Lubię 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pepe fajny i pełen treści temat obnażający ten paskudny proceder wszelki hien, ale zapewne trupioblady przyjdzie ze swoją "wiara" i napisze, że on wierzy i wpłaca bo ma dowody TOP SECRET których nie może podać no i wszystko jest w porządku i po wpłacie dostanie $$$$$$$$$   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Niestety smutno trzeba stwierdzić, że realia życia, zarobków w naszym kraju sprawiają raj dla wszelkich hien które stosując odpowiednie manipulacje psychosocjologiczne obiecując za nic bajońskie zarobki doprowadzą do zapełnienia pokaźna sumą swoich kont, dla picu coś komuś wpłacą dla stworzenia pozorów i uwiarygodnienia swojego altruizmu i grupa co wpłaci by spełnić marzenia o godnym życiu wynosić będzie skromnie licząc od kilku do kilkunastu tysięcy osób 

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hohohohoho, widzę Pan Pepperoniss na dużą skalę działa :) Bardzo mnie to cieszy, że robisz mi jeszcze reklamę. Dobrze, że chociaż napisałeś "podejrzenie". Poza tym chcę podziękować (tutaj nie dogryzam) za podanie oszusta wśród Naszej struktury. Sponsor, ze względu, że nie lubi krętaczy, zapewne pozbawi tę osobę sponsoringu. Jeśli się okaże to prawdą, liczę na przeprosiny Panie Pepperoniss!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wpłaciłem i zobaczę czy dostane :)  Widzicie jaki jestem dobry poświęciłem 100zł by dać wam rzetelne info :)  Jeżeli dostane to u Trupiobladego 500 jeszcze przeleje dodatkowo :)  A jak nie dostane to  to temacik będziemy promować .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkiego dowiecie się do ok. połowy listopada. Jednak - w ciągu kilku dni już powinny być opłacone konta Liderów. Dowiem się od znajomych Liderów, którym ufam jak jest. A tego Pana Mikołaja postaram się jakoś przywołać do porządku a najlepiej będzie jak za takie nieetyczne promowanie zostanie wydalony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry Człowieku...

Kto? Kogo? Czego Pozbawił?

Uprzejmie proszę o konkrety... Póki co to jest zakrojona na coraz większą skalę akcja naganiania jeleni do wpłacania kasy anonimowemu oszustowi.

Oszustowi, którego nikt nie zna! 

Mnie naprawdę nie interesuje dlaczego ktoś pisze o tej ofercie, że jest pewna, że warto, że im szybciej tym lepiej, że kopanie w tym ponziaku to dochód pasywny, że zyskowność kopania wynosi 0,2% - 0,5% dziennie, że bitcoiny można kupić w żąbce, że płacąc bitcoinem nie płacimy vatu...

Ważne jest to, że każdy kto tak pisze wprowadza innych w błąd. Wręcz kłamie...

Ani bowiem inwestycja w kopalnie (typową) ani w piramidę BitClubNatwork nie jest niczym pewnym ani też

zawierzenie bez żadnego zabezpieczenia środków nieznanej osobie nie sposób nazwać pewnym...

Mylenie zyskowności z naliczeniem w ponziaku wydaje się więc wręcz świadoma manipulacją...

W żabce możemy doładować konto w BitMarket a nie kupic Bitcoiny...

A płacąc złotówką, dolarem, bitcoinem czy jabłkami VAT też zapłacimy...

Skoro chcesz ufać takim ludziom Twoja sprawa. Twoje pieniądze... 

Ale jeśli nawet nie wiesz z kim się umawiasz ale mówisz, że to pewna osoba... I zachęcasz do przekazywania kasy, to powinieneś mieć świadomość, że za swoje działania bądź zaniechania możesz odpowiadać wobec tych, którzy CI zawierzyli...

Model tego oszustwa podobny jest do tzw. oszustwa nigeryjskiego. Pokutuje ono w całym świecie od lat i polega na wykorzystaniu pazerności ludzi. W klasycznym modelu ofiara otrzymuje list lub maila od rzekomego wysokiego urzędnika nigeryjskiego reżimu, który ma do wytransferowania kupę kasy, z którą podzieli się z ofiarą ale teraz potrzeebuje drobnej wpłaty na konto poza Nigerią. Oczywiście znane są warianty ze spadkiem, czy darowizną... 

Wszystkie łączy żądanie opłaty przed rzekomym świadczeniem.

Ten sam model wykorzystywany jest oszustów wyłudzających kasę za obietnicę udzielenia pożyczki... Pierw wpłata. Później pożyczka... Oczywiście pożyczka, któej nigdy się nie zobaczy...

Jak widzicie w cytowanych wątkach i postach trwa licytacja na to ile to rzekomy sponsor-inwestor już kasy nie wydał na swoją altruistyczną działalność...

Problem w tym, że są to tylko słowa... Próżno szukać uszczęśliwionych owa połową miliona czy też całym milionem... 

Są tylko zapewnienia anonimowych ludzi, z anonimowych fakowych kont, że taki proceder na takie kwoty miał miejsce...

Dziwnym trafem zapomina się, że na nowe przedsięwzięcie zagadkowego altruisty potrzebaby było nawet 60.000.000 zł. 

BitClubNetwork działa już od roku... Naganianie jeleni zaczęło się przynajmniej na początku października - trwa więc już miesiąc...

Mimo rzekomych wpłat nadal ani słychu ani widu opłaconych kont...

Nie bardzo też rozumiem czym etyka promowania przez Mikołaja różni się od etyki promowania stosowanej przez Ciebie...

Piszecie praktycznie to samo, no może trochę inne bzdury, może powołujecie się na inne osoby ale przekaz jest zasadniczo identyczny...

Obaj namawiacie do bezkrytycznego zawierzenia swojej kasy niewiadomo komu powołując się na autorytet nieznanych wam osób promujących wcześniej szemrane projekty jako projekty godne zaufania. Obaj też podajecie półprawdy bądź jawne nieprawdy w swoich tekstach i pospieszacie, bo zapisy niedługo się kończą...

To, że Ty to czynisz na forum a on za pomocą mailingu nie czyni żadnej różnicy... 

Rozumiem, że może Ci konkurencja przeszkadzać ale nie bardzo rozumiem Twoje oburzenie propagowaniem tak rzekomo intratnego interesu...

PS. Nie bardzo rozumiem za co miałbym Cię przepraszać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od siebie dodam dwa fakty (może dla niektórych uzupełniające) :

1) Osoba, trzymająca całą kasę od użytkowników i podobno znająca Sponsora to według informacji Piotr Turczyński - https://www.facebook.com/piotr.turczynski.73?fref=ts  Jest to osoba mająca powiązania z Kujawą, który jak wiadomo jest pospolitym naciągaczem i oszukuje ludzi. Ponadto prześwietliłem Pana Piotra - jeżeli w jego rękach mają być wszystkie te pieniądze to warto się mu przyjrzeć. Tak więc po pierwszych paru minutach doszukałem się fanpage'a (już nieużywanego) rzeczonego Pana Piotra - https://www.facebook.com/zarobbanke/timeline?ref=page_internal

Pomyślałem sobie, że to normalne i czasami się zdaża, że ktoś porzuca fanpage - jednak po jego przejrzeniu stwierdziłem, że jest to tylko bełkot służący do prania ludzkiego umysłu. Wiem, że rzadko używam takich mocnych zwrotów, ale inaczej nie można tego nazwać. Jest to po prostu pożywka dla naiwnych. Ponadto hasło sztampowe z tego fanpage'a brzmi tak : Zarób swój pierwszy milion dolarów w domu z kawą w ręku przed komputerem. (źródło https://www.facebook.com/zarobbanke/info/?tab=page_info )

Nie do spełnienia obietnice i motywujące do "działania" hasła - czy tak zachowuje się poważna osoba? Czy jest to raczej znajomy hymn naciągaczy?

Jednak to nie wszystko - na kolejny cel idą dwie strony internetowe rzeczonego Pana Piotra http://www.zarabiajzpiotrem.pl/  i  http://www.tajemnicapierwszegomiliona.pl/ . Cóż widać już nie pozarabiamy z Piotrem i nie poznamy tajemnicy pierwszego miliona. Pojawia się pytanie dlaczego? Wszystkie opisywane sposoby dawały (podobno) niesamowicie zarobić, niektóre stosunkowo niedawno (wrzesień) był także sklep pana Piotra na jednej ze stron - nagle wszystko znika bez śladu. Dlaczego? Czyżby ktoś miał coś do ukrycia?

Zanim ktoś powie, że nie mam dowodów na powiązanie Pana Piotra z powyższymi faktami, to jego konto połączone z fb, którego obecnie używa https://instagram.com/piotr_turczynski/

2) Drugi moim zdaniem istotny fakt to zarząd spółek Sponsora, który podobno decyduje o wszystkim. Zadałem pytanie o to, czy rzeczone spółki znajdują się na terenie Polski - nie otrzymałem odpowiedzi, jednak postanowiłem i tak "uruchomić" znajomości. Skoro rzeczonym Sponsorem jest Polak zakładamy, że spółki znajdują się na terenie Polski - swoją drogą w innym przypadku głupotą byłoby zbieranie po 100 zł mając działalność w innym kraju, gdzie po przewalutowaniu mieliby stricte 4+ razy mniej pieniędzy.

Wróćmy jednak do tematu - z zarządów spółek z większym kapitałem, który pozwalałby na takie finansowanie nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie. Ponadto po usłyszeniu tej oferty wiadomo jaka była reakcja. Cóż wychodzi na to, że jakikolwiek zarząd spółek nie istnieje lub znajduje się w mitycznym Edenie do którego polscy biznesmeni nie mają dostępu.

Podsumowywując - im więcej wiem o tej ofercie, tym bardziej śmierdzi.

Edytowane przez VinXin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pepperoniss - "Mimo rzekomych wpłat nadal ani słychu ani widu opłaconych kont...". :) Wiesz kiedy będzie opłata kont czy nie? Bo coś kiepsko Ci szło z cztaniem tamtego wątku. Pierwsza lista 200 osób była wymagana do wzięcia projektu pod uwagę. Potem ze względu na przyrost zainteresowania zdecydowano się na kolejne listy. Określono datę opłaty. Tak mi tylko ten fragment wpadł w oko, potem poczytam wszystko, bo czasu teraz brak. I zapytam - czy jeśli się okaże, że nie jest to oszustwo - napiszesz oficjalnie, że byłeś w błędzie? W końcu "oszust" to ostre słowo - i to w zdaniu twierdzącym. 

O tak, VinXin, miałem Ci napisać na PW, bo temat został zamknięty. Spółki nie są na terenie Polski. Turczyński nie ma nic związanego z pietruchą. Oprócz tego, że się nienawidzą. Jest to przyjaciel Justyny, z którą pietruszka miała mieć rozprawę sądową. Tak więc proszę nie wiązać sponsoringu z tym parszywym kłamcą pietruchą. Miałem Ci dzisiaj napisać o tych spółkach, ale wyleciało mi to z głowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Toć Kujawa i Pietruszka to dosłownie jedno i to samo, więc niczego to nie zmienia. Kontakty z jednym czy drugim oszustem oddziałowywują dokładnie tak samo na wizerunek danej osoby. Zresztą jak widać po FP i znikających stronach Piotr Turczyński sam należy do grona oszustów. Jednak to on ma trzymać wszystkie fundusze i kontakt ze Sponsorem, który tylko jemu ufa - zastanawiające ;)

W sprawie spółek :

swoją drogą w innym przypadku głupotą byłoby zbieranie po 100 zł mając działalność w innym kraju, gdzie po przewalutowaniu mieliby stricte 4+ razy mniej pieniędzy.

Teraz z miejsca odradzam jakiekolwiek inwestycje - wygląda to jedynie na przekręt i nic więcej. Wiesz, że nie zakładałem tego z góry i podchodziłem obiektywnie, ale po weryfikacji Pana Piotra wiem, że jest on zwykłym oszustem. A skoro nie mogę wierzyć osobie podobno mającej kontakt ze sponsorem i napewno mającej wszystkie środki na koncie konkluzja jest jasna - omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez VinXin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jest powiedziane, że te pieniądze przewalutowują. Zapytam go o Kujawę. Jestem ciekaw co odpisze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wiem co Ty piszesz...

Rzecz w tym, że jaj już miessiąc temu miałem ofertę, że trzeba szybko się decydować, bo lista ogranicznoa, że im szybciej tym lepiej...

Nadto nadal nie znam Twojej roli i umocowania, a tym samym wiarygodności Twoich twierdzeń, co mówi, co twierdzi i do czego zobowiązuje się Twój mityczny sponsor sponsorowany przez sponsorów-jeleni...

Jesteś jego pełnomocnikiem?

Jeśli ów sponsor czuje się urażony, zniesławiony bądź pomówiony nazwaniem organizowanego procederu oszustwem może wystąpić do mnie z żądaniem sprostowania nieprawdziwych twierdzeń.

Zapewniam, że je wnikliwie rozważę i poinformuję go o tym czy zadośćuczynię jego żądaniu.

Dopóki nie wykażesz odpowiedniego umocowania do działania w jego imieniu dalsza dyskusja w tym temacie jest z Tobą bezprzedmiotowa.

Skoro jednak twierdzisz, że wszystko zostało powiedziane to nie sprawi Ci problemu odpowiedź na kilka prostych pytań:

1) Jaką datę określono?

2) Kto określił datę opłaty?

3) Kogo i w jaki sposób o tym poinformował?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1) 06.11.2015 i 13.11.2015
2) nie wiem czy zarząd czy może inwestor

3) kogo? Liderów, w jaki sposób? nie wiem, może przez facebook, może przez telefon, może osobiście, może Skype 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy okazji pragnę zwrócić uwagę, że w wymoderowanym poście kolega @TRUPIOBLADY jako konto do opłaty wskazywał:

83 1240 1792 1111 0010 XXXX XXXX 

w postach zaś innych naganiaczy widnieje konto 

85 1680 0023 0000 0005 XXXX XXXX

Oba rzekomo należące do Wojciecha Górniaka...

Choć wg słów @TRUPIOBLADY kasę ma trzymać niejaki Piotr Turczyński

2) nie wiem czy zarząd czy może inwestor

Więc skąd wiesz, że cokolwiek ustalono?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pepperoniss, gdzie pisałem, że ma ją trzymać Turczyński? Poproszę dowód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kogo poinformował? Liderów. Kim są Liderzy, Skąd się wzięli. Polska język trudna język. Pisałem w poprzednim temacie.

Oraz dowód poproszę, że pisałem o Turczyńskim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pepperoniss, gdzie pisałem, że ma ją trzymać Turczyński? 

Nie napisałem, że Ty napisałeś...

Sponsor mi powiedział...

Rozmawiałem z nim wczoraj. 

A... Organizator też potwierdził.

Zapytaj Turczyńskiego....

I Stonogę. On tez potwierdzi...

3) nie wiem, może przez facebook, może przez telefon, może osobiście, może Skype 

Nie wiesz kto, nie wiesz w jaki sposób więc:

4) skąd wiesz, że ustalono datę?

A niby skąd mam wiedzieć kto to ten Liderów jest. Duchem Świętym nie jestem... 

Ale rozumiem, że pisałeś o jakiś liderach...

5) To kto to są ci liderzy?

6) Też są tajni albo anonimowi?

7) Skąd się wzięli?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Choć wg słów @TRUPIOBLADY kasę ma trzymać niejaki Piotr Turczyński" ale "Nie napisałem, że Ty napisałeś..." Ok, wszystko rozumiem :) Więc chcesz znowu grać na słówka, tak? Ja z Tobą tylko pisałem, więc jeśli "wg słów @TRUPIOBLADY" - musiałem wg Ciebie gdzieś to napisać. Potem napisałeś, że nie pisałeś, że ja to pisałem (tak, masło maślane). Jednak wynika to z Twoich słów, bo skąd by były te "moje słowa"?

Oraz nie "jakiś" liderach, a "jakichś" (zawsze poprawiam, jestem maniakiem poprawiania w języku polskim, musiałem).

5,6,7 nie chcę spamować na forum - byłeś w poprzednik wątku taaaak bardzo aktywny, a nie wiesz? Pisałem :) Ad.4 - wiem to od Lidera.

Edytowane przez TRUPIOBLADY

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc uroczyście przepraszam, za zarzucanie Ci, że to Ty mówiłeś to co mi w rzeczywistości powiedział Twój sponsorowany przez jeleni Sponsor...

To nie @TRUPIOBLADY to mówił!

Inne od kolegów naganiaczy konto podał jednak @TRUPIOBLADY...

Ad.4 - wiem to od Lidera.

A skąd wie ten Lidera?

I czy Lidera wie kto podjął decyzję o dacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, dziękuję. Konto to i to jest dobre. To co ja podaję to jeszcze jest początkowe konto, dostałem je od mojego polecającego. Teraz będę podawać numer z początkiem 85, bo ono zostało później stworzone na potrzeby Kopalni BTC. Jednak - to i to konto kieruje pieniążki do Wojtka. Jutro sobie przeleje z 83 na 85 :) Jeśli ktoś nie wierzy - dam screena. Jednak nie powiem - serce mi prawie by padło :) Jednak najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że wiele Liderów miało na początku podany inny numer konta. I sobie zapisali je aby było kopiuj - wklej. Podobnie i ja - od Lidera, które miał jeszcze ogólne konto. Od teraz będę podawać 85, aby Wojtek miał mniej roboty. Dzięki @pepperoniss, bo dobrze wynikło.

Niestety, nie wiem kim jest Lidera.

Również nie wiem, czy Lidera podjął decyzję o dacie, ponieważ nie wiem kim Lidera jest. Jakieś imię? Nazwa firmy? Hotelu? Jak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc dlaczego powołujesz się na jego słowa?

Kompletnie nie rozumiem jak chcez w ten sposób uwiarygodnić cuda-niewidy, którymi nas tu raczysz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słowa Lidery? Ja nie wiem kim jest Lidera... Może chodziło Ci o słowa Lidera? Piszesz tak, że nie wiem o co Ci chodzi. Odmieniaj poprawnie, ja się do tego bardzo przywiązuję :) Więc o kogo Ci chodziło? O Liderę czy Lidera? Idę spać, jutro odpiszę, ale muszę wiedzieć o kim mowa. O Liderze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również nie wiem, czy Lidera podjął decyzję o dacie, ponieważ nie wiem kim Lidera jest. Jakieś imię? Nazwa firmy? Hotelu? Jak?

I to jest cała prawda o tym projekcie...

Powielane opowieści nastawionych na łatwy zysk w anonimowym świecie internetu nieświadomych jelonków i działających z premedytacją naganiaczy pochodzących od komplet nie nieznanych i osób. Wszystko oparte na pomyśle kompletnie nieznanego organizatora... Po prostu bajka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słowa Sponsora :

ufam głównie jednej osobie w całej grupie (Piotr Turczyński) i jej powierzam zajmowanie się całością i ona o wszystkim decyduje, a ja jedynie opłacam

Pepperoniss, gdzie pisałem, że ma ją trzymać Turczyński? Poproszę dowód.

Później się okazuje, że ma pieniądze trzymać Wojtek Górniak na swoim koncie - jest o tym adnotacja. Więc Sponsor ufa tylko Piotrowi, a kasę ma trzymać jedynie Wojciech - dziwna i pokrętna logika. Dość niespójna teoria. Ponadto w paru miejscach też widziałem adnotację, że to Piotrek przeleje kasę Sponsorowi akurat nie konkretnie na forum. Ponadto nie dziwi Cię jedno @TRUPIOBLADY ? W momencie wykonania przelewu przez Wojciecha dowie się on KOMU przelewa pieniądze - pozna namiary na tego mega tajemniczego Sponsora - nieprawdaż? Skoro Sponsor podobno ufa tylko Turczyńskiemu logika nakazuje, żeby to on trzymał kasę - taką wersję czytałem parę razy. Naprawdę nie rozumiem jak możesz tak ślepo wierzyć w coś co nie jest prawdopodobne.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trupiobaldy - weź nie pogrążaj się już. Nawet jeśli masz rację co jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne to i tak nie możemy Ci zaufać bo wyszlibyśmy na idiotów i naiwniaków. Ta oferta wygląda po prostu zbyt podejrzanie aby tak ryzykować nawet jeżeli jest prawdziwa i uczciwa.

Być moze Ty sam faktycznie dostałeś opłacone konto, ale to o niczym na korzyść 'programu' nie świadczy. Mogli Ci je opłacić abyś teraz zachęcał innych do tej inwestycji i dzęki temu zwiększył im zyski oraz zwrócił zainwestowane w Ciebie pieniądze.

Zresztą dopiero co w temacie Merchantbux pisałeś coś, że admin zaufany, że go chyba znasz czy coś aby pozyskiwać refów, a tymczasem od poczatku były jakieś problemy, a teraz moja (i nie tylko moja) wypłata ciągle wisi i wisi i coś czuje, ze już sie jej nie doczekam. A admin cały czas wprowadza kolejne ograniczenia w programie...

Czyli już się chyba zescamił. Na szczęście odzyskałem większość wkładu początkowego.

Tak więc dodatkowo tracisz wiarygodność. W temacie Merchantbux zawiodłeś, tutaj pewnie też kręcisz.

Niemniej jednak ten temat to moim zdaniem czysta złośliwość ze strony Peperonisa aby jeszcze bardziej dowalić trupiemu. Przecież ta oferta wyglada jak tak pospolite naciągactwo, że i tak nikt rozsądny nie da się nabrać. Więc nie ma potrzeby pisac takich ekstra ostrzeżen i analiz.

A naiwniacy pieniądze i tak pewnie stracą, jeśli nie w tym, bo ich ostrzegłeś to zaraz trafią na co innego.

Edytowane przez Captaii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta