Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
jutub

Propozycje uporządkowania wątku TrafficMonsoon

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wątek TM podzielić na co najmniej dwie części. (nie jest to chyba takie trudne, skoro można tworzyć "pod"fora)

 

Kilka (naście?) stron wcześniej proponowałem administracji i moderatorom stworzenie swoistego FAQ / podstawowych informacji w formie np. wyskakującego okienka, jakiejś treści do przeczytania i kliknięcia - przeczytałem (a czy zrozumiałem to już inna kwestia) dotyczącego TM- bez żadnego odzewu. 

Wątek jest ZAŚMIECONY przez nowe osoby i piewców oraz przez starszych bywalców. Misja jaką wypełniają @pep @Vix jest wg mnie nie tylko pożyteczna, ale i niezbędna. Co nie zmienia faktu że wątek jest ZAŚMIECONY, nieprzejrzysty i wręcz nieczytelny.

 

Do rzeczy: w związku z brakiem reakcji na moją poprzednią prośbę, proponuję co innego - tak jak wspomniałem w pierwszym zdaniu:

 

Wątek główny - zasadniczy (nr 1) - będzie dotyczył wyłącznie spraw stricte TM, w tym technicznych. Pytanie - odpowiedź, przedstawienie doświadczeń w danym zakresie w TM. Np o możliwości zmiany procesora, o pomoc przy ustaleniu kampanii reklamowej, o rozwiązanie "sporu", o bany, zawieszenia, klikanie ptc, itp itd.

 

Wątek poboczny - ale nadal ważny (nr 2) - będzie dotyczył opinii o programie, kondycji programu (niezależnie od tego czy mowa o aktywnych paczkach, czy użytkownikach, czy aktywnych użytkownikach, czy o tym co administrator przedstawił na spotkaniu takim siakim i owakim, o stanie rezerw, co rozumiemy pod pojęciem rezerwa, o nieetycznych promotorach, dlaczego ja wiem lepiej niż ty, czy i w jakich aspektach TM jest piramidą finansową, czy BMW reklamuje się via TM, dowody, pseudo dowody twierdzeń itp itd.)

 

Do wątku pobocznego admini i moderatorzy będą przenosili posty nowych osób dotyczące zagadnień typu: ile program pociągnie? jaka jest kondycja programu i czy warto wchodzić. 

Jeżeli post dotyczył będzie n kwestii z czego n-1 dotyczyły będą spraw stricte związanych z TM / technicznych / programu to ta część pozostanie w wątku głównym reszta przejdzie do pobocznego - Wierzę, że jest to możliwe do osiągnięcia.

 

Rozważcie tę propozycję. Ciężko jest przebrnąć od strony około 95.

 

Powtórzę też kilka faktów dotyczących TM, albo przekleję link o posta http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12361-trafficmonsoon-adpack-50-roi-110-trafficmonsooncom/?p=377691

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No to teraz znajdź chętnych na prowadzenie wydzielonych wątków. Ł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@jutub, odnalazłem w wątku TM Twoją poprzednią propozycję, cytuję:

 

Zwracam się z propozycją do moderatorów "i wyżej" odnośnie tego wątku:

 

Zróbcie wyskakujące okienko FAQ (jeżeli ktoś chce czytać ten wątek) [albo jakiś inny myk wymagający kliknięcia "tak zapoznałem się" lub coś podobnego]

hyipforum faq w obszarze tego wątku nie będzie oczywiście kopią FAQ ze strony programu, a zbiorem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tu na forum. Przykłady:

 

czy warto Waszym zdaniem TERAZ/JESZCZE wchodzić w program?

czy TM jest piramidą finansową?

Ile jeszcze pociągnie itd. 

 

(do wyboru do koloru) 

 

Każdy użytkownik forum będzie musiał kliknąć, że się z tym zapoznał, a jak nie to ostrzeżenie, albo publiczne biczowanie lub chłosta... 

 

Zapobiegnie to cyklicznej dyskusji na ten same temat, co jakieś + 5 stron wątku.. 

 

Dziękuję za uwagę 

 

 

EDIT: pisząc ten post nie było drugiego postu nowego kolegi Akarsenal10 kierowanego w odpowiedzi do @Mahatma. Co tylko dodatkowo potwierdza potrzebę (konieczność?) wprowadzenia takiego "dodatku". CO z tego i KTO będzie chciał to zrozumieć lub przyjąć do wiadomości to przyjmie. 

 
Pomijając kwestię, czy takie wyskakujące okienko byłoby technicznie wykonalne, to wydaje mi się że takie FAQ mogłoby wręcz wzbudzić lawinę pytań i zamieszanie w wątku TM, o to dlaczego odpowiedzi w FAQ są takie a nie inne, i kto decydował o umieszczeniu takich, a nie innych odpowiedzi. Moglibyśmy więc mieć w wątku TM dyskusję o FAQ zamiast o TM. Bo przecież ktoś musiałby umieścić tam jakieś odpowiedzi, a ponieważ w wątku ścierają się różne opinie, to zapewne znaleźliby się oponenci wersji przedstawionej w FAQ.
 

Proponuję wątek TM podzielić na co najmniej dwie części. (nie jest to chyba takie trudne, skoro można tworzyć "pod"fora)

Jeśli masz na myśli  aby przeszukać 120 stron wątku i porozdzielać posty na dwie części, to wiązałoby się to z wielodniowym siedzeniem w wątku, analizowaniem prawie 2400 postów i segregowaniem ich, co jest niewykonalne i ponadto zaburzyłoby wątek ze względu na wyciąganie postów z kontekstu dotychczasowej dyskusji.

 

Do wątku pobocznego admini i moderatorzy będą przenosili posty nowych osób dotyczące zagadnień typu: ile program pociągnie? jaka jest kondycja programu i czy warto wchodzić. 

Jeżeli post dotyczył będzie n kwestii z czego n-1 dotyczyły będą spraw stricte związanych z TM / technicznych / programu to ta część pozostanie w wątku głównym reszta przejdzie do pobocznego - Wierzę, że jest to możliwe do osiągnięcia.

 

A czemu miałyby być przenoszone tylko posty nowych osób?

Ponadto, jeśli mielibyśmy wszystkie posty nie na temat przenosić, to po pierwsze sprawiłoby to pewnie sporo dodatkowej roboty, a po drugie użytkownicy pisaliby gdzie popadnie, bo i tak by wiedzieli że moderatorzy posprzątają bałagan. 

 

A już kolejna propozycja, aby dzielić post na dwa posty, jeśli zawierałby dwie części tematyczne pasujące do dwóch różnych wątków - to już naprawdę chcesz abyśmy cały swój czas przebywania na forum skupili na pilnowaniu wątku TM? Zresztą co do tego ostatniego - to jest możliwość przeniesienia całego postu, a nie podzielenia go na kilka postów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@cynus1 "No to teraz znajdź chętnych na prowadzenie wydzielonych wątków."

 

moderatorzy są od tego. @pep i tak sporo czasu spędza nad tym wątkiem

 

"No to kto ma się wypowiadać aby nie zaśmiecać wątku?"

 

Każdy kto ma pytanie inne niż "ile program jeszcze pociągnie" oraz pozostałe tego typu które na szybko wpisałem w propozycji wątku 2.

 

"Zobaczysz, jaki jest odzew użytkowników forum i czy rzeczywiście warto było angażować się w takie przedsięwzięcie."

Niestety pewnie mały... A jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii? czy podoba Ci się ostatnich ~30 stron wątku TM?

 

 

@Polon

 

"to wydaje mi się że takie FAQ mogłoby wręcz wzbudzić lawinę pytań i zamieszanie w wątku TM, o to dlaczego odpowiedzi w FAQ są takie a nie inne, "

nieważne. Ważne żeby był porządek.

 

"i kto decydował o umieszczeniu takich,"

 

Wy tj ekipa hyip forum ustalicie dokładnie jak to ma wyglądać. 

 

Jeżeli udało się założyć n wątków dotyczących ACX, FeonPay itd to czemu nie ma się udać z TM?

 

"Jeśli masz na myśli  aby przeszukać 120 stron wątku i porozdzielać posty na dwie części"

.To tylko luźny pomysł. Możemy (możecie) podzielić wątek "od teraz" / "od jutra" / od 65 strony wątku robiąc po 10 postów dziennie... jeden pies. 

 

"A czemu miałyby być przenoszone tylko posty nowych osób?"

..to skrót myślowy. @pep / @Vin raczej nie zadadzą takiego pytania

 

"A już kolejna propozycja, aby dzielić post na dwa posty, jeśli zawierałby dwie części tematyczne pasujące do dwóch różnych wątków - to już naprawdę chcesz abyśmy cały swój czas przebywania na forum skupili na pilnowaniu wątku TM? Zresztą co do tego ostatniego - to jest możliwość przeniesienia całego postu, a nie podzielenia go na kilka postów."

oj tam oj tam

 

Powtarzam to tylko propozycja - łapiecie chyba jednak jej ideę. 

 

Wracając jednak do tego co poruszył @cynus1 - a mianowicie zainteresowania tym co zaproponowałem - dajmy sobie 48h i zobaczymy co na to inni. Brak odzewu/ minimalne zainteresowanie = wątek do kosza i status quo.

 

pozdrawiam

 

ps pisałem na szybko więc sry za literówki i błędy

Edytowane przez jutub

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby wydzielania odrębnego folderu dla TM odrębnego folderu. Wątek nie odbiega anie obszernością ani skomplikowanością od innych wątków na forum,

O ile pamiętam osobnych, niepłatnych, subfor na forum ze względu na monstrualność rozmiarów i olbrzymie zainteresowanie tylko dwa projekty ACX i MTV/PV. Myślę, że wątku TM nie ma co do tych programów porównywać. O ile pamiętam pozostałe foldery programów są folderami płatnymi.

 

Rozumiem intencję ale rozdzielenie na 2 lub kilka tematów stosunkowo niewielkiego wątku spowoduje tylko to, że moderatorą przybędzie dodatkowej, niepotrzebnej pracy moderatorskiej, gdyż konieczne będzie oceniania nie tylko czy dany post dotyczy tematyki TM ale też czy mieści się w zakresie danego  zakresu wątku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.×