Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

RoZeNbaL

TheTrafficIncome - od 1$ paczka do 120% ROI - thetrafficincome.com

Rekomendowane odpowiedzi

20160831112912.gif

TheTrafficIncome
Start przewidziany na 20 wrzesień 2016r.

Witam!
Prezentuję Wam dzisiaj nowy program który dostałem od jednego z Top Promotorów Sima Kumari.
Dlaczego wspominam tą osobę? Ponieważ, w programach w których uczestniczyłem z jego polecenia zawsze zarobiłem, więc może i tym razem się uda :)

Paczki dostępne w programie:

yZ94GIJ.png

Trzeba mieć min. 50 paczek danego typu aby móc kupić te wyższe.

Podstawowe informacje:

Admin: Sundaram Kumar
Grupa FB: kliknij tutaj!
Akceptowane systemy płatności: BTC, PM, Payza, Payeer, STP
Max. wypłata (withdrawal cap): 3 x kwota wpłacona
Min. wypłata - Max. wypłata dzienna: $10 - $150
Wypłaty (manualne/aut.): manualne
Referral commission: 10%

Inne informacje:

- ma być zrobiona wyższa pula zarobków dla nowych osób dołączających na okres 30 dni, aby osoby które dochodzą w późniejszym czasie mogły swoje zarobić.
- konkurs poleceń co tydzień
- szczegóły procesorów będą udostępniane na żywo za każdym razem gdy rezerwa wzrasta o $50K
- będą prowadzone Hangouts

Więcej informacji odnośnie programu wkrótce... zaktualizuje post

Konkrusy:

poleć ten post na swojej ścianie z linkiem polecającym i wygraj $50, 2 osoby z największą liczbą polubień wygrywają :)

Kliknij aby się zarejestrować!

wpłaty dokonam gdy będzie możliwość umieszczania depozytów

Edytowane przez RoZeNbaL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki troszkę nietypowe plany co ? Min 50 paczek czyli 1 plan to 50$ drugi to 100$. Co oznacza minimum inwestycyjne 50$ tak ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, również tak z tego wnioskuje. Jeżeli było by coś inaczej jednak dam znać.

Jednak chodzi o to, że musisz mieć min. 50 paczek danego typu aby przejść do tych droższych :) Zmylił mnie troszkę ten obrazek.

Edytowane przez RoZeNbaL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarejestrowanych już 200 użytkowników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny konkurs dla pierwszych 30 osób

Umieść link do grupy na FB wraz ze swoim linkiem i zgarnij $2 do repurchase, jedna osoba wylosowana pod koniec otrzyma dodatkowo $25.

Po umieszczeniu posta na swojej ścianie napisz w komentarzu swój nick w tym poście: https://www.facebook.com/groups/1002384439874279/permalink/1004077786371611/

Przykład posta na FB

New Revshare - PreLaunch Hot and Stable Pay Plan!!!
Join: https://thetrafficincome.com/ref/39
ADMIN: https://www.facebook.com/EarnDollars24x7
High Quality Advertising Services with GeoTargeting options.
Affordable Advertising Packages starting from $1
Stable Payplan for Longterm Profit.
10% Referral Commission on Adpacks Purchases.
Hourly Distributed Sales Revenue (Up to 120% ROI)
$5 Minimum and $150 Max Cashout 7 days a week
Repurchase rule up to 40%
24/7 Dedicated quick Support Team!
FB group: https://www.facebook.com/groups/1002384439874279/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o dayli earning cap to wygląda to następująco:

Plan 1, 2: naliczenia między 5% a 7%

Plan 3, 4, 5, 6: naliczenia między 2% a 5%

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sima Kumari to kobieta.

Z tego co ja sie dowiedziałem to każdy będzie mógł od razu wejść na plan który chce.

Każdy plan będzie naliczał inaczej. Pierwsze dwa plany na poziomie 5%-7%.

Ogólnie skupiona uwaga przede wszystkim na małych graczach.

Na zapytanie o zewnętrzne źródła dochodu otrzymałem od admina odpowiedź:

- adsense

- sprzedaż t-shitrów

- admin chce otworzyć mleczarnię :D :D

Edit:

Program rusza 25.09

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo paypal nie jest dodawany do hyipów. Paypal nie wspópracuje z hyipami. Program by się szybciej skończył niż zaczął właśnie przez dodanego Paypala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak na razie nie ma zbyt wiele osób choć jeszcze 16 dni też dołączam z refa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najnowsze wieści:

Wersja EN
Greetings TTI Members,
As promised,Here are 2 good news I was talking about in last post.
1-Adsense approved-:I am glad to inform you all that our Adsense
account is verified now that will definitely help us in generating decent amount of external revenue.I have already hired an expert who will help us in optimization.The adsense ads will be visible on our website within 5 days from now.
2.Payment processor Verification is almost complete.STP, Payeer, BTC & Perfect Money is fully ready.Payza verification is in process that we are accepting to be done anytime next week.
We are almost 400 members now & growing steadily.Once again thanks to every members who are helping us in growing.Keep up the great work.
We are expecting our 1st hangout on wednesday/thursday.exact time will be announced soon here.I request you all to Participate so you can know exactly about our vision.Looking forward for your support.

Wersja PL
Pozdrowienia dla członków TTI,
Zgodnie z obietnicą, oto dwie dobre wiadomości, o których wspominałem w poprzednim poście.
1. Adsense zaakceptowane: Cieszę się, że mogę wszystkich poinformować, że nasza Adsense konto jest zweryfikowane pozytywnie, z pewnością pomoże nam to w tworzeniu przyzwoitej kwoty revenue.
Zatrudniłem już eksperta, który pomoże nam zoptymalizować reklamy wyświetlane z adsense. Reklamy będą widoczne na naszej stronie internetowej w ciągu 5 dni od teraz.
2. Procesory płatności już są prawie zweryfikowane. STP, Payeer BTC i Perfect Money jest w pełni zweryfikowane, Payza jeszcze jest w procesie weryfikacji, który powinien być zakończony w przyszłym tygodniu.
Jest już nas prawie 400 członków teraz i cały czas rośnie.
Oczekuj naszego 1st Hangout w środę, zapraszam Was wszystkich do udziału, dzięki czemu można się dokładnie dowiedzieć o naszej wizji tego programu.

Edytowane przez RoZeNbaL
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wiem rodzaj reklamy wyświetlanej w Google Adsense nie ma wpływu na wielkość zarobków z tej reklamy. Liczą się wyświetlania, kliknięcia oraz skąd one pochodzą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tą chwilę mamy zarejestrowanych: 549 użytkowników, za szybko tych rejestracji nie przybywa, obserwujemy dalej :)

Edytowane przez RoZeNbaL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

trza bedzie dorzucic troche $$$ do mleczarni :cool:

spoko plany, repurchase i cashouty x3

Edytowane przez xavix87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś wieści dotyczące programu ?

start 25.09.2016

749 osob zarejestrowanych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To można przeczytać na pierwszej stronie. Raczej chodziło o nowe wieści.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wyczytałem to przez pierwsze kilka dni wpłaty bez fee

Przy depozytach większych niż 400$ opłata 10$ miesięcznie

Przez pierwsze dwa dni naliczenia od 5-7%, a co dalej ??

Wypłaty w ciągu 7 godzin

Wpłaty i wypłaty min 5$

Brak konieczności oglądania reklam do odwołania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chcialem wejsc na poczatek za te 50-100 dolcow ale strasznaaaa padaka 

Jeszcze nie wchodzilem do reva gdzie na start bylo 900osob, kurde sam nie wiem

start za 12 minut

Edytowane przez xavix87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez RoZeNbaL

Witam ponownie!
      Zamieszczam dzisiaj mega ciekawą firmę którą jest TradeCoinClub, dzięki niej możemy pomnożyć nasze BTC!
      Według mojej oceny może wyjść z tego coś naprawdę dobrego, więc radzę zapoznać się przynajmniej z tematem zawsze dobrze być na początku!

OPIS FIRMY:
      Firma TradeCoinClub posiada program/robota do arbitrażu czyli pokrótce (szybkie kupowanie i sprzedawanie, dzięki którym zarabia na różnicach kursów na giełdach) oraz bota do grania na walutach nabijanie kursów itp. itd.
      Grają przede wszystkim walutami typu altcoin, czyli np. zcach, ethereum, litecoin etc. etc.
      Siedziba firmy znajduje się w Belize, a jej CEO jest Douver Braga
      Do tego projektu dołączyły osoby o grubych milionowych porfelach takie jak: Joff Paradise czy też Armando Ribeiro Faria, za promocję tego projektu wziął się między innymi J. Ryan Conley znana postać w światku Hyip

ILE MOGĘ ZAROBIĆ?
      W TradeCoinClub możemy zarobić na 6 różnych sposobów, ale aby zarobić musimy być członkiem tego projektu:
      1. Z członkostwa (inwestycja)
      2. Z bezpośrednich poleconych oraz ich poleconych
      3. Team Bonus (Binarka)
      4. Residual Bonus (Matryca)
      5. Renewal Team Bonus
      6. Plan kariery
      W każdym momencie możemy zrezygnować z dalszych inwestycji, wtedy możemy wypłacić to co mamy z zakładce WALLET Exchange
      Co 4 miesiące płacimy opłatę traderską wynoszącą 25% naliczeń maksymalny nasz zarobek może wynieść 5 x nasz depozyt, te ograniczenia również mi się bardzo spodobały.

1. CZŁ
    • Przez RoZeNbaL

WeLikeFund
      Start pre-lauche 5 styczeń 2017r. godz. 16.00
      Start programu przewidziany na 12 styczeń 2017r.

Witam!
      Prezentuję Wam dzisiaj nowy program, który dostałem niedawno od jednego z moich znajomych z którym zarabiam online. Z rozmowy z nim szykuje nam się kolejna perełka na horyzoncie!
      Mają go promować mocni liderzy, między innymi Shin Seijuro TOP 5 FutureAdPro oraz wielu innych mniej i bardziej znanych.
      Tak więc, szykuje się mocna ekipa na starcie Zamierzam tutaj ulokować troszkę zielonych, bo zapowiada się wybornie.

Podstawowe informacje:

Admin: Thierry Le Bras USA
      Grupa FB: kliknij tutaj!
      Akceptowane systemy płatności: BTC, PM, Payza, Payeer, STP
      Min. wypłata - Max. wypłata dzienna: $5 - $300
      Wypłaty (manualne/aut.): manualne
      Referral commission: 1LV 8% / 2LV 4% (50% trafia do repurchase balance)
      Repurchase rule: 30%
      Naliczenia: 2% dziennie w weekend 1.5%

Paczki dostępne w programie:

Im więcej paczek aktywnych posiadamy na naszym koncie tym więcej kolejne paczki zarabiają dla nas. Na przykład paczka którą kupimy jako 50 będzie już miała ROI 130%
      Przy naliczeniach dziennych 2% i w weekend 1.5% poszczególne paczki na poziomach będą się zamykać następująco:
      AdPack 120% - 64 dni
      AdPack 130% - 70 dni
      AdPack 140% - 75 dni
      AdPack 150% - 81 dni
      AdPack 160% - 86 dni
      AdPack 170% - 92 dni
      AdPack 180% - 97 dni
      AdPack 190% - 102 dni
      AdPack 200% - 108 dni

Plan kariery:
      Admin programu przygotował nam ciekawy plan kariery, w którym każdy z nas może uszczknąć coś dla siebie.
      Warty wyróżnienia jest w nim jest punkt dotyczący wypłat, jeżeli przez kolejne 30 dni nie wypłacimy ani centa z programu to otrzymamy bonus do CASH BALANCE $0.5 za każdą posiadaną paczkę!

Inne informacje:

- będziemy klikać 5 reklam dziennie, każda z nich będzie płatna $0.005 (tylko tych 5 reklam będzie płatnych)
      - bonus na start przez jakiś czas od startu za każdą obejrzaną reklamę z tych 5 będziemy dostawać 2 centy fajny mikro bonus

Więcej informacji odnośnie programu wkrótce... zaktualizuje post

Konkrusy:

wkrótce

Kliknij aby się zarejestrować!
      Start rejestracji 5 styczeń godz. 16.00

wpłaty dokonam gdy będzie możliwość umieszczania depozytów
    • Przez RoZeNbaL

Witam Was wszystkich serdecznie!

Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić firmę inwestycyjną EvoBinary działającą na rynku FOREX, którą ponad 2 miesiące temu przedstawił mi mój kolega za zachodniej granicy
      Firma spodobała mi się po prezentacji mojego kolegi i praktycznie od razu i postanowiłem włożyć do niej 500 euro. Minęło już od tej decyzji jak wspominałem wcześniej ponad 2 miesiące i cyklicznie co miesiąc pojawiają się profity na moim koncie
      Z powodu braku wolnego czasu ostatnio zapomniałem Wam w ogóle wspomnieć o tej firmie, że zainwestowałem w niej jakieś pieniądze.

Co to za firma?
      Firma EvoBinary działa już rok czasu ma swoją główną siedzibę w Dubai oraz biuro w Portugali, każdy może odwiedzić biuro firmy osobiście i sprawdzić jak ona funkcjonuje Grupa znajomych mojego kolegi odwiedziła firmę osobiście aby sprawdzić czy firma nie jest fikcją, poniżej kilka zdjęć z wizyty:

Zdjęć jest więcej, ale aby nie zaśmiecać dodałem tylko te 3, chętnym wyślę więcej na prv. Chodziło mi głównie o to, że każdy może pojechać do firmy i ją sprawdzić, a nawet zobaczyć rzeczywiste transakcje na rynku FOREX na ich kontach u brokerów

Kim jest właściciel firmy?
      Właścicielem firmy jest Ramon Alcantara (kliknij aby przejść na jego profil FB)

Ile mogę tutaj zarobić?
      Firma posiada plany inwestycyjne od 500 euro do 30000 euro, oferuje zarobek na 5 różnych sposobów, a głównie do 27% miesięcznie z rynku Forex.
      [---]
      Każdy plan inwestycyjny zarabia dla nas przez 12 miesięcy!
      Poniżej przykładowy zarobek tylko z możliwości zarabiania na rynku FOREX, dla inwestycji 1500 euro, kalkulacja do 4 miesięcy.

Czy mogę w każdej chwili zrezygnować?
      Tak, swoją inwestycje możesz w każdym momencie zamknąć i wycofać środki z firmy Co jest naprawdę super sprawą, nie spotykaną!

Moja inwestycja: 

Zamierzam dopłacić do planu za 1500 euro, ponieważ jest bardziej opłacalny.

Czy mogę liczyć na ewentualną Twoją pomoc? 
      Tak, jak najbardziej możesz liczyć na moją pomoc jeżeli coś by dla Ciebie było nie jasne.
      [---]

Film z ostatniego eventu w Dubai oraz film ze spotkania liderów 

Kliknij aby zarejestrować się w EvoBinary!
    • Przez Plemnik
      Dziś dobre info. W The Traffic Income jestem już na plus. Dużo nie ma userów, ale cały czas przybywa. Wcześniej byłbym na plus, ale w jakąś nieskuteczną reklamę tego reva włożyłem. Dodałem to do kosztów tego reva. Tak że teraz bez spinki część reinwestuję a część wypłacam.

ROI The Traffic Income: 101,14%
      Ogólne ROi: 36,29%

Pozdrawiam
      Pedro
    • Przez RoZeNbaL

Witam wszystkich!
      Chciałbym Wam przedstawić tym razem naprawdę fajny temat z dziedziny MLM w który wszedłem niecałe 4 dni temu

O PROGRAMIE
      GameLootNetwork network jest platformą gier na urządzenia mobilne (tablety, smartfony itp.) na której możemy zarobić i to nie małe pieniądze!
      Dla obniżenia poziomu stresu możemy sobie pograć w przeróżne gierki oraz uczestniczyć w turniejach z nagrodami które firma organizuje.
      Oficjalny start programu odbędzie się w dniach 14-16 października 2016 w Las Vegas

KTO ZA TYM STOI W PL?
      Za promowanie tego biznesu w Polsce wzięła się mocna ekipa która robi również Caribbean Bridge, ich strukturach w CB ma $3.5M obrotu!
      Ruszyli z tym tematem dosłownie 4 dni temu 30/09/2016r., wzięli się za to bardzo poważnie, ich celem jest w jak najszybszym czasie wbicie wraz z ekipą BLACK CROWN
      Organizują codziennie webinary o godz. 12.00, 15.00, 18.00, 21.00, możemy liczyć na wszelką pomoc z ich strony
      Temat jest mega świeży, więc można zająć bardzo dobrą pozycje zanim chłopacy uruchomią mechanizm pozyskiwania nowych osób, który będzie miał za zadanie łatanie dziur w strukturze, budują teraz solidne fundamenty, aby na ich podstawie móc się piąć wyżej.

PLAN MARKETINGOWY

DLA KOGO JEST TEN BIZNES?
      Ten biznes jest dla osób które potrafią polecić 3 osoby, to jest wymóg aby zacząć zarabiać w tym programie.
      Po zaproszeniu tych 3 osób otrzymujemy na starcie rangę RUBIN co daje nam $150 na nasz portfel oraz uprawnia nas do zarobków już $5 każdego dnia!
      Zaczynają już powoli lecieć spady z góry, które są liczone do naszego łącznego obrotu! (nie myl z własnymi poleconymi, bo 3 osoby musisz zaprosić sam, aby zacząć zarabiać na tym!)
      Ja jestem niecałe 4 dni w programie i bez specjalnego polecania gdziekolwiek awansuje dzisiaj na 2 poziom i będę miał zarobki dzienne stałe na poziomie $20 praktycznie nic nie robiąc!
      Pomagam teraz tylko moim poleconym, aby w jak najszybszym czasie kwalifikowali się do bonusów!

PRZYDATNE PLIKI
      Cały plan marketingowy: klik

JAK MOGĘ DOŁ