Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Po kilku latach mało udanych inwestycji za pośrednictwem mbanku zacząłem się rozglądać za jakimś ciekawszym brokerem. Zależałoby mi na inwestowaniu w fundusze zagraniczne- głównie ETFy i metale. Chciałbym też mieć przyjemny podgląd wykresów i analiz. Macie jakieś doświadczenia?

pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

doświadczenia    osobistego nie mam  ale ktoś  na  tym    forum   chwalił    DIFbroker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dif broker? 10 lat na fx i nigdy o tym brokerze nie słyszałam. Polecam mieć konto u minimum 2 brokerów. Ja aktualnie mam w tickmill, vipro i w hotforex plus 2 innych, których chwilowo nie używam ze względu na poślizgi. Warto przy wyborze brokera patrzeć na koszty i sprawdzać opinie na forexpeacearmy czy aby nasz broker nie jest scamem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, 

Po kilku latach mało udanych inwestycji za pośrednictwem mbanku [...]

Napisz czy zmieniłeś mForexa na coś innego.

Jedyne czego mi brakuje w nbanku  to MT5.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Elmet
      Cryptopia to nowa giełda kryptowalut, zarejestrowana w Nowej Zelandii. Szybko zyskuje na popularności, ma coraz więcej użytkowników, zarówno zawodowych traderów, jak i amatorów. Ponad czterysta kryptowalut, rynki BTC, Tether USD, NZed (dolar nowozelandzki), Litecoin i Dogecoin. Strona bardzo rozbudowana, oprócz giełdy jest forum, informacje o kryptowalutach, wiadomości z branży, podstrona z aukcjami, gdzie można kupić różne produkty za kryptowaluty, i wiele innych. Można założyć depozyt oprocentowany od 0.5% miesięcznie i więcej, a jak ktoś lubi hazard, to jest też lotto. Bardzo rozbudowane ustawienia bezpieczeństwa.
      Mam tam około 0.5 BTC w różnych kryptowalutach, na kilku transakcjach już co nieco zarobiłem, opłaty porównywalne do innych giełd (0.2% od wartości transakcji).
      Zapraszam do dyskusji, niedawno zapisałem się do grupy traderskiej i od czasu do czasu dostaję cynki, w co warto zainwestować, w miarę możliwości będę je tu podrzucał, jeśli jeszcze będą aktualne.
    • Przez gorasp
      Nie wiedziałem gdzie wrzucić. Otóż wcex jest giełdą która rusza 1 października, twierdzą, że będą najtańszą giełdą.

[---]
      Zapraszam do rejestracji.

[---]
      Czysty: https://wcex.co
    • Przez Morwa

Beatcoin.pl nowa polska giełda krypto walu, w której nie musimy się weryfikować aby z niej korzystać. Transakcji możemy dokonywać przy użyciu 9 różnych kryptowalut Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Dash, Litecoin, DogeCoin , Zcash, Bytecoin. A w najbliższym czasie mają zamiar jeszcze wprowadzić NEM. Oczywiście strona jest w pełni w języku polskim. Wpłaty można dokonywać za pomocą Dotpay, Homepay, SMS, przelew tradycyjny, no i kryptowalutom. Na dodatek mają bardo profesjonalny support który błyskawicznie odpowiedział na moje liczne pytania.

Dane firmy:
      al. Aleja "SolidarnosÌci" 75/26 00-090 Warszawa
      NIP: 5252703979
      REGON: 366830666
      KRS: 0000669361

Link do giełdy: beatcoin.pl

Poniżej cytat ze strony giełdy:
      Beatcoin.pl to polska giełda Bitcoin oraz innych kryptowalut.

Zajmujemy się kryptowalutami prawie od początku ich istnienia i wiemy o nich wszystko. Nasza giełda korzysta z najwyższej klasy zabezpieczeń i jest sprawdzona pod tym kątem przez dwie niezależne, profesjonalne firmy zajmujące się stricte bezpieczeństwem sieciowym.

Uczestniczymy w rynku kryptowalut od wielu lat i bardzo dobrze wiemy czego brakuje poszczególnym giełdom. Naszym celem jest stworzenie giełdy idealnej - przyjaznej dla użytkownika. Chcemy by nasz system był możliwie jak najbardziej intuicyjny i pozwalał handlować każdemu, bez względu na giełdowe doświadczenie. Mamy świadomość tego, że edukowanie i pozyskiwanie nowych miłośników kryptowalut ma ogromny wpływ na kurs i zyski pochodzące z handlu nimi.
      Za cel główny postawiliśmy sobie właśnie nauczenie ludzi korzystania z walut internetowych. Głęboko wierzymy, że kryptowaluty to przyszłość tego świata i chcemy dotrzeć z nimi tak daleko w świat, jak to tylko możliwe.
      Giełda, którą właśnie odwiedzasz to pierwszy punkt na wielkiej mapie naszego planu rozwoju kryptowalut. Dołącz do nas już na początku naszej misji i (biernie lub czynnie) uczestnicz w powstawaniu sieci naszych projektów, które przyczynią się do spopularyzowania kryptowalut, dążąc przy tym do tego, by stały się one dla społeczeństwa już nie ogromną zagadką, a codziennością.

Zapraszamy Cię serdecznie do uczestnictwa w naszej misji, zacznij handlować już dziś!

Link do giełdy: beatcoin.pl
    • Przez amberus
      EXP ASSET Ltd.  -  to zespół profesjonalnych managerów, traderów i analityków  zajmujących się tematyką rynków 
      kapitałowych, giełd kryptowalutowych, inwestycji alternatywnych, inwestycji w startupy IT,  a także tematyką
      edukacyjną z wyżej wymienionych zagadnień. 

Spółka jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, a jej kapitał zakładowy to 250000 £  wpłacony w całości. 

Właścicielem firmy jest Patryk Krupiński - doświadczony trader, który pracował z elitą niemieckich traderów w HFT Brokers w Polsce. 

EXP ASSET Ltd. To przedsiębiorstwo, które prowadzi w internecie działalność inwestycyjno-szkoleniową z zakresu:
      - inwestycji na rynkach kapitałowych i walutowych
      - inwestycji na rynkach kryptowalut
      - inwestycji w startupy  branży IT
      - artbitrażu na rynkach kryptowalut 

System płatności - BTC      Minimum inwestycyjne 50 $

Pakiety na platformie EXP ASSET:
      Każdy pakiet wykupiony niezależnie od wartości oferuje 120 dniowy dostęp do platformy i premie z inwestycji o wartości 0,5-1,5% dziennie w dni robocze, natomiast jego wysokość daje dodatkowe korzyści: 

- Premium 1 - dostęp do platformy Live Trading Room (biuro, w którym traderzy dokonują transakcji na rynkach kapitałowych) 50 - 499 $
      - Premium 2 - to co w Premium 1 + 1 dziennie Trade Idea (codzienna publikacja możliwych scenariuszy na wybranej parze walutowej, indeksie lub surowcu 500 - 999 $
      - Premium 3 - to co w Premium 2 + pakiet edukacyjny w formie webinariów 1000 -  4999 $  

Czyli widzisz na bierząco możliwość tradingu i masz możliwość dodatkowo uczyć się tradingu samemu 

- Premium 4 - to co w Premium 3 + raz na rok uczestnictwo w trading CAMP (zagranicznej wycieczce połączonej ze szkoleniami prowadzonymi przez traderów) 5000 - 999999 $
      - Premium 5 - to co w Premium 4 + ustalenia indywidualne od 1 mln $ 

Program partnerski to „binarny†system MLM wraz z dodatkową premią „Direct Bonus†- 10% ze słabszej nogi oraz 8% za bezpośrednie polecenie (po wykupieniu pakietu Premium w wysokości min. 1000 $).     

Reflink  --  https://expasset.com/userpanel/reg/378/top  

Dowód wpłaty: http://oi63.tinypic.com/j6imwy.jpg

• Przez kaziknk
      W jakie Kryptowaluty i programy aktualnie Inwestujecie ?