Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

baro

Aktualnie najlepsze inwestycje

Rekomendowane odpowiedzi

[---] spam
Wchodzisz na link , zakładasz konto,inwestujesz kwotę która cie interesuje,jest widoczny kalkulator inwestycyjny. Po 2 miesiącach wyciągasz 200%. Sprawdzona strona i pewna. Ja na tym juz sie dorobiłem ogromnych pieniędzy.
Pozdrawiam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tą chwilę to albo recyclix albo e-dinar ew. MXR

Reszta to same krótkoterminowe hyipy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdzone inwestowanie w moim przypadku to... BUTY! Niektórzy pomyślą co ja napisałem, ale że jakiś błąd czy literówka lecz nie, BUTY- Adidas X Yeezy, buty przehajpowane osobą Kanye Westa za które najgorliwsi fani są w stanie zapłacić... no właśnie AŹ DO 400% POCZĄTKOWEJ WARTOŚĆI! W dniu dropu kosztują w granicach 180€ do 350€ zależne od modelu, ale już 1 dzień po wartość iść wynosi 800€ do nawet 1200€! Jest taki gość co kupił 100 par więc przeliczając minimalnie po 800€ za parę a płacąc 350€ za parę rachunek jest prosty :) poniżej daje link do wywiadu z nim, a drugi do ebaya z tymi butami, może ktos sie zainteresuje jak ja :D

http://hypebeast.com/2016/6/allen-kuo-100-pairs-yeezy-boost-750-interview

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=yeezy+boost+750&_sacat=0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

faktycznie drogie ! brzydkie przy tym jak noc listopadowa

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

manitugg, brzydzkie jak noc listopadowa :D ale czego to ludzie nie kupia, dla nich wazne jest ze ktos slawny w tym sie przeszedl 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem najlepsze i sprawdzone 2 programy typu bux z niskim zwrotem i po części pasywnym to : scarlet-clicks i GPTPlanet tego samego Admina wypłacalne od kilku lat bez problemowo . Przymierzam się do ponownego wejścia w BuxVertise ale brak mi motywacji i strategii . Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

konieczne jest inwestowanie w siebie, w edukacji, w wiedzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście inwestuję w recykling śmieci:
[spam]
Firma nazywa się Recyclix. Jest to dobra opcja na inwestowanie jeżeli nie posiadasz jakiegoś wybitnie dużego kapitału, a nie chcesz coby pieniądze leżały na koncie. 
Z doświadczenia mogę stwierdzić, iż firma jest wypłacalna. Pieniądze są zamrożone przez 5 tygodni, a procent jest całkiem niezły. Polecam spojrzeć na ich stronę.

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątpliwe jest, to wszystko. Teraz bardzo niewielu, który przetwarza śmieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam , dalej dobra inwestycja jest w scarlet-clicks.info . Wyszedlem juz na zero , teraz czekam aż po kończą mi sie RR i będę miał ROI 209% bo potrzebuję gotówki , a za miesiąc powrócę i dodatkowo wejde jeszcze w GPTPlanet :) . Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Recyclix o ile się nie mylę oferuję 14% po 5 tygodniach, wiec skąd takie obliczenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stąd że musiał wstawić link gdzie znajduje sie jego reflink. Administracja się tym zajmie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry, a może warto zainteresować się opcjami binarnymi? Handel opcjami binarnymi to zajęcie, którym kusi obecnie coraz więcej portali i firm, ale są o tym różne głosy i nie wiem dokładnie, komu i w jakim zakresie można zaufać. Jedni mówią, że to bezpieczniejsze od forexa, drudzy - że to zwykły hazard. Sam szukam czegoś dobrego na ten moment ale muszę przyznać, że mam wyżej opisane rozterki. Pozdrawiam.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że warto, tak samo jednak jak i forex, bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia będzie to krótki epizod strat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepsze inwestycje to takie gdzie mamy autentyczny produkt i zarabianie jest z nim połączone. Takimi biznesami jest wszelki mlm - ale wiemy że to długa i mozolna droga. Lepszym rozwiązaniem zawsze są inwestycje lub udziały w biznesie. I takich ofert mamy sporo. Nawet dochody możemy mieć zakontraktowane i zabezpieczone na rok, dwa czy 3 lata. Wybór jest, wystarczy poszukać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Czy ktoś mógłby mi po ludzku ("jak dla dziecka") wyjaśnić na czym polegają programy typu "MATRIX" ? Ostatnio czytałem tutaj na forum o jakimś programie tego typu to opis był zupełnie inny niż innego (nie wymieniam aby nie reklamować). Dzięki z góry!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja ostatnio dołączyłem do crowdfundingu bitcoinem, projekt zapowiada się genialnie, wkład początkowy bardzo nie wielki więc praktycznie nic nie tracimy a można sporo zarobic przy odrobinie wysiłku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta ' odrobina' wysiłku to ganianie za ludźmi i przekonywanie ich że program 'super' Jeśli taki super niech się obroni sam, ten czy każdy inny. Z zasady to w/g mnie najlepszy ten biznes który np. znalazłeś sam, czytasz sprawdzasz i widzisz że wszystko w nim ma sens i co najważniejsze - polecanie go to nie męka a przyjemność. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta ' odrobina' wysiłku to ganianie za ludźmi i przekonywanie ich że program 'super' Jeśli taki super niech się obroni sam, ten czy każdy inny. Z zasady to w/g mnie najlepszy ten biznes który np. znalazłeś sam, czytasz sprawdzasz i widzisz że wszystko w nim ma sens i co najważniejsze - polecanie go to nie męka a przyjemność. :)

tez sie juz zapisalem do recyclix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oszczędzanie na przyszłość na pewno jest wskazane. Szczególnie,ze jak poczyta się o tym jakie mają być nasze emerytury to perspektywa nie jest taka dobra. Ponoc mamy mieć bardzo niskie świadczenia ponieważ wszystko idze obecnie na duże pensje emerytów.

Dobre są oferty oszczędzania na 3 filarze. Ciekawą z nich ma PKO.

jest to pracowniczy program emerytalny. Aktualnie każdy pracodawca może coś takiego uruchomić w swojej firmie. 

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta