Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dagonart napisał:

Jak na technologie opartą na blockchain to mogą sobie dowolnie edytować. Miłem na koncie netleaders  15 euro.  Loguje się sprawdzić czy doszło kolejne wycofanie środków z webwallet a tu stan -15 euro. Napisałem do supportu i po kilku minutach miałem opowiedz ze już naprawili błąd. Sprawdzam stan konta i jest zero.

Ciekawa kwestia... właśnie robię wideo co się stanie gdy w już uruchomionym blockchainie spróbujemy coś zmodyfikować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, dudi napisał:

Bo ja jestem już w tym od roku i non stop go sprawdzam i zadziwia mnie to co oni chcą wprowadzić.

Hm...

A to ciekawe...

I co sprawdziłeś?

Sprawdziłeś jak przelać mi dascoina?

Sprawdziłeś jak zapłacić za mleko w Biedronce (UWAGA! MAJĄ TERMINAL VISA, MASTERCARD)? 

Sprawdziłeś jak stworzyć jakiś smart contract?

Sprawdziłeś jak wpłacić euro na wewnętrzną giełdę?

A może sprawdziłeś jak od 2 dni wypłacić webeuro do Netleaders?

A może sprawdziłeś co się w blockchainie zacięło, że u @Kane webeuro wychodzi z webwalleta ale do netleaders już nie dochodzi?

Zgadnę: NIE SPRAWDZIŁEŚ NICZEGO!

4 godziny temu, Polon napisał:

Jeśli nie przeszkadza Ci, że firma mocno utrudnia wypłacanie kasy poprzez limity, co wiąże się nawet z kilkumiesięcznym czasem wypłaty kwoty inwestycji, to sobie wypłacaj w ten sposób, itd, itp.

@Polon bądź sprawiedliwy i bezstronny i przyznaj, że limity są dobre. Dzięki nim kurs jest utrzymywany na odpowiednim poziomie.

Dla jasności tylko, w wielu przypadkach od zakupu licencji do wypłacenia wszystkich dascoinów do hot wallet może trwać najmniej rok a przy wzroście kursu na giełdzie wewnętrznej nawet kilka tysiącleci. 

2 godziny temu, polaczek napisał:

Wrzucę to tu, bo myślę że Dascoin działa krzywdząco na cały świat kryptowalut i niedoinformowane media wrzucają później do jednego worka Dascoin i Bitcoin. A skoro ludzie dowiadują się, że Dascoin to scam, to też scamem nazywają Bitcoina. Swoją drogą Polsat ostro pojechał, dawno się tak nie śmiałem... 

Tyle tylko, że wbrew pozorom w tym materiale nie ma w zasadzie nic nieprawdziwego. Inwestowanie w bitcoina wiąże się z ryzykiem. To co widzimy może być bańką spekulacyjną i niewątpliwie wrzucanie oszczędności i wdowiego grosza w kryptowaluty to hardkorowe przedsięwziecie. Nie jest też głupią radą by nie inwestować w coś czego się nie rozumie...

Aż dziw więc bierze, że aż tylu Polaków inwestuje w dascoina. Nie wiedząc kompletnie czym są kryptowaluty, nie mogąc się dowiedzieć czym jest i jak działa dascoin. DO tego widząc, że zarobić można na piramidalnym zachęcaniu do zakupu tej zagadki..

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eee mnie może po prostu technologia nie lubi. Taki nie fart życiowy. Radio się przy mnie psuje, samochód więcej spala, blockchain generuje fałszywe bloki. Taki anty Kaszpirowski (czy jak to się piszę) zamiast leczyć wszystko w okolicy to powoduję usterki.

Tak poza konkursem.

"Blockchain" wychodzi, że padł. Netleaders nie są łaskawi odpowiedzieć na zapytanie. Każdy nabiera wody w usta powolutku.

Ważne, że orkiestra grała do końca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, dagonart napisał:

Jak na technologie opartą na blockchain to mogą sobie dowolnie edytować.

No właśnie... @dudi jak wyjaśnić to, że support może zmienić dane zapisane w blockckainie. Jak to się ma do tego, że Validator zapewnia to, że nikt niczego bez niego z Twoimi pieniędzmi nie zrobi?

Obecne mniej lub bardziej przypadkowe problemy wyraźnie wskazują, że

albo wszystkie te dane zapisane są w "zwykłej" bazie danych i mogą być dowolnie edytowane przez każdego komu udzielono do tego dostępu

albo zapisy w blockchain mogą być modyfikowane...

tertium non datur...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak by blockchain padł to i giełda by zdechła bo rzekomo oparta jest o niego.

I odpowiedź do posta @pepperoniss

Na FreeDasCoinie wygenerowałem nowy genesis block i merkle.

Próbuję modyfikować paramtery takie jak ilość generowanych monet, czas,
pszTimestamp, scriptPubKey, block.nBits, pchMessageStart

Kończy się to w taki sposób: Przerwano działanie, zrzut pamięci.

Gdy wygeneruje się merkle i genesis block nic się praktycznie nie da zmienić w systemie, każda zmiana jakiegokolwiek parametru to konieczność wygenerowania nowego merkle i później genesis block.

Edytowane przez ElmerFudd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No chyba padł skoro płatności utknęły w kablach a przecież das generuje blok co 6 sekund. Jak więc wytłumaczyć, że od ~48h płatności wiszą w czasoprzestrzeni skoro powinny być już dawno potwierdzone. To nawet przestarzały Bitcoin działa o niebo szybciej. A tu taka rewolucja miała być.

Tak na marginesie.

Ma ktoś może jakiś bezpośredni kontak do Pani Anny Hejki? Wszystko co znajduję prowadzi do jej firm itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj na e-mail:  anna.hejka@hcmgroup.pl

Ile osób ma problemy z wypłacaniem środków? Jest więcej takich przypadków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zadasz pytania bo wyłączona jest ta opcja dodawania komentarzy.

Zresztą tak jak u większości naganiaczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
49 minut temu, ElmerFudd napisał:

Gdy wygeneruje się merkle i genesis block nic się praktycznie nie da zmienić w systemie, każda zmiana jakiegokolwiek parametru to konieczność wygenerowania nowego merkle i później genesis block.

Nie do końca... Tzn. masz rację co do modyfikacji w blokach już dołączonych do blockchaina. 

Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć taki kod np. z supervisorem, którzy może dokonać dowolnej modyfikacji salda dowolnego adresu.  W tym kierunku zmierzają też projekty bankowych blochkchainów.

4 minuty temu, ElmerFudd napisał:

Nie zadasz pytania bo wyłączona jest ta opcja dodawania komentarzy.

Ja wiem... Tylko ten akurat pisze: Pytaj - pomogę!!!

Więc jak mam pytać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Ale w przypadku zgubienia walidatora można było by to trochę odkręcić a tu NetLeaders zaznacza że jak stracisz te magiczne 24 słowa to DasCoiny przepadły. Moje założenie było takie że DasCoin jest zbudowany na bazie Dasha ale tego też nie wiadomo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinniście się liczyć z tym że będzie coraz gorzej i będzie więcej dziwnych awarii i sytuacji z wypłatą realnej kasy.

Wypłaty realnej gotówki biorą się z wpłat za nowe licencje, po takiej nagonce medialnej sprzedaż licencji prawdopodobnie spadła i firma przeżywa zawał finansowy.

Zresztą Kryptochemik otwarcie powiedział że to jedyny sposób finansowania wypłat z giełdy więc wcale mnie to nie dziwi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale Panie i Panowie o jakiej mu tu awarii w ogóle rozmawiamy?

Awarię to ma mój samochód bo mu muszę łożyska z przodu wymienić. Jednakże nadal jeździ, ot coraz głośniej.

Innymi słowy na tym przykładzie jest w stanie kogoś zawieść do punktu X. Jeśli nie to ani ja (kierowca) ani pasażer do punktu X nie dotrzemy bo coś się zesrało po drodze.

Natomiast jak to wygląda w tym przypadku.

Samochód śmiga aż miło (giełda) natomiast pasażera gdzieś po drodze się wywala bo tylko zwiększa spalanie paliwa. A ,że do punktu X nie dotarł to już jego problem. Autko jedzie dalej. W kondycji zasadniczo doskonałej. Chwalmy się nim bo takie zajebiste, błyszczące i milion kuniów ma. A, że nieprzydatne? Ot szczegół. Ferrari też po ziemnioki do biedronki nie idzie jeździć.

Po mojemu kapela już zawinęła graty ze sceny tylko zapomniała wspomnieć o tym widzom.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tu kolejny film w moim kinie... Jak szybko zamienić dascoiny na prawdziwe euro... Transmisja prawie na żywo... Warto obejrzeć do końca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, pepperoniss napisał:

@Polon bądź sprawiedliwy i bezstronny i przyznaj, że limity są dobre. Dzięki nim kurs jest utrzymywany na odpowiednim poziomie.

No dobra, może za bardzo się czepiałem. Oczywiście limity są dobrym rozwiązaniem. Stabilizują kurs, ale i powodują że użytkownicy nie są w stanie od razu wypłacić takiej kasy jaką by chcieli. To jest dla użytkowników idealne zabezpieczenie przed nieprzemyślanym wydaniem większej kwoty którą by wypłacili. A tak mają bardzo dużo czasu, aby dokładnie przemyśleć i zaplanować na co wydadzą pieniądze które po miesiącach/latach oczekiwań może zdołają wypłacić. A ponadto dzięki temu można rozwinąć u siebie takie cechy jak cierpliwość i systematyczność. 

Ale to nie wszystko. Taki walidator to też wybitnie pożyteczne urządzenie. Pomyślmy. Jeśli program padnie, to co namacalnego użytkownikom zostanie? Ano walidator. Wtedy wystarczy oprawić go w ramki i powiesić na ścianie. Jeżeli jego właściciel ma nieprzyjemne wspomnienia związane z uczestnictwem w programie, to taki walidator może pełnić funkcję odstraszającą przed wchodzeniem do kolejnych piramid, a przynajmniej nakłonić do sprawdzenia jak działa kolejny biznes promowany przez naganiaczy.

Jak widać, program dobrze dba o bezpieczeństwo użytkowników, mamy już widoczne dwa powyższe zabezpieczenia przed nieprzemyślaną utratą pieniędzy przez użytkowników :)

Idziemy dalej. Co tam jeszcze mamy...

Konieczność zakupu licencji, aby móc się pobawić Dascoinami na giełdzie wewnętrznej. No niestety, ale im bardziej ekskluzywna zabawka, tym droższa. A tu mamy do czynienia z produktem z najwyższej półki. Za darmo nikt nic nie da. Za darmo (albo prawie darmo) to można się pobawić pospolitym Bitcoinem z dolnej półki. Firma musi dbać o swoje finanse, aby móc chociażby wprowadzać rozwiązania korzystne dla użytkowników (np. dwa wcześniej opisane cudowne zabezpieczenia). 

I pewnie znalazłoby się jeszcze masa takich przykładów jak firma dba o użytkowników :)

9 godzin temu, pepperoniss napisał:

Youtube tez ma awarię? Bo nie mogę zadać pytania...

yTJ2mBe.png

Peppe, być może nie zachowałeś prawidłowej kolejności postępowania w procesie zadawania pytania. Wydaje mi się że kolejność wg opisu powinna być następująca, ale ręki nie dam sobie za to uciąć: 

1. Skorzystać z podanego linka do rejestracji.

2. Zadać pytanie (system powinien automatycznie odblokować możliwość zadawania pytań po wykryciu rejestracji z podanego linka, a jeśli tak się nie stanie, to...

3. Zadać pytanie na podanym facebooku (przy okazji można wtedy zwrócić uwagę że system nie odblokował możliwości zadawania pytań na youtube - niech naprawi)  :)

Mam nadzieję że pomogłem i uda się zadać pytania :)

Edytowane przez Polon
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pod ostatnim filmikiem odezwał się  z wyjaśnieniem Piotr Plebiak

8XqRcTA.png

Za co Mu serdecznie dziękuję.

Troszkę szkoda, że trochę bezrefleksyjnie. Bo właśnie całe sedno i sens tego filmiku to nie tyle zarzut, że coś tam w tym dascoinowym powietrzu, w internecie nie działa tak jak oczekiwałby rozsądny użytkownik lecz właśnie to, że to bezsensowne i dziwaczne działanie w rzekomej firmie technologicznej mającej zrewolucjonizować płatności błyskawiczne... Dałem temu wyraz w serii Prostych Pytań tuż pod odpowiedzią.

Moja odpowiedź nie stanowi złośliwości wobec Piotra lecz ma na celu otwarcie oczu i danie materiału do przemyśleń przede wszystkim tym, którzy bezkrytycznie powtarzają marketingowy przekaz twórców tego niedorzecznego i dysfunkcjonalnego systemu.

Szczególnie, że punktem wyjścia prawie każdej prezentacji dascoina jest to, że dascoin jest mało funkcjonalny i trudny w użyciu i zrozumieniu dla przeciętnego Kowalskiego.

A tu okazuje się, że stworzony system jest jeszcze bardziej dysfunkcjonalny, jescze trudniejszy w użyciu i kompletnie niezrozumiały w działaniu.

Tzn. pozornie niezrozumiały w działaniu. Bo patrząc na projekt jako na piramidę ponzi łatwo dostrzec to co znamy z innych ponziaków. Chodzi o to by było łatwo wpłacić ale trudno wypłacić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zasadzie to wszystko w systemie działa dobrze tylko stan konta ci się nie zgadza.EE czepiasz się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

System wpłat i wypłat podobny do internetowych zakładów bukmacherskich. Wpłata on-line, wypłata 1-2 dni robocze. Z tą różnicą, że u buka można wypłacić dowolną kwotę, a nie dziubać codziennie po parę groszy jak w dascoinie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak wlasnie jedna z naganiaczy zagania na te piramide.. najlepiej pomieszac DacNic z Bitcoin-em i juz robi sie bardziej wiarygodnie ?? niepubliczna gielda to nie prawdziwy rynek gieldowy !! Jaka top business woman ?? ta cala Hejka ktora nie ma pojecia na jakiej bombie siedzi (a moze ma ??) UBAW to bedziemy miec wszyscy jak ta zalosna piramida upadnie jak kazda wczesniej..

5a11761de04e5_ScreenShot2017-11-19at13_14_50.thumb.png.8bd481ed1689da13ac9170f5113cf1d7.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja z takim apelem, aby jak najwięcej osób wstrzymało się z krytyką i złymi opiniami, przynajmniej na jakieś 3 miesiące, tak żeby zdążyć wypłacić, odzyskać kasę ! Bo im więcej krytyki i prawdy tym szybciej piramidka walnie o ziemie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może potwierdzić, że udało mu się z powodzeniem sprzedać Dascoiny na tej niby giełdzie i przeprowadzić cały proces sprzedaży od A do Z tzn zakończony pojawieniem się środków na koncie BTC? Pytam bo nie wiem czy warto zasilać konto piramidy o kolejne 39€ tylko po to żeby poklikać sobie myszką bez sensu czy może jest szansa żeby sprzedać przynajmniej część Dascoinów i odzyskać chociaż promil wkładu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, aniaania napisał:

Ja z takim apelem, aby jak najwięcej osób wstrzymało się z krytyką i złymi opiniami (...) tak żeby zdążyć wypłacić, odzyskać kasę

...tak aby przybywało nowych z wpłatami, żebyś mogła wypłacić? Niezłe szambo :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to źle, że chcę odzyskać kasę? Napisałam to ironicznie, ale rozumiem, że czasem ciężko cos zrozumieć, pogoda straszna, brrr

2 godziny temu, wojtas1987 napisał:

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może potwierdzić, że udało mu się z powodzeniem sprzedać Dascoiny na tej niby giełdzie i przeprowadzić cały proces sprzedaży od A do Z tzn zakończony pojawieniem się środków na koncie BTC? Pytam bo nie wiem czy warto zasilać konto piramidy o kolejne 39€ tylko po to żeby poklikać sobie myszką bez sensu czy może jest szansa żeby sprzedać przynajmniej część Dascoinów i odzyskać chociaż promil wkładu? 

Jak teraz zamówisz to pewnie za miesiąc dostaniesz szyfratorek. Czy zdążysz coś wypłacić, ciężko powiedzieć.

Super nowoczesna technologia kosmiczna szybsza od światła szwankuje, drugi tydzień mają problemy techniczne.... 2 komputerki kwantowe na których siedzi cały blockchain się przegrzały, ale mają juz nowe Atari śmigające na technologii superstrun, tyle, że zanim Dąbek rozczai superstruny w nowym Atari terminy projektu mają się przesunąć na trzeci kwartał 2045 roku. Ale z drugiej strony dzięki szybkości nowych Atari 3xponad światło zapętlenie czasu ma doprowadzić, do tego, że Dascoin wejdzie, tak wejdzie na Poloniexa w pierwszym kwartale 2017 roku. I tym zwalą z nóg wszystkich, nawet tego najwyższego i tego z kopytami  i ogonem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta