Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

beler

Szukam inwestorów w EA działającego na rynku FX

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega tworca tematu bardzo dokładnie sprecyzowal jakiego pokroju ludzi szuka i bardzo dobrze. Mnie nie chce jako inwestora pomimo że jasno dałem do zrozumienia że i tak nim bie będę.

Natomiast kto może inwestować? Ktoś kto zna się na forexie a przynajmniej na jwgo podstawach.

Podobnie jak konto w banku mogą mieć ludzie znający podstawy bankowości. Podobnie jak oglądać telewizję mogą znający podstawy fizyki i zasad przesyłu fal elektromagnetycznych. Samochodem mogą jeździć tylko znający się minimalnie na mechanice samochodowej.

Ja natomiast jestem wykluczony ponieważ wiem co to jest PAMM i że kolega broni się od tego jak może. A jak nie ma PAMMu to znaczy że ja jestem sfrustrowany. Nie wiem czy kolega w ogóle czyta to co pisze ale dokladnie takie wnioski wyciagam z tych wypowiedzi.

Edytowane przez antyhyip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatni raz i błagam juz tu nic nie pisz.

PAMM nie zakładam i tyle, nie wiem co się tak doczepiles, oferta nie dotyczy konta PAMM i nie rozumiem czemu w ogóle wyskakujesz z tym tematem.

Inwestowac, śpiewać czy oglądać telewizję mogą wszyscy, to wolny kraj. Ja nie zainwestowalbym zlotowki nie rozumiejąc na jakiej zasadzie ma być liczony mój zysk, czy jak zarabia osoba u której inwestuje. Ty rób ze swoją kasa co chcesz, jak dla mnie możesz podążać przez całe życie na slepo, nie rozumiejąc co robisz ale nie zwiastuje Ci w takim wypadku wielu sukcesów. Ja traktuje inwestowanie i rynek finansowy całkiem poważnie i wolę współpracować z poważnymi ludźmi, niż uzerac się z narzekaczami jak Ty. Powodzenia.

Dodam jeszcze, że mam gdzieś Twoje 100$, przestań to traktować jakbyś zastawial całe swoje życie. Na swoim "urlopie" wydam w weekend zdecydowanie więcej.

Edytowane przez beler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko dlaczego ma nie pisać?

Twoja propozycja w istocie niczym nie różni się od setek programów zalegających obecnie w dziale SCAM, które to w zamian za wpłatę jakiś tam pieniędzy na konto Admina programu obiecały grę przez doświadczonych ludzi* / boty * na forexie i dzielenie się z inwestorami potencjalnymi zyskami...

Ani w tych programach ani u Ciebie nie widać tych doświadczonych ludzi* / botów*, za to widać, też podobnie do owych zescamionych już programów śliczne wykresy, zapewnienia o profesjonalizmie i... nakłanianie do jak najszybszego wejścia w projekt. Oczywiście nikt nikogo do niczego nie zmusza...

Krótko mówiąc nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że w gruncie rzeczy oferta anonimowego admina inwestycji w grę przy pomocy wirtualnych botów podlega ocenie na tym forum jak każdy inny hyip.

* niepotrzebne skreślić

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście ze tak, właśnie dlatego wyszedłem do Was z taką inicjatywa, znam to forum od dłuższego czasu, wiem ze panuje tu mocno sceptyczny nastrój, ale wiem też w co inwestuje cie. Wrzucać kasę w hyipy i ponziaki, pomyślałem ze zaryzykujecie tez tutaj, nie widzę różnicy. Skoro przychodzi do Was Kamil z Krakowa i ladujecie tysiące dolarów to czemu tutaj jest taki problem?

Cały czas powtarzam, zapraszam do Wrocławia, Zobaczysz roboty pracujące na to, statementy i zlecenia prosto z moich kont w roboforex odpalonych na serwerze VPS. Nie przyjedziesz to się nie dowiesz, możecie sobie spekulować przed kompem, ale jak traktujesz to poważnie, to pojedz i sprawdź.

Mam szczera nadzieje, ze uda mi się spotkać z kolega @Trupioblady, zobaczy jak to działa i jestem przekonany że sprawi to na nim wrażenie. Sam dużo chętniej będę współpracował z jedną osobą zamiast 10, będzie zdecydowanie prościej. Liczę ze tak bedzie i za jakiś czas będziemy mogli się tu pochwalić udana współpraca.

Jeszcze jeśli chodzi o moje fejkowe wykresy, mniej obeznanym osobom wyjaśnię jak dziaja myfxbook.com

Konto w MT4 podpisane jest do konta w myfxbook.com, i stamtąd wyniki są streamowane na portal. Podałem Wam linki do dwóch kont, z dwoma różnymi botaami, nie mam możliwości ingerowania w te wyniki, chyba nie wszyscy są tego świadomi.

Wyniki które zamierzam publikować do następnego piątku, można równie dobrze podglądać na koncie myfxbook.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie nie widzę tu jakiegoś specjalnego problemu.

To raczej Ty oburzyłeś się na komentarze kol. @antyhyip, który wskazywał potencjalne ryzyka związane ze skorzystaniem z Twojej propozycji i jednocześnie wskazywał na inne rozwiązanie, które mogłoby zniwelować ryzyko związane z przekazaniem Tobie środków na inwestycje.

Przypuszczam też, że, o ile nie znajdą się jakieś poważne dowody niweczące aprioryczne zaufanie do Ciebie, to znajdą się na tym forum osoby gotowe zaryzykować współpracę z Tobą.

Nie przeceniałbym jednak znaczenia osobistych spotkań w tym zakresie na ocenę Twojej wiarygodności. 

Przede wszystkim, jak przypuszczam, dla zaryzykowania 100$ - 1000$ niewiele osób zechce poświęcić czas na podróż, z której w zasadzie nic istotnego nie będzie mogło wyniknąć.

To nie problem w tym, że czytelnicy nie wiedzą jak działa myfxbook lecz w tym, że podanie przez Ciebie linków nie dowodzi anie tego, że to konta obsługiwane przez boty ani, że konta te należą do Ciebie. Na marginesie oba wykresy nie są zweryfikowane :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie są, jak mówiłem wcześniej do tej pory nie korzystałem z myfxbook, weryfikacja to nie problem, tak jak udowodnienie ze konta należą do mnie, kol. Trupioblady zaoferował spotkanie, do którego mam nadzieje dojdzie, wiec jak widać można. Nie będę tu juz próbował niczego udawadniac, jeśli ktoś chce zainwestować, spotkać się lub ma pytanie dot. Inwestycji to zapraszam serdecznie, jeśli natomiast ktoś chce mnie oskarżać o oszustwo niech sobie odpuści, wszystko chyba zostało juz powiedziane w tym temacie a przynajmniej taka mam nadzieje.
Jeśli rzeczywiście to ja zaatakowalem Antyhyip to przepraszam, sam poczułem się zaatakowany, jeśli niesłusznie to zwracam honor. Zwyczajnie nie lubię być traktowany jak dzieciak szukający frajerów, jest tu ktoś komu by to nie przeszkodziło?
Swoją drogą czy ok.10% miesiecznie nie jest warta wycieczki do Wrocławia? Ryanair z modliła kosztuje 19 zł, nie mówiąc o tym, że Wrocław to super miasto i warto zobaczy :)

Wyniki za dzisiejszy dzień (14.06) to +5.58$ z kapitału 600$ co stanowi 0.93%, wynik jest także widoczny na koncie myfxbook, które zweryfikuję w niedzielę (nie wiem jak to wygląda, ale wole poczekać na przerwę w działaniu rynku):

hehehe.jpg

https://www.myfxbook.com/members/przedskoczek/ea-kacper/1656769

Edytowane przez beler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomimo, iż temat nie jest klasycznym PAMMem, to postanowiłem go tutaj przenieść, gdyż odnosi się do podobnych założeń tyle że realizowanych manualnie.

Tylko dlaczego ma nie pisać?

Pisanie, że oferta jest scamem tylko dlatego, że mi się nie podoba? Bez przesady, tutaj autor tematu ma rację, że spotkał się z wyjątkowo mocnym "trollingiem". Jeżeli komuś dana oferta się nie podoba wystarczy ją sobie odpuścić.

Twoja propozycja w istocie niczym nie różni się od setek programów zalegających obecnie w dziale SCAM

Oferuje trochę więcej, osobiste spotkanie i naoczną możliwość pokazania jak działa system oraz link bezpośredni do konta tradingowego podłączonego do konta REAL. To już sporo. Ja proponuję jeszcze weryfikację systemu przez hyipforum.

To, że podobne oferty czy programy wylądowały w dziale scam nie może powodować tego, że każdemu nowemu tematowi będziemy przyszywać łatkę "scam". Jestem zwolennikiem zasady "tabula rasa", gdyż tylko ona powoduje, że jesteśmy w stanie wychwycić 1 na 1000 programów, który scamem się nie okaże. A właśnie dla takich programów czy ofert jest to forum.

Natomiast wracając do meritum, uważam że 3 miesięczny okres testów na koncie live to znacząco za krótki okres testów i ryzyko inwestycji jest wysokie. Jeżeli jeszcze do tego nie są założone automatyczne poziomy SL to ryzyko rośnie diametralnie. Źaden robot nie zastąpi człowieka, który posiada jeszcze coś takiego jak intuicję. Chociaż z drugiej strony poziom inwestycji jest na tyle niski, że może ktoś się skusi.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję Egzekutor, moje odczucia były bardzo zbliżone do Twoich. Doskonale rozumiem, że ktoś ma pytania, wątpliwości, jest nieufny i bez problemu udzielam odpowiedzi, jednak Antyhyip zwyczajnie mnie atakował, tak to widziałem. 
Robot posiada poziomy SL, buduje siatkę pozycji szukając potencjalnych korekt, gdzie zwiększa pozycję i wykorzystuje grid, Zamykanie siatki także odbywa się w zaplanowany sposób, tak, że w razie zamknięcia całej siatki (max pozycji), kiedy kierunek ceny jest inny niż pozycji, EA zamyka pozycje choćby na minimalnym zysku (trailing stop), co pozwala otwierać kolejne pozycje (ilość pozycji w siatce spada) i wybronić całą siatkę. Sam miałem już dwukrotnie taką sytuację, jednak działo się to na innych niż prezentowana wersja robota, ta póki co nie miała jeszcze żadnych większych zawirowań. Jestem świadomy, że 3 miesiące testów to nie aż tak dużo i otwarcie o tym, mówię. Inwestycja wiąże się z ryzykiem, chyba nikogo tutaj nie muszę uświadamiać :)

Grupa cały czas działa, robimy backtesty EA z różnym parametrami, wprowadzamy zmiany, testujemy na realnych kontach i staramy się poprawiać robota. To nie jest EA postawione raz i zostawione samemu sobie, jeśli ten robot przestanie działać, będziemy pracować nad kolejnym ;)

Edytowane przez beler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiejszy (15.06) wynik EA to 0.92$ z kapitału 600$ czyli 0.15%. Wynik dość słaby, ale zdecydowałem się wyłączyć robota na dzisiejszy odczyt stóp procentowych z USA oraz posiedzenie FED spodziewając się ekstremalnie dużej zmienności, właściwie się nie pomyliłem :) Do dziś w tym tygodniu robot zarobił już 1.63%, przed nami jeszcze dwa dni handlowe. Wynik widoczny także na koncie myfxbook: https://www.myfxbook.com/members/przedskoczek/ea-kacper/1656769

Untitled.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źeby trochę rozjaśnić jeszcze jak działają poziomy SL w robocie (bo chyba nie wyczerpałem tematu), każda pozycja w siatce ma postawiony trailing stop, więc wypadku poprawnej decyzji co do kierunku na pewno zamyka się z zyskiem. Liczy się wynik całej siatki, więc większe pozycje w korekcie są stanie wyciągnąć całość na plus. Jedyna sytuacja, w której EA może zamknąć się na SL -36% to taka, kiedy cała siatka jest juz wykorzystana (otwarta maksymalna ilość pozycji) a rynek nie zawróci (jak wspominałem wcześniej jest spory bufor). Do tego dochodzi inteligentne zamykanie pozycji, o którym wspomniałem wyżej. Pełną siatkę miałem już wielokrotnie (na Kacprze, EA które oferuję chyba się nie zdarzyło, choć nie śledzę tego 24/7), dwukrotnie sytuacja była dość poważna, raz siatka zamykała się niemal cały tydzień handlowy, ale wyszło na plus  ;) Tutaj jeszcze raz screen, który wrzucałem dla kol. Antyhyip, na którym widać SLe  :)

post-10853-0-23368600-1465891788_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wynik EA w czwartek 16.06 wyniósł +5.30$ z kapitału 600$ czyli +0.88%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wynik EA w piątek 17.06 wyniósł +4.57$ czyli +0.76%. Wynik za cały tydzień to +19.66$, ci stanowi 3.27% kapitału (600$)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krotko w tym siedziesz, to tak jak, ja bym zaproponowal komus inwestycje w surebety, niby sie nie da przegrac i zysk pewny dla kazdego, ale jeden blad swiezaka i modlitwa do Boga co robic.

Mysle, ze masz dobre intencje, chcesz zarobic majac wiecej kapitalu, dajac czesc zysku, ale ja w ofercie nie widze wykresow i zarobkow, chocby centowych z dlugiego okresu czasu a za taki uwazam przynajmniej minimum rok, zeby brac pieniadze od innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawdę mówiąc taką ofertę mógłbym równie dobrze wystawić bez testowania w realu, nawet jednego dnia. To czy ktoś zainwestuje czy nie to jego indywidualna sprawa, każdy odpowiada za swoje pieniądze. Surebetów nie znam, ale domyślam się, że chodzi o bukmacherkę? Kompletnie nie znam tematu, ale domyślam się, że można grać strategicznie i opierając się na statystyce, czyli podobnie jak w FX. Nie mój klimat, nie mój temat, proponuję założyć własny wątek. Sam siedzę w Forex zdecydowanie dłużej niż 3 miesiące, a nad botem pracuje więcej niż tylko moja głowa.

Pozdrawiam

Edytowane przez beler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

im dłużej tym lepsze wyniki, zarówno w kwestii surebetów które gram parę lat , jak również podejrzewam w kwestiii forex , życzę powodzenia w dalszej pracy , nikt nie jest mistrzem od razu. Doświadczenie robi swoje.

Edytowane przez karocris
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PAMM nie będę otwierał, dlatego że nie chcę by dużo osób handlowało w ten sam sposób, to chyba oczywiste, że i Broker i ewentualnie grubasy mogą to zauważyć a mój robot przestanie działać. To moje ostateczne zdanie i proszę mnie nie przekonywać.

Akurat broker tak czy tak widzi jakie zlecenia otwierasz i generalnie co robisz na platformie. Cokolwiek wyrysujesz na wykresie to jest to widoczne dla brokera. Mało tego, taki broker MM będzie grał przeciwko tobie zgodnie z zasadą, że większość traci. Grubasami natomiast to bym się nie przejmował. Takie płotki jak my ich kompletnie nie interesują, zresztą to właśnie grubasy generują trendy i nie potrzebują żadnych cudownych narzędzi do zarabiania. Po co im jakieś roboty czy wskaźniki wyprzedzające trend jak to oni decydują o tym w którym kierunku ten trend będzie szedł? Dzienny obrót na forexie wg. danych z 2013 to ponad 5 bilionów dolarów.. gdzieś czytałem, że inwestorzy instytucjonalni to raptem 5% liczy ogółu inwestorów, natomiast te 5% generuje 92% obrotu..

Nie obraź się ale trochę to śmiesznie brzmi jak gdzieś na forach czytam posty ludzi którzy grają na mikrolotach czy kontach centowych i nie chcą zdradzić swoich metod w obawie przed "grubasami" którzy odkryją ich strategie :) Szczególnie z ust kogoś kto jak sam piszę już trochę na tym rynku siedzi. Strategia tak naprawdę jest mało ważna. Na tym rynku główną rolę odgrywa psychologia i odpowiednie zarządzanie kapitałem.

Na robotach z całą pewnością da się zarabiać, ale trzeba je stale dostosowywać bo rynki się stale zmieniają. Natomiast ja jestem z góry sceptycznie nastawiony do wszelakich cudownych robotów sprzedawanych na allegro czy możliwości inwestycji w takie roboty bo wychodzę z założenia, że jak bym sam dysponował takim robotem i był pewny jego możliwości to nie chciałbym się nim z nikim dzielić.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co im jakieś roboty czy wskaźniki wyprzedzające trend jak to oni decydują o tym w którym kierunku ten trend będzie szedł? Dzienny obrót na forexie wg. danych z 2013 to ponad 5 bilionów dolarów.. gdzieś czytałem, że inwestorzy instytucjonalni to raptem 5% liczy ogółu inwestorów, natomiast te 5% generuje 92% obrotu..

Nie chodzi o to, że zabiorą mi strategię, ale o to, że mogą mi ją zniszczyć, tzn sprawić, że przestanie działać. Innymi słowy - skumają jak gram więc łatwo zabiorą moją kasę. Niech dla Ciebie to będzie śmieszne, my mierzymy wysoko.

Nie obraź się ale trochę to śmiesznie brzmi jak gdzieś na forach czytam posty ludzi którzy grają na mikrolotach czy kontach centowych i nie chcą zdradzić swoich metod w obawie przed "grubasami" którzy odkryją ich strategie  :) Szczególnie z ust kogoś kto jak sam piszę już trochę na tym rynku siedzi. Strategia tak naprawdę jest mało ważna. Na tym rynku główną rolę odgrywa psychologia i odpowiednie zarządzanie kapitałem.

Konto jest w centach, dlatego że ciągle testujemy bota, czego się spodziewasz? Mam wpakować w testy 10k $? 

Na koncie, które tu prezentuje wpłaciłem 400$ (ok. 1500 zł), z bonusem obraca się 600$, a od początku marca wypłaciłem ponad 250$.

Nie chodzi też o żadne metody ani strategie. Strategia jest prosta - mechanika rynku, grid i siatka zleceń. Rzecz polega na tym, że handluje za nas robot - dlatego właśnie nie liczy się psychologia. 

EA tworzy się po to, by emocje ludzkie nie miał wpływu na strategię. Robot nie ma też intuicji, o której wspominał Egzekutor, i właśnie o to chodzi. Gra według algorytmu, strategii, która jak wspomniałeś nie jest ważna. Liczy się psycha, co nie? Grać według schematu, nie zmieniać planu? Po to właśnie jest EA. 

z góry sceptycznie nastawiony do wszelakich cudownych robotów sprzedawanych na allegro czy możliwości inwestycji w takie roboty bo wychodzę z założenia, że jak bym sam dysponował takim robotem i był pewny jego możliwości to nie chciałbym się nim z nikim dzielić.

Ja też z góry podchodzę sceptycznie do takich robotów. Również nie chcę się nim z nikim dzielić, chcę przyspieszyć dojście do swojego docelowego depozytu, a kapitał obcy wiąże się z płaceniem odsetek, dlatego i ja i inwestor możemy na tym wyjść z zyskiem.

Ze względu na referendum w UK w tym tygodniu prawdopodobnie wyłączę robota, przynajmniej na dzień głosowania i wyników. Wyniki publikuję (z ewentualną przerwą) do końca 1 lipca (piątek,wtedy robot będzie po 4 miesiącach testów, w tym trudny okres spowodowany referendum w UK) i wtedy mija termin na decyzję. Nigdy więcej nie wyjdę z taką ofertą. 

Pozdrawiam

Edytowane przez beler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie chodzi o to, że zabiorą mi strategię, ale o to, że mogą mi ją zniszczyć, tzn sprawić, że przestanie działać. Innymi słowy

- skumają jak gram więc łatwo zabiorą moją kasę. Niech dla Ciebie to będzie śmieszne, my mierzymy wysoko.

Uwierz, ale żaden grubas nie czyha na waszą strategie i nikt was nie chce zniszczyć. W dealing roomach wielkich banków czy

funduszy ten trading wygląda zupełnie inaczej i jest prostszy niż nam się może wydawać. Tam nikt nie patrzy na skomplikowane wskaźniki, rozbudowaną geometrie czy setki zniesień, a raczej na poziomy cenowe, proste wsparcia i opory, ruch ceny itp. Jest

setki strategii dających statystyczną przewagę opartych chociażby o Price Action czy piramidowanie itd.. ludzie grają tym już

od lat, niektórzy zarabiają grube miliony i jakoś dalej to działa. Dlaczego akurat waszą strategie ktoś miał by niszczyć?

Wytłumacz mi jak ktoś może sprawić, że wasza metoda przestanie działać? Nawet jak byście mieli tam milion wrzucony to w skali

forexu są to śmieszne pieniądze, jak banki czy fundusze wrzucają zlecenia na setki milionów dolarów..

Jedynym zagrożeniem może być tutaj broker MM bo występuje wtedy konflikt interesów i już różne cyrki się działy nawet u tych

większych brokerów. Poza tym taki broker nie wrzuca tych zleceń od razu na rynek tylko najpierw zestawia je z przeciwstawnymi

zleceniami pozostałych swoich klientów, a dopiero później hedguje skumulowane pozycje na rynku. Więc żaden "grubas" nie ma

prawa widzieć gdzie otwierasz zlecenie.

Konto jest w centach, dlatego że ciągle testujemy bota, czego się spodziewasz? Mam wpakować w testy 10k $?

Na koncie, które tu prezentuje wpłaciłem 400$ (ok. 1500 zł), z bonusem obraca się 600$, a od początku marca wypłaciłem ponad

250$.

Bardziej chodziło mi o ludzi którzy wrzucają jakieś mikro zlecenia na rynek i myślą, że są widoczni albo że mają jakiś wpływ na cenę.

Nie chodzi też o żadne metody ani strategie. Strategia jest prosta - mechanika rynku, grid i siatka zleceń. Rzecz polega na

tym, że handluje za nas robot - dlatego właśnie nie liczy się psychologia.

EA tworzy się po to, by emocje ludzkie nie miał wpływu na strategię. Robot nie ma też intuicji, o której wspominał Egzekutor,

i właśnie o to chodzi. Gra według algorytmu, strategii, która jak wspomniałeś nie jest ważna. Liczy się psycha, co nie? Grać

według schematu, nie zmieniać planu? Po to właśnie jest EA. Nie obraź się, ale to Ty nie kumasz o co tu chodzi.

Zgadzam się z tym i wcale nie neguje systemów automatycznych, jest to wielka zaleta robotów tylko nie zapominaj, że każdego

robota programuje człowiek.

Nie odbieraj tego jako ataku czy coś w tym stylu bo nie taki mam zamiar. Po prostu staram się zrozumieć po co wam kapitał i obcy inwestorzy jak tak pewni jesteście swojego robota. Tym bardziej, że jak sam piszesz robot zrobił w 3 miesiące 250$ z 600$. Tym bardziej, że kwota jaką chcecie zebrać nie jest jakaś oszałamiająca..

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oferty nie kierujemy do Was jako grupa, a robię to sam, dlatego że chcę powiększyć swój zysk. Nie myślałem nad kontem PAMM i w tej chwili nie biorę go pod uwagę, niezależnie od pobudek, oferta jaka jest każdy widzi, może się na nią zdecydować lub nie. Być może masz rację i dorabiam sobie niepotrzebne teorie, nie zmienia to jednak faktu, że oferta nie dotyczy kont PAMM. Nie orientuje się w tej kwestii, ale zlecenia składane są na podstawie wykresu M1 i (między innymi) fal elliota, które mierzone są z precyzją do małych pipsów. Jeżeli odpaliłbym PAMM, prawdopodobnie (to takie moje czysto hipotetyczne założenia, jak mówię nie znam dobrze tematu) poślizgi mogłyby całkowicie zmienić wyniki osób kopiujących w stosunku do moich.

Tak czy siak, póki co oferty PAMM nie ma i nie będzie jej przekształcania. Jeżeli się na takowy zdecyduje założę odpowiedni wątek, jak dla mnie statementy, backtesty robota, 4 miesięczne wyniki z konta real oraz link do myfxbook to wystarczająco żeby podjąć decyzję o inwestycji.

Ja jestem tak pewny swojego robota, że chcę przyjąć kapitał obcy by zwiększyć swoje zyski. Wiąże się to z płaceniem odsetek i ryzykiem, dla mnie zdecydowanie większym niż zdajecie sobie sprawę, bo chyba uważacie, że wszystko chcę na Was przerzucić a to zdecydowanie nie prawda, podam przykład.

Załóżmy, że w ciągu okresu 7 tygodni bot będzie zarabiał 2%/tydzień, z zainwestowanych przez inwestorów 1000$+500$ bonusu zrobiło się więc 1710$ z czego 140$ to zysk inwestorów, natomiast 70$ to mój zysk. W ostatnim tygodniu trafia się DD na -36%. Jako że w obrocie jest także bonus, kapitał obrotowy to 1500$ strata wynosi 540$ i pobierana jest z prawdziwego kapitału, nie bonusu (tego wypłacić nie mogę). Z prawdziwego kapitału inwestorów zrobiło się więc nagle 460$ + 140$ zysku inwestorów + 70$ mojego zysku. Do oddania inwestorom mam ich zysk czyli 140$ + kapitał początkowy pomniejszony o -18% z DD (objęte moim ubezpieczeniem), czyli 820$, łącznie do oddania mam 960$, czyli niemal tyle ile zainwestowali a przecież był drawdown. Ja prawdziwego kapitału od inwestorów mam zaledwie 460$ + 140$ profitu inwestorów + 70$ własnego profitu, razem czyni to 670$ i to włączając moje zyski. Z własnej kieszeni muszę więc oddać dodatkowo 290$. To dlatego tak strasznie wkurzam się na to kręcenie nosem, bo prawdę mówiąc daję Wam, moim zdaniem, niezwykle dobrą ofertę. Spodziewałem się zupełnie innej reakcji, cóż, może źle wybrałem forum, może moja oferta nie jest tak dobra jak myślałem, albo cokolwiek innego, nie widzę sensu by się nad tym głowić. Cała ta wizja podoba mi się coraz mniej i chyba coraz bardziej przekonuję się do Waszej wersji, że rzeczywiście powinienem to zostawić dla siebie i siedzieć cicho. Póki co, żeby nie mieszać będę publikował te wyniki do 1 lipca i wtedy już zdecydowanie skończę tę bezowocną zabawę.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wynik za poniedziałek 20.06 to +2.87$ z kapitału 600$ czyli +0.48%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wynik za wtorek 21.06 to +1.94$ czyli +0.32%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wynik za środę 22 czerwca to +5.90$ czyli +0.98%. Postanowiłem, że zostawię opalone go bota na czas referendum, będzie to dla niego na pewno ciekawym testem, choć ryzyko DD zdecydowanie rośnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Zainteresowała mnie  Twoja inicjatywa  ale napisz   ile można  na tym stracić.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że nieco chaotycznie ale wszystko jest zapisane w postach wyżej :)
Maksymalny DrawDown ustawiony jest na -36%, z tym że ja ubezpieczam pierwszą stratę w 50%, co oznacza, że dla inwestora maksymalne osunięcie kapitału to 18% (ubezpieczenie dotyczy tylko pierwszego ewentualnego DD). Trzeba jednak brać pod uwagę, że nawet przy zaliczeniu DD, poza stratą w ciągu 8 tygodni będą też zyski. Jak pokazałem na przykładzie wyżej, nawet przy DD inwestor powinien wyjść z lekkim zyskiem lub delikatną stratą (zależnie od tego, kiedy pojawi się DD). EA zarabia ok. 2-3% na tydzień

Edytowane przez beler

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wynik za wczoraj to +12.14$ czyli +2.02%, robot bez problemu przetrwał Brexit i dziś zarobił już blisko 4$, po 23 podam pełny wynik za dziś i cały tydzień ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta