Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Polon

Skarga na użytkownika @scooter za notoryczne obrażanie i atakowanie forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

. Jednak chyba powinieneś się dopytać swojej przedszkolanki co i jak.

Przedszkolanka to dziewczynka chodząca do przedszkola, a chłopiec to przedszkolak, natomiast Pani to nauczycielka.

Nie chodziłem do przedszkola a wiem takie podstawowe rzeczy, Niestety w mojej ocenie Polon ciałem może dorosły a umysłem zatrzymał się na etapie wcześniejszym albo ma jakąś traumę z dzieciństwa i teraz odbija sobie "karami" na forum, wymyśla bzdety a te jego "kary" i reszta mnie nawet nie wzrusza, nie chce mi się screen robić tych jegoż kar u mnie w profilu nawet tego nie czytam z automatu klikam "zapoznałem się" i tyle na bzdety szkoda sobie głowę zawracać a POradnika Pisał nie będę a że on sobie coś wymyślił to niech sam pisze jak się tak mu bardzo nudzi

Ja również nie marnuję czasu na czytanie takich pierdół jak regulamin na zwykłym forum więc mało mnie interesuje co w nim jest, Ty natomiast zanim coś napiszesz to lepiej się doucz coby gaf nie popełniać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety w mojej ocenie Polon ciałem może dorosły a umysłem zatrzymał się na etapie wcześniejszym albo ma jakąś traumę z dzieciństwa i teraz odbija sobie "karami" na forum, wymyśla bzdety a te jego "kary" i reszta mnie nawet nie wzrusza, nie chce mi się screen robić tych jegoż kar u mnie w profilu nawet tego nie czytam z automatu klikam "zapoznałem się" i tyle na bzdety szkoda sobie głowę zawracać a POradnika Pisał nie będę a że on sobie coś wymyślił to niech sam pisze jak się tak mu bardzo nudzi

Ja również nie marnuję czasu na czytanie takich pierdół jak regulamin na zwykłym forum więc mało mnie interesuje co w nim jest, Ty natomiast zanim coś napiszesz to lepiej się doucz coby gaf nie popełniać 

To co się dzieje w tym wątku jest dla mnie wręcz niepojęte. Użytkownik @scooter jak widać nic sobie nie robi z wcześniejszych ostrzeżeń, które miały mu pomóc w poprawie zachowania. Kontynuuje swoją pogardliwą mowę w stosunku do całego Hyipforum, regulaminu i mechanizmów tu rządzących. 

Dodatkowo odnosi się personalnie do mojej osoby i w moim odczuciu obraża mnie, twierdząc że jestem umysłowo niedojrzały w stosunku do swojego wieku. Ponadto w bezczelny i chamski sposób sugeruje, jakoby przyznawane mu przeze mnie ostrzeżenia wynikały z jakichś traum z dzieciństwa. Jest to po prostu kontynuacja jego obrzydliwych wcześniejszych obelg i ataków na forumowiczów. Ja już nie mam wątpliwości, że obietnica poprawy, którą chciał wyegzekwować Egzekutor na nic się zdała, skoro następnego dnia ponownie zaczyna obrażać i pogardliwie odnosić się do Hyipforum.

Jeśli obietnica poprawy miała być rozwiązaniem tej skargi, to wnioskuję o ponowne jej rozpatrzenie, biorąc pod uwagę inne propozycje jej rozwiązania, ponieważ to rozwiązanie w mojej ocenie nie poskutkowało i nie przyniosło absolutnie żadnych pozytywnych efektów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie same odczucie. Dlatego zawieszam możliwość pisania postów dla konta @scooter na okres 30 dni celem przemyślenia czym jest agresja słowna i jak jej unikać. 

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter chyba jest nie reformowalny, taki typ i raczej nie może być lubiany. Sam może doświadczył w dzieciństwie

jakiś przyrych wydarzeń co odbija się teraz. Nie to że chcę go obrażać ale powinno sie mu odpowiadać takim samym tonem

jak On to robi. Oczywiście to droga do nikąd bo rozmowa będzie przepełniona wyzwiskami i jak sądzę nerwową atmosferą.

Szkoda że nie umie okazać trochę szacunku i pokory ale to jego sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję z jego historii za każdy post, który zawiera obelgi - nałożyć punkty ostrzeżenia. Zbierze się 100% i wątek będzie można zamknąć, a skarga nie będzie już potrzebna =)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przedszkolanka to dziewczynka chodząca do przedszkola, a chłopiec to przedszkolak, natomiast Pani to nauczycielka.

http://sjp.pwn.pl/slowniki/Przedszkolanka.html

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Kto-chodzi-do-przedszkola;12954.html

Nie chodziłem do przedszkola a wiem takie podstawowe rzeczy,

A tu wierzę. Zresztą chyba masz braki w dalszej edukacji wczesnoszkolnej.

Jak sam powiedziałeś. "Weź się człowieku nie błaźnij proszę Cię bardzo."

Ogólnie z chamami się nie dyskutuje i tyle.

Edytowane przez manitugg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pepperoniss, ale praktycznie nie przeszkadza to w rozwiązaniu sprawy w inny sposób. Chociaż teraz niby niepotrzebnie bo i tak @scooter pyskować nie będzie więc przez te 30 dni regulaminu łamać nie będzie. Jednak uważam, że jako Moderatorzy mogliście już na początku nałożyć punkty na jego posty i nie tworzyć tematu. Ciekawe, czy 30 dni tym razem poskutkuje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I nakładaliśmy :)

O ile mnie pamięć nie myli to @scooter notorycznie bywał w kolejce moderacyjnej i miał kilka przerw w pisaniu na forum.

Tak jak pisałem wcześniej. Ostrzeżenia wraz z sankcjami za punkty to zwyczajny, forumowy środek przywoływania niepokornych forumowiczów do porządku, zaś nadzwyczajnym jest skarga i rozstrzygnięcie Administratora.

Tak na marginesie, rozstrzygnięcie niezaskarżalne choć niekoniecznie ostateczne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta