Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Mahatma

[SCAM] USITECH - 1% dziennie przez 140 dni - www.usi-tech.info

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłeś do tego wątku fundując Nam kazanie niczym ksiądz z ambony:

2 godziny temu, NeposTilia napisał:

Ale dzięki za oświecenie, teraz czas na was, żebyście zrozumieli, że tulenie kwitu poprzez cudzą stratę wykorzystując naiwność nieświadomych to moralne dno, a karma podobno wraca....

Szczerość w promocji hyipów w formie dodatku UWAGA PIRAMIDA FINANSOWA nigdy żadnemu z nich nie pozwoliłaby się rozwinąć - zwinąłby się przed startem. Doskonale o tym wiecie, dlatego zamiennie stosujecie terminy jak hyip, schemat ponziego czy inwestycja o wysokim ryzyku, ale to właśnie PIRAMIDA FINANSOWA jest kluczową frazą, bynajmniej w Polsce. Uczciwe użycie jej w marketingu hyipów do zera sprowadziłoby konwersję reklam.

Jak można świadomie inwestować w piramidy bez nadziei oszukania później dołączonej masy użytkowników??? nie ma twojego zysku bez starty kogoś innego - tylko ta prosta zależność, normalnych ludzi trzyma z dala od tego typu syfów

Problem w tym, że to co tu piszesz jest rozbieżne z tym co na własnym blogu czynisz. Piętnujesz grzech promowania, a sam promujesz.

Gdybym postrzegał świat zero-jedynkowo powiedziałbym, że to hipokryzja w najczystszej postaci jest :)

Nie przeszkadza mi, że krytykujesz Hyipy. Nie przeszkadza mi, że krytykujesz ich promotorów. Razi mnie jedynie różnica między tym co mówisz i w tym co robisz. Dlatego pozwoliłem sobie na komentarz.

Kończymy offtop, bo wątek dotyczy programu a nie moralności.

Edytowane przez Nun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tymczasem wpadła do portfela kolejna wypłata z programu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, NeposTilia napisał:

Nie siedzicie w głowach forumowiczów, więc zakładanie z góry, że większość jest świadoma zagrożeń waszych hyipów jest zabawnie naiwne lub cynicznie celowe

Zacznijmy od tego, że nas jest jeden i nie jestem ani królem ani cysorzem by mówić o mnie w pluralis maiestatis. I podobnie  jak Ty, tak i ja mam prawo do swoich ocen. 

Po drugie ani ani ten, ani żaden inny program na tym forum a także poza nim nie jest moim hyipem ani moim ponziakiem.  Nie tworzyłem i nie zamierzam tworzyć żadnego.

Jesteś też w błędzie co  do swoich ocen. Akurat określenia "piramida finansowa", "schemat ponziego" oznacza dokładnie to samo. I całkowicie uprawnione jest zamienne używanie tych terminów. Ja równie często używam i jednego i drugiego. I nie widzę w tym nic niestosownego. 

Nie lubię odnosić się do stażu na forum, i niezmiernie rzadko to czynię, gdyż nie jest to wyznacznikiem wiedzy ale w Twoim przypadku jednak jestem zmuszony tego argumentu użyć. Byłeś łaskawy wpaść na te forum, nie zapoznając się ani z jego specyfiką ani z tym jakie podejście mają forumowicze do dyskutowanych na nim programów i apriorycznie uznałeś, że świadomości o tym czym są te projekty nie mają. Ja zaś ma inne doświadczenia. I wiem doskonale, że wśród forumowiczów tylko niewielka grupa to tacy, którzy na pytanie czym jest dany program nie dopowiedzą CI, że to zwykła piramida finansowa jest. Byłbyś to zauważył gdybyś był raczył kuknąć sobie do kilku co bardziej obleganych wątków. Z łatwością byłbyś wtedy zauważył, że ci, którzy próbują przekonywać do racji, że ta czy inna piramida to "Pewny Biznes bez Ryzyka", "Rewolucja w Technologii", czy zarabianie na reklamie, to ci, którzy na forum najczęściej wpadli na te forum. podobnie zresztą jak Ty, podzielić się swoimi rewelacjami w ogóle nie zapoznając się z treściami prezentowanymi przez forumowiczów. Zwykle rekrutują się spośród tych, którzy dali się złapać w sidła zaganiaczy do tych programów i  którym ich liderzy rzekli "idź i głoś dobrą nowinę"...

Zauważyłbyś też, że forumowiczów przybywa tuż po upadku co większych piramid, bo dopiero wówczas dociera do nich to dlaczego ich "liderzy" mówią by na te forum nie zaglądać. A powód jest prozaiczny. Na tym forum mówi się o programach jakimi są w rzeczywistości a nie jak chcieliby je prezentować zaganiacze. A jako, że nie ma tu cenzury, to i co jakiś czas wpada ktoś z dobrą nowiną... Poczytaj forum a z łatwością to zauważysz...

Ty zaś zajmujesz się analizą konwersji reklam miast zauważyć, że na tym forum o programie można prowadzić normalną dyskusję. Możesz prezentować swoje stanowisko o tym czy innym programie i otwarcie pisać, że projekt jest piramidą. Zresztą, ja od początku swojej bytności na tym forum w każdym zakładanym przeze mnie wątku wyraźnie taką informację podaję. W tych wątkach w których uczestniczę w dyskusji także prezentuję jednoznaczne stanowisko w tej kwestii. I podobnie robi to wielu forumowiczów.

1 godzinę temu, NeposTilia napisał:

Jak można świadomie inwestować w piramidy bez nadziei oszukania później dołączonej masy użytkowników???

Bardzo prosto.... Wejść w program i nie wciskać kitu, że program jest np. rewelacyjnym programem reklamowym a nie zwykła piramidą. Potencjalnych chętnych do wejścia informować w jaki sposób program działa i skąd biorą si,ę pieniądze na wypłaty.... Nie bardzo rozumiem gdzie widzisz jakikolwiek problem a już zupełnie gdzie widzisz jakiekolwiek oszustwo przy rzetelnym prezentowaniu projektu... Gdzie przy takiej prezentacji masz wprowadzanie potencjalnego uczestnika w błąd?

nie ma twojego zysku bez starty kogoś innego

Tylko co to zmienia? Zysk zawsze bierze się z tego, że ktoś zyskuje a ktoś traci. Nie tylko w piramidach finansowych. Na giełdach jest podobnie. Zresztą nie tylko na giełdach. 

Ty zdajesz się utożsamiać sam fakt osiągnięcia zysku z oszustwem. To irracjonalne podejście. Ja nie wprowadzam nikogo w błąd. Zresztą do 90% programów nawet nikogo nie zapraszam...

normalnych ludzi trzyma z dala od tego typu syfów

Nie. Normalny człowiek nim wejdzie w Biznes bez Ryzyka na Lata, który w rok z robi z zera millionera, za drobną opłatą 100 - 30000$ to proporcjonalnie do wkładanej kwoty dokładniej prześwietli proponowane mu przedsięwzięcie. To są jednak jego pieniądze i jeśli jutro zechce z nimi zrobić największe głupstwo to ma pełne prawo to zrobić. Nie jest ani moja rolą ani tym bardziej rolą Państwa stawianie przy nim policjanta, czy uokikowego urzędasa, który albo mu zabroni zrobić głupotę albo wyda stosowny glejt na nią zezwalający.

Natomiast jeśli ktoś bez własnego DD wkłada w Skyllexy, Dascoiny ale też w bitcoiny, KGHM setki tysięcy złotych to nie pozbył się ich dlatego, że ja w ten program wszedłem tylko dlatego, że zachował się idiotycznie. Ja się do tego nie przyczyniłem nawet na milimetr. Więcej, w wielu wypadkach gdyby był poszperał trochę w necie, że o profesjonalnej poradzie prawnej czy inwestycyjnej nie wspomnę, byłby być może wpadł na te forum i dowiedział się, że kasę wkłada w piramidę więc by zarobić musza po nim znaleźć się innu, którzy weń wejdą. Wtedy mógłby podjąć bardziej świadomą decyzję czy chce czy nie chce w ten program wrzucać swoją kasę. No cóż... Wolał uwierzyć zaganiaczowi...

Na koniec, wasza zawiła forumowo-branżowa nomenklatura to wasza piaskownica i szczerze... nie warto jej poznawać

Ależ nikt CI tego nie nakazuje robić. Podobnie jak uczestniczyć w tym forum.

Skoro jednak się na to zdecydowałeś to warto nie definiować na nowo pojęć, które w tej społeczności są wystarczająco jednoznacznie zdefiniowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@NeposTilia

Widzę, że uważasz się za jedynego sprawiedliwego w tej branży a sam jesteś pospolitym naganiaczem, który stara się zwrócić na siebie uwagę tanimi zagrywkami mającymi na celu oczernienie tematu, który jest aktualnie na topie i zainteresowanie ludzi tym co sam promujesz ;) 
Niech kilka osób z tego forum dzięki Tobie zarobi trochę kasy i wtedy możesz zacząć się wypowiadać na temat metod działań innych użytkowników...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, clutchu napisał:

Widzę, że uważasz się za jedynego sprawiedliwego w tej branży

Tylko On chyba nie jest z branży. Przynajmniej nie tej branży. No i naganiaczem też nie jest, bo reflink z ofertą refbacku nie znalazł się tam po to by ktokolwiek z niego mógł skorzystać tylko jako dowód na to, że się do programu zapisał i mógł napisać recenzję...

Otóż nie! reflink zawsze pozwala na zapisanie się z polecenia referującego... I osobiście nie mam nic przeciwko zamieszczeniu reflinka, nawet z ofertą refbacku i bez własnej inwestycji w program także w przypadku zamieszczenia tak krytycznej opinii jak uczynił to kolega @NeposTilia gdyby nie jedno "ale", które w recenzji się nie znalazło ale w krytykowaniu forumowiczów po wciśnięciu pierwej na forum linku pozycjonującego. Chodzi o to "ale"...

12 godzin temu, NeposTilia napisał:

nie ma twojego zysku bez starty kogoś innego - tylko ta prosta zależność, normalnych ludzi trzyma z dala od tego typu syfów

I bez znaczenia jest tu to, kto po takiej recenzji zainwestuje... I czy w ogóle ktokolwiek zainwestuje... Umieszczenie gołego linka do takiego syfu, jak raczył kolega sam projekt określić, że o reflinku już  nie wspomnę - nijak się ma do trzymania ludzi z dala od tego typu syfów...

Ja akurat nie czuję misji odpychania czy odradzania komukolwiek jakichkolwiek inwestycji. Wolę skupić się na podaniu dostępnych mi danych, na podstawie których, kto zechce podejmie samodzielną decyzję. Ale skoro kolega taką misję czuje to zamieszczenie reflinka stoi z nią w jawnej sprzeczności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Nun napisał:

Problem w tym, że to co tu piszesz jest rozbieżne z tym co na własnym blogu czynisz. Piętnujesz grzech promowania, a sam promujesz.

Jeśli w przedmiotowym artykule widzisz promocje USI to gratuluje ponadprzeciętnej bystrości umysłu... poziom HYIP ;)

18 godzin temu, Nun napisał:

Wpadłeś do tego wątku fundując Nam kazanie niczym ksiądz z ambony:

ksiądz na ambonie czasami ma rację w przeciwieństwie do ciebie ;) a hipokryzji kipiącej z tego forum nikt nie przebije...

18 godzin temu, HerossiK napisał:

Tymczasem wpadła do portfela kolejna wypłata z programu :)

a gdzie hypeowy screen? ;)

18 godzin temu, pepperoniss napisał:

I podobnie  jak Ty, tak i ja mam prawo do swoich ocen. 

gdzie twierdziłem, że nie masz tego prawa?

Akurat określenia "piramida finansowa", "schemat ponziego" oznacza dokładnie to samo. I całkowicie uprawnione jest zamienne używanie tych terminów. Ja równie często używam i jednego i drugiego. I nie widzę w tym nic niestosownego.

:) nic dziwnego, że nie widzisz, więc wyjaśnie - piramida finansowa to fraza spopularyzowana i jednoznaczna w Polsce, schemat ponziego dla laika brzmi prawie profesjonalnie... jeśli nie sprawdzi definicji jest w d...

Nie lubię odnosić się do stażu na forum, i niezmiernie rzadko to czynię, gdyż nie jest to wyznacznikiem wiedzy ale w Twoim przypadku jednak jestem zmuszony tego argumentu użyć. Byłeś łaskawy wpaść na te forum, nie zapoznając się ani z jego specyfiką ani z tym jakie podejście mają forumowicze do dyskutowanych na nim programów i apriorycznie uznałeś, że świadomości o tym czym są te projekty nie mają. Ja zaś ma inne doświadczenia. I wiem doskonale, że wśród forumowiczów tylko niewielka grupa to tacy, którzy na pytanie czym jest dany program nie dopowiedzą CI, że to zwykła piramida finansowa jest. Byłbyś to zauważył gdybyś był raczył kuknąć sobie do kilku co bardziej obleganych wątków. Z łatwością byłbyś wtedy zauważył, że ci, którzy próbują przekonywać do racji, że ta czy inna piramida to "Pewny Biznes bez Ryzyka", "Rewolucja w Technologii", czy zarabianie na reklamie, to ci, którzy na forum najczęściej wpadli na te forum. podobnie zresztą jak Ty, podzielić się swoimi rewelacjami w ogóle nie zapoznając się z treściami prezentowanymi przez forumowiczów. Zwykle rekrutują się spośród tych, którzy dali się złapać w sidła zaganiaczy do tych programów i  którym ich liderzy rzekli "idź i głoś dobrą nowinę"...

Uważasz, że wchodząc na każde forum mam niepisany obowiązek określenia nastawienia jego członków do tematyki? Jeśli tak, choć uważam inaczej, to określiłem je na podstawie tematu o USI, w którym przebijają się naganiacze, dlatego sprawdzenie innych okazało się zbędne... przykład pierwszy z brzegu - jest ich więcej, wystarczy przeczytać ten temat od początku, ale nie edytuj go ;)

Tutaj każdy kto zechce się mocniej zaangażować na pewno będzie zadowolony - oto bystry @clutchu;)

Zauważyłbyś też, że forumowiczów przybywa tuż po upadku co większych piramid, bo dopiero wówczas dociera do nich to dlaczego ich "liderzy" mówią by na te forum nie zaglądać. A powód jest prozaiczny. Na tym forum mówi się o programach jakimi są w rzeczywistości a nie jak chcieliby je prezentować zaganiacze. A jako, że nie ma tu cenzury, to i co jakiś czas wpada ktoś z dobrą nowiną... Poczytaj forum a z łatwością to zauważysz...

Przyznam, że Twoja wizja wyprowadzania ludzi z błędu jest szlachetna, ale jak wcześniej zasugerowałem - pierwszy raz czytając ten temat nie znalazłem ostrzeżeń, wyłącznie naganianie, stąd moja umoralniająca reakcja.

Ty zaś zajmujesz się analizą konwersji reklam miast zauważyć, że na tym forum o programie można prowadzić normalną dyskusję. Możesz prezentować swoje stanowisko o tym czy innym programie i otwarcie pisać, że projekt jest piramidą. Zresztą, ja od początku swojej bytności na tym forum w każdym zakładanym przeze mnie wątku wyraźnie taką informację podaję. W tych wątkach w których uczestniczę w dyskusji także prezentuję jednoznaczne stanowisko w tej kwestii. I podobnie robi to wielu forumowiczów.

Normalną dyskusję powiadasz? To dlaczego dostaje ostrzeżenia za spam? Dlaczego usuwasz link do rzetelnej analizy? ;)

Powtarzam, jeśli zachowujesz się tak jak piszesz to ukłony z mojej strony, nie będę tego weryfikował. Jednak tak jak Ty nie zachowują się wszyscy, a wielu to bardzo płynne określenie liczebności....

Bardzo prosto.... Wejść w program i nie wciskać kitu, że program jest np. rewelacyjnym programem reklamowym a nie zwykła piramidą. Potencjalnych chętnych do wejścia informować w jaki sposób program działa i skąd biorą si,ę pieniądze na wypłaty.... Nie bardzo rozumiem gdzie widzisz jakikolwiek problem a już zupełnie gdzie widzisz jakiekolwiek oszustwo przy rzetelnym prezentowaniu projektu... Gdzie przy takiej prezentacji masz wprowadzanie potencjalnego uczestnika w błąd?

Nie odpowiadasz za etyczną aktywność tych, których wprowadzisz - nie decydujesz o tym, nie masz na to wpływu, więc pośrednio jesteś ubabrany jeśli będą nieetyczni czy nie???? Ja z kolei totalnie nie rozumiem ludzi, którzy tej oczywistości nie dostrzegają...

Obrona uczestnictwa w hyipach jest jak obrona uczestnictwa w wojnie z bronią w ręku - bez względu na motywacje i charakter aktywności zawsze będziesz mentalnie usyfiony samym uczestnictwem...

co z tego, że szlachetnie oznajmisz, że to piramidka skoro następni tego nie zrobią???

19 godzin temu, pepperoniss napisał:

Tylko co to zmienia? Zysk zawsze bierze się z tego, że ktoś zyskuje a ktoś traci. Nie tylko w piramidach finansowych. Na giełdach jest podobnie. Zresztą nie tylko na giełdach.

Tylko czy to usprawiedliwia pogłębianie otaczającego nas syfu?

Ty zdajesz się utożsamiać sam fakt osiągnięcia zysku z oszustwem.

Dokładnie - zdaje Ci się...

Nie. Normalny człowiek nim wejdzie w Biznes bez Ryzyka na Lata, który w rok z robi z zera millionera, za drobną opłatą 100 - 30000$ to proporcjonalnie do wkładanej kwoty dokładniej prześwietli proponowane mu przedsięwzięcie. To są jednak jego pieniądze i jeśli jutro zechce z nimi zrobić największe głupstwo to ma pełne prawo to zrobić. Nie jest ani moja rolą ani tym bardziej rolą Państwa stawianie przy nim policjanta, czy uokikowego urzędasa, który albo mu zabroni zrobić głupotę albo wyda stosowny glejt na nią zezwalający.

Powiadasz, że pompujący kwit w piramidkę są tak etyczni, że jej nie promują? Wiesz o tym doskonale, że takich jest garstka... Więcej etyki to mniej zysku w strukturze - na pewno znasz tą zależność...

No cóż... Wolał uwierzyć zaganiaczowi...

od nich aż kipi na tym forum - nie dostrzegasz tego? a może multikonto i tak naprawde piszę z jedną osobą ;)

Ależ nikt CI tego nie nakazuje robić. Podobnie jak uczestniczyć w tym forum.

Skoro jednak się na to zdecydowałeś to warto nie definiować na nowo pojęć, które w tej społeczności są wystarczająco jednoznacznie zdefiniowane.

gdzie napisałem, że ktoś mi tego nakazuje? nowe pojęcia widzisz? to definicje wynikające z czystej logiki...

10 godzin temu, clutchu napisał:

Widzę, że uważasz się za jedynego sprawiedliwego w tej branży a sam jesteś pospolitym naganiaczem, który stara się zwrócić na siebie uwagę tanimi zagrywkami mającymi na celu oczernienie tematu, który jest aktualnie na topie i zainteresowanie ludzi tym co sam promujesz ;) 
Niech kilka osób z tego forum dzięki Tobie zarobi trochę kasy i wtedy możesz zacząć się wypowiadać na temat metod działań innych użytkowników...

bystry znowu pluje ;) oczernienie topu? nie ważyłbym, tylko, że to nie jest top, nawet topik, to kolejne dno...

pospolity naganiacz? przeczytaj swoje komentarze w tym wątku... tylko ich nie edytuj ;)

jedyny sprawiedliwy w tej branży? NIE JESTEM Z TEJ BRANŻY jeśli to branżą można nazwać... ale sprawiedliwym staram się być w przeciwieństwie do mojego nieudolnego oponenta ;)

dzięki mnie stabilnie i długoterminowo zarabiają, a nie tracą na krótkim dystansie, nie hoduje oszustów - złapał różnicę?

9 godzin temu, pepperoniss napisał:

I bez znaczenia jest tu to, kto po takiej recenzji zainwestuje... I czy w ogóle ktokolwiek zainwestuje... Umieszczenie gołego linka do takiego syfu, jak raczył kolega sam projekt określić, że o reflinku już  nie wspomnę - nijak się ma do trzymania ludzi z dala od tego typu syfów...

Wiesz co? Przekonałeś mnie :D reflinki usunięte... i wasz jedyny kaleki argument także ;) Teraz czas na wasze oświecenie chłopcy...

9 godzin temu, pepperoniss napisał:

Ja akurat nie czuję misji odpychania czy odradzania komukolwiek jakichkolwiek inwestycji. Wolę skupić się na podaniu dostępnych mi danych, na podstawie których, kto zechce podejmie samodzielną decyzję. Ale skoro kolega taką misję czuje to zamieszczenie reflinka stoi z nią w jawnej sprzeczności.

Znajdź te dostępne dane w tym wątku, żeby każdy mógł podjąć samodzielną decyzję. Nie ma??? :) Bo usunąłeś, więc o jakiej otwartości, rzetelności ty piszesz? ;) wybielasz się tylko???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, NeposTilia napisał:

Jeśli w przedmiotowym artykule widzisz promocje USI to gratuluje ponadprzeciętnej bystrości umysłu... poziom HYIP ;)

Gdyby reflinka nie było nie widziałbym i promocji. Promocją jest umieszczanie reflinka. Nie jest istotne czy artykuł jest opatrzony tytułem SCAM czy nie. Artykuły krytyczne generują więcej ruchu niż pochwalne. Sam stosuję tę metodę.

Nie dostrzegasz widzę jednej rzeczy, która była tu przytoczona kilkukrotnie. Nie będę jej po raz wtóry powtarzał. Przeczytaj ze zrozumieniem wątek, to wystarczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, Nun napisał:

Gdyby reflinka nie było nie widziałbym i promocji. Promocją jest umieszczanie reflinka. Nie jest istotne czy artykuł jest opatrzony tytułem SCAM czy nie. Artykuły krytyczne generują więcej ruchu niż pochwalne. Sam stosuję tę metodę.

1. Więcej ruchu nie przekłada się na więcej rejestracji. 2. Reflinka już nie ma 3. Co teraz mi zarzucisz??? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Więcej ruchu zawsze przekłada się na rejestracje - tym bardziej z bloga.

2. Teraz jest ok. Krytyka promotorów, zarówno bajkopisarzy jak i rzetelnie przedstawiających hyipowe ryzyka nie będzie hipokryzją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nic dziwnego, że nie widzisz, więc wyjaśnie - piramida finansowa to fraza spopularyzowana i jednoznaczna w Polsce, schemat ponziego dla laika brzmi prawie profesjonalnie... jeśli nie sprawdzi definicji jest w d...

Po pierwsze kto komu broni sprawdzić...

Po drugie nie bardzo wiem na czym opierasz swoje przekonanie, że fraza piramida finansowa to fraza spopularyzowana i jednoznaczna i dla laika nie brzmi prawie profesjonalnie. Robiłeś jakieś badania w tym kierunku? 

Uważasz, że wchodząc na każde forum mam niepisany obowiązek określenia nastawienia jego członków do tematyki?

Nie nie uważam. Bo to jest forum dyskusyjne a nie marketingowe i forumowicze wcale nie muszą mieć zbieżnego zdania co do danego programu ale też co do innych kwestii... W tym etycznych... To co do Ciebie napisałem dotyczy tego co wiedzą forumowicze  na temat projektów, o których tutaj dyskutujemy oraz dlaczego przeważająca większość forumowiczów wie, że praktycznie wszystkie dyskutowane tu programy działają wg schematu Ponziego - wybacz ale pozostanę przy tum określeni, gdyż moim zdaniem precyzyjniej oddaje istotę rzeczy niż określenie piramida finansowa. 

Przyznam, że Twoja wizja wyprowadzania ludzi z błędu jest szlachetna, ale jak wcześniej zasugerowałem - pierwszy raz czytając ten temat nie znalazłem ostrzeżeń, wyłącznie naganianie, stąd moja umoralniająca reakcja.

Ja nie mam wizji wyprowadzania nikogo z błędu. Jeśli w wątku dyskusyjnym ktoś plecie farmazony o realnym biznesie bez ryzyka na lata to ja grzecznie i taktownie prezentuję swoje zdanie. Zupełnie nie interesuje mnie to czy czytelnik da się przekonać moim argumentom czy też zaświecą mu się w oczach zielone banknoty i jak zahipnotyzowany poleci po kredyt by wrzucić w jakiś biznes bez ryzyka z internetu. To jego pieniądze i nic mi do tego.

A, że nie znalazłeś ostrzeżeń... No cóż... A niby dlaczego miałbyś je znaleźć. To nie jest blog tylko forum dyskusyjne o ściśle określonej tematyce. Z pewną własną wykształconą nomenklaturą. Między innymi nie ma i nie będzie obowiązku informowania o czymkolwiek. Na forum elektryków przecież też nikomu do głowy nie przychodzi by w każdym wątku w którym mowa jest o prądzie zmiennym pisać, że prąd może kopnąć i należy zachować ostrożność....

4 godziny temu, NeposTilia napisał:

Powiadasz, że pompujący kwit w piramidkę są tak etyczni, że jej nie promują?

Nie przypominam sobie bym coś takiego napisał. Zresztą niespecjalnie zajmowałem się kwetimi etyki. Przynajmniej w tej częsci wpisu.

Nie odpowiadasz za etyczną aktywność tych, których wprowadzisz - nie decydujesz o tym, nie masz na to wpływu, więc pośrednio jesteś ubabrany jeśli będą nieetyczni czy nie???? Ja z kolei totalnie nie rozumiem ludzi, którzy tej oczywistości nie dostrzegają...

Ja nie rozważałem żadnych kwetii etycznych tylko odpowiedziałem na Twoje pytanie. Jednak z Twoimi tezami absolutnie się nie zgadzam. I to bez względu na to czy będę oceniał je z punktu wiedzenia pozyskiwania poleconych przeze mnie czy też przez moich poleconych. Ale to temat na dłuższą dyskusję w innym miejscu forum :)

Wiesz co? Przekonałeś mnie :D reflinki usunięte... i wasz jedyny kaleki argument także ;) Teraz czas na wasze oświecenie chłopcy...

To nie był kaleki argument tylko wskazanie Ci oczywistego dysonansu między tym co pisałeś a tym jak działałeś :) Jak widać na tyle oczywistego, że sam argument uznałeś :)

5 godzin temu, NeposTilia napisał:

Znajdź te dostępne dane w tym wątku, żeby każdy mógł podjąć samodzielną decyzję. 

Przecież to jest forum dyskusyjne! Nie blog zajmujący się tym czy innym tematem. Skoro nikt w wątku nie napisał niczego co skierowałoby dyskusję na inne tory to dyskusja toczy się wokół tego co forumowicze raczyli w wątku skrobnąć... Ja nie mam władzy nad żadnym z forumowiczów i nie mogę nakazać pisania o czymkolwiek.

Gdybyś zechciał zauważyć, to dostrzegłbyś z łatwością, że gdy wpadłeś do wątku i napisałeś  co napisałeś to w dyskusji wyraźnie Ci napisano, że nikt raczej tu nie kwestionuje charakteru tegoż programu więc Twoje szpilki nijak się mają do dyskusji a w szczególności do dyskutujących w tym wątku. Przecież nikt tu nie wciskał, że to realny biznes bez ryzyka...

5 godzin temu, NeposTilia napisał:

Nie ma??? :) Bo usunąłeś, więc o jakiej otwartości, rzetelności ty piszesz? ;) wybielasz się tylko???

Nie!

Nie ma bo nie napisałeś nic w tym wątku tylko złamałeś Regulamin tego forum linkując do strony zawierającej reflink do dyskutowanego programu. Jest taki dobry, przydający się z życiu zwyczaj, że jak się wchodzi do jakiejś społeczności to się stara poznać jej reguły. W przypadku forum jest to Regulamin. I nie dlatego, że jest taki obowiązek, że nie zapoznanie się z Regulaminem to grzech jakiś wielki. Tylko dlatego, że znajomość tych reguł znakomicie ułatwia w poruszaniu się po forum bez narażania się na regulaminowe sankcje za ich naruszenie. Przeczytałbyś to byś wiedział, że noe wolno linkowć do stron zawieraających reflinki. Nie przeczytałeś. Dostałeś ostzreżenie a link został wymoderowany. 

Ale... Treści na forum jak nie było wcześniej, tak nie ma :) Dlatego, że nie zdecydowałe się jej zamieścić... :)

Tylko tyle i ż tyle...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli mozna sie wcisnac z pytaniem troche z innej beczki w ta goraca dyskusje . :)

Ciekawi mnie czy ktos otrzymal wyplate w ostatnim czasie z tego prgramu. Jesli tak to poprosze o jakis odzew. Zdeponowalem minimum jakis czas temu i ciekawi mnie jakie sa szanse na jakakolwiek wyplate. :)   Z tymi HYIPami to jak z loteria jeden na X wyplaca :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Maczus81 napisał:

Jesli mozna sie wcisnac z pytaniem troche z innej beczki w ta goraca dyskusje . :)

Ciekawi mnie czy ktos otrzymal wyplate w ostatnim czasie z tego prgramu. Jesli tak to poprosze o jakis odzew. Zdeponowalem minimum jakis czas temu i ciekawi mnie jakie sa szanse na jakakolwiek wyplate. :)   Z tymi HYIPami to jak z loteria jeden na X wyplaca :P

Co 2-3 dni zlecam wypłatę i wszystko śmiga. Kiedyś nigdy dłużej jak 24 godziny nie czekałem ale od zmiany strony do 48 godzin dochodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie zlecam zadnej wyplaty, tylko zbieram pakiety az do konca swiata, hehe, albo mojego zywota

Ponoc hyip ma sie swietnie, cos pisali ze jakies oficjalne powiazania z blockchain ETH teraz maja.

Ja nadal pomnazam pakiety na automacie. I mam ich juz 6

:)

Jak mi dojdzie do 100 to bede wyplacal wtedy.

usitech5b4bc8faab8f6.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

USI wycofuje się z rynku USA i Kanadyjskiego. Nie można tam już reklamować programu a wypłaty prowizji są zawieszone. Wszystkie pakiety mają wypracować swoje ale nie mogą tam już kupować nowych. Na pewno będzie to miało wpływ na kondycje i postrzeganie całego programu więc proponuje zachować ostrożność w dalszych działaniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo całych zamieszek i wydłużenia okresu wypłat, właśnie po 8 dniach dotarła do mnie wypłata ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oby jak najdluzej dzialal, ale fajnie sobie cos wyplacic, za kilka dni tez bede zlecal wyplate

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to koniec? Przecież tym razem miało być inaczej ...

Mieli wydobywać i inwestować. Były biura i realny biznes.

Nie mogę w to uwierzyć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i kolejny program poszedl .....  ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś z was stracił jakieś pieniądze w tej chwili? 
Ja przeczytaliście ostatnie informacje to pewnie wiecie że pakiety wypracowują tylko 100% a wypłaty trzeba zlecić ponownie jak ogarną wszystko w nowym backoffice. 
Wiadomo że koniec nadchodzi ale co innego jest stracić kasę a jej nie zarobić...
Poza tym program jest tu od 10 miesięcy więc każdy miał szansę  wypracować zysk ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile sie weszlo na samym poczatku to tak ale wiadomo ze nie wszyscy wchodzili na poczatku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo nie od dziś, że w hyipa albo wchodzi się na początku albo nie wchodzi w ogóle. 
Już kilka miesięcy temu pisałem, że warto wyciągnać sobie wkład a kto  wtedy uznał program za nieśmiertelny i dopiero wpłacał no to właśnie odrobił swoją pierwszą lekcje.
Miejmy nadzieję, że rzeczywiście uda się niektórym odzyskać depozyty...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To już jest SCAM. NIE WCHODŹCIE DO TEGO PROGRAMU I PRZESTAŃCIE NAGANIAĆ LUDZI (DO WSZYSTKICH NAGANIACZY).

TO NIE UCZCIWE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godziny temu, dykta napisał:

To już jest SCAM. NIE WCHODŹCIE DO TEGO PROGRAMU I PRZESTAŃCIE NAGANIAĆ LUDZI (DO WSZYSTKICH NAGANIACZY).

TO NIE UCZCIWE.

Potwierdzam. Przestali płacić, a co gorsza procentów też nie naliczają masakra.

NIE WCHODŹCIE W TO!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta