Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Tsindaukse

Jak najtaniej wyplacic pieniadze z payeera?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jak mozna najtaniej przeniesc pieniadze z payeer na paypal lub bank?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

raczej na paypal się nie da , do banku chyba byłyby duże opłaty , zalezy jaką sumę masz na payeerze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale moze jakos posrednio poprzez innego procka? Na bank duzo zabieraja dlatego pytam czy sie to da jakos obejsc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najlepej się z kims wymienić , chociaż payeer nie jest tak popularny jak PM, sam takowoż posiadam payeer

Edytowane przez karocris

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---] Od składania ofert jest dział Targowisko.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

możesz zgłosić ogłoszenie  w kantorku limitowanym , ja raczej ostatnio nie uzywałem payeera , więc chyba na razie nie potrzebuję wymiany , ale może kiedyś, 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mając troszkę $ na Payeerze, wymieniłem je na BTC poprzez ich system, a BTC już prościej sprzedać. Oczywiście jakaś tam prowizja była, ale chyba niezbyt duża.;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś wypłata na btc była bardzo opłacalna, bo samemu wymieniałem codziennie znaczne sumy, ale od jakiegoś czasu korzystam z ich karty i też się opłaca jeżeli wypłacamy w bankomacie $ lub euro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie. Mam dokładnie takie samo pytanie, jak tytuł tematu. Nie byłem świadom takich kosztów transakcji zakładając payeera. Służył mi do wprowadzenia środków do TheAdsTeam, teraz chcę je wyprowadzić i jeśli okaże się, że nie da rady wypłacić na inny portfel, to jak mogę z payeera je najtaniej wyprowadzić na konto? Zamienić na BTC i przelać np. na bitbay, tam zamienić na PLN i wyciągnąć na konto? Może ktoś miał jakieś doświadczenia i chętnie się podzieli? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

możesz się z kimś wymienić , to chyba najlepsza opcja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

możesz się z kimś wymienić , to chyba najlepsza opcja

widziałem wyżej, ale jak to zrobić? na czym ta wymiana polega? tak łopatologicznie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ty komuś na payeera , a on tobie na konto bankowe lub inny procesor , to już kwestia dogadania i znalezienia takiego kogoś , bo payeer to trochę niszowy procesor i może byc trudniej wymienić w ten sposób

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie wiem, czy chciałbym polegać na czyjejś uczciwości. chyba że ktoś zaufany. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

są tacy jak myślę  :) , ale to juz twój wybór jak chcesz wymienić pieniądze . Możesz zainwestować w inny program , zamiast wypłacać :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a zamiana na BTC w payeerze i wysłanie tych środków na inny adres BTC, gdzie prowizje nie są już tak wysokie? Może taka karuzela po procesorach płatniczych wyjdzie taniej, niż po prostu wypłata na konto/kartę z payeer? co jak co, ale prowizje mają naprawdę nieludzkie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to fakt ,ja zawsze korzystałem z wymiany , tak jest taniej , z tym że ja głównie kupowałem , a nie sprzedawałem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co byście powiedzieli na wymiane $ na BTC w Payeerze, potem wysyłkę z payeer swoich BTC prosto na jakąs giełde BTC np Bitmarket.pl ( żeby uniknąc wysyłki jeszcze poprzez swój portfel Bitcoina i prowizji)? To chyba najlepsza opcja jak myslicie?

Kosztowac bedzie to nas nastepujaco

1. Jakis procent przy wymianiew $ na BTC zaleznosci od ofery na Payeer

2.Wysyłka juz otrzymanych BTC z Payeer na konto gieldy bitcoin np Bitmarket.pl lub inna ( 1,2% oplaty jak dobrze wyliczylem), po czym zamiana Btc na nasyzm koncie gieldy na PLN po najlepszym obecnym kursie

4. Wysyłka PLN z naszego konta gieldy na swoje konto pl ( tutaj opcja zwykly przelew na bitmarket.pl to 2 zl a blyskawicznym systemem chyba 7zl)

Moim zdaniem wyglada to najbardziej korzystnie. nie umywa sie zaden przelew zagraniczny, przewalutowania, a nawet wyplata z karty payeer :)

dajcie znac co myslicie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A opcja z karta kredytową prepaid nie wchodzi w grę ??

Wypłacasz kasę z bankomatu..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko 1000$ bez weryfikacji...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A powie mi ktoś jak przelać pieniądze na konto Payeer ? Chce isc do banku z dolarami i powiedzieć żeby przelali mi pieniądze na konto Payeer. Co mam im podać jakie dane ? Mam jedynie numer zaczynający sie od PXXXXXXX37

Edytowane przez Iskierka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aby zasilić konto payeer poprzez konto bankowe należy skorzystać z kantoru wymiany. Bezpośrednio się nie wpłaca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli najlepiej założyć konto walutowe aby bank aż tak nie kroił na przewalutowaniu? Dobrze rozumiem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każde nowe konto musi być zarejestrowane przy użyciu innego adresu e-mail.

Nie ma ograniczeń w tworzeniu portfeli Payeer, najważniejsze jest ich niezbyt częste tworzenie i autoryzowanie, ponieważ adres IP może wpaść na blacklistę, lepiej poczekać około 15 minut przed kolejną rejestracją / autoryzacją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co w przypadku, gdy zakłada się tam kolejne konta, mając już autoryzowane pierwsze? Czy przy rejestracji następnych wymagają ponownego przesyłania dokumentów? I w ogóle jak długo czeka się teraz na odpowiedzi ze strony "Supportu"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta