Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Masz dosyć mlm, skomplikowanych programów wynagrodzeń, binarek i innych wynalazków. Mam propozycję w sam raz dla Ciebie. 

Właśnie dla Ciebie powstała sieć sprzedaży produktów ekologicznych Melaleuca, która poprzez regularne zamówienia może zaproponować członkom zamkniętej, elitarnej grupy specjalne ceny na produkty ekologiczne.

Ale zacznijmy od początku. Większość uważa że produkty ekologiczne są drogie w zakupie i tylko bogatych stać na ich używanie. Tak było wcześniej. Teraz z Melaleuca możesz korzystać z produktów eko w dostępnych cenach, ponieważ dla klientów uprzywilejowanych, zakupujących regularnie produkty, firma proponuje 30-40 % zniżki na produkty eko, zwrot pieniędzy za każde zakupy w wielkości 20% oraz przy zamówieniach powyżej 41 pkt. zwrot kosztów przesyłki (36 zł). Czy znasz podobną firmę na rynku?

Linie produktów Melaleuca:

• seria „ECOSENSE†- naturalne i bardzo skuteczne środki czystości,
  • seria „Bath and Body†- naturalne kosmetyki,
  • luksusowa seria profesjonalnych kosmetyków „Sei Bellaâ€,
  • witaminy, zdrowa żywność funkcjonalna czy suplementy diety z serii „VITALITYâ€.

Powyższe benefity są dostępne dla wszystkich osób, które zdecydują się na rejestrację w zamkniętej grupie zakupowej (warunek uczestniczenia to zakup miesięczny za około 300 zł).  Dodatkowo dla osób promujących firmę określono plan wynagrodzeń za polecanie.

Wybrane bonusy Melaleuca dla osób polecających:

1. Jednorazowy bonus 100 zł za rejestrację bezpośrednią klienta uprzywilejowanego

2. Comiesięczny bonus od zakupów własnych klientów

przy 1-7 aktywnych klientach - 7%
przy 8-19 aktywnych klientach - 14%
przy 20 i więcej aktywnych klientach 20% ( około 1000 zł)

3. Jednorazowy bonus za awans uzależniony od ilości zarejestrowanych klientów uprzywilejowanych 

na Dyrektor 1 (8 klientów ) - 400 zł
na Dyrektor 2 (10 klientów ) - 800 zł

itd.

4. Jednorazowy bonus 20/20 dla każdego kto w przeciągu 5 miesięcy wprowadzimy przynajmniej 20 klientów uprzywilejowanych i 20 z nich wykona zakup w miesiącu - 2000 zł

5. Bonus mentora za awans naszych klientów uprzywilejowanym np. na Dyrektor 1 (400 zł) i Dyrektor 2 (800 zł) to od każdego ich awansu dostaniemy identyczną prowizję jaką oni dostali (1200 zł)

Przykładowe symulacje:

3 klientów   100 zł x 3   (bonus 1) +   50 zł (bonus 2) = 350 zł
8 klientów   100 zł x 8   (bonus 1) + 250 zł (bonus 2) +   400 zł (bonus 3) = 1450 zł
10 klientów 100 zł x 10 (bonus 1) + 350 zł (bonus 2) + 1200 zł (bonus 3) = 2550 zł

i biznesowo
20 klientów 100 zł x 20 (bonus 1) +1000 zł (bonus 2) + 1200 zł (bonus 3) + 2000 (bonus 4) = 5200 zł

6 Comiesięczny bonus z grupy

klienci zapisywani są w strukturze drzewa, przy czym każda osoba ma bezpośredni pod sobą 5 pozycji, comiesięczny bonus liczony jest do maksymalnie 7 poziomu i wynosi 7% od każdego zamówienia:

1 poziom : max         5 klientów z zakupem 40 pkt =     200 pkt, czyli     200 * 7% * 4 zł =       56 zł

2 poziom : max       25 klientów z zakupem 40 pkt =   1000 pkt, czyli   1000 * 7% * 4 zł =     280 zł

3 poziom : max     125 klientów z zakupem 40 pkt =   5000 pkt, czyli   5000 * 7% * 4 zł =  1400 zł

4 poziom : max     625 klientów z zakupem 40 pkt = 25000 pkt, czyli   25000 * 7% * 4 zł = 7000 zł

5 poziom : max   3125 klientów ……..

6 poziom : max 15625 klientów ……..

7 poziom : max 78125 klientów ……..

do rejestracji nie ma linków, ponieważ firma dba o rzetelność pracy przedstawicieli,

dlatego też do rejestracji dochodzi po podaniu przedstawicielowi danych takich jak np. imię i nazwisko, mail oraz adres, a resztę danych wprowadza zapisywana osoba klikając w link przesłany na mailu,

-------------

osoby, które nie wywiązują się z zakupów miesięcznych usuwane są ze struktury grupy zakupowej po drugim miesiącu,

Link do strony http://www.melaleuca.info/

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

grupa staje się z dnia na dzień coraz silniejsza,

wg mnie jest szansa na zdominowanie przez Mele biznesu online  w Polsce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Promocja dotyczące promocyjnej opłaty członkowskiej w kwocie 4 zł (normalnie 100 zł) przedłużona została do końca stycznia 2016 roku,

nasza grupa rośnie w siłę przez ostatni tydzień powiększyła się o 20 osób, które mają doświadczenie w budowaniu biznesu i taką samo ilość klientów zainteresowanych zakupami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Melaleuca... Też mi się wydawało, że może zmienić moje życie, ale po trzech miesiącach wydawania pieniędzy bez zysków zrezygnowałam. Kosmetyki są dobre, ale jako że wystarczają na długo po jakimś czasie nie ma już co kupować. Jeśli ktoś ma doświadczenie w byciu pośrednikiem handlowym to coś dla niego. Jednak samo robienie zakupów za 300 złotych co miesiąc doprowadzi do sytuacji tworzenia zapasów lub wydawania więcej środków pieniężnych na kosmetyki niż dotąd.

Melaleuca to przede wszystkim dobry sposób na biznes.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za promowanie tego biznesu wzięli się właśnie dwaj polscy liderzy (Krupa, Jacak), którzy wcześniej promowali szereg upadłych programów piramidalnych. Teraz zaczęli zachęcać do uczestnictwa w Melaleuca, zachęcając do zakupu najdroższego pakietu kosmetyków za 899zł (Value Pack) i jednocześnie zapewniając o zarobkach rzędu co najmniej  50 tys zł w maksymalnie rok. Tyle, że aby tego dokonać, trzeba namówić wiele kolejnych osób do zakupu i to najlepiej pakietu za 899 zł. 

To że teraz wystartowali z promocją tego biznesu (wczoraj zrobili pierwszą prezentację) jest raczej nieprzypadkowe, a to ze względu na to że zaledwie do końca września jest promocja i rejestracja w programie kosztuje teraz 4 zł. Później będzie kosztować 100 zł. Moim zdaniem jest to celowe zagranie z ich strony, aby potencjalnie chętne osoby nie miały zbyt dużo czasu na zastanowienie się, ze względu na krótki czas możliwego zaoszczędzenia 96 zł na rejestracji. Człowiek czasami podejmuje decyzje na podstawie chwili, nie do końca zdając sobie sprawę z możliwych konsekwencji, tym bardziej jeśli wywierana jest na niego presja czasu. I ja odbieram stworzenie tej prezentacji we wczorajszym dniu jako element presji typu: zarejestruj się za 4 zł w przeciągu 2 dni, albo później zapłać 100 zł.

I teraz jeśli ktoś byłby zainteresowany tematem, to pytanie, czy w przeciągu 2 dni byłby w stanie dotrzeć do innych źródeł, opinii, które mogłyby pomóc podjąć mu decyzję. Czy byłby w stanie sam przeanalizować produkty, schemat struktury, wynagrodzenia, bonusy, wiarygodność firmy i szereg innych czynników. I na koniec, czy byłby w stanie znaleźć wiarygodną i uczciwą osobę, pod którą chciałby się zarejestrować? 

Ja bowiem, widząc jak ci panowie promowali wcześniejsze "biznesy", które miały być "świetne" i niemalże bez ryzyka, a okazały się piramidami finansowymi, teraz widząc jak zaczynają promować Melaleuca, osobiście prawdopodobnie szukałbym informacji o tej firmie w innych źródłach, i na pewno nie bazowałbym tylko na tym co oni przedstawiają. Dlatego raczej nie mam wątpliwości, że rozpoczęcie promocji w dniu wczorajszym miało wywołać efekt chwili, gdzie zainteresowane osoby chcące zaoszczędzić 96 zł muszą bardzo szybko podjąć decyzję, przez co nie do końca mogą posiąść wiedzę o programie z bardziej wiarygodnych źródeł i mogą nie mieć czasu na własną analizę programu.

Wprawdzie niby nic w tym złego, każdy może umieścić film promujący kiedy chce, ale jeśli na tym filmie słyszę o wzajemnej pomocy, że "my pomożemy tobie, ty pomożesz nam i innym, nawzajem sobie pomagamy aby zarobić kokosy, itp... bla, bla, bla..."  to się zastanawiam, w jaki sposób powyżsi panowie liderzy chcieli pomóc innym, przedstawiając program w ostatniej chwili i zmuszając niejako zainteresowane osoby do niemalże natychmiastowego podjęcia decyzji (jeśli takie osoby chciałyby zaoszczędzić 96 zł), pozbawiając ich tym samym czasu na dokładniejsze przeanalizowanie programu. Toż to żadna pomoc, a wręcz utrudnianie...

Jeszcze pół biedy, jeśli ktoś się tylko zarejestruje teraz za 4zł, a następnie zacznie szukać informacji o programie w innych źródłach i je analizować i będzie podejmował dalsze decyzje o kupnie towaru na ich podstawie. Gorzej, jeśli bez namysłu od razu wykupi pakiet, nie mając większej wiedzy o programie, lub mając wiedzę w jakimś stopniu zmanipulowaną. Należy sobie zadać pytanie, czy chcesz świadomie uczestniczyć w tym programie, po podjęciu własnej decyzji, a nie zostać wciągniętym do programu na zasadzie bycia marionetką.

Dlatego ze swojej strony ostrzegam przed zbyt pochopnym wchodzeniem do tego programu tylko i wyłącznie na bazie informacji przedstawionych przez powyższych "liderów", którzy w mojej ocenie celowo wywierają presję czasu na potencjalnie zainteresowane osoby. Znajdź czas, zastanów się i podejmij własną decyzję,  zarówno jeśli chodzi o uczestnictwo, jak i o to jaki pakiet kosmetyków zakupisz. To Ty decydujesz, a nie ktoś inny.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również nie jestem zadowolona ze swojej decyzji  o podjęciu współpracy z firmą Melaleuca.Firma zarabia na starterach i na przymusowych zakupach

Nie posiada próbek,wydałam ponad 600 zł na produkty ,które nie posiadają obiecanej skuteczności.Oczywiście zużyję je ale nie zamówię więcej

Nie mogę polecać produktów z których jestem niezadowolona.Aby nie pisać tu po raz któryś o swoich zastrzeżeniach podam link do bloga gdzie pisałam o swoich wątpliwościach.Nadal poszukuję firmy o asortymencie Melaleucy ale skutecznych

http://e-babciapracuje.blogspot.com/

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 23.08.2017 o 23:50, dorota2 napisał:

Ja również nie jestem zadowolona ze swojej decyzji  o podjęciu współpracy z firmą Melaleuca.Firma zarabia na starterach i na przymusowych zakupach

Nie posiada próbek,wydałam ponad 600 zł na produkty ,które nie posiadają obiecanej skuteczności.Oczywiście zużyję je ale nie zamówię więcej

Nie mogę polecać produktów z których jestem niezadowolona.Aby nie pisać tu po raz któryś o swoich zastrzeżeniach podam link do bloga gdzie pisałam o swoich wątpliwościach.Nadal poszukuję firmy o asortymencie Melaleucy ale skutecznych

http://e-babciapracuje.blogspot.com/

Też mam mieszane odczucia co do Melaleuca. Z jednej strony reklamują że produkty są skoncentrowane i faktycznie wystarczają na 2-3 miesiące. A z drugiej strony zakupy trzeba robić co miesiąc i to za minimum 300zł (żeby była "darmowa" przesyłka).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie jestem obecnie klientem tej firmy, ale chyba to normalne że firma określa na poziomie 300 zł aktywność miesięczną, 

przy mniejszych kwotach mlm to strata czasu,

co do produktów to uważam, że są dobrej jakości, no chyba że przez rok czasu coś się zmieniło

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

To jest takie sztuczne pompowanie obrotu.. o to tu chodzi.

Dobry MLM, to jest coś takiego, że mimo że ludzie kupować co miesiąc nie muszą, to i tak to robią, bo chcą! Mało takich niestety na rynku. No ok, jak jeszcze to minimum do wydania jest niewysokie, czyli takie które i tak by się wydało, to jeszcze pół biedy, ale jak nagle trzeba kupować pare razy więcej niż by się kupowało, to robi się to śmieszne. Właśnie największym problemem MLMów są firmy, które tą idee wykorzystują po to żeby się szybko dorobić robieniem tego sztucznego obrotu..

Edytowane przez wrzochal11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta