Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Testowałem ostatnio czy jest możliwość zarabiania pieniędzy w jednym programie partnerskim, gdzie wykonuje się zlecenia dotyczące pisania tekstów, na blogi, dla firm itd.

Na początek firma płaciła mi 7,50zł za 1 copywritera i były to całkiem dobre pieniądze, bo stworzyłem sobie ogłoszenie na olx, sprawdziłem raz na 3 dni pocztę i odpowiedziałem 10 copywriterom wysyłając ich do serwisu ze zleceniami. Firma płaciła mi 75zł w 5 minut pracy.

Pieniądze nawet dobre, jak za 5 minut roboty kopiuj-wklej.

Jednak później warunki się zmieniły i teraz płacą 2,50zł za copywritera. Jak dla mnie 5 minut roboty za 25zł to strata czasu, wolę się zająć innymi ważniejszymi sprawami.

Dlatego nagrałem wideo, w którym przedstawiam wam mój sposób polecania copywriterów do tego serwisu. Oczywiście Ja korzystałem tylko z jednego serwisu ogłoszeniowego, a takich miejsc jest dużo, dużo więcej.

Wszystko wyjaśniam na wideo i jest to kolejny naprawdę banalny sposób na dodatkową kasę.

Link do Rejestracji

Kolejny post Szanownego Kolegi i kolejny spam. Przedostatni wraz z długim odpoczynkiem od forum.

Następny spam - pożegnamy się na zawsze...

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry gdzie te wideo ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Michu007
      Witam,
      Dzisiaj chcę przedstawić Wam stronę w stylu "Paidverts". 
      Strona polega na tym, że:
      -klikamy w reklamy stworzone przez innych użythowników
      -Dziennie dostajemy 10 reklam , każda reklama = 20 BAP's = 200 BAP's
      -Kupno jednego AdPacku to 1$ (Można zarobić na stronie lub je zainwestować)
      1 AdPack daje: 3120 BAP's oraz 75 wyświetleń Twojej reklamy
      Grupy (im większa tym większy zarobek dzienny):

A tutaj zarobek dzienny, zależnie w której jesteśmy grupie:

Akceptowane formy płatności to:

Strona wypłacalna w 100% jak narazie  Ma oficjalny Fanpage (również tam widać Screeny wypłąt) i szybko odpowiadający support.
      Mój komentarz dotyczący programu:
      Polecałbym najpierw zainwestować w stronkę tak pomiędzy 10-20$ , ponieważ od tej kwoty możemy już zarabiać 1.23$ dziennie i możemy to reinwestować   Więc program trochę inwestycjy, ale możemy w miarę zarabiać inwestując małą kwotę na początek  .
      Niedługo zamierzam (za 2-3 dni) zainwestować 20$ więc  polecam tą stronkę
      [---]
      Link do stronki: https://www.advertslab.com/
      Pozdrawiam  

• Przez housemaster
      Witam,
      Nie wiem czy zauważyliście, że ostatnio leci ICO za ICO, tokeny za tokenami, a gdyby kurcze ktoś chciałby nam zapłacić za oglądanie tego wszystkiego...
      NO TO JEST KTOŚ TAKI

Jest to rodzaj portalu społecznościowego, który płaci za rejestrację, weryfikację, podłączenie portali społecznościowych oraz ODBIERANIE E-MAILI i wypełnianie ankiet.
      Najniższa stawka to 1 USD i szczerze mówiąc jest to dobry łatwy pieniądz.
      Wystarczy się zarejestrować np. FB i dobrze jest posiadać adres Ethereum (ale nie na Coinbase tylko zaciągnięty)
      Ostatnio codziennie przychodzą ankiety z zaproszeniami do ICO (najczęściej to 3 pytania, adres Ether do darmowych tokenów,  rejestracja w grupie telegram i potwierdzenie chęci uczestnictwa).
      Generalnie portal się rozwija i jest tam coraz więcej ludzi przez co coraz częściej pojawiają się reklamodawcy ze świata tokenów, krypto, itp...
      Wypłaty idą na BTC, no. Coinbase
      Link do programu:
      earn.com/housemaster/referral/?a=w62eny3c1l9oo57b
    • Przez Cashandra
      Ethereum wygryzie Bitcoina jak pchły kota
      Takie są fakty, o tym mówią liczby, statystyki, pieniądze, wykresy, tak będzie czy tego chcesz czy nie. Oczywiście Bitcoin będzie cały czas czołową kryptowalutą, ale nie zapominajmy o tym, że jest to pierwszy projekt na tym rynku, stworzony raczej w ramach testu niż z poważną inicjatywą. Wiele innych kryptowalut ma bardziej stabilny, szybszy, przejrzysty system.

Liczb, wykresów, cyferek nie oszukasz, nie bez powodu MATEMATYKA NAZYWA JEST KRÓLOWĄ NAUK. - czy Tobie to się podoba czy też nie. Bitcoin w 2017 roku stracił kapitalizację połowy rynku kryptowalut (a ta pozycja aktualnego lidera będzie tylko stopniowo malała w tempie przyśpieszającym - tak zwany efekt kuli śniegowej) na rzecz innych alltcoinów w tym przede wszystkim Ethereum.

• Przez entyk

Crypto Sky to nowy projekt, który rozpoczął się 24 listopada 2017 roku. Wciąż jest w fazie przed-początkowej, która zakończy się 10 grudnia.

Roczne zyski wahają się od 134% do 183% w zależności od kwoty, którą chciałbyś zainwestować. Crypto Sky akceptuje BTC tylko na razie. Inne procesory płatności zostaną wkrótce włączone.

Aby zarejestrować się w fazie poprzedzającej rozpoczęcie, musisz użyć linku partnerskiego w połączeniu ze specjalnym kodem.

Link do rejestracji - zgoda na reflink pepperoniss

By zarejestrować się w okresie przedpremierowym pojawi się ekran z pytaniem o to czy posiadasz kod zaproszenia. Kliknij w fioletowy przycick

i na następnym ekranie wprowadź kod Vn7N3nFsyqRf0QQ

Dyrektorem naczelnym jest Jakub Nemecek i ma profil na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jakub-nemecek-5b564b151/
      Jak zbiorę więcej informacji to je opublikuje
      Szczegóły planów LINK

Depozyt: