Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Mahatma

[SCAM] USITECH - 1% dziennie przez 140 dni - www.usi-tech.info

Rekomendowane odpowiedzi

Link z pierwszego posta działa normalnie z tego co widzę.

A co do mentora to Ja działam głównie na FB z realnymi ludźmi więc jeśli chcesz pozostać anonimowy to zgłoś się do kogoś z forum ;) 
Tak czy siak powodzenia i wysokich zysków ale bez szaleństw z wpłatami bo program już trochę działa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktos jeszcze nie da rady sie zalogowac do programu? staralem sie zalogowac z 2 urzadzen i aplikacji i.... g*****.

Czyzbym juz po programie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Była na grupie FB podana informacja, że niezbędne jest wprowadzenie kilku zmian na stronie i mogą być problemy z dostępem jak również zakupem pakietów.

Edytowane przez clutchu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważajcie, bo USI Tech to wzorcowy scam [---]

Edytowane przez pepperoniss
kryptoreklama zawierająca link pośredni, link pozycjonujący

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 21.11.2017 o 16:40, NeposTilia napisał:

Uważajcie, bo USI Tech to wzorcowy scam [---]

Ale scam to jest jak juz hyip placic przestanie, a ten nadal placi, czy moze juz przestal ?

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:o no to jak ?? Program wyplaca, czy juz trzeba go skreslic? :angry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłaca,  kolega wyżej napisal że to scam, co z ang oznacza oszustwo, a to nie oznacza ze przestało płacić :D, na chwilę obecną płaci z tego co mi wiadomo 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to sie okaze czy dotrwa do momentu mojej pierwszej wyplaty :wacko: Choc z jednego HYPEa chcialbym cosik wyciagnac :mellow:, a nie tylko pompowac cudze portfele :wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powodzenia :) ja miałem inwestować bo projekt oryginalny, ale zabrakło już kasy, hehe 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, donieq napisał:

Ciekawa strona z jest to pewne źródło? 

Pewne! Sam miałem zamiar dołączyć do USI, ale po analizie wyszedł bezczelny wałek, dlatego odradzam rodakom widząc jak to jest promowane. Darmowy program partnerski przyciąga nieetycznych partnerów i hype zostaje napompowany.

W kółko to samo z szybkimi inwestycjami, naiwni wierzą i tracą, co mnie drażni, bo dokładając odrobinę własnej pracy do straconego kapitału można uzyskać rzeczywiście realny efekt dochodu półpasywnego - pół bo czasami trzeba monitorować, uaktualniać swój system

8 godzin temu, turboonostrilvision napisał:

Ale scam to jest jak juz hyip placic przestanie, a ten nadal placi, czy moze juz przestal ?

:) HYIP = SCAM - każdy hyip przestaje płacić, dlatego z założenia jest tylko i wyłącznie zwykłym oszustwem, na którym ktoś kiedyś straci. 

6 godzin temu, donieq napisał:

Wypłaca,  kolega wyżej napisal że to scam, co z ang oznacza oszustwo, a to nie oznacza ze przestało płacić :D, na chwilę obecną płaci z tego co mi wiadomo 

ale przestanie, dlatego znając przyszłość warto zadać sobie pytanie czy warto kogokolwiek na taką mine wciskać?

6 godzin temu, Maczus81 napisał:

No to sie okaze czy dotrwa do momentu mojej pierwszej wyplaty :wacko: Choc z jednego HYPEa chcialbym cosik wyciagnac :mellow:, a nie tylko pompowac cudze portfele :wacko:

ooo, idealna ofiara działania HYIPów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ooo tak pewne źródło...:lol:
A co o tym świadczy? Twórca artykułu odkrył, że program kiedyś padnie? Noo geniusz normalnie :D 

Program płaci bez żadnych problemów od 8 miesięcy więc kto na samym początku mu zaufał i kupił pakiety przy kursie 1600$-2000$ za BTC to ma obecnie pokaźną dniówkę nawet bez poleconych. Obecnie prowizje zostały ucięte, nakupili sprzętu do kopania za 70mln$ i zabrali kilkanaście mln z ICO.
Jak długo będą chcieli się tym dzielić? 
Tego żadna analiza nam nie powie ;) 

Edytowane przez clutchu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, clutchu napisał:

Ooo tak pewne źródło...:lol:
A co o tym świadczy? Twórca artykułu odkrył, że program kiedyś padnie? Noo geniusz normalnie :D 

Program płaci bez żadnych problemów od 8 miesięcy więc kto na samym początku mu zaufał i kupił pakiety przy kursie 1600$-2000$ za BTC to ma obecnie pokaźną dniówkę nawet bez poleconych. Obecnie prowizje zostały ucięte, nakupili sprzętu do kopania za 70mln$ i zabrali kilkanaście mln z ICO.
Jak długo będą chcieli się tym dzielić? 
Tego żadna analiza nam nie powie ;) 

O pewności źródła świadczę ja i uwierz lub nie to wystarczy. Czyli upadek programu inwestycyjnego to dla ciebie norma? W sumie nic dziwnego skoro babrasz się w hyipach....

http://ethanvanderbuilt.com/2017/07/19/usi-tech-scam-yes-opinion/

https://cafe4eck.blogspot.com/2014/03/ralf-gold-verspricht-goldige-zeiten-mit.html

Mniej cynizmu proszę - ci co kiedyś zaufali to zarobili, a zarobią ci co zaufają teraz? Nie łapiesz, że twój zarobek wynika ze straty kogoś innego? ile masz lat, że nie dostrzegasz typowej piramidki?

Sprzęt do kopania? ICO? Oto efekt pompowanego hypu, zapomniałeś wspomnieć o innowacyjnej technologii oszczędzania energii podczas kopania, którą rzekomo posiadają... :D

Jakieś dowody tych zakupów? Pewnie ten filmik na którym Gold skacze przy rakach ze sprzętem.. po tym jak w innych recenzjach ich kanałowi na YT zarzucili brak materiałów z rzeczywistym działaniem firmy ;)

Gdzie zbiórka ICO była ogłoszona? Powinna być na bitcointalk.org a tam tylko zastanawianie się kiedy ten scam padnie...

Rozumie, że jesteś w marnej sytuacji jako promotor tego shitu i do błędu się nie przyznasz, ale potraktuj to jako ważne doświadczenie...

Analiza nie miała określić żywotności hyipa, bo 1. ta z góry jest wiadoma jako króciutka 2. wróżek chyba nie ma ;) Chodziło tylko o jedno - nie wbijanie rodaków na minę... mam nadzieje, że kiedyś to dotrze także do ciebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to dla Ciebie USI jest jakimś programem inwestycyjnym z realnym produktem czy zwykłem hyipem bo już się trochę pogubiłem :D

Jeśli nie jest to Twój pierwszy program tego typu to chyba doskonale wiesz, że moment wejścia jest kluczowy i nie wiem skąd zdziwienie.

Pisałem jeszcze w Lipcu, że nie powinno być problemu z wypracowaniem pełnych 140% przez pakiety a obecnie już ryzyko znacznie wzrosło ale tak jak pisałem powyżej to program na pewno ma ogromne fundusze i pozostaje tylko kwestia kolejnych ruchów właścicieli.

A jako promotor nie wciskam nikomu ciemnoty, że program będą mogli przepisać na dzieci a właściwie to od sierpnia nie reklamuje już nigdzie projektu....nawet w sygnaturze tutaj  na forum, jak łatwo zauważyć ;) A osoby, z którymi współpracuje doskonale wiedzą co mają robić i od dawna są  na sporym plusie więc skieruj swoje ostatnie zdanie w inną stronę:huh: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

To że się pogubiłeś to nic dziwnego ;) Czym jest hyip? Na czym polega aktywność w nim? Czekaj podpowiem - na inwestowaniu, więc są to programy inwestycyjne - fakt nieudolne i dla ludzi świadomych są to po prostu programy do systemowego wyłudzania pieniędzy, ale z uproszczonej nomenklatury z twojej branży to są programy inwestycyjne.

Moment wejścia kluczowy? Poważnie? Lepiej sprawdź czy ci z otwartymi paczkami dodają to ostrzeżenie w swoim marketingu ;) Znowu podpowiem - dopóki im inwestycja nie wróci, promują USI jako system topprimo do zarabiania bez ryzyka.

Ruchów właścicieli? Czego można się spodziewać po starych oszustach? Żałosne... 

Ktoś jest na plusie? A sprawdziłeś ile osób jest na minusie, albo ile będzie...? Patologiczny egoizm aż kipi...

Nie musisz się tłumaczyć, że JUŻ go nie promujesz (nie mam czasu tego sprawdzać - załóżmy, że mówisz prawdę), bo... promowałeś wałek, a w tym temacie próbujesz go nieudolnie bronić jakimiś farmazonami o milionowych inwestycjach, po tym jak łyknąłeś ich cwany hajp...

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HYIPy w rozumieniu tego forum są w więjkszości zwykłymi piramidkami z rzekomymi inwestycjami tylko na papierze...przykro mi ale ktoś musiał Ci to powiedzieć:P
Zdarzają się takie, które rzeczywiście obracają naszą kasą i takim właśnie wydaje się być USI. Dlatego się nim zainteresowałem i polecałem.

Widzę, że odzywają się w tej chwili osoby które nie załapały się na wejście jeszcze w kwietniu i teraz mocno boli, że program nadal płaci ;)

A co do metod promocji przez inne osoby to wybacz ale nie jestem ich reprezentantem...zgłoś u nich swoje zastrzeżenia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 6.11.2017 o 16:14, clutchu napisał:

A co do mentora to Ja działam głównie na FB z realnymi ludźmi więc jeśli chcesz pozostać anonimowy to zgłoś się do kogoś z forum ;) 

Zapewniam Cię, że na forum piszą też realni ludzie. Boty raczej nie przejdą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, pepperoniss napisał:

Zapewniam Cię, że na forum piszą też realni ludzie. Boty raczej nie przejdą :)

Racja...źle się wyraziłem. Chodziło mi o użytkowników, którzy nie obawiają się ujawniać swojego wizerunku ze świata offline :D 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 22.11.2017 o 08:20, NeposTilia napisał:

HYIP = SCAM - każdy hyip przestaje płacić, dlatego z założenia jest tylko i wyłącznie zwykłym oszustwem, na którym ktoś kiedyś straci. 

Widzisz, gdy się wpada na jakieś forum warto poznać jego nomenklaturę :)

Na tym forum prawie wszystkie prezentowane projekty to zwykłe piramidy są. Jedne udają to inne tamto ale schemat jest ten sam.

I  większość forumowiczów ma tego świadomość, Zdarzają się tacy, którzy w piramidzie widzą pewien biznes bez ryzyka ale zwykle z błędu są szybko wyprowadzani - choć nie zawsze chcą nam uwierzyć :)

Natomiast na naszym forum słowa SCAM nie używa się w angielskim jego znaczeniu lecz w odniesieniu do piramid jako oszustwa, które już nie płacą.

W dniu 22.11.2017 o 08:20, NeposTilia napisał:

ooo, idealna ofiara działania HYIPów

Albo osoba świadomie inwestująca w piramidy. Jak znaczna część forumowiczów.

W dniu 24.11.2017 o 16:01, clutchu napisał:

HYIPy w rozumieniu tego forum są w więjkszości zwykłymi piramidkami z rzekomymi inwestycjami tylko na papierze...przykro mi ale ktoś musiał Ci to powiedzieć:P

O właśnie... O to biega...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Używasz tego pięknego stwierdzenia w swoim marketingu po za tym forum??? Mam zgadywać? ;)

Widzę, że odzywają się w tej chwili osoby które nie załapały się na wejście jeszcze w kwietniu i teraz mocno boli, że program nadal płaci ;)

Ty mi chłopcze zazdrość zarzucasz??? A skąd wiesz czym dysponuje??? :D Jedyne co boli to naiwność ludzi wykorzystywana przez takich jak ty...

A co do metod promocji przez inne osoby to wybacz ale nie jestem ich reprezentantem...zgłoś u nich swoje zastrzeżenia

Nie no... dziecko nie pisz już bo wstyd... nie łapiesz mechanizmu samonapędzającej się kuli?

W dniu 26.11.2017 o 23:12, pepperoniss napisał:

I  większość forumowiczów ma tego świadomość, Zdarzają się tacy, którzy w piramidzie widzą pewien biznes bez ryzyka ale zwykle z błędu są szybko wyprowadzani - choć nie zawsze chcą nam uwierzyć :)

Natomiast na naszym forum słowa SCAM nie używa się w angielskim jego znaczeniu lecz w odniesieniu do piramid jako oszustwa, które już nie płacą.

Nie siedzicie w głowach forumowiczów, więc zakładanie z góry, że większość jest świadoma zagrożeń waszych hyipów jest zabawnie naiwne lub cynicznie celowe

Ale dzięki za oświecenie, teraz czas na was, żebyście zrozumieli, że tulenie kwitu poprzez cudzą stratę wykorzystując naiwność nieświadomych to moralne dno, a karma podobno wraca....

Szczerość w promocji hyipów w formie dodatku UWAGA PIRAMIDA FINANSOWA nigdy żadnemu z nich nie pozwoliłaby się rozwinąć - zwinąłby się przed startem. Doskonale o tym wiecie, dlatego zamiennie stosujecie terminy jak hyip, schemat ponziego czy inwestycja o wysokim ryzyku, ale to właśnie PIRAMIDA FINANSOWA jest kluczową frazą, bynajmniej w Polsce. Uczciwe użycie jej w marketingu hyipów do zera sprowadziłoby konwersję reklam.

W dniu 26.11.2017 o 23:12, pepperoniss napisał:

Albo osoba świadomie inwestująca w piramidy. Jak znaczna część forumowiczów.

Jak można świadomie inwestować w piramidy bez nadziei oszukania później dołączonej masy użytkowników??? nie ma twojego zysku bez starty kogoś innego - tylko ta prosta zależność, normalnych ludzi trzyma z dala od tego typu syfów

Na koniec, wasza zawiła forumowo-branżowa nomenklatura to wasza piaskownica i szczerze... nie warto jej poznawać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@nepostilia

Zarzucasz straszne rzeczy promotorom programów HYIP. Zarówno naganiaczom jak również tym informującym poleconych skąd tu woda leci.

Natomiast artykuł, który podlinkowałeś, jak mniemam Twojego autorstwa, owszem jest opatrzony wielkim tytułem SCAM, ale pod koniec zachęcasz do wejścia proponując 50% refback :)

R9nG4Ww.png

Skoro napisałeś, że to marnowanie czasu i naciąganie ludzi po co w takim razie ten link partnerski? Można by też zapytać: czy ten (kto wiedząc co to jest) promuje HYIPa umieszczając linki partnerskie nieetycznie marnuje czas i naciąga ludzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, Nun napisał:

Zarzucasz straszne rzeczy promotorom programów HYIP. Zarówno naganiaczom jak również tym informującym poleconych skąd tu woda leci.

To nie zarzut, to uzasadnione podsumowanie faktów - nawet szczere informowanie jest błędem, bo następni wciągnięci szczerzy być nie muszą z chytrą nadzieją na wyższe prowizje...

55 minut temu, Nun napisał:

Natomiast artykuł, który podlinkowałeś, jak mniemam Twojego autorstwa, owszem jest opatrzony wielkim tytułem SCAM, ale pod koniec zachęcasz do wejścia proponując 50% refback :)

:) a reflink boli, więc odpowiedz sobie na pytanie: Kto się zarejestruje z tego linku, bo tak jednoznacznej analizie???

Dobrze mniemasz, ale gdzie tam widzisz zachętę, bo osobiście jej nie dostrzegam??? Jest wyraźne uwarunkowanie - jeśli wierzysz.... a wierzyć nie powinieneś po przeczytaniu ze zrozumieniem tego artykułu :)

Refback jest dla hyipowców, u których pazerność wygrywa z rzetelną pracą na rzecz jak najmniej zasyfionej sieci - taki eksperyment jeśli łapiesz...

Link to dowód, że się zarejestrowałem i sprawdziłem kolejną piramidkę, szkoda tylko, że kryptowalutową, bo tego typu projekty tylko brużdżą całej branży DLT i spowalnia adopcję społeczną kryptowalut.

Na koniec, kończę swoje wypowiedzi, bo niekorzystnie rośnie materiał w tym temacie i na tym forum + czuje się jak na placu zabaw - zero argumentów u rozmówców... bo ich być nie może w kontekście USI  ;) Pozdrawiam i życzę oświecenia, trzeźwiejszego umysłu itp.itd.

Edytowane przez NeposTilia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta