Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Tomala1991

Problem z portfelem na blockchain.info

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z potfelem na blockchain.info, wchodze dziś rano na mój protfel i chcąc się zalogować widze coś takiego:

70345992335711943547.jpg

a gdy wchodze na strone główną to nie ma żadnej treści jedynie napis IP Banned.

Czy ktoś wie czym to może byś spowodowane i jak z tego wyjść ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

masz zmienne ip ?

spróbuj zmienić ip, wyczyścić ciasteczka i zalogować się ( powinien też przyjsć email z autoryzacją o logowaniu się z innego ip

sprawdź też swój portfel : https://blockchain.info/address/ po łamańcu swój adres wpisz portfela

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam,

może ktoś z Was mógłby mi pomóc?potrzebuję pomocy z blockchain.info

post-13907-0-19293100-1453844318_thumb.png

takie cudo widzę na swoim portfelu,jak to rozumieć?

jestem świeżak w temacie BTC,dopiero zaczynam rozgryzać temat

dzieki z góry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na załączonej grafice przedstawione są transakcje z danego adresu, może doprecyzuj jaki masz problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co oznaczają te strzałki?zielone to wpływy na konto a czerwone wypłaty z

konta?i co to za kwoty w ogóle?na konto mi wpłynęło właśnie AŹ $0,04

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W uproszczeniu tak to wygląda. Zielone strzałki to wpływy na konto(adres) a czerwone wypłaty z konta(adresu).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A orientujesz się skąd takie różnice?czyżbym nabijał komuś kieszenie?bo wypływ z konta ogromny a zostały jakieś ochłapy,o co tu chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to w ogóle za pytanie. Skąd ktokolwiek tutaj poza Tobą ma wiedzieć jakie i skąd Ty masz wpływy czy wypływy. A wypływy Ty wysyłasz więc chyba wiesz gdzie i na co.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A orientujesz się skąd takie różnice?czyżbym nabijał komuś kieszenie?bo wypływ z konta ogromny a zostały jakieś ochłapy,o co tu chodzi?

Wybacz, ale nie wiem kto wysyła Ci bitcoiny i także nie wiem komu Ty je wysyłasz :). Możliwe też jest, że może ktoś nieuprawniony posiada dostęp do Twojego portfela BTC i to jego sprawka. Sprawdź to.

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok,dzięki r00ts za odzew,jakaś dziwna sprawa z tymi btc.

Tak jak pisałem wcześniej dopiero zaczynam przygodę z BTC,i pewne rzeczy które są już oczywiste dla stałych użytkowników niekoniecznie takie muszą być dla nowicjuszy,stąd moje pytania.

dopiero od około 3 tygodni bawię się na niektórych "kranach" (nie daje nazw żeby nie było że polecam).

Czy to możliwe żeby wogóle takie kwoty "wykopać" w tak krótkim czasie?

Edytowane przez robin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie korzystałem z tzw "kranu" ale kwota 0,03 GBP jest jak najbardziej możliwa. Natomiast kwoty ponad kilkaset GBP które przechodziły przez Twój adres są za wysokie aby pochodziły z "kranu" po 3 tyg. zabawy :). Ja bardziej martwiłbym się gdzie one trafiły niż skąd się wzięły :).

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

co masz na myśli r00ts?czym dokładnie miałbym się martwić?jak sprawdzić czy ktoś "grzebał" mi w portfelu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przynajmniej zmień hasło do swojego blockchaina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@robin

Sugerowałeś we wcześniejszych wpisach że dziwią Cię niektóre transakcje. Czy wykonałeś je i autoryzowałeś je swoim hasłem ?

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robin ustaw sobie weryfikację dwu stopniową i problem powinien zniknąć. Najlepiej sms.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie.

Koledzy mam pytanie, dotyczace portfela MultiBit , ale moze po kolei.
Od 2/mc zbieram sobie sathosi poprzez darmowe krany, uzbieralem tego ok 1mln, wszystkie przelewy od faucetow byly potwierdzone od dawna, dzisiaj logujac sie na swoj portfel patrze a tu praktycznie kazdy przelew nawet ten z przed 2/mc ma status niepotwierdzony, tylko wczorajsza wyplata jest na zielono potwierdzona, tym samy wszystkie do tej pory uzbierane pieniadze sa w statusie niepotwierdzone.
Wie ktos dlaczego tak sie stalo ? czy to normalne, ze potwierdzone przelewy bedace juz na moim portfelu i dosc stare nagle robia sie na niepotwierdzone ?!

Prosze o pomoc.Dziekuje.

Problem rozwiazany :)

Informacja dla osób, ktore maja lub beda miec podobny problem, dalem opcje naprawa portfela i wszystkie transakcje znowu uzyskaly status potwierdzone.
Edytowane przez jozeknocy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pewien problem z blockchain, a zeby nie zkladac nowego watku podepne sie pod ten.

Zalozylem portfel na blockchain jako moj pierwszy, wszystko fajnie tam wplywa itp. ale w momencie gdy chce dokonac jakiejs transakcji i przeslac srodki na inny portfel krzycza mi o prowizji ktora niekiedy stanowi 50% kwoty ktora chce przeslaca czasem wiecej. Przykladowo dla 0.001 wychodzi mi np. 0.0015 samej prowizji. Inna sprawa ze chcac przeslac np. 0.00055 mam do oplacenia prowizje 0.00014690 ale jak zrobie taka transakcje to za chwile chcac przeslac na kolejny portfel np. 0.00040 mam juz do zaplacenia 3 razy taka prowizje jak poprzednio albo i wieksza. Mozna cos na to poradzic?

Mam tez portfel np. na xapo i tam zero prowizji za przesylanie srodkow gdziekolwiek jedynie wymog minimum 5500 satoshi zeby wysalc poza xapo. Z racji wysokich prowizji w blockchain chcialem stamtad zabrac srodki ale to naliczanie prowizji mnie zatrzymalo i nie wiem jak sobie z tym tematem poradzic.
W blockchain mozna wpisac wysokosc prowizji recznie ale tam przy zrobieniu np. recznie prowizji 14690 satoshi jak  przy pierwszym przelewie z przykladu powyzej, wyswietlaja mi komunikat ze prowizja jest za mala i transakcja moze nigdy nie zostac potwierdzona i nie wiem co poczac dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście w BlockChainie nie siedzę zbyt długo, ale jeszcze ani razu nie spotkała mnie sytuacja gdzie musiałem płacić tak wysokie prowizje, zazwyczaj jest to w okolicach 1- 2 zł - przy operacji do ok 50 $

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pewien problem z blockchain, a zeby nie zkladac nowego watku podepne sie pod ten.

Zalozylem portfel na blockchain jako moj pierwszy, wszystko fajnie tam wplywa itp. ale w momencie gdy chce dokonac jakiejs transakcji i przeslac srodki na inny portfel krzycza mi o prowizji ktora niekiedy stanowi 50% kwoty ktora chce przeslaca czasem wiecej. Przykladowo dla 0.001 wychodzi mi np. 0.0015 samej prowizji. Inna sprawa ze chcac przeslac np. 0.00055 mam do oplacenia prowizje 0.00014690 ale jak zrobie taka transakcje to za chwile chcac przeslac na kolejny portfel np. 0.00040 mam juz do zaplacenia 3 razy taka prowizje jak poprzednio albo i wieksza. Mozna cos na to poradzic?

Mam tez portfel np. na xapo i tam zero prowizji za przesylanie srodkow gdziekolwiek jedynie wymog minimum 5500 satoshi zeby wysalc poza xapo. Z racji wysokich prowizji w blockchain chcialem stamtad zabrac srodki ale to naliczanie prowizji mnie zatrzymalo i nie wiem jak sobie z tym tematem poradzic.

W blockchain mozna wpisac wysokosc prowizji recznie ale tam przy zrobieniu np. recznie prowizji 14690 satoshi jak  przy pierwszym przelewie z przykladu powyzej, wyswietlaja mi komunikat ze prowizja jest za mala i transakcja moze nigdy nie zostac potwierdzona i nie wiem co poczac dalej.

Możesz ustawić niższą prowizje, przelew bedzie szedl kilka-kilkanascie dni, raz ustawiłem 1400 satoshi i miałem po około tygodniu.

Bitbay bierze 35k satoshi i przelewy sa potwierdzone szybko, jakies 5-15 minut.

W Blokchainie jak ustawisz 14-15k przelew sie potwierdza z godzinke, im mniej opłaty tym dłuzszy czas.

Przy małych transakcjach probuj ustawiac opłate 3-5k:)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz ustawić niższą prowizje, (...)

Dzieki za poradę, ustawiłem zdecydowanie mniej niż generowali z aumatu ale i tak chyba za dużo bo poszło na drugi portfel piorunem, chyba w ciągu kilku minut. Na przyszłość będę wiedział, że mogę dać jeszcze mniejszą niż zrobiłem to tym razem..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Od dwóch dni brak potwierdzeń po wysłaniu bitków, długo mogą być tak zawieszone?

Edytowane przez NEXT86x
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nie ruszy, to transakcja zostanie anulowana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, ma ktoś może aktualnie problem z portfelem na blockchain.info? Wchodze na portfel i wszystko się wczytuje od paru godzin, w aplikacji to samo wyskakuje błąd "error:wallet.finalBalance must be a positive number" 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie wszystko działa :) Czasami tylko trzeba logować się dwa razy z rzędu bo za pierwszym razem coś nie zaskoczy, ale już się przyzwyczaiłem akurat do tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Mam takie pytanie-> założyłem nowe konto z BTC. 

Po wysłaniu na te konto BTC zmienił mi się adres BTC, czy tamten stary adres będzie też działał, mam go podanego w kranikach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta