Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy znacie jakieś strony/buxy, gdzie mogę kupić kredyty na reklamę mojej strony? Nie chodzi mi tu o baner, tylko o to, by osoba weszła na moją stronę, a gdyby musiała odczekać np. 5 sekund, to już w ogóle bajka. Interesuje mnie stawka ok. 1$ za 1000 wyświetleń.

z góry dziękuję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam clixsense. Ktoś już polecał na forum, więc poszukaj. Za 6$ możesz kupić reklamę w takiej loterii na 7 dni. Ludzie w to klikają, bo są za to bonusy i można wygrać jakieś 10$. Wyświetla się 15 sekund. Możesz kupić też zwykłe "ad credits" (1.10$ za 500 punktów). Możesz za to kupić np. 100 klików reklamy wyświetlanej 15 sekund. Możesz kupić więcej klików krótszej albo więcej dłuższej. Dodatkowo możesz ustawić filtry (kraj, w którym się wyświetli, płeć i czy zobaczą ją użytkownicy premium czy free). Ludzi klikają tam jak głupi. 100 klików schodzi w ok. godzinę. Bardzo dobra strona. Stosunkowo łatwo też zarobić na te najtańsze reklamy ankietami, które są nieźle płatne.

za 1.1$ masz maksymalnie 500 klików trzysekundowych, więc co prawda nie spełnia Twoich kryteriów, ale naprawdę warto. Poza tym, tam musisz mieć otwartą kartę, żeby naliczało czas, więc ludzie na pewno zobaczą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Czy znacie jakieś strony/buxy, gdzie mogę kupić kredyty na reklamę mojej strony? Nie chodzi mi tu o baner, tylko o to, by osoba weszła na moją stronę, a gdyby musiała odczekać np. 5 sekund, to już w ogóle bajka. Interesuje mnie stawka ok. 1$ za 1000 wyświetleń.

z góry dziękuję 

Zagraniczne:

GPTplanet.com  - koszt najtańszej reklamy PTC to $ 1 USD za 1000 kliknięć w reklamę

Scarlet-clicks.info - koszt najtańszej reklamy PTC to $ 1 USD za 1000 kliknięć w reklamę

Legacyclix.com -  - koszt najtańszej reklamy PTC to $ 1.4 USD za 1000 kliknięć w reklamę

EldiBux.com  - koszt najtańszej reklamy PTC to $ 1.5 USD za 1000 kliknięć w reklamę.

Ekoclix.com  - koszt najtańszej reklamy PTC to $ 1.5 USD za 1000 kliknięć w reklamę

Polskie:

Polskie programy GPTR firmy Adnox: koszt najtańszej reklamy PTC to 3.84 PLN za 1000 kliknięć w reklamę

W podobnej cenie można kupić reklamy PTC w polskich programach firmy Ivo-Net lub w programach firmy Anti-Tau

Edytowane przez owl
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To mi się jeszcze jedno przypomniało:

https://hitleap.com/

Jak coś za rejestrację z reflinku i Ty i ja otrzymasz dodatkowe minuty do wykorzystania, ale chyba nie mogę tutaj reflinka podać to nie podaję.

Na tej stronie wygląda to tak że możesz ustawić zakres np taki, że ktoś musi być na Twojej stronie min 10 sekund albo możesz podać zakres 10-60 sekund i wtedy losowo to jest robione.
Co do ceny to praktycznie bez kosztów bo możesz sobie sam "nabić" kredyty żeby potem je móc wykorzystać. Możesz też kupić te kredyty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

W spinmytraffic jest np. opcja 10k kliknięć za 5$, 25k za 12$ itd. Jest też opcja np opcja "unlimited clicks" 1dzień - 5$ , 3 dni - 14$ itd.

Reklama wyświetlana jest na stronach różnych buxów.

ps. Kupowałem tam ostatnio reklamę banerkową na 2miliony impresji jestem mniej więcej w połowie kampanii i póki co wpadło mi 38 nowych refków do Grandclicka.

http://spinmytraffic.com/home/

Edytowane przez Majk31
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W spinmytraffic jest np. opcja 10k kliknięć za 5$, 25k za 12$ itd. Jest też opcja np opcja "unlimited clicks" 1dzień - 5$ , 3 dni - 14$ itd.

Reklama wyświetlana jest na stronach różnych buxów.

ps. Kupowałem tam ostatnio reklamę banerkową na 2miliony impresji jestem mniej więcej w połowie kampanii i póki co wpadło mi 38 nowych refków do Grandclicka.

http://spinmytraffic.com/home/

Wczoraj kupiłem reklame na tej stronie , ale nie dostałem zadnych danych dotyczących mojego konta/profilu , tudzież podglądu statystyk . 

Na maila tylko przyszło mi suche info ze : "Order Processed now."  

Gdzie moge zobaczyc efekty mojej reklamy i jej postępy ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wygląda reklama Adsense w google ? Jak wygląda rozliczanie takiej reklamy za wyświetlenia ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wygląda reklama Adsense w google ? Jak wygląda rozliczanie takiej reklamy za wyświetlenia ?

Wszystko u Google'a wymaga przedpłaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Puszczam rekalmy w róznych rav share, zanaczam - reklamuje nie "zarabiam" na długie lata i po TM skutecznośc jest słaba... FN MX i inne, jest sprzedawane ludziom jako cos do zarabiania, do reklamowania juz w drugiej kolejności. Zreszta taka sytuacja była juz w tym MAP.

Natomiast Facebook jest drogi, w dłuzszej pekspertywie najlepiej wypada własny blog tematyczny z dobrym pozycjonowaniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to jakie programy byście polecili do promocji swoich reflinków na dzień dzisiejszy ? poza blogiem ? - nie posiadam takowego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Natomiast Facebook jest drogi, w dłuzszej pekspertywie najlepiej wypada własny blog tematyczny z dobrym pozycjonowaniem.

Reklama na FB (w porównaniu z Google) nie jest droga. Metodą prób i błędów można tak zoptymalizować reklamę,ze zapłacimy za nią dosłownie grosze.

Przez pewien czas probowałem z reklamami poprzez Adtily...totalne nieporozumienie.

Ludzie nie lubią klikać w reklamy/banery...chyba że na Fejsie. :)

Edytowane przez Zgorzaly

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AdTaily jest dobre ale trzeba naprawdę mieć ciekawą ofertę i reklamować się na tematycznych witrynach. W innym przypadku ich skuteczność jest po prostu słaba.

Osobiście polecam FB + AdWords + Bing + Instagram. Potrzeba czasu aby znaleźć odpowiednie grupy docelowe oraz tak dobrać stawki aby były niskie ale z czasem zobaczycie, że warto :-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bing? Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na temat reklamy w Bing (oczywiście o reklamie na rynku Polskim) Jeśli nie w tym temacie,to poproszę na PW (z góry dziękuję) Szkoda,że ta wyszukiwarka jest tak mało popularna u nas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jesli bing to tez można wziąc pod uwage yahoo ? ktoś próbował ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam prowadzę firmę i powiem Wam, że czasami lepiej jest zainwestować w tradycyjny sposób reklamy A nie tylko w reklamę internetową. Pozycjonowanie jest ok ale jest dosyć drogie. Tak samo reklama adwords. 

Zastanówcie się nad gadżetami dla klientów. Ludzie uwielbiają dostawać coś za darmo i bardzo często skorzystają z usług tylko po to aby dostać coś za free. Dobrą ofertę ma w tym zakresie ta hurtownia: spam

Możecie tam zamówić ubrania reklamowe/

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up

wszystko zależy, jakie produkty świadczysz

Jeśli materialne, to jak najbardziej bilboard przy ulicy jest okej, ale jak usługi w internecie, to co Ci po takim miejscu reklamowym?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mozesz spróbować zarabiara.pl/

Serwis nie jest jakis ogromny, ale posiada ciekawe opcje czasowych wyswietlen, banerow, udostepniej i likow na FB a przy tym koszty nie sa wielkie.

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To raczej opcja do reklamy programów finansowych niż konkretnego biznesu.  Znam portal i przeważnie reklamowane tam są hyipy, PP i podobne gdzie jeśli wystepują inwestycje to raczej nie wielkie. Nie mniej do  programów typu 'hyip' na pewno się nada. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam!

z góry dziękuję 

Multismam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego zdaje sie, ze the ads team to scam.

​

​

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego zdaje sie, ze the ads team to scam.

​

​

ok, dzięki za info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta