Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bawi się ktoś na plus 500 może aktualnie i od jakiegoś czasu? Jak to jest na dzień dzisiejszy z wyplatami? Założyłem sobie konto bo za potwierdzeniem telefonu dawali darmową stowke. Muszę stwierdzić że bardzo łatwo tu zarobić, lecz no właśnie, czy opłaca się poświęcać czas jak nie wyplacaja pieniędzy? Gdy zarobiłem pierwsze 55 złotych w 3h i chciałem zweryfikować konto to od tego czasu nie mogę się zalogować na swoje konto... Administracja odpowiedziała jedynie ze przenieśli sprawę do odpowiedniego działu i tyle ich słyszeli... Czyżby strach przed wypłaceniem pieniędzy bez mojej wpłaty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czytałeś w necie opinie ? ? Bo z tego  co widzie ostatnie wpisy są z 2013/2014 i cisza. Czytałem ze to oszuści i SCAM :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja właśnie słyszałem różnych opinii i chce się dowiedzieć więcej na ten temat, bo uważam to forum za w miarę wiarygodne źródło informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To trzeba czekać aż ktos inny sie wypowie :) Bo moja opinia jest tylko na podstawie informacji z sieci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście nie polecam Plus500 z tego względu, że dźwignia jest z góry ustawiona na 100, a przy niektórych aktywach nawet 200. Osobiście uważam, że nie warto ryzykować, pomijając fakt stałej i tak wysokiej dźwigni, co może powodować duże straty.

P.S Słyszałem również opinie, że pewne osoby nie mogły wypłacić swoich zysków, a support ich jedynie zbywał.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakaś solidna konkurencja dla Plus500? Coś z podobnymi możliwościami i darmowa kasa na start? Polecacie coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście mogę zaproponować Hirose UK, z darmowym bonusem 30$ bez wpłaty, po przesłaniu dokumentów. Sam kiedyś trochę z niego korzystałem i mogę potwierdzić, że są wypłacalni (przynajmniej byli jakiś czas temu :D).

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

markets, fxcm, xm - z nich korzystałem, mogę polecić do pewnego poziomu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plus500 tylko jeśli chcesz się pobawić i pogapić na wykresy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

istnieje, istnieje..  od niedawna sponsoruje Atletico Madrid. Platforma zrobiona w Paintcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze należy zacząć od tego, że plus 500 to nie jest broker. Model bukmachera. Platforma wirtualna. Spready? Równie dobrze mogłoby ich nie być. Broker nie na tym zarabia. Problemy przy wypłacie zaczynają się dopiero wtedy gdy ktoś zarobi pieniądze. Jeżeli ktoś straci jakąś cześć  i wypłaci to oczywiście żadnego problemu nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To dość dobrze opisane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja natomiast muszę powiedzieć dobre słowa na temat tego brokera, a jestem z nim od dawna. Nigdy nie miałem, problemów z wypłatą środków na koncie - nawet powyżej wpłaconych środków. Ogólnie ciężko mi powiedzieć czy sumarycznie więcej wpłaciłem, niż wypłaciłem przez ostatnie lata (historia transakcji została skasowana), a wszelkie straty odeszły w niepamięć. Na dniach chcę rozpocząć prowadzenie dziennika i korzystać z usług owego brokera, gdy będą jakiekolwiek problemy z wypłatą będziecie ich świadkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na konkurencyjnym forum znalazłem kilka ''świeżych'' dowodów wypłat, w dodatku z obrotu darmowymi środkami, które Plus500 oferuje na początek (100 zł).

Wygląda na to, że jednak mają się dobrze skoro wypłacają :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mogę przedstawić najświeższy dowód wypłaty jaki mam na konto skrill.

Screensho_sqssrqn.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio zacząłem bawić się na Plus 500 z tego powodu, że dają niemały bonus na start i tu moje pytanie. Czy grając tym bonusem i pomnażając go potem normalnie wypłacają zarobione pieniądze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. Też zacząłem pykać u nich. Bonus przegrałem, wpłaciłem 100e (raz się żyje ;)). Bez chwalenia się coś tam ugrałem, na ropie (na wzroście straciłem ale na spadku... hoho) no i zleciłem pierwszą wypłatę. Czekam, gram dalej. To wszystko wydaje się za łatwe... Dam znać jeśli kasa dojdzie. Pozdrawiam wszystkich wariatów szukających extra kasy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś 5 lat temu udało mi się wypłacić 3 tyś. Natomiast jakieś 3 lata temu cofnęli moją wypłatę i nie udało mi się jej wypłacić. Skończyło się na tym, że to co chciałem wypłacić przegrałem i ostatecznie wyzerowałem rachunek..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście kiedyś korzystałem z usług tego brokera, miałem problem gdy ze 100 zł zrobilem koło 200 i chciałem wyplacic, ale nie wiem jak to dziala w tej chwili, to bylo kilka lat temu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mam pytanie. Zarejestrowałem się na plus500 ale nie podałem mojego prawdziwego adresu zamieszkani ze względu na to ze chciałem sprawdzić jak wyglada funkcjonowanie plus500. Dostałem jakis bonus 100 zł. Niestety straciłem i wymagają od mnie wpłaty 160 zł zeby wyrównać stan bonusu.. Nie weryfikowałem mojego konta i danych. Co powinienem zrobić?

Czy muszę dokonać wpłaty czy olać? Miał juz ktos podobna sytuacje? Sa jakies konsekwencje?

Edytowane przez Zielaslfc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A pozostałe dane podałeś prawidłowe? Jeżeli nie robiłeś weryfikacji dowodem albo przelewów ze swojego konta to raczej możesz spać spokojnie, nikt nie udowodni, że Ty to Ty :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta