Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
evans666999

Dziennik live'ów - Evans

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowi koledzy! :)

W wątku tym chciałbym się z wami dzielić moimi poczynaniami na rynku obstawiania wydarzeń live.
Z własnego doświadczenia wiem, że istnieje spora szansa coś na tym ugrać. Niestety, jak bywa we wszystkich działaniach internetowych, które wymagają zimnej głowy i dyscypliny, ostatnim razem nieco mi jej zabrakło, chociaż szło całkiem nieźle. A jak będzie teraz? Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. 
W moim przypadku chciałbym grać kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt/(a nawet)kilkaset wydarzeń w ciągu dnia po stałej stawce, jednak wszystko może się zmienić min. ze względu na formę, wydarzenia, humor a nawet pogodę (o zgrozo). :)
Co do formy prezentowanych wyników, będę starał się pisać krótkie podsumowanie danego dnia, nie do końca jestem przekonany co do podawania typów które grałem a to ze względów o których już pisałem wyżej (czasem typów może być nawet TYSIĄC), co mogłoby spowodować zaśmiecenie wątku, czego bym nie chciał. Tak, że bardzo treściwie, cytując klasyka: "Jakoś to będzie".
Dlatego też utworzony został wątek dyskusyjny - TUTAJ - aby temat właściwy pozostał bardzo czytelny.
Zapraszam do komentowania, gdyż każdy odzew mile widziany.
Pozdrawiam :) 

Jeżeli wątek ten nie znajduje się w odpowiednim miejscu, proszę administrację o jego przeniesienie do odpowiedniego działu. 

 

PODSUMOWANIE
Data startu? 01.05.
Do kiedy? 31.05 (na ten moment - miesiąc)
Inwestycja? 100 zł.
Stawka? 5 zł.
Cel? Ugrać 20%.
Gdzie? Bet365.
Co dalej? Zwiększenie kapitału i kontynuacja.

Edytowane przez evans666999
 • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! :) 
Jako, że dzisiejszy dzień jakiś taki, niezbyt dobry oraz samopoczucie nie to co zwykle (nie - nie jestem kobietą...), zaledwie kilka zagrań. Jednak uważam, że jak na debiut jest całkiem nieźle. Dzisiaj tylko 5 zagrań jednak ze 100% skutecznością.
Na początek poszedł kobiecy tenis, wyszukanie odpowiedniego i co ważniejsze przewidywalnego meczu, szybka analiza statystyk, zestawienia kursów, poprzednich gemów/setów i POSZŁ

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim. :) 
Rozpocznę od treściwego i wymownego UFFF - było gorąco, ale o tym nieco niżej. I nie, nie mam na myśli dzisiejszej pogody.
Dzisiejszy wieczór bardzo nierozważny na rynkach live'ów w moim wykonaniu. Nie był taki jaki sobie wyobrażałem, bo przecież miało być dobrze - lepiej - super, toż to dopiero DRUGI DZIEŃ! Przejdźmy więc do rzeczy, pierwszy typ został bardzo nierozważnie wybrany i dotyczył tym razem piłki nożnej, mecz ligi włoskiej: Genoa v AS Rome. 75 minuta 2:1 dla gospodarzy, myślę (jednak zbyt wolno tego wieczoru) warto! I puściłem kupon na wygraną lub remis Genui, przecież co może się stać w 23 minuty?!  PEWNIAK (haha...) - pomyślałem. Nie minęło 5 minut a tu proszę, bramka dla gości. Kolejne 20 minut i spotkanie zakończone 2:3. Początek słaby, trzeba przyznać...
Nieco ochłonąłem, wyciągnąłem wnioski a właściwie to jeden, nie pić alkoholu przed obstawianiem(!). Mózg wtedy wskoczył na wyższe obroty i rozpocząłem obserwację i planowanie kolejnego wydarzenia. Tym razem trafiło już na przetestowany tenis ziemny. Ogólnie dzisiaj zagrałem typów sporo, bo aż 14 i tak; 13 z tenisu ziemnego i 1 na tą nieszczęsną (...) piłkę nożną.
Irina-Camelia Begu v Garbine Muguruza - faworytką tego meczu była oczywiście Muguruza, jednak przy swoich serwisach (zazwyczaj takie typy grywam) troszeczkę się męczyła, co niestety odczułem na własnej kieszeni gdzie pierwszy typ w spotkaniu i niestety znowu porażka własnie związana z przegraniem swojego serwisu Muguruzy...  Mimo wszystko później jeszcze 2 typy na Panią z numerem 1, oraz 2 typy na Panią z numerem 2 - oba trafione.
Kolejny mecz, tym razem panów: Gabriel Alejandro Hidalgo v Andrea Collarini - i kolejne 2 typy na wygranie gemów przy własnym serwisie. Dlaczego tak? A no, dlatego ponieważ druzgocąca była przewaga wygranych punktów przy pierwszym serwisie, oraz niewielka (jak na ten moment) ilość niewymuszonych podwójnych błędów. I tym razem ponownie sukces! Straty poniesione przy pierwszej wtopie nieco zmniejszone, ale gdzie tam do jakiegokolwiek zysku...
Kolejne 2 typy postawione jeszcze na dosyć wyrównany mecz między Martiną Capurro Taborda v Nathaly Kurata. Znowu bardzo szybka analiza statystyk, ilość piłek wygranych przy własnym serwisie, asów, błędów przeciwniczki etc. I podwójny wybór Kuraty na zwycięstwo gema przy własnym serwisie.
Lecimy dalej z kolejnym wydarzeniem, i tak dla odmiany - tenis ziemny... Spotkanie Panów Radek Stepanek v Vasek Pospisil. Chwila obserwacji, porównania najważniejszych jak dla mnie statystyk związanych z % wygranych piłek przy pierwszym serwisie. BOMBA! Idealny mecz na odbicie się od dna. Set 1 pod dyktando Stepanek'a, i tutaj kilka typów, 3x na zwycięstwo gema przy swoim serwisie, a to nawet szybsze zdobycie X gemów. Jakżeby inaczej - kolejny zysk.  :) 
I tak jakoś nazbierało się dzisiaj aż 14 typów.
Następnym razem postaram się nieco krócej...

 

PODSUMOWANIE - dzień 2.

Saldo początkowe: 103,26 zł
Ilość zagrań: 14
Procent zysku: 0,47%
Saldo końcowe: 103,26 zł
Typy: Piłka nożna - Genoa v AS Rome - zwycięstwo lub remis Genoi
Tenis ziemny kobiet - Irina-Camelia Begu v Garbine Muguruza -  2x: zwycięstwo gema przy własnym serwisie Iriny, 3x: zwycięstwo gema przy własnym serwisie Muguruzy (2 na plus i 1 na minus)
Martiną Capurro Taborda v
 Nathaly Kurata - 2x: zwycięstwo gema przy własnym serwisie Kuraty
Tenis ziemny mężczyzn - Gabriel Alejandro Hidalgo v Andrea Collarini - 2x: zwycięstwo gema przy własnym serwisie Hidalgo.
Radek Stepanek v Vasek Pospisil - 3x: zwycięstwo gema przy własnym serwisie Stepanek'a, szybsze wygranie 3 gemów w secie 2 Stepanek'a

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dzisiaj będzie nieco krócej, przecież Święto Narodowe, to aż nie wypada zabierać nikomu czasu na czytanie tego wszystkiego.
Zagrań w dniu dzisiejszym 3 i oczywiście skuteczność 100%. Jedno wydarzenie, 2 różne typy jednak na tego samego Pana. Wydarzenie jak zwykle związane z tenisem ziemnym. Mecz pomiędzy Maxime Chazal v Mischa Zverev. I tak, stawka stała (5 zł) - taka jaką zakładałem na początku, 2x typ na wygranie gema (12 i 14 gem) przy własnym serwisie Pana Zverev'a oraz powyżej 8.5 gema w secie 2. Pierwszy set pod dyktando faworyta (Mischa Zverev) łatwo wygrany 6:0. I tutaj już było jasne, że mecz 'prawdopodobnie' przesądzony. Odczekałem jeszcze kilka gemów, które szły w miarę równo (chyba przez pogodę bo niezłe mini tornada przechodziły przez kort :D) - przynajmniej równiej niż w secie 1. I łatwe 2 typy przy niskich kursach po 1.12. W pewnym momencie Chazal zaczął walczyć a było już w gemach 2:3, tak też typ powyżej 8.5 gema musiał wejść ładnie. Kilka minut i 3:3 - typ na plus. W tym przypadku kurs 1.22, więc nieco lepiej niż poprzednio.

Wojujemy dalej jutro. 

 

PODSUMOWANIE - dzień 3.

Saldo początkowe: 103,26 zł
Ilość zagrań: 3
Procent zysku: 1,89%
Saldo końcowe: 105,21 zł
Typy: Tenis ziemny mężczyzn - Maxime Chazal v Mischa Zverev - 2x: zwycięstwo gema przy własnym serwisie Zvereva, powyżej 8.5 gema w secie 2
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie w ten piękny dzień! :)
Pogoda dzisiaj u mnie dopisała, dlatego było bardzo krótko lecz jeszcze bardziej treściwie na rynkach bukmacherskich w moim wykonaniu. 10 minut i mamy dzisiejszy zadowalający zysk. Co lepsze jeszcze poza mieszkaniem! Jak widzicie, nie zmarnowałem ani minuty tego pięknego dnia siedząc i obstawiając, zrobiłem dziś to po prostu jak zawodowiec... RACH - CIACH - PACH i po sprawie.  :D 
Do rzeczy, jak zazwyczaj i dziś trafiło na tenis ziemny mężczyzn. Mecz pomiędzy Renzo Olivo v Andre Ghem, oczywiście łatwo wygrany przez Olivo co więcej pod jego dyktando w 100%. 2 typy - standard - na wygranie gema przy własnym serwisie Renzo. Tym razem widząc ogromną przewagę w pierwszym secie wygranym przez faworyta 6:1, postawiłem 2 typy na szybsze osiągnięcie 4 i 5 gemów w secie 2. Tutaj kursy były najlepsze (1.4 i 1.07 - o, jednak nie taki dobry :P ), bo bukmacher dawał jeszcze jakieś szanse Andre - ja niestety żadnych. Nie trudno było się domyślić, że drugi set będzie wyglądał podobnie - i tak też było oczywiście. Skończył się 6:2 dla Olivo. W pewnym momencie było nie ciekawie, gdy przełamania oraz chwilowego odrodzenia dokonał Andre Ghem i to przy stanie 2:2. Jednak później poszło jak przypuszczałem. Szybki set w wykonaniu Renzo.

Pozdrawiam.
 

 

PODSUMOWANIE - dzień 4.

Saldo początkowe: 105,21 zł
Ilość zagrań: 4
Procent zysku: 3,61%
Saldo końcowe: 109,01 zł
Typy: Tenis ziemny mężczyzn - Renzo Olivo v Andre Ghem - 2x: zwycięstwo gema przy własnym serwisie Olivo, 2x: kto pierwszy zdobędzie 4 i 5 gemów w secie 2

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie.
Niestety dziś nie będzie typów które grałem... Ale to tylko dlatego, że ten post byłby na jakieś 5 stron, i to nie ze względu opisywania typów czy też taktyki a bardziej bluzgów i obelg kierowanych w stronę niektórych zawodników/zawodniczek. No i oczywiście ilość dzisiejszych zagrań nie powala (im mniej tym lepiej). Ale jak pisałem w 1 poście, czasem się tak zdarza. 
Ogólnie to dzisiaj było bardzo blisko MINUSA, właściwie to przez 80% dzisiejszego dnia było na MINUS, jednak na końcu 2 zagrania pozwoliły wyjść na lekki plus. 
Więcej spokoju i opanowania i będzie jeszcze lepiej. Dziś ryzykowałem bardzo. Posunąłem się aż do takiego stopnia, że puściłem kilka typów powyżej stawki podstawowej. Sporo dzisiejszych zakładów zamknąłem wcześniej, żeby nie wtopić lub zmniejszyć straty. Na 47 zagrań trafionych ZALEDWIE 37. Tak w jednym słowie dziś było:

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć.
Właściwie to jeszcze nie wiem czy będzie dziś coś do dodania więcej niż te kilka słów. Fakt jest taki, że chyba zrobię sobie dzisiaj wolne. Już ponad 50% założonego celu osiągnięte, a przede mną jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle (25 dni więc MUSI być 25 Y) dni do końca miesiąca, że muszę sobie zostawić coś do roboty na później, żebyście mieli jakąś lekturę, ewentualnie będę trzymał was w niepewności dłużej czy jednak przegram wszystko co mam czy też nie. :)
Może jeszcze później coś zagram, ale raczej wątpię. 
Miłego weekendu dla wszystkich czytelników. :)

 

PS: Komuś naprawdę chciało się liczyć te Y?  :lol:

 

PODSUMOWANIE - dzień 6.

Saldo początkowe: 110,18 zł
Ilość zagrań: 0
Procent zysku: 0%
Saldo końcowe: 110,18 zł
Typy:
BRAK

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień dobry,
tak jak i wczoraj, miałem plan odpuścić sobotę, jednak zdecydowałem, że zagram ale prawdopodobnie jutro odpuszczę. Chociaż, wszystko jeszcze może się zmienić.
Dzisiejsze zmagania rozpocząłem tematem standardowym - tenisem ziemnym. Obserwacje i wybór idealnego wydarzenia trwały nieco dłużej niż zwykle. Po ostatnich przygodach, tych ŚWIETNYCH 47 TYPACH, chciałem poświęcić więcej minut aby wybrać i wstrzelić się w odpowiednim momencie z typami. I tak trafiło na początek na debel panów Herbert/Mahut v Rojer/Tecau. Dlaczego to wydarzenie? Pierwszy set wygrany przez Rojer'a i Tecau'a 6:2 - więc wysoko. Chwila obserwacji drugiego seta - dotychczasowe wygrywanie WSZYSTKICH gemów przy swoim serwisie. Tak też puściłem jeden bet na zwycięstwo przy własnym serwisie Panów pogrubionych wyżej (11gem - kurs 1.12). Mecz dałby zarobić (wszystkie gemy w 2 secie przy swoim serwisie wygrane przez zagrywających) jakbym obstawiał dłużej w drugim secie, jednak ostrożności nigdy za wiele, a w portfelu niewiele.  :) Ot, takie zrządzenie losu.
Drugie wydarzenie - uwaga, lekka zmiana tematu - dotyczyło tenisa ziemnego kobiet. Mecz pomiędzy Kiki Bertens v Nicole Gibbs. Prosta piłka, chwila analizy. Pierwszy set 6:2, w sumie drugi zakończył się podobnie bo 6:4. Wskoczyłem w późnej drugiej połowie, obstawiając wygranie gema przy własnym serwisie Pani Bertens (14 gem - kurs 1.33). Weszło gładko.
Do tej pory było dobrze, 2 typy - 2 wygrane. 
I zaczęły się schody, od zawsze wiedziałem że mecze na wysokim poziomie są ciężkie do przewidzenia, zawsze dzieje się więcej niż powinno, może dla emocji to lepiej, jednak dla mojej kieszeni nie za bardzo.
Tenis ziemny mężyczn - Rafael Nadal v Andy Murray. Obstawiłem wygranie 20 gema przez Nadala (własny serw) z wielkimi trudami, lecz jakoś się udało. Pamiętajcie, po takich meczach nigdy nie wiadomo (jakby w innych było wszystko jasne...) jak się sprawy potoczą, lub też jak się piłki odbiją. 
W między czasie puściłem powyżej 9.5 gema w secie 2. Niestety nie było zbyt kolorowo. Zamknąłem zakład wcześniej bo obawiałem się straty całej stawki, mimo to ponad 3 zł w plecy. Jak się okazało kupon by wszedł.. nie płaczmy nad rozlanym mlekiem. Walczymy dalej.
Źeby nie być na minus, zagrałem 2 szybkie typy. Tenis ziemny oczywiście. Elias Ymer v Carlos Berocq i Heather Watson v Nastassja Burnett. W doborze kierowałem się tylko i wyłącznie danymi % wygranych piłek przy 1 serwisie, ilości asów, błędów podwójnych. Zagrałem standardowo na zwycięstwo przy własnym serwisie i tak po kolei: 2 gem - 1.28 i 6 gem 1.14. Oba typy weszły więc kolejny dzień na plus.  :)  
Zagranych ogólnie 6 typów, z czego 5 weszło gładko tylko ten jeden zamknąłem wcześniej tracąc ponad 60% stawki.

 

 

PODSUMOWANIE - dzień 7.

Saldo początkowe: 110,18 zł
Ilość zagrań: 6
Procent zysku: 2,11%
Saldo końcowe: 112,29 zł
Typy: Tenis ziemny kobiet - Kiki Bertens v Nicole Gibbs - zwycięstwo gema przy własnym serwisie Bertens
Heather Watson v Nastassja Burnett -  zwycięstwo gema przy własnym serwisie Watson
Tenis ziemny mężczyzn - Herbert/Mahut v Rojer/Tecau - zwycięstwo gema przy własnym serwisie Herbert/Mahut
Rafael Nadal v Andy Murray - zwycięstwo gema przy własnym serwisie Nadal, powyżej 9.5 gema
Elias Ymer v Carlos Berocq - zwycięstwo gema przy własnym serwisie Ymer

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie.
Szybki wpis, bo mimo sennej niedzieli, wszystko w biegu.
Zagrałem dziś około południa tylko 2 typy, zajęło to może 10 min i ponad 1.8% zysku w dniu dzisiejszym. Standardowo zakład dotyczył tenisa ziemnego kobiet, mecz pomiędzy Priscilla Hon v Anna Turati. Oba typy dotyczyły niczego innego jak wygrania gema przy własnym serwisie. Wiadome statystyki mówiły jasno, że śmiało można stawiać bo typ MUSI wejść. Priscilla dominowała w 1 secie nad swoją rywalką, dlatego można było spekulować, że to właśnie ona nie podda się presji i bez problemu wygra 'swoje' gemy. 
Do wyznaczonego celu zostało niewiele. Co dalej? Moje słynne i ulubione - zobaczymy.  :D 
Może adminowanie jakiemuś HYIP'owi? :lol:

 

PODSUMOWANIE - dzień 8.

Saldo początkowe: 112,29 zł
Ilość zagrań: 2
Procent zysku: 1,84 %
Saldo końcowe: 114,13 zł
Typy: Tenis ziemny kobiet - Priscilla Hon v Anna Turati - 2x wygranie gema przy własnym serwisie (4 i 6 gem - 1 set)

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć.
Kolejny wpis - kolejny profit, jakże by inaczej. :) Dzisiaj zaledwie 2 zagrania, jednak oba trafione, co dało mi 2,27% zysku. Jednak po kolei. Pierwszy typ padł na Williams w meczu pomiędzy Coco Vandeweghe v Venus Williams. Oczywiście jesteśmy w tenisie ziemnym kobiet. Mecz z oczywistą faworytką, przebieg spotkania również pod dyktando amerykanki. Wskoczyłem z typem do wydarzenia na ostatni gem, po statystykach widać było, że Venus ma przewagę. Logicznie myśląc, że przy stanie 3:5 dla amerykanki i przy własnym serwisie, musi szybko skończyć mecz. No i skończyła, oczywiście po mojej myśli wygrywając gem swoim serwisem, dając mi tym samym pierwszy w dniu dzisiejszym zysk. Co prawda zakładałem łatwe zwycięstwo jakieś 15:40, jednak skończyło się nieco groźniej bo 30:40, nawet przy niebezpiecznie wyglądającej środkowej fazie gema - 30:15.
Kolejny zakład postawiłem w meczu Barbora Strycova v Karin Knapp. 1 set, 8 gem - ostatni w tym secie. Weszło bardzo ładnie i bezpiecznie, bo Strycova wygrała gema 40:15, ponownie powodując moje wzbogacenie się.
Do końca miesiąca dużo czasu, prawdopodobnie w momencie osiągnięcia wyznaczonego celu, wpłacę kolejne pieniądze z których ponownie będę chciał osiągnąć 120%.
Miłego dnia! :)

 

PODSUMOWANIE - dzień 9.

Saldo początkowe: 114,13 zł
Ilość zagrań: 2
Procent zysku: 2,27 %
Saldo końcowe: 116,40 zł
Typy: Tenis ziemny kobiet - Coco Vandeweghe v Venus Williams - wygranie gema przy własnym serwisie (19 gem - 1.28)
Barbora Strycova v Karin Knapp - wygranie gema przy własnym serwisie (8 gem - 1.16)

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam ponownie,
KONIEC inaczej mówiąc THE END, FINE, FINAL, TMIEM czy też nawet çµæŸ. Założony c
el osiągnięty i to w zaledwie 10 dni.
Szczerze nie spodziewałem się, że uda się tego dokonać już dzisiaj, a tu taka niespodzianka. Trafiłem dziś na mecz pomiędzy Jeremy Chardy v Damir Dzumhur. Normalnie piękny mecz, oczywisty do obstawiania i co lepsze - do wygrywania. Typów było aż 5 oczywiście wszystkie trafione. Udało się dziś zyskać prawie 4%, dzięki dobrym kursom. Typy które grałem to, jak zawsze, zwycięstwo przy własnym serwisie Dzumhur'a. Pierwszy set grał wyśmienicie, lub też jak kto woli, jego przeciwnik nie grał wcale. Kilka typów właśnie na wygranie gema przy serwisie, oraz jeden typ - taki dodatkowy, pewny, oczywisty - kto pierwszy wygra 5 gemów.
Co dalej? Niedługo wpłacę kolejną porcję gotówki i będę dalej chciał zyskiwać magiczne 20% miesięcznie. Później kolejne - kolejne - kolejne - kolejne. Aż w końcu przegram. :D
 
Mam nadzieję, że przez te 10 dni mogliście się, przynajmniej kilka razy czytając moje 'dzieła', uśmiechnąć i odpocząć od codzienności. Dziękuję za wspólną przygodę, i cenne doświadczenie. Pozdrawiam po raz ostatni w tym miejscu - chyba, że.....
 

KONIEC CYKLU 1 - cel osiągnięty.
PODSUMOWANIE - dzień 10.

Saldo początkowe: 116,40 zł
Ilość zagrań: 5
Procent zysku: 3,99 %
Saldo końcowe: 120,39 zł
Typy: Tenis ziemny mężczyzn - Jeremy Chardy v Damir Dzumhur - 4x wygranie gema przy własnym serwisie (2,4,6,8 - 1.05-1.22), kto pierwszy zdobędzie 5 gemów (1.22)

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Enzo
   Konta Bangladesz!!!

   Konta pochodzą z Bangladeszu, zakładane na prawdziwe osoby, rachunki nie są malowane są prawdziwe.

   Skrill NO LIMITS! Weryfikowany kamerka (selfie) oraz potwierdzenie adresu rachunkiem.

   Bet365 w 100% zweryfikowany, drugi etap potwierdzony jest rachunkiem. W razie problemów w pakiecie jest również KOD PVC!!

   Wysyłam odrazu pakiet: Selfie (przód, tył dokumentu), dokument, rachunek, notatnik z loginami. 

   CENA: 270 PLN 
   Wysyłam pierwszy konta do sprawdzenia.
   kontakt telegram @karl02
  • Przez Polon
   Witam.
    
   Już za kilkanaście dni wchodzi w życie ustawa o zmianie ustawy hazardowej. Tutaj jest link 
   http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/795_u.htm
    
   Jak wiadomo, rząd chce za wszelką cenę wyeliminować "szarą strefę", co ma przynieść dodatkowe dochody do budżetu. Niestety wiąże się to z kolejnymi restrykcjami i ograniczeniami nałożonymi na obywateli. Generalnie, śmierdzi mi tu kolejnym bublem i gdzie obywatel spychany jest na margines w imię wątpliwej jakości "poprawy" tej ustawy.
    
   Poniżej najważniejsze fragmenty:
    
   1. Monopol Państwa (pkt 5 w linku)
    
   Prowadzenie działalności w zakresie gier liczbowych, loterii pieniężnych, gry telebingo oraz gier na automatach poza kasynem gry jest objęte monopolem państwa.
    

   Urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet, z wyjątkiem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych, jest objęte monopolem państwa.
    

    
   2.  Turnieje pokera (pkt 7 w linku)
    
   Urządzanie turniejów pokera będzie możliwe poza kasynami, jednakże wiąże się to z szeregiem obowiązków m.in: dokonanie zgłoszenia, instalacja systemu audiowizyjnego, minimalna liczba uczestników w liczbie 10,  akceptacja regulaminu turnieju przez ministra, itd... Generalnie w przypadku grupki znajomych, którzy chcieliby sobie kameralnie pograć w pokera, regulacje te są całkowitym absurdem...
    
   Gra w pokera może być urządzana w formie turnieju gry w pokera poza kasynami gry przez podmiot nieposiadający koncesji na prowadzenie kasyna. 
    
    
   3. Rejestr nielegalnych stron (pkt 17 w linku)
    
   Minister właściwy do spraw finansów publicznych prowadzi Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą, zwany dalej „Rejestrem. 
    
   4. Blokowanie "nielegalnych stron". (pkt 17 w linku)
    
   Przedsiębiorca telekomunikacyjny świadczący usługi dostępu do sieci Internet jest obowiązany do:
   1)     nieodpłatnego uniemożliwienia dostępu do stron internetowych wykorzystujących nazwy domen internetowych wpisanych do Rejestru poprzez ich usunięcie z systemów teleinformatycznych przedsiębiorców telekomunikacyjnych, służących do zamiany nazw domen internetowych na adresy IP, nie później niż w ciągu 48 godzin od dokonania wpisu do Rejestru;
   2)     nieodpłatnego przekierowania połączeń odwołujących się do nazw domen internetowych wpisanych do Rejestru do strony internetowej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych, zawierającej komunikat, skierowany do odbiorców usługi dostępu do Internetu obejmujący w szczególności informacje o lokalizacji Rejestru, wpisaniu szukanej nazwy domeny internetowej do tego Rejestru, listę podmiotów legalnie oferujących gry hazardowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także powiadomienie o grożącej odpowiedzialności karno-skarbowej uczestnika gier urządzanych wbrew przepisom ustawy;
   3)     nieodpłatnego umożliwienia dostępu do stron internetowych wykorzystujących nazwy domen wykreślonych z Rejestru, nie później niż w ciągu 48 godzin od wykreślenia nazwy domeny internetowej z Rejestru. 
    
    
   Dodatkowo równie kontrowersyjny zapis zakazu udostępniania usług płatniczych na nielegalnych stronach:
    
    
   Art. 15g. 1. Zakazane jest udostępnianie usług płatniczych przez dostawców usług płatniczych na stronach internetowych wykorzystujących nazwy domen internetowych wpisanych do Rejestru.
   2. W przypadku świadczenia usług płatniczych na stronie internetowej wykorzystującej nazwę domeny internetowej wpisaną do Rejestru, dostawca usług płatniczych jest obowiązany do zaprzestania świadczenia tych usług w ciągu 30 dni od dnia dokonania wpisu domeny do Rejestru.
    
   Aby powyższe zapisy o blokowaniu stron były przestrzegane, minister może:
    
   Art. 15h. Minister właściwy do spraw finansów publicznych może, w drodze rozporządzenia, wyznaczyć dyrektora izby administracji skarbowej do prowadzenia spraw określonych w art. 15f, uwzględniając w szczególności możliwości techniczno-organizacyjne zapewniające sprawne wykonywanie tego zadania.
    
    
   5. Zapisy dotyczące reklamy (pkt 33 oraz 35 w linku)
    
   Generalnie możliwe jest prowadzenie reklamy zakładów wzajemnych ale tylko tym, które posiadają zezwolenie do prowadzenia działalności pod spełnieniem szeregu warunków.
    
    
   To chyba najważniejsze punkty. Większa część ustawy wchodzi w życie 1 kwietnia. Natomiast od 1 lipca wchodzi rejestr domen blokowanych, zakaz udostępniania usług płatniczych na nielegalnych stronach, oraz kary dla dostawców usług telekomunikacyjnych i płatniczych.
  • Przez evans666999
   Jak w temacie, wątek przeznaczony do komentarzy odnośnie mojego tematu tutaj - Dziennik live'ów - Evans.
   Tak jak w przypadku "właściwego" tematu, proszę administrację o ewentualne  przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
   Zapraszam do dyskusji i komentowania. 
   Pozdrawiam.


×