Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

baro

Aktualnie najlepsze inwestycje

Rekomendowane odpowiedzi

@shadyx

Wygląda na to, ze podziała długo i będzie wypłacalny. W ciągu tygodnia mam „uczciwe†20% w plecy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:offtopic:

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@housemaster, spokojnie :) Ja już tyle $$ miałem czasami z konta ucinanych, że chciałem wkład wycofać. Opłaciło mi się w późniejszym czasie, jak Jo ładował po 10-12%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Najlepszą inwestycją będzie inwestycja w siebie i nauka np.: jakiegoś języka programowania, a następnie można znaleźć pracę po dwóch latach za 5-10 k netto miesięcznie. A tak to dodatkowo grać na forex na zwycięskich formacjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"inwestuj w siebie" :), "zostań informatykiem albo menadżerem " :)

Sam wymyśliłeś te złote myśli ?:)

Kolego powiem za siebie. Ja mam fajną prace i życie. A tutaj bawię się wieczorami.

Pewne programy prawie "pewne" dają mi sporo radości $ a inne sporo wrażeń :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Programowanie owszem, fajna dziedzina i można dużo zarobić ale to nie jest dla każdego. Próbowałam się uczyć na studiach i bardzo mi to szło powoli, ciężko było cokolwiek zrozumieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Programowanie nie jest dla każdego. Kto chce zostać programistą dla kasy - nie ma szans w tej branży. Trzeba robić w życiu to, co się lubi.

Koniec offtopu. A inwestycje - forum jest obszerne, ja mam ostatnio 3 ulubione hyipy i mam porozrzucane środki między nimi.

Edytowane przez Hermes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam dla mnie jak na razie pewne inwestycje i szybkie wypłaty  to [spam] tylko 2 plany inwestycyjne.

1. 5% naliczany każdego dnia przez 31 dni roboczych co daje nam około 43 dni co nam daje 155% czyli 55% czystego zysku
2. 112% przez okres 10 dni kalendarzowych czyli 12% czystego zarobku po 10 dniach

Uważam że pierwsza opcja jest najlepsza z której korzystam.

Program osobiście przetestowałem i nadal z niego korzystam wypłaty szybkie u mnie do 10 minut  na konto Payza

Super sprawa by pomnożyć swój kapitał

Oprócz tego programu, testuję jeszcze inne programy o których dam znać co i jak

post-14196-0-93054700-1458372891_thumb.png

post-14196-0-23807000-1458372893_thumb.png

post-14196-0-44029200-1458372890_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja używam HashOcean. :) Kopalnia BTC w chmurze. Na start macie darmowe 15KH/s ale jeżeli w ciągu 30 dni nic nie wpłacicie 15KH/s znika. 15 KH/s daje nam zysk 0.00011 BTC na dzień czyli na miesiąc: 30 x 0.00011. Ja obecnie posiadam 67 KH/s co daje 0.00049 BTC na dzień, czyli 0.20$. Wypłaty można zlecać manualnie lub ustawić na automat min. 0.005 btc. Serwis istnieje od ponad 2 lat.
Jeśli postanowimy zrezygnować z serwisu możemy liczyć na 100% zwrotu inwestycji. Aby dowiedzieć się więcej polecam zajrzeć w FAQ na stronie, wszystko jest fajnie napisane a ja nie chce was wprowadzać w błąd. Dowód wypłaty: [---] . [spam]

W dodatku po kupieniu 700 KH/s (albo więcej, nie pamiętam dokładnie) Ma się 1 Unit i wtedy podobno mozna uzyskac kartę graficzną AMD (ATI) Radeon R9 280X Gigabyte WindForce (GV-R928XOC-3GD). Wygląda na prawdziwe ale ciekawe w jakim stanie ta karta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gdzie obecnie jest najlepszy procent w banku ? getin ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak oceniacie Likesxl oraz Amazing5?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre i jak widać  trwałe. Więcej optymizmu mam do LikesXL, jednak to coś zrobionego inaczej i ma inne podstawy. Nie mniej jak sami nieraz widzimy ciężko w tym temacie wyrokować.  W/g mnie to zawsze jest opcja tylko dodatkowego zarabiania. Tam gdzie chcemy budować swój biznes na lata to musimy szukać gdzie indziej. Firm opartych na produkcie namacalnym który z natury rzeczy będzie trwał. Dla mnie obecnie to Lchardon. Pojawiło się sporo nowości i dobrych informacji a to daje już nadzieję na dłuższe spokojne zarabianie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też przypuszczam, że z tych 2 programów to raczej LikesXL jest bardziej interesującym. No i pod rozwagę dodam nowe odkrycie Alduviela czyli m4t.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

czy może ktoś napisać coś o więcej o Poker CapitalClub. Jakieś doświadczenia, rady?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też przypuszczam, że z tych 2 programów to raczej LikesXL jest bardziej interesującym. No i pod rozwagę dodam nowe odkrycie Alduviela czyli m4t.

możesz podać linka na forum do tego programu m4t?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@netkeeper: 'Najlepszą inwestycją będzie inwestycja w siebie i nauka (...) A tak to dodatkowo grać na forex na zwycięskich formacjach' - Trafiłem tu trochę przypadkowo, ale jeśli już...

Zgadzam się w kwestii:

1. inwestycja w siebie - tego Ci nikt nie odbierze. Trochę jak w reklamie z Kondratem... ;)

2. Inwestycja w biznes... własny biznes. Mniej pewna inwestycja (szczególnie w naszej rzeczywistości, kiedy byle urzędniczy 'szmondak' może rozłożyć firmę na 'łopaty' - vide casus Pana Romana Kluski), ale z kolei bardziej pewna niż w hyiposferze.

Między innymi dlatego po części wchłonęła mnie z powrotem offline'owa 'czarna dziura'.

3. FX też jest dobrym rozwiązaniem, o ile masz świadomość ryzyka i podejdziesz do tematu profesjonalnie.

Jeśli masz działać po 'partyzancku', to lepiej wcale.

Z kolei z projektów, które powyżej opisywaliście, choć sam w nich nie działam, ale mam jakąś orientację, to zdecydowanie wskazał bym LikesXL. Ten jawi mi się, choć to dla mnie zwykły hyip, jako najlepiej ogarnięty program ostatnich miesięcy w dziedzinie RS.

Edytowane przez TRex4eX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

czy może ktoś napisać coś o więcej o Poker CapitalClub. Jakieś doświadczenia, rady?

Chodzi Ci o pożyczki społecznościowe na CapitalClub, czy o co innego? Bo słowo "poker" sprawiło, że zwątpiłem co dokładnie miałeś na myśli :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum ;)

Co do inewstycji to kryptowaluty wydają się być pewną i bezpieczną inwestycją. Przy okazji bardzo dochodową. Np. Ethereum (ETH) dwa tygodnie tegmu kosztowało $12, miesiąc termu $14, a dzisiaj $7. Ale czy to jest dobra okazja do inwestycji? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Theler masz chyba na myśli, że to dobry czas na zakup ETH? Osobiście nie siedzę w ETH a krypto są 

dochodową formą zarobku ale bardzo ryzykowną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---] spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszą inwestycją jest chyba inwestowanie w reklamowanie byle czego co daje prowizję na FB :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta