Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ostatnio gdzieś mi wpadało w oczy, że jakaś firma będzie prowadziłą bezpłatne szkolenia(?) w paru miastach w Polsce. Spotkania mają trwać 3 godziny. Wiem, że jedno z nich ma być w Białymstoku pod koniec lutego. Ktos coś słyszał, ma jakieś większe info do tego i mógłby się podzielic to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konkretnie o tym szkoleniu nie słyszałem, za to możesz być pewien, że takie darmowe spotkania to przede wszystkim marketingowa papka, która ma Cie nakłonić do założenia rachunku (jak mniemam organizuje to któryś z brokerów). Jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę, nie będzie tam niczego poza tym co znajdziesz w necie. Może być ewentualnie zachęta do kupna "pełnej wersji szkolenia" (jeśli zamiast brokera organizuje to któryś szkoleniowiec). Generalnie strata czasu. Nikt nie robi niczego w czynie społecznym, niestety. Jest dużo webinarów, z których dowiesz się tego samego, a może nawet więcej (z uwagi na liczbę i różnorodność tematyki webinarów). Na comparic.pl publikują co tydzień listę webinarów na cały tydzień. W necie jest tego oczywiście dużo więcej, wystarczy poszukać :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Darken: Jeśli chcesz rozwijać się w temacie tradingu, to z pewnością żaden broker nie wykształci żadnego 'szczawika' na rasowego tradera, jedyne co mogę Ci polecić, gdybyś rzeczywiście był zainteresowany rozwijaniem się w temacie FX, to poszukanie dobrego mentoringu u rasowego i czynnego tradera, który przy okazji, a jest takich przynajmniej kilku w tym kraju, prowadzi komercyjne szkolenia 'step by step'.

Możesz czytać mnóstwo książek, blogów, buszować po forach FX, itp., ale na pewnym etapie rozwoju i tak staniesz przed koniecznością wyboru jakiegoś mentora, który jeśli nie nauczy Cię podstaw, bo te już na przykład posiadasz, to z pewnością ukształtuje, czy też pomoże wydatnie ukształtować w Tobie osobowość rasowego tradera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka ciekawych zagadnień zostało wyjaśnionych :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trafiłem na ten materiał ok. rok temu, kiedy 'na własnej skórze' przerabiałem nieuczciwe praktyki jednego z 'cypryjczyków'.

Jak widać szkolenia FX mogą być naprawdę różne... ;)

----

@Consolatio: Jest w necie kilka miejsc, gdzie praktycznie dzień po dniu będziesz znajdował informacje o różnej maści szkoleniach FX, tak w formie webinarów jak i szkoleń stacjonarnych. Tutaj raczej słabo z tego typu informacjami.

Chyba, że ktoś się weźmie w końcu za rozhuśtanie tego działu. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta