Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

cashsea

CASHSEA.NET - giełda wirtualnych walut - PM|STP|OKPAY|Payza|Payeer

Rekomendowane odpowiedzi

logo_mini.png

Witam!

Przedstawiamy Wam nową platformę do handlu walutami z elektronicznych portfeli!
www.cashsea.net
Aktualnie obsługujemy Perfect Money, OkPay, SolidTrustPay, Payeer oraz Payza.
W najbliższym czasie planujemy rozwinąć działalność o jeszcze kilka innych popularnych e-portfeli oraz bitcoiny.

Na czym to polega?
Udostępniamy Wam możliwość kupna oraz sprzedaży waluty z powyższych e-portfeli w całkowicie bezpieczny sposób.
Nie musisz obawiać się już forumowych oszustów czy też niewypłacalnych kantorków internetowych.
Zapewniamy 100% bezpieczeństwo, niskie prowizje, błyskawiczne wpłaty oraz wypłaty środków.
cashsea_ogolny.png

Jak sprzedać?
Wpłacasz jedną z wymienionych w-walut (USD lub EUR) na nasz rachunek w danym e-portfelu. W tym momencie możesz wystawić ofertę sprzedaży po interesującym Cię kursie (czym niższy tym Twoja oferta znajduje się wyżej na liście ofert) oraz zaznaczyć jaką walutę chcesz otrzymać. Środki możesz wpłacić na dwa sposoby:
- standardowy - po wygenerowaniu zapytania dostajesz informacje na maila na jaki rachunek w danym e-portfelu należy wykonać wpłatę środków oraz jaką kwotę, do 2 dni roboczych wpłata zostanie akceptowana jeżeli została wykonana poprawnie,
- natychmiastowy - konfigurujesz dostęp poprzez API do Twojego rachunku w e-portfelu, wpisujesz kwotę jaką chcesz wpłacić i po paru sekundach możesz już wystawiać środki na sprzedaż.
Filmik prezentujący jak to uczynić znajdziesz na naszej stronie w zakładce FAQ.

Jak kupić?
Możesz zakupić klikając na jedną z dostępnych ofert sprzedaży bądź dodając własną ofertę zakupu gdy nie ma ofert z interesującym Cię kursem. Pamiętaj! Aby móc zakupić bądź wystawić ofertę kupna musisz najpierw wpłacić środki na swoje konto w naszym serwisie (jest to gwarancja zabezpieczenia dla obu stron). Wpłatę możesz dokonać na 3 sposoby:
- przelew bankowy - po wygenerowaniu zapytania dostajesz na maila informację na jakie konto i jaką kwotę masz przelać. Do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie zostaną one zaakceptowane przez administratora i dodane do Twojego konta w naszym serwisie,
- PayPal - błyskawiczne doładowanie konta,
- Tpay.com (dawniej transferuj.com) - błyskawiczne doładowanie konta,
Filmik prezentujący jak to uczynić znajdziesz na naszej stronie w zakładce FAQ.

Cała strona jest przetłumaczona na cztery języki: rosyjski, niemiecki, angielski i oczywiście polski. Działamy na rynku międzynarodowym co ułatwi Wam dotrzeć do szerszej ilości osób. Dodatkowo gdy Ty wpłacisz środki w innej walucie niż oczekuje tego Sprzedający/Kupujący możesz ją przewalutować w naszym portfelu! Wszystko to dzieje się błyskawicznie więc nie musisz się martwić że nie masz konta walutowego w banku!

Dlaczego warto nas wybrać?
Cały system został napisany przez profesjonalną firmę. Wasze dane są szyfrowane. Baza backupowa przechowywana na osobnych serwerach, a sam serwis stoi na profesjonalnych serwerze dedykowanym zabezpieczonym przed atakami. Dostęp do strony jest szyfrowany dzięki kluczowi SSL!
Poza pełnym profesjonalizmem całego teamu Cashsea możemy Wam zagwarantować bardzo niskie prowizje!

Zapraszamy do korzystania z giełdy walut elektronicznych Cashsea.net!

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Administrator zakupił przyklejenie tematu na okres 2 miesięcy na forum.

Powodzenia w nowym biznesie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po doświadczeniach niemiłych z resztą z lilion transfer nie zaufam żadnemu takiemu kantorowi i tak dalej ale jak przedmówca życzę powodzenia:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem że było wielu oszustów i musimy zapracować sobie na zaufanie, ale nasza strona działa inaczej niż kantory. To Wy handlujecie między sobą, a my gwarantujemy tylko bezpieczeństwo tych transakcji. Pierwsze transakcje już zostały wykonane i wszystko działa jak powinno. Mam nadzieję że z biegiem czasu również nam zaufasz.

Pozdrawiam

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję że z biegiem czasu również nam zaufasz.

Pozdrawiam

Człowieka całe życie coś i ktoś uczy rozumu i niestety nie zaufam żadnemu pośrednikowi.

Bo moje pieniądze na sprzedaż pierwsze trafiają na Wasze konto, wolę handlować bezpośrednio z pominięciem pośrednika który dziś działa bez zarzutu a za pół roku ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter chyba miał na myśli słaby support a nie oszustwo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Człowieka całe życie coś i ktoś uczy rozumu i niestety nie zaufam żadnemu pośrednikowi.

Bo moje pieniądze na sprzedaż pierwsze trafiają na Wasze konto, wolę handlować bezpośrednio z pominięciem pośrednika który dziś działa bez zarzutu a za pół roku ....

Całkowicie Cię rozumiem i szanuje Twoje zdanie. Jednakże jest dużo osób, które nie ufają kantorkom na forach, bo nie raz zostały oszukane przez co straciła swoje pieniądze. Niestety pośrednictwa przez nasze rachunki nie da się uniknąć, ponieważ właśnie w ten sposób możemy zagwarantować że obie strony dostaną to co mają.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Egzekutor nie chcę robić off i szukać po forum by odświeżyć Tobie pamięć ile miesięcy czekano na przelewy zakupionych walut i "walki" o przeniesienie tematu liliion do działu SCAM.

Gdyby chodziło o kiepski support to nie miałbym "urazu" po doświadczeniach z lillion do tego typu projektów zapewniam Ciebie o tym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter, to przejdz do odpowiedniego tematu i wskaż mi oszukaną osobę przez lilion.

I na tym zakończmy ten offtop.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawy odnośnie innych serwisów prosiłbym wyjaśniać w odpowiednim temacie bądź poprzez wiadomość prywatną. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć że jesteśmy firmą zarejestrowaną i płacącą podatki w Polsce, a nie w żadnych rajach podatkowych co sprawia że jako właściciel (jedyny, to nie jest żadna spółka) serwisu nie jestem osobą anonimową. Osoby zainteresowane większą współpracą mogą się ze mną skontaktować i umówić na spotkanie gdzie możemy podpisać nawet specjalną umowę i wynegocjować lepsze warunki handlu na giełdzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rejestracja firmy w Polsce to na pewno jest atut i cieszy mnie, że zdecydowałeś się otworzyć swój serwis, gdyż na rynku jest spora nisza, szczególnie w Polsce. 

Na pewno prowadzenie takiego serwisu to wyzwanie i czas będzie najlepszym weryfikatorem Twoich słów. Myślę, że powolny rozwój serwisu będzie działać na Twoją korzyść, w branży jest kilka pułapek i zbieranie doświadczenia będzie bezcenne. Będę z niecierpliwością czekał na opinie pierwszych użytkowników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dochodzi mail rejetracyjny. Poczta zalozona na gmail.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdziłem właśnie rejestrację i od razu dostałem maila (na gmail i onet). Proszę sprawdzić SPAM, w razie dalszych problemów z rejestracją proszę odezwać się na priv.

Pozdrawiam

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@cashea: A mnie cieszy Twoja inicjatywa.

Z kilku powodów.

W wymianach 'siedzę' od kilku lat, a ostatnio nie bardzo mam czas się tym zajmować (skupiam na firmie offline i FX), miło by było, gdyby ktoś 'ogarnął' temat od początku do końca z uwzględnieniem chargbeack'owych 'procków' (np. Payza/STP/PP).

Gdyby jeszcze do tego był jakiś w miarę ogarnięty program partnerski, to jestem z Tobą wszystkimi 'odnóżami'. ;)

Czekam zatem na rozwój sytuacji i bliższe info nt. programu partnerskiego. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program partnerski zostanie wprowadzony z pewnością w ciągu 2-3 miesięcy. Jednakże prowadząc działalność w Polsce musimy to bardzo dobrze dopracować żeby nie było nieścisłości rozliczeniowych. Oczywiście póki co zapraszam do handlu na giełdzie - aktualnie jest wystawionych kilka ofert sprzedaży USD (PM,STP,PAYZA,PAYEER).

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa z rejestracja zalatwiona pozytywnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście planujemy wprowadzić kryptowaluty oraz inne e-portfele. Co do bitcoinów mogę zapewnić że pojawią się one w przeciągu 2 miesięcy. Dodatkowo zostaną też wprowadzone płatności poprzez Skrill. Co do advcash nie mogę nic powiedzieć, bo jeszcze nad tym portfelem nie myślałem, ale jak będzie duże zainteresowanie to nie omieszkamy się go dodać.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na poczatku mialem maly problem z rejestracja konta ale po kontakcie z adminem udalo sie je zalozyc. Co do przebiegu transakcji nie mialem zadnych problemow. wplata poprzez paypal wykonana natychmiastowo, a dolary z perfect moeny ktore zakupilem zostaly mi przeslane automatem na moj rachunek. Poki co wszystko dziala jak nalezy takze polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zalecam ostroznosc.

Ciezko z wyplata na PM. Ciagle wyskakuja rozne bledy. Ogolnie, kojarzy mi sie ten serwis z niedoszlym procesorem platniczym LL, (LucreLab, LucreCoin itp...). Jezeli sie myle to przepraszam wlascicieli CashSea.

https://scr.hu/vXgjB3

Edytowane przez inny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myli się Pan, ale rozumiem że dużo osób ma podejrzenia wobec nowych serwisów. Prosiłbym takie sprawy najpierw rozwiązać z supportem, pisał Pan już o dość późnej godzinie więc odpowiedź opóźniła się o ponad godzinę. W ticketcie który Pan zgłosił podałem bezpośredni i prywatny kontakt do mnie (właściciel strony). Prosiłbym skontaktować się ze mną i rozwiążemy ten problem, bo prawdopodobnie źle skonfigurował Pan konto.

Pozdrawiam

EDIT:
Sprawa rozwiązana pomyślnie i pieniążki automatycznie zostały wypłacone na konto użytkownika! :)

EDIT:

Zapraszam do rozpoczęcia handlu poprzez nasz serwis. Aktualnie jest kilka ofert chęci zakupu i sprzedaży poszczególnych walut.
KUPNO:
Perfect Money - dwie oferty na łączną kwotę 123 USD
Payza - jedna oferta na kwotę 120 USD
OkPay - X

Payeer -  jedna oferta na kwotę 22 USD
STP - jedna oferta na kwotę 37 USD

SPRZEDAŹ:

Perfect Money - jedna oferta na kwotę 3.50 USD
Payza - jedna oferta na kwotę 28 USD
OkPay - X

Payeer - trzy oferty na łączną kwotę 35 USD
STP - dwie oferty na kwotę 28 USD

Edytowane przez cashsea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarejestrowałem się i mam takie pytanko, mam na STP dokładnie 22.11$ jak wystawię u Was ofertę na tą kwotę

to kupujący ile otrzyma? Automatycznie odejmujecie prowizję procka czy ja muszę o to zadbać? Przy STP jest to 

dość kłopotliwe ponieważ funkcjonują dwa rodzaje opłat "personal" "company".

Proszę powiedzieć jak w takim przypadku mam sprzedać moje 22.11$?

Ok już doczytałem.

Edytowane przez slawek107

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W przypadku prowizji pobieranych przez e-portfele Wy ponosicie koszty z nimi związanymi. W przypadku gdzie to procesor płatności nas obarcza tymi prowizjami są one odejmowane użytkownikowi w momencie wpłaty (stp) bądź wypłaty (pm,okpay,payza,payeer). My pobieramy prowizje tylko 0.5USD - obojętnie czy wpłacisz 5$ czy 10000$. W razie pytań służę pomocą, a w przypadku zarejestrowanych użytkowników polecam zgłoszenie zapytania poprzez system Powiadomień (https://cashsea.net/tickets.html).

Zapraszamy do rejestracji i rozpoczęcie handlu na naszej stronie www.cashsea.net

Aktualnie dostępne jest kilka ofert sprzedaży i kupna dla Perfect Money, Payza, Payeer oraz STP!

Pozdrawiam

Edytowane przez cashsea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem przetestować serwis, ale konto przez długi czas nie zostaje aktywowane. Aktywacja jest ręczna, mailowa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po wpisaniu maila zostaje wysyłany link weryfikacyjny na podany email. W przypadku nieotrzymania linku prosimy sprawdzić SPAM, gdy jednak nie będzie tam wiadomości należy skontaktować się z nami bądź zarejestrować konto na inny adres email :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Egzekutor
      Whether you’re buying or selling, PayPal brings the world to you. Pay or get paid in 203 countries and markets, and in 26 currencies.
    • Przez Egzekutor
      Payza is the leading global online payment platform that specializes in e-commerce processing, corporate disbursements, and remittances for individuals and businesses around the world. The e-wallet platform provides Payza members worldwide with convenient and flexible loading and withdrawal options, such as localized bank transfers, global bank wires, credit/debit card, checks, prepaid cards, among others.
      With over 9 million members, Payza offers its services in 197 countries and in 21 different currencies. Payza is proud to provide its merchants around the globe a complete solution for accepting payments and managing their businesses. In addition, Payza offers foreign exchange services, fraud screening services, email invoicing, mass and single remittances and business management tools. Payza also provides under-serviced and emerging markets with an affordable and convenient way to receive international payments, thereby bolstering local economies in a global marketplace.
      Payza is a wholly owned subsidiary of MH Pillars Ltd. of London, United Kingdom.
    • Przez Egzekutor
      WorldWide (Global) Muliti-payment system. 200+ countries worldiwide.
    • Przez moonwalker
      Jak w temacie. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW
    • Przez yot84
      Witam.
      Sprzedam $$ na następujących procesorach:
      - PM ilość: 73 USD SPRZEDANO
      - Paytoo: 15.81 USD
      Możliwa wymiana na jedno z kont bankowych: mbank, ing, nest, citi, tmobile
      Zainteresowanych zapraszam na PRIV