Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Polon

Skarga na użytkownika @scooter za notoryczne obrażanie i atakowanie forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga dotyczy następującego postu/postów:

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14313-mxrevhare-50-roi-110-httpmxrevsharecom/page-59?p=436340&do=findComment&comment=436340

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14835-scam-lu%C5%BAne-gadki-o-trafficmonsoon/page-172?p=435084&do=findComment&comment=435084

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14835-scam-lu%C5%BAne-gadki-o-trafficmonsoon/page-162?p=431993&do=findComment&comment=431993

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14313-mxrevhare-50-roi-110-httpmxrevsharecom/page-39?p=430838&do=findComment&comment=430838

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14313-mxrevhare-50-roi-110-httpmxrevsharecom/page-39?p=430835&do=findComment&comment=430835

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14313-mxrevhare-50-roi-110-httpmxrevsharecom/page-38?p=430828&do=findComment&comment=430828

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14638-5zetapl-nowy-autosurf/page-2&do=findComment&comment=430273

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14313-mxrevhare-50-roi-110-httpmxrevsharecom/page-29?p=428293&do=findComment&comment=428293

Ponieważ skarga w głównej mierze dotyczy notoryczności obrażania i atakowania forumowiczów, czyli całokształtu negatywnego zachowania, więc umieściłem powyżej linki do tych postów. 

Pierwszy post z listy z dnia dzisiejszego został przeze mnie jedynie wymoderowany, a ewentualną karę za niego wraz z ewentualną karą za notoryczność obrażania pozostawiam do rozważenia. Oryginalny post do wglądu w zgłoszeniach.

Uzasadnienie skargi:

Użytkownik @scooter notorycznie w swoich postach obraża użytkowników forum. Od dnia 2 lipca do dzisiaj atakował i obrażał ośmiokrotnie w swoich postach, przy czym należy od tego okresu odjąć 16 dni, kiedy to w końcu dostał ostrzeżenie i blokadę pisania postów na wspomniane 16 dni. Zatem w ciągu około 50 dni, kiedy mógł pisać posty, 8-krotnie atakował i obrażał użytkowników, co w mojej ocenie można uznać za notoryczność łamania regulaminu.

Należy wspomnieć, że użytkownik @scooter w przywołanych postach atakował i obrażał czterech użytkowników. 

Sytuacja w pewnym momencie dotarła do punktu, w którym mimo kilku wcześniejszych ostrzeżeń, @scooter w bardzo agresywny sposób zaatakował jednego użytkownika, co doprowadziło do ukarania go 16-dniową blokadą w pisaniu postów na forum. Po tym czasie @scooter uspokoił się na 9 dni, po czym znów agresywnie zaatakował innego użytkownika. Przyznane ostrzeżenie nie podziałało, bo kilka dni później, czyli dzisiaj, znów zaczął obrażać. Co ciekawe, sam w w jednym ze swoich postów zaczął prowokować innego użytkownika... http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14313-mxrevhare-50-roi-110-httpmxrevsharecom/page-56?p=436011&do=findComment&comment=436011

...aby następnie na jego odpowiedź odpowiedzieć treściami obraźliwymi ( http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14313-mxrevhare-50-roi-110-httpmxrevsharecom/page-59?p=436340&do=findComment&comment=436340 )

Rozumiem, że można się nie zgadzać z czyimiś wypowiedziami, ale nie można z tego powodu atakować i obrażać innych użytkowników oraz prowokować ich do określonego zachowania tylko po to aby później mieć "pretekst" do obrażania.

Proponowane rozwiązanie:

Proponuję rozwiązanie w postaci dłuższego odpoczynku od forum, np. 30-dniowego. Skoro odpoczynek w ilości 16 dni nie podziałał na użytkownika w kwestii poprawy jego zachowania, to wydaje mi się, że przyznawanie kolejnych standardowych ostrzeżeń lub nawet blokady na kolejne 16 dni, nie da pozytywnego efektu, i należałoby się zastanowić nad surowszą karą.

Ponieważ jednak ostatnio widzę nowy pomysł w rozpatrywaniu skarg, jakim jest obowiązek napisania poradnika przez użytkownika którego dotyczy skarga, więc również i taki pomysł poddaję pod rozwagę, ewentualnie wówczas w połączeniu z przyznaniem mniejszego ostrzeżenia (czyli wówczas bez 30-dniowej blokady).

Edycja postu:
W ramach edycji dodaję kolejny obraźliwy tekst użytkownika @scooter, napisany w tym wątku skargowym.

Ja tylko odpowiadam, że żadnych poradników pisał nie będę, wiedza kosztuje za darmo nic zamieszczał nie będę, jak dostałeś młotek na komunię to Sobie nim to wybij z głowy

Jeśli są durnie co za darmo rozdają swoja wiedzę to proszę bardzo, ja tego nie zrobię, chcesz za darmo dzielić się swoją wiedzą napisz ich nawet ze 100 droga wolna

Użytkownik obraża właściwie wszystkich forumowiczów, którzy dodali poradniki na forum, a jego wypowiedzi są skrajnie aroganckie, a wręcz chamskie. W swoich postach nie wykazuje absolutnie żadnej skruchy oraz chęci jakiejkolwiek chęci poprawy zachowania, więc pod rozwagę poddaję przyznanie ostrzejszej kary niż wcześniej zaproponowałem.

Edytowane przez Polon
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już się wyżaliłeś ?

Już ci pisałem na pw, że nazwanie idioty idiotą to nie obrażanie tylko określanie faktów i stanu rzeczy i żadna blokada nie zmieni tego co będę miał lub mam do napisania, Cenzura jak za komuny dyktatura co można a co nie można ? Ze mną to nie przejdzie

Jeśli myślisz, że będę pisał jakieś poradniki to na twoim myśleniu się tylko skończy

Ban - z tego co widzę nawet nie banujecie multikont, nie problem więc tu nawet wrócić - sam wielokrotnie zgłaszałem konto tedii ( multikonto todek78) za które nikt się nie "czepił" zeby usunąc, natomiast nazywanie rzeczy po imieniu jako "atakowanie" kogoś to do tego jestescie pierwsi ....

Powiem krótko : ŹENADA

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie wnikam jakie Ty określenia uważasz za obraźliwe, a jakie za nie obraźliwe. Twoje zachowanie jakie prezentowałeś i jakie jak widzę zamierzasz prezentować nie będzie tolerowane. Obrażanie i atakowanie forumowiczów nie będzie tolerowane niezależnie czy Ci się to podoba, czy nie i niezależnie od tego co Ty uważasz za obrażanie wg swojego widzimisię i swoich kryteriów. 

Egzekutor rozpatrzy skargę i ewentualną karę, oraz ewentualne skutki niewykonania zobowiązania w ramach kary, jeśli do tego dojdzie. Ja tylko zaproponowałem rozstrzygnięcie skargi.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tylko odpowiadam, że żadnych poradników pisał nie będę, wiedza kosztuje za darmo nic zamieszczał nie będę, jak dostałeś młotek na komunię to Sobie nim to wybij z głowy.

Obraziłbym np Ciebie pisząc, że jesteś np idiotą a nazywanie idioty idiotą nie jest w żadnym przypadku obrażaniem, to tak jak byś złodzieja co kradnie nazwał złodziejem i powiedziałbyś że to obrażanie to dokładnie to samo :P

Co do Spokoju to byłem na wakacjach, odpoczywałem, wróciłem to piszę a jak dostanę ban to już też się wypowiedziałem, będę chciał to wrócę i widać jak tutaj usuwacie multi ale to już w nie jednym miejscu nie jedna osoba pisała na ten temat

także bez odbioru, Wasze "kary"to mam gdzieś pewnie do zobaczenia na next koncie jeśli to zbanujecie :P

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłoby miło, gdyby Administracja opublikowała ukrytą treść, gdyż przykładowo chcąc sprawdzić posty, które są podstawą skargi - nic nie widzę prócz informacji o edycji postu przez Administrację.

Zauważyłem już kiedyś, że @scooter często obraża użytkowników, ale jakoś mnie to nie obchodziło. Jednak jeśli po 16 dniach odpoczynku robi to dalej i olewa regulamin - 30 dni + poradnik to w mojej ocenie minimum. A tak bez poradnika to bym mu dał nawet ze 3 miesiące ;)

@scooter - jeśli @Egzekutor nałoży na Ciebie karę w postaci obowiązku napisania jakiegoś poradnika to masz dwie opcje. Albo go napisać albo po prostu pożegnać się z forum.

Źenadą nie jest to, że Administracji zależy na "czystym" forum, bez trolli i osób wyzywających innych użytkowników, a Twoje zachowanie, którym pokazujesz jaki jesteś. Jeśli nie potrafisz przebywać w społeczności jaką jest forum to może po prostu nie wchodź na to forum? Nie Ty tu ustalasz zasady.

Jeśli chodzi o słowo "idiota" - nie Ty tu jesteś od oceniania innych osób (publicznie). Każdy tutaj miałby chyba ochotę zwyzywać czasami niektórych użytkowników, ale wtedy trzeba po prostu ugryźć się w język. Złodziejowi udowodnisz, to że jest złodziejem. Idiota to słowo stworzone po prostu do obrazy. Samo w sobie jest nacechowane negatywnie.

BTW:

Cenzura jak za komuny dyktatura co można a co nie można ? Ze mną to nie przejdzie

To co nazywasz cenzurą jest po prostu kulturą osobistą oraz następstwem takiego czegoś jak regulamin ;) Jeśli Ci się on nie podoba to jest to tylko i wyłącznie Twój problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter - jeśli @Egzekutor nałoży na Ciebie karę w postaci obowiązku napisania jakiegoś poradnika to masz dwie opcje. Albo go napisać albo po prostu pożegnać się z forum.

na temat poradnika odpowiem to samo co Polon :

Ja tylko odpowiadam, że żadnych poradników pisał nie będę, wiedza kosztuje za darmo nic zamieszczał nie będę, jak dostałeś młotek na komunię to Sobie nim to wybij z głowy

Jeśli są durnie co za darmo rozdają swoja wiedzę to proszę bardzo, ja tego nie zrobię, chcesz za darmo dzielić się swoją wiedzą napisz ich nawet ze 100 droga wolna

Jak Już napisałem gdzieś mam "kary" a dostanę ban to jak będę chciał to zawitam tutaj z powrotem i pokazałem jak tutaj usuwane są multikonta jak już o porządku tak prawisz ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter
To co robisz nazywa się po prostu chamstwem.

@Polon - aby złożyć skargę na @scooter'a - mogę się podpiąć czy stworzyć nowy temat? Nazywając "durniami" osoby dzielące się wiedzą - czuję się obrażony.
Wiem, że to moja wiedza, ale nie masz prawa wyzywać mnie za to, że dzielę się nią z innymi osobami. Chamstwa nie toleruję, a Twoje zachowanie jest teraz chamskie.

Ja wnoszę natomiast o więcej niż 30 dni odpoczynku + poradnik. W razie gdyby go nie napisał - permanentnego bana dla tego bana. Bana na IP oczywiście, bo nie widzę potrzeby, abyśmy dzielili się z Nim Naszą wiedzą ;) W końcu jest ona bardzo warta. Nie bądźmy "durniami".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter

To co robisz nazywa się po prostu chamstwem.

@Polon - aby złożyć skargę na @scooter'a - mogę się podpiąć czy stworzyć nowy temat? Nazywając "durniami" osoby dzielące się wiedzą - czuję się obrażony.

Wiem, że to moja wiedza, ale nie masz prawa wyzywać mnie za to, że dzielę się nią z innymi osobami. Chamstwa nie toleruję, a Twoje zachowanie jest teraz chamskie.

Ja wnoszę natomiast o więcej niż 30 dni odpoczynku + poradnik. W razie gdyby go nie napisał - permanentnego bana dla tego bana. Bana na IP oczywiście, 

Skoro odbierasz to do siebie tzn że tak jest bo ja określałem bezosobowo, ale uderz w stół a nożyce się odezwą ...

Niestety jeśli myślisz, że nie wrócę jeśli będę chciał to poziom Twojej wiedzy i poradników już pozostawię bez komentarza

zmienne ip to ileś miliardów kombinacji, internet mobilny również  - Jak widzisz dostałeś darmową cząstkę nauki o czymś za free bo po tym co piszesz nawet nie masz wiedzy a się wypowiadasz, podziękuj bo to całkiem za free informacja 

Jeśli będę chciał to tu wrócę a ban na ip nic nie da bo ban można na ip dać jak się ma je stałe no ale co ja będę experta uczył z wiedzą do poradników

Poradnik w moim wykonaniu zobaczysz jedynie w opcji jak go kupisz w innej na oczy go nie ujrzysz

Dobranoc jak by co nie mówię żegnam tylko do zobaczenia jak bym na tym koncie zobaczył BAN :P

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzisz, piszesz, że pisałeś bezosobowo...

Otóż nie...

Durniami, w tym wątku, określiłeś określony krąg forumowiczów - tych, którzy piszą bezpłatne poradniki...

Oczywiście masz pełne prawo uważać, za głupie, idiotyczne, bezsensowne, itd., itp. takie działanie forumowiczów. Podobnie jak masz pełne prawo próbować spieniężać każdą, najmniejszą nawet cząstkę swojej wiedzy...

Sęk w tym, że na forum przyjęliśmy formułę, że spieramy się, dyskutujemy, wytykamy sobie poglądy, działania, postawy a nie atakujemy siebie personalnie.

Wszystkie zgłoszone przez @Polona posty skierowane były wprost do konkretnych osób i wprost w nie uderzały i je obrażały. Przynajmniej w mojej ocenie.

Cóż stało na przeszkodzie by miast odnosić się do osoby odnieść się do treści przez nią przekazywanych i poddać je miażdżącej krytyce i ocenie z Twojego punktu widzenia?

W mojej ocenie - Twoja osobowość.

Powinieneś jednak pamiętać, że forum jest pewną społecznością, która nie koniecznie musi mieć identyczne zdanie ale jej członkowie winni się wzajemnie szanować.

Nie jest wyrazem szacunku publiczne nazwanie kogokolwiek idiotą. Nawet jeśli idiotą jest. To też kwestia kultury.

Szkoda, że o tym zapominasz lub nie chcesz pamiętać.

Nie bardzo jednak mogę pojąć dlaczego nie chcąc przestrzegać reguł społeczności do której dobrowolnie przystąpiłeś tak bardzo chcesz być członkiem tejże społeczności, że z góry zakładasz, że nawet jeśli zostaniesz z niej wykluczony to wrócisz do niej pod przebraniem.

Dla mnie to głupie, idiotyczne i bezsensowne...

Tylko czy to oznacza, że jesteś głupcem bądź idiotą?

Nie! Co najwyżej ja mogę tak o Tobie pomyśleć.

Ale to nie powód by takimi epitetami publicznie Cię obrzucać.

Bo to nie są fakty lecz jedynie opinia...

Osobiście mam nadzieję, że po tej skardze zreflektujesz się o tyle, że ocenie poddasz treści pisane przez forumowiczów a nie ich osoby. Jak to zresztą czynisz w wielu swoich postach.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłoby miło, gdyby Administracja opublikowała ukrytą treść, gdyż przykładowo chcąc sprawdzić posty, które są podstawą skargi - nic nie widzę prócz informacji o edycji postu przez Administrację.

Mam nadzieję, że nie będzie to z mojej strony nadużyciem, ale w zaistniałej sytuacji kiedy w tym wątku obrażani są kolejni forumowicze, zgadzam się aby opublikować "twórczość" użytkownika @scooter, aby użytkownicy mogli zobaczyć jakim słownictwem się posługuje i jak traktuje forumowiczów. Cytuję:

"O ty fałszywy bluźnierco Mx cię potrzebuje a ty mu odmawiasz???
Będziesz smażyć się w piekle za to! Nic z Twojego nawrócenia fałszywy człowieku!"

"Jak dla mnie wystarczy już jeden czubek i lepiej niech nie spładza potomstwa bo braknie miejsc w zamkniętych zakładach psychiatrycznych bo to pozamykać z daleka od ludzi i świata i na dokładkę jeszcze z naszych podatków trzeba będzie to utrzymywać więc lepiej ich mniej jak więcej"

"Ale ty jesteś idiotą i o tym już wie całe hf i pokazujesz to w każdym swoim poście, nie musisz nam o tym przypominać kim jesteś bo każdy o tym pamięta.
Takich czubków powinni trzymać z dala od świata i ludzi w pokoju bez drzwi i okien.....
Tobie i 100 lat niewystarczy byś się czegoś nauczył bo jaki głupi byłeś, taki głupi jesteś i głupi umrzesz. Ty nie masz żadnej wiedzy, doświadczenia i nigdy miał nie będziesz bo choroba blokuje naukę u Ciebie, a leku na mądrość niestety na twoje nieszczęście nigdy nie wynajdą.
Walczyć idioto to sobie możesz z mrówkami w pokoju, tm jest już death, scovile pójdzie siedzieć a wszyscy liderzy z góry oddadzą pieniążki"

"Coś jakieś problemy natury psychicznej widzę ...
Gdzie ja pisałem, że MX to SCAM???
Cofnij się kilka postów do tyłu i poczytaj dobrze nim dalej komedianta będziesz robił.
Podsumuję, rozumny człowiek widzi proste komunikaty i rozumie przekaz, że wchodzenie z jakiegokolwiek linku powoduje pojawienie się komunikatu takiego a nie innego a nie wyskakuje z tekstami o panelach, natomiast pajac taki jak ty prostych komunikatów nie rozumie.
Ja w d..ie mam Twoją pomoc i najlepiej do mnie nie pisz nic."

"Natomiast wkurza mnie pajac który nie rozumie prostych komunikatów, że u mnie wejście z linku jakiegokolwiek daje taki a nie inny efekt a ten mi o panelu wyskakuje ze swoją chęcią pomocy a zapomina że dobrymi chęciami to piekło wybrukowane jest."

"Jakiś upośledzony jesteś czy jak że prostych komunikatów nie rozumiesz ?"

"Polecać można to tylko półgłówkom którzy nie umieją liczyć bo wydadzą sami lub rodzice więcej jak dostaną.
Sam polecający również do w/w grona jest zaliczany bo gdyby umiał liczyć to nie polecałby niczego co przynosi tylko straty ludziom a nie zyski."

"A Ty jak głupi byłeś tak głupi jesteś dalej, poczytaj ponownie Wątek SCAMTM i informacje odnośnie paypal, jak dotrze prawda do Ciebie to wtedy może przestaniesz farmazony wypisywać, chodź może dalej nie dotrze i będziesz demagogie i propagandę siał." 

Oczywiście masz prawo złożyć oddzielną skargę, natomiast w tym wątku możesz oczywiście zaproponować inne rozwiązania tej skargi, zwłaszcza że należysz do grona osób, które zostały obrażone przez użytkownika @scooter w kontekście nazwania durniami tych co pisali poradniki. Ja zresztą też się do tej grupy osób zaliczam, czując, że zostałem obrażony.

Ja tylko wspomnę, że edytowałem pierwszy post i dodałem w nim wypowiedź która obraża forumowiczów piszących poradniki jako kolejny dowód na karygodne zachowanie użytkownika @scooter.

Ogólnie, z zachowania @scootera wyłania się bardzo niemiły obrazek, gdzie sam chciałby korzystać z darmowej wiedzy tu na forum zgromadzonej, dodatkowo obrażając forumowiczów, a przy propozycji napisania poradnika w ramach rehabilitacji za swoje czyny, ma to gdzieś i za darmo nie będzie poradnika pisał. Czyli korzystać z forum - tak, obrażać, prowokować i atakować forumowiczów - tak, ale dać coś od siebie - nie. Przykry i smutny obrazek.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem Tutaj tylko dla rozbudowanego działu ponzi/hyip i tyle

Poradniki jakie tutaj są nawet nie patrzę nie interesuje mnie, natomiast ja swojej wiedzy za darmo udostępniał nie będę więc młotem pneumatycznym z główek sobie wybijcie takie opcje a że ktoś za darmo daje swoją wiedzę to znaczy że  nie szanuje ani siebie ani tego co się nauczył  to już indywidualna sprawa kogoś a moja ocena jest taka jaka jest i tyle w temacie, również co mam napisać to napiszę a wasze kary % to po ilości widać jak mnie obchodzą :P

Jak już pisałem : chcecie banujcie i tak wrócę bo byście musieli wszystkie adresy ip zbanować a wtedy i Was by tutaj nie było a expert od banów na ip pokazał dno swojej wiedzy i kompetencji więc obraz jego poradników jeśli są mam już w całej okazałości 

bez odbioru ( ps nowe konto mam ) co teraz wszystkich nowych zbanujecie ? bo nawet nie wiecie które to moje nowe konto

zegnam do zobaczenia :P

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę nie masz czym się szczycić i chwalić pokazując swoje aspołeczne nastawienie.

Forum można czytać bez rejestracji. Nie bardzo więc rozumiem zapowiadaną przez Ciebie potrzebę i chęć bycia częścią forumowej społeczności pod przykrywką skoro nie zamierzasz przestrzegać reguł tu panujących. Co szczególnie przykre to ziejąca z Twoich postów pogarda do forumowiczów i administracji forum. Tak bowiem należy ocenić owo olewanie ostrzeżeń, co zresztą stało się przyczynkiem do niniejszej skargi @Polona.

PS. Nikt jeszcze Ciebie nie zbanował . Więc skoro nasza społeczność Tobie nie odpowiada możesz sam się z nią pożegnać. 

Nie ma obowiązku uczestnictwa w HYIPFORUM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak bowiem należy ocenić owo olewanie ostrzeżeń, co zresztą stało się przyczynkiem do niniejszej skargi @Polona.

Co mam i w jakiej formie do napisania to to pisałem i piszę a ostrzeżenia to wiesz nie jestem dzieckiem w przedszkolu które pani do kąta wysyła, wyjdź z piaskownicy

Może ostrzeżenia robią wrażenie na sierściuchach które wystraszone bo % zaprzestają pisać co myślą, na mnie to nie działa  

Poinformowałem tylko, że mam wyjście ewakuacyjne gotowe na wypadek bana na tym koncie, nie chwalę się po prostu informuję 

Jak Polon chce się żalić, niech się zali wybacz ale poradników pisał nie będę, chyba że na sprzedaż bo za darmo mojej wiedzy nikt nie dostanie

Dobra wracam do swoich zajęć bo szkoda mi czas tracić na czczą dyskusję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzisz... Karanie ostrzeżeniami czy też nałożenie obowiązku napisania poradnika ma na celu przywołanie do przestrzegania reguł przyjętych w społeczności do której zdecydowałeś się dobrowolnie przystąpić.

Nie jest to, jak piszesz, piaskownica lecz normalny w każdej społeczności element wychowawczy. 

Nasza społeczność, w przeciwieństwie do Państwa nie ma aparatu przymusu, stąd też staramy się ostrzeżeniami zachęcić forumowiczów do przestrzegania Regulaminu a najwyższą, ostateczną sankcją jest ban przyznawany wyłącznie wtedy gdy forumowicz nie che przestrzegać prostych reguł forum.

Wbrew Twoim obawom system ten generalnie działa i wielu forumowiczów, którzy mniej lub bardziej świadomie łamali regulamin po kilku, kilkunastu kuksańcach ostrzeżeniami decydowali się bądź naszą społeczność opuścić albo przestrzegać jej reguł.

Może kolego @scooter już czas dorosnąć i przestać bawić się w ciciubabkę oraz dowartościowywać się przez rzekome ominięcie zabezpieczeń forum.

Może czas podjąć decyzję czy chcesz być częścią społeczności tego forum, z pełnymi tego konsekwencjami, czy też nie...

W tym drugim przypadku nie ma potrzeby "zapracowywać" na bana. Wystarczy powiedzieć: Cześć, nie po drodze mi z Wami... Nic wam nie chcę od siebie dać więc nic tu po mnie.

A forum nadal będziesz mógł czytać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z Tobą @scooter, że nie ma 100% zabezpieczenia przed multikontami, ale każde konto podlega regulaminowi. Co Ci da więc nowe konto jeśli nie potrafisz powstrzymać się przed agresywnym językiem wobec innych użytkowników? Każde będzie zawieszane/banowane. Albo więc policzysz do 10 zanim kolejny raz wykażesz się agresją słowną albo nastąpi skutek o którym wspomniałem. Wybór należy do Ciebie.

Jeżeli chcesz zachować to konto, to proszę o publiczną obietnicę, że zaprzestaniesz używania wobec innych użytkowników słów typu "idiota", "pajac" czy innych wyrażeń uznanych powszechnie za obraźliwe. Nie jesteś na swoim podwórku abyś ustalał co Tobie wolno a czego nie. Od tego jest regulamin i jeżeli publicznie deklarujesz, że dalej będziesz notorycznie go łamał, to my takich użytkowników na forum nie potrzebujemy. A jak któregoś razu ktoś zdecyduje się na pozew o zniesławienie, to może jeszcze nam podziękujesz, że moderujemy Twoje posty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam , to ja dopiszę że takie zachowania forumowicza @scooter - nie zaczęło się w lipcu tego roku a było już wcześniej . Sam jestem właścicielem dwóch Serwisów typu Autosurf i od dnia założenia wątków poświęconych tym serwisom cały czas byłem atakowany przez tego forumowicza i z tego właśnie powodu przestałem tu zaglądać , nie ma też sensu na dopisywanie tylko i wyłącznie postów a dodanie linku z całego Wątku z uwagi że jest on poświęcony w 90% użeraniem się z tym forumowiczem .

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14638-5zetapl-nowy-autosurf/

Moim zdaniem odpoczynek na minimum 3 miesiące lub więcej dla tego forumowicza było by najlepiej .

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat we wskazanym przez Ciebie wątku, poza postem wymoderowanym przez @Polona, nie dostrzegam obrażania czy też atakowania Ciebie.

Właśnie w tym rzecz, że nie każdemu forumowiczowi musi się podobać aktywność innego forumowicza czy też sposób w jaki zarabia. Może mieć inne zdanie i podpierać je merytorycznymi argumentami. 

Ja mimo, że nie jestem miłośnikiem autosurfów, i choć podzielam część argumentacji @scootera, ale skoro rynek ma zapotrzebowanie na taki byle jaki (w mojej ocenie) ruch nie widzę nic przeciwko temu by programy takie funkcjonowały. Szczególnie jeśli prowadzone są uczciwie.

@scooter jednam może mieć inne zdanie i nim się w Twoim wątku podzielić. 

Wszak to wątek dyskusyjny a nie reklamowy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter trochę "ostro" czasami lecisz w doborze słów. Myślę, że jesteś spoko "koleś" i wystarczy powstrzymać

słownictwo a forumowicze zaakceptują Twoją obecność tutaj.

Wg mnie karanie jakimiś poradnikami i zawiszeniem na x miesięcy to żadna kara (trochę przedszkolna)

jesteśmy dotrośli i jeśli @scooter jak dorosły oświadczy że więcej nie będę i przeprosi za swoje wypowiedzi to to będzie najlepszą karą.

W przeciwnym wypadku dałbym natychmiastowy BAN.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz rację. Poza niewyparzonymi paluszkami na klawiaturze generalnie nie ma większych zastrzeżeń do @scootera.

Co do punktów ostrzeżeń dalej będę ich bronił, bo to ani piaskownica ani przedszkole.

To zwyczajny sposób na zwrócenie uwagi forumowiczowi na naruszenie Regulaminu i danie Mu szansy na zmianę zachowań.

Natomiast skarga i ewentualna sankcja nałożona przez Administratora jest ekstraordynaryjnym sposobem rozstrzygania spraw forum.

Stosowana wtedy, gdy zwyczajne sposoby zawodzą...

Czasami uzależnienie odstąpienia od sankcji bana od przeproszenia bądź zrobienia czegoś dla społeczności forumowej jest uzasadnione. 

W tej akurat sprawie dla mnie wystarczające byłaby publiczna obietnica powstrzymania się z niestosownymi i nieakceptowalnymi atakami personalnymi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście w takich przypadkach polecałbym blokowanie adresu MAC. Można to obejść, ale wtedy użytkownik może coś namieszać w swoim komputerze lub samemu zablokować sobie dostęp do internetu/nie jest to tak szybki proces jak zmiana ip/można łatwo namierzyć użytkownika i np skontaktować się z jego dostawcą internetu, żeby zablokowali mu dostęp do danej strony bo działa na jej szkodę. Dostawca internetu prowadzi rejestr użytkowników i będzie w stanie wyśledzić danego użytkownika bezproblemowo.

Dostawcę internetowego można określić po zakresie ip użytkownika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z Tobą @scooter, że nie ma 100% zabezpieczenia przed multikontami, ale każde konto podlega regulaminowi. Co Ci da więc nowe konto jeśli nie potrafisz powstrzymać się przed agresywnym językiem wobec innych użytkowników? Każde będzie zawieszane/banowane. Albo więc policzysz do 10 zanim kolejny raz wykażesz się agresją słowną albo nastąpi skutek o którym wspomniałem. Wybór należy do Ciebie.

Jeżeli chcesz zachować to konto, to proszę o publiczną obietnicę, że zaprzestaniesz używania wobec innych użytkowników słów typu "idiota", "pajac" czy innych wyrażeń uznanych powszechnie za obraźliwe. 

CO do tematu Obiecuję, że powstrzymam swoje jak to nazwał pepe "niewyparzone paluszki" .

Powtórzę jeszcze raz, że poradników na pewno nie będę pisał z powodów wymienionych kilkukrotnie w tym temacie

@loryn w przeciwieństwie do ludzi którzy są jakże wielkimi fanami Twoich wypocin których to globalnie adminem się określasz to w szkole posiadłem umiejętność liczenia, a to że posiadam tą umiejętność i z liczenia wychodzi co wychodzi i piszę  to już Ciebie Atakuję ???

Weź się człowieku nie błaźnij proszę cię bardzo. Temat jest do dyskusji, nie chcesz mieć negatywnych opinii jakże prawdziwych ekonomicznie podpartych wyliczeniami to nie zakładaj tematu, pozostanie towarzystwo samouwielbienia w samych twoich stronach, zresztą niezbyt liczne które będzie ci tylko słodzić bo jak widać krytyki jakże prawdziwej liczbowej bardzo nie lubisz

Bez odbioru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

CO do tematu Obiecuję, że powstrzymam swoje jak to nazwał pepe "niewyparzone paluszki" .

Powtórzę jeszcze raz, że poradników na pewno nie będę pisał z powodów wymienionych kilkukrotnie w tym temacie

Ja tylko napiszę, że to nie jest sklep spożywczy, abyś sobie dowolnie wybierał produkty w postaci kar, które Ci pasują, albo nie pasują, bo to jest co najmniej nieeleganckie, że nie dość że obrażałeś i atakowałeś użytkowników, to jeszcze wybrzydzasz, które potencjalne kary możesz spełnić, a które z góry sobie odrzucasz, jak jakieś marnej jakości produkty w sklepie: "ten może być, a tamten mi nie pasuje"

Jeśli tak ma wyglądać rozwiązanie tej skargi, jak powyżej, to powiem szczerze, że jestem rozczarowany, ale nie mnie decydować. Jest to moje prywatne zdanie jako użytkownika i autora skargi i nie będę wnioskował o jakiekolwiek zmiany w tym zakresie. Co miałem w tej materii do napisania, to napisałem wcześniej. 

Wypadałoby chociaż przeprosić za swoje zachowanie. Minimum kultury osobistej, nawet z własnej nieprzymuszonej woli... ale o tym nawet nikt nie powinien przypominać, to powinno wyjść od Ciebie samego...

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tylko napiszę, że to nie jest sklep spożywczy, abyś sobie dowolnie wybierał produkty w postaci kar, które Ci pasują, albo nie pasują, bo to jest co najmniej nieeleganckie, że nie dość że obrażałeś i atakowałeś użytkowników, to jeszcze wybrzydzasz, które potencjalne kary możesz spełnić, a które z góry sobie odrzucasz, jak jakieś marnej jakości produkty w sklepie: "ten może być, a tamten mi nie pasuje"

Nie chcę cię obrażać ale kary to Pani w przedszkolu daje, to nie przedszkole wymyśliłeś sobie jakieś poradniki a ja powiedziałem wyraźnie, że nie i NIE i NIE znaczy NiE

Nie będę swojej wiedzy oddawał za darmo a czy Tobie to się podoba czy nie to już Twój prywatny problem bo ja poradnika żadnego za darmo nie napiszę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chcę cię obrażać ale kary to Pani w przedszkolu daje

Jest coś takiego jak obowiązujący regulamin. Za nie przestrzeganie go są właśnie kary w postaci ostrzeżeń/"odpoczynku". Jednak chyba powinieneś się dopytać swojej przedszkolanki co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta