Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielaslfc, będziesz musiał wyjechać do Meksyku ;) .

A tak serio to otrzymałeś wezwanie do wpłaty, bo zaliczyłeś Margin Call.

FAQ - Plus500

Klienci nie mogą stracić więcej niż środki, które posiadają na swoim koncie. Funkcja wezwania do uzupełnienia depozytu obowiązkowego (Margin Call) ma na celu zapobiec powstaniu ujemnego salda na Twoim koncie. Niezależnie od tego, może wystąpić tymczasowa sytuacja, gdy saldo osiągnie stan ujemny, np. aby zachować Twoje otwarte pozycje w trakcie oczekiwania na wpłatę środków lub bezpośrednio przed zamknięciem tychże pozycji.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam czy kotoś może wypłacał oststnio u nich pieniadze i czy jeśli konto zostanie zweryfikowane to czy wypłata może być wypłacona na inne konto niż moje osobiste pytam bo mam problem z komornikiem i mi zajmuję konto a ze 110 zloty pbonusu w 3 tygodnie zrobilem 2200 zł i zastanawiam się czy mi je wypłacą na inne konto czy wogle wypłacą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę się mylić, ale przelew na konto bankowe inne niż Twoje nie wchodzi w rachubę. Nie chcę sugerować tutaj jakiegoś "zatajania" dochodów, ale zawsze możesz wypłacić na Skrill.

A czy wypłacą? Jeżeli spełniłeś wszystkie warunki promocji, a broker jest uczciwy to pewnie tak...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja gralem jakis czas temu na plus 500 i owszem weryfikacja sie ciagnela wiekami ale jak juz zostalem zweryfikowany to szlo wszystko bez problemow, z bonusowego £20 w ciągu 2 tyg zrobilem 250 i nie bylo zadnych problemow, co prawda wyplata zabiera te 24 do 48h ale nie miałem z nimi jakis problemow. Plus500 ogolnie jest na czarnej liscie w krajowym rejestrze brokerow ale to z innych powodow niz scam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@fantismo moglbys napisac cos wiecej o tych powodach?

Naprawde ciezko o naprawde dobra opinie nt. tego brokera a mimo to ma sie bardzo dobrze a jego czestotliwosc reklam na youtube az irytuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moze te powody juz nie sa tak aktualne bo nie grałem tam od kilku miesiecy ale wielu uzytkownikow skarzylo sie na zbyt wolna synchroznizacje ich wskaznikow z globalnymi kursami przez co duze grono tracilo zyski, do tego podobno manipulacja kursami w celu zwiekszenia zysku samego brokera, mysle ze jak poszukasz dobrze u wujka google to znajdziesz wiecej szczegolow, ja w nich az tak sie nie zaglebialem bo mialem pozytywne relacje z plus500

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W moim przypadku było to z niewiadomego powodu zwiększenie cen wejścia od tak z dnia na dzień po różnych cenach do różnych walut. Aby móc zagrać na EUR/USD to musiałem grać za conajmniej £50 a posiadać £150 depozytu i tak miałem na każdej głównej parze, z kolei na parze GBP/CAD i GBP/AUD to musiałem mieć tylko 20 na wejście a łącznie mieć 66. Co do reszty to były na prawdę kosmiczne fanaberie, nie dość iż się często opóźniał (nie raz 5 sec przy zamknięciu pozycji) to też miałem przypadki zamknięcia pozycji bez powodu, a depozytu było dość na utrzymanie pozycji. Fakt dostawałem śmieszne bonusy typu 15£ rabatu jeśli postawie na akcje powyżej 3£, gdzie przy obecnych cenach nie mogłem mniej postawić :), ale co z tego skoro depozytu trzeba było wpłacić znacznie więcej by co kolwiek hulało?

To są tylko moje osobiste doświadczenia z tego roku i odradzam tego brokera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to nie dla mnie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta