Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

M1kie

Zarabianie - Karta sim 5 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam nieograniczony dostep do kart sim 5 PLN, sa to karty nowe. Czy orientuje sie ktos, czy wysylanie z takich karty premium sms za 4,92 np. na homepay czy dotpay nie zaliczy mi tego jako fraud? Takie karty normalnie da sie kupic w kiosku za 5 PLN, wiec teoretycznie pieniadze na koncie sa. W praktyce rowniez po wpisaniu kodu wyskkauje mi ze mam 5 PLN na koncie. Probowal ktos takiej opcji? 

A jesli nie to jak inaczej da sie zarobic na takich kartach?

Edit

Do wypieprzenia, karty maja blokade do pierwszego doladowania.

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez M1kie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niekoniecznie, swego czasu blokady były na wszystkich simach oprócz tych z orange. Jakie masz? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no i czy nie ma konieczności rejestrowania takiej karty ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasnie ostatnio glosno bylo o rejestracji kart sim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzymaj te karty. Na czarnym rynku po wprowadzeniu ustawy ceny podobno poszły w górę takich kart :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zarejestrowany starter sim sprzedają po ok. 100zł 

jeśli masz możliwości rejestracji to może to być niezła żyłka złota ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, sprawa wygląda tak że obecnie można jeszcze używać niezarejestrowanych kart sim aż do 1 Lutego 2017

Wtedy właśnie zostaną wyłączone wszystkie niezarejestrowane karty sim.

Więc jeśli chodzi o obecną sytuacje, to spokojnie można jeszcze kombinować i zarabiać na takich kartach.

Znam jeden sposób na którym możesz zarobić minimum 12zł od 1 karty (jest możliwość zarobić około 100zł na 1 karcie), polega to na wypełnianiu wniosków CPA i odbieraniu telefonów, potwierdzając zainteresowanie ofertą, prowadzisz krótka rozmowę, a potem mówisz że jednak nie jesteś zainteresowany - wniosek zaliczony za samo odebranie telefonu + okazanie zainteresowania.

Jeśli nie będziesz miał bardziej korzystniejszej opcji to odezwij się na pw to Ci konkretnie opiszę o co z tym chodzi. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy jeżeli kupię kartę przed końcem roku też muszę ją rejestrować?! był zamiar wykupić dodatkowy pakiet internetowy dla firmy kilka gb, ale skoro obowiązek już działa..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak, ja kupiłem 1msc temu i już na tą karte nawet smsy nie przychodziły ani połączenia, bo była wiadomośc że numer jest niezarejestrowany.

Myśle że pewnie można mieć na siebie kilka numerów zarejestrowanych, ale jak to jest w praktyce to nie mam pojęcia :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zeby tylko nikomu do glowy nie przyszlo rejestrowanie kart na siebie i sprzedawanie.

Bedziecie slupami na ktore beda robione roznego rodzaju wałki.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na innym forum widziałem że ktoś wpadł na taki pomysł i mówił że to dobry interes bo ponoć można za 50-100zł sprzedać taką kartę.. :D

ale czy warto to już niech każdy sam sobie odpowie.. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ogóle nie warto robić tego na siebie bo potem można mieć problemy przez to, bo takie karty pójdą do innych celów. Mieszkam w Grecja tutaj taka rejestracja obowiązuje kilka lat. Można kupić karty zarejestrowane na czarnych, Pakistanow czy tam innej maści max 3-5e. Tutaj jest tak że na początku chcieli tylko dowód lub paszport , teraz oczekują czasami okazania numeru rozliczeniowego lub jakiegoś rachunki czyli jak coś zrobisz to łatwo cie znajdą w urzędzie. A wszystko to robione przeciw terrorystom :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I bardzo dobrze. Ci którzy są czyści, takimi pozostaną, a i bezpieczniej będzie w kraju :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta