Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

karocris

GRMClix - 120% - 135% - http://www.grmclix.com/

Rekomendowane odpowiedzi

kolejna wypłata na koncie , na razie limit jest 450 $ tygodniowo , ale myślę że w przyszłym tygodniu limit będzie zwiększony , jak zapowiadano

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jednodniowa promocja , szybkie paczki dostępne z cash balance

10 USD FAST TRACK PACK - 120% Revenue Sharing
Daily ROI - 10% , Pack Matures in 12 days. Ref com - 5%
Banner Credit- 2500, Business Directory credit - 100
Purchase allowed with Cash Balance only. 
60% goes to Repurchase wallet. Upgrade not required

2$ starter paczki nie są już dostępne , ale naliczenia będą aż do wygaśnięcia paczek , w ciągu 48 godzin będą dodane nowe paczki z wyższymi naliczeniami , dla zaczynających przygodę z GRM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 kolejne wypłaty otrzymane , szybkie paczki na prośbę użytkowników przedłużone o jeden dzień :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wprowadzono nowe paczki 2$

Pack cost $2, PURCHASE ALLOWED ONLY thru Cash & Earning 
Balance. 4.8% - 6.0% Daily ROI. Upgrade Not required.
60% goes to Repurchase Wallet. 7 ads Surfing is mandatory.
Pack Matures at 110%. Positions you can purchase : 500
Referral commission 5% up to 3 Levels.

wieczorem ma być podany miesięczny raport o stanie GRMclix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 kolejne wypłaty na koncie , poza tym stopniowo zmniejszany jest repurchase i w przyszłym tygodniu ma być zwiekszony tygodniowy limit wypłat . Naliczenia stabilne , wypłaty na czas .Limit paczek 2$ zmniejsza się codziennie , aktualnie można kupić max 350 paczek.

Edytowane przez karocris

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

płaci regularnie , bez opóźnień. Kolejne wypłaty otrzymane w terminie. Reszta rzeczy też w porządku , naliczenia stabilne .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś mija 6 miesięcy od startu revshera,  :) . Admin dała info o pracach  przy skrypcie , które mogą spowodowac jakieś utrudnienia w najbliższych 48 godzinach , choć na razie ja takowych nie zaobserwowałem . W weekend otrzymałem również 2 wypłaty , limit wypłat w tym tygodniu podniesiony do 500$, 5x 100 $ dziennie.

Edytowane przez karocris

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolejny tydzień minął i kolejne wypłaty na koncie. Poza tym naliczenią w tym tygodniu trochę niższe , ale oscylują między 1.6- 1.8%, skrypt prawdopodobnie jest już poprawiony , czekamy na nowy tydzień i być może jakieś nowości od admina projektu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbiża się 200 dni GRM , admin zapowiada na 08.08 miesięczny raport , wypłaty dochodzą regularnie na czas , w tym moja dziś :) . Naliczenia ostatnio stabilnie na poziomie 1.8%, admin została zbanowana na MMG , próby komunikacji z administracją w celu wyjaśnienia przyczyn  od 2 tygodni się nie powiodły , ale admin dla aktywnych uczestników MMG wypłaci wkrótce miesięczne nagrody , 15$ i miesieczną subskrypcję konta w GRM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolejnych parę wypłat wpłynęło na konto , program płaci regularnie , bez opóźnień

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

200 dni minęło w GRMclix , admin ogłosiła promocję od depozytów na 3 najbliższe dni, poniżej szczegóły

Deposit Bonus on All Deposits on 11th, 12th & 13th August 2016.

$51 - $100 =>>> 4%
$101- $500 =>>> 5%
$501-$1000=>>> 6%
$1001- $2000=>> 7%
$2001- $5000=>> 8%
$5001 & Above=>10%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

promocja  bonusa od depozytów przedłużona o 2 dni , poza tym moje wypłaty dochodzą tak jak zwykle , admin zwiększyła limit wypłat tygodniowych do 600$ , w zapowiedziach jest zwiększenie limitu do 1000$ tygodniowo.

Edytowane przez karocris

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolejne wypłaty na koncie , program płaci regularnie  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

strona bedzie przenoszona na nowy serwer , przewidywany czas 24-36 godzin , potem strona ma być dostępna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zeby nikomu nie przyszlo do glowy wchodzenie w ten program to powoem tylko ze admin to debil jakich malo, opoznia wyplaty a pozniej obwinia uzytkownikow ze zakladaja spory i przez nich sa opznione wyplaty, wlasnie rozwalil nawet fajnie zapowiadajacy sie program, pozatym mysle ze gra na zwloke zeby skonczyl sie termin 45 dni na spor na payza i niedlugo przestanie placic

Ostatni moj program z adminem rodem z indi, nie ma co sie ludzic dla takiego hindusa suma 100.000$ to jak dla nas pewnie milion wiec mala szansa zeby wyplacal do konca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, sorry, mialem otwarte dwa tematy i napisalem w zlym, poprosze o przeniesienie posta do mytrafficbux

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

admin  czeka do jutra rano , jeśli ktoś jescze chce skorzystać z szansy na odzyskanie straconej kasy w grmclix.Potem wysłane tickety będą sprawdzane i środki będą dodane do kont w Grmcrypto. Więc to już ostatni dzwonek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

dziś otrzymałem połowę  kwoty w ramach oferty admin  i mam je mam koncie w Grmcrypto, drugą część otrzymam za miesiąc . Ci co wysłali tickety mają dzisiaj otrzymać należne kwoty w Grmcrypto , ale chyba nikt z forumowiczów , oprócz mnie  tego nie skorzystał.

Edytowane przez karocris

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

myślę że temat Grmclix można śmiało zamknąc , bo revshare przestanie funkcjonowac jako taki i wkrótce przemieni się w typowy program PTC 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta