Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

witeks78

[SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

Rekomendowane odpowiedzi

Tak życzenia są aktualne. Nie wpłacajcie na skyllexa. Ja będę zarabial. Pani mi obiecała że odzyskam kase więc założyłem depozyt i zarabiam znów. 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dość naiwne podejście...

Niemniej, mimo Twoich niezbyt miłych życzeń dla forumowiczów, życzę Ci cobyś chociaż nie stracił a i dużych zysków też Ci życzę :)

Szkoda jednak, że nadal zdajesz się wierzyć w realność działania tej piramidy skoro uważasz, że skyllex jest w stanie zapewnić Ci wypłaty i zyski bez wpłat kolejnych userów :)

Niestety, to tak nie działa. W piramidach nie tylko trzeba włożyć by wyjąć ale też by wyjąć więcej niż się włożyło to inni muszą później włożyć jeszcze więcej:)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
59 minut temu, Ironpiter napisał:

Tak życzenia są aktualne. Nie wpłacajcie na skyllexa. Ja będę zarabial. Pani mi obiecała że odzyskam kase więc założyłem depozyt i zarabiam znów. 

pani przed upadkiem scamlexa ,tez  mi objecala ze jak wplace na Forex,to co tydzien bedzie mi wyplacala po 70% /od inwestycji,wtedy to bylo juz 10000 $/nawet fatygowala sie pani,kilkakrotnie na Skype do mnie pisac,jednak ja wyplacilem swoje pieniadze z Glimpse i krotko po tym fakcie nastapil THE END/

Edytowane przez leost

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm...

To, że ktoś decyduje się wejść do projektu, który już raz upadł jako taki mnie nie dziwi. O czym zresztą pisałem wcześniej. Są programy które padły ale wróciły po czasie do życia i znów się rozhulały i dały zarobić. Wielokrotnie też bezwiednie wchodzimy w programy notorycznych, zawodowych scamerów, ponziadminów nawet nie wiedząc ile już programów mają na koncie. Takie ryzyko uczestnictwa w piramidzie :)

@Ironpiter miał pełne prawo zainwestować znów w scyllex i rzeczywiście "czas pokaże" czy wyjdzie na tym dobrze - czego Mu szczerze życzę.

Mnie jednak ciekawi nie tyle to kto Go przekonał do ponownego wejścia w projekt ale co go do tego przekonało.

Dlatego przytoczyłem Jego poprzednie posty. Wszak kilka dni temu krzyczał, że naciągają ludzi - a było to po wpłacie 10$. By po kilku dniach wpłacić 100 razy więcej tym, których ocenił przed chwilą jako naciągaczy...

To, że pan, pani czy sam program obiecuje, że będzie wypłacał przecież nie jest niczym nadzwyczajnym. Dziwne by było gdyby pisali, że jak wpłacisz to ci nic nie wypłacimy...

Dlatego to, że pani obiecała to wiem. Natomiast zastanawia mnie to dlaczego @Ironpiter jej uwierzył...

To jest dla mnie zagadką. Bo gdyby napisał, że lubi ryzyko więc nic to więc zaryzykuje, bo - i tu coś o picu szampana - to OK. Zrozumiałbym bo sam nieraz takie rzeczy robiłem...

A, że w przeciwieństwie chyba do @Ironpiter nie mam w naturze zawiści i życzenie bliźniemu źle to życzę Mu powodzenia. Jak zresztą wszystkim w wielu programach, w których nie upatruję sukcesu i sam w nie nie wchodzę. Zresztą, takim projektem był właśnie skyllex. Odpuściłem go sobie ale życzyłem szczęścia jego uczestnikom. I wielu, którzy nie podzielili mojej oceny wyszło to na dobre :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, pepperoniss napisał:

Hm...

To, że ktoś decyduje się wejść do projektu, który już raz upadł jako taki mnie nie dziwi. O czym zresztą pisałem wcześniej. Są programy które padły ale wróciły po czasie do życia i znów się rozhulały i dały zarobić. Wielokrotnie też bezwiednie wchodzimy w programy notorycznych, zawodowych scamerów, ponziadminów nawet nie wiedząc ile już programów mają na koncie. Takie ryzyko uczestnictwa w piramidzie :)

@Ironpiter miał pełne prawo zainwestować znów w scyllex i rzeczywiście "czas pokaże" czy wyjdzie na tym dobrze - czego Mu szczerze życzę.

Mnie jednak ciekawi nie tyle to kto Go przekonał do ponownego wejścia w projekt ale co go do tego przekonało.

Dlatego przytoczyłem Jego poprzednie posty. Wszak kilka dni temu krzyczał, że naciągają ludzi - a było to po wpłacie 10$. By po kilku dniach wpłacić 100 razy więcej tym, których ocenił przed chwilą jako naciągaczy...

To, że pan, pani czy sam program obiecuje, że będzie wypłacał przecież nie jest niczym nadzwyczajnym. Dziwne by było gdyby pisali, że jak wpłacisz to ci nic nie wypłacimy...

Dlatego to, że pani obiecała to wiem. Natomiast zastanawia mnie to dlaczego @Ironpiter jej uwierzył...

To jest dla mnie zagadką. Bo gdyby napisał, że lubi ryzyko więc nic to więc zaryzykuje, bo - i tu coś o picu szampana - to OK. Zrozumiałbym bo sam nieraz takie rzeczy robiłem...

A, że w przeciwieństwie chyba do @Ironpiter nie mam w naturze zawiści i życzenie bliźniemu źle to życzę Mu powodzenia. Jak zresztą wszystkim w wielu programach, w których nie upatruję sukcesu i sam w nie nie wchodzę. Zresztą, takim projektem był właśnie skyllex. Odpuściłem go sobie ale życzyłem szczęścia jego uczestnikom. I wielu, którzy nie podzielili mojej oceny wyszło to na dobre :) 

bardzo rzeczowe i przyjazne podsumowanie,..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dziś dostałem od Skyllex 100$ na konto za polecenia w 5 minut. Wyplaca! 

[---]

Edytowane przez Polon
Umieszczenie wypłaty w błędnym dziale

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

OT + wulgaryzmy

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

:offtopic:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skyllex come back buahahahaa,no to znow paru zarobi ,wiekszosc straci,ale to juz było.......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Bydle Piszesz jakby to była jakaś specyfika Skyllexa. Tymczasem większość traci w praktycznie każdym programie prezentowanym na tym forum. Tak po prostu działają ponziaki...

Dlatego, tak jak pisałem nie dziwi mnie sam fakt, że są nowi chętni do zabawy z tymi adminami ani to, że @Ironpiter wrócił do programu. Zastanawiała mnie bardziej wolta, którą wykonał w ciągu kilku dni.

@Ironpiter czy wiadomo coś co można zrobić z "kasą" ze starego programu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ze starego programu można wypłacić całość kwoty która tam wcześniej została. Dzienny limit wypłat $10.000. Ale najpierw do 22.06 opłacenie konta 10$ i założenie nowego depozytu Glimpse 1000 $. 

Ponoć Skyllex uzbieral 3500 bitcoinow przed zamknięciem w tamtym roku. A wiadomo wtedy BTC kosztował tylko 4000zl. Następnie zaliczył skok na 69000zl. Są 65000zl na plusie na każdym BTC a mieli ich przypomnę 3500 sztuk co daje kwotę równa 227 500 000zl więc sporo na tym zarobili, więc teraz mogą i maja z czego oddać ludziom te śmieszne zamrożone środki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
50 minut temu, Ironpiter napisał:

więc teraz mogą i maja z czego oddać ludziom te śmieszne zamrożone środki

Ta cała wyliczanka wygląda na dobrze skrojoną legendę pod obecną reinkarnację skyllexa. Nie wygląda wiarygodnie i to przynajmniej z kilku powodów. Przede wszystkim każdy racjonalny admin nie akumuluje środków w kryptowalucie gdy depozyty rozlicza w fiatach by uniknąć ryzyka kursowego.  

Po drugie gdyby chcieli wypłacić "ludziom te śmieszne środki" to by to po prostu zrobili bez żadnych cyrków...

55 minut temu, Ironpiter napisał:

Ze starego programu można wypłacić całość kwoty która tam wcześniej została. Dzienny limit wypłat $10.000. Ale najpierw do 22.06 opłacenie konta 10$ i założenie nowego depozytu Glimpse 1000 $

Tzn. póki co nie wypłaca "starych" tylko obiecuje wypłatę a depozyty przyjmuje. A z nowych wpłat naliczeniom i wypłatom jeszcze daleko do kwot depozytu.

Wychodzi znów na klasyczny ponzi. Niestety, wygląda to raczej na ponzi z opcją szybkiego, ponownego scamu.

Pod jakim adresem teraz działa program?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adres ten sam Skyllex.com Jutro rusza strona. Jutro się wszystko wyjaśni czy będzie można wypłacić ta kasę która tam leży od roku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie... Obyś miał dobrego nosa i conieco odzyskał.

Spodziewam się, że pierwsi - jak Ty - mogą dostać szansę wypłaty choćby co nieco ponad wpłacony teraz 1000$. Bo to może rozkręcić adminom kolejne depozyty.

Po 22.06 nie będzie możliwości odblokowania starego salda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ukrywam osobiście byłem bardzo zadowolony z Skyllexa. Dał mi dobrze zarobić bez poleceń. Pod koniec działania mówiłem, że chętnie wejdę ponownie w następny projekt tych samych autorów. Stąd teraz zastanawiam się, aby może wrzucić jakieś grosze dla testu jeżeli okaże się coś ciekawego. Chociaż... skończyłem już zabawy w tego typu Hyipy i Revy. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak z ciekawostek.. strona działa i jest pełna historia starego konta użytkownika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skyllex powrócił tylko ciekawe na ile :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[---]

Skyllex był scamem i nadal pozostaje scamem i powinny się tym zająć jakieś jednostki walczące z cyberprzestępstem. Skoro historia została, to tylko gdy się zaloguję biegnę na policje i wysyłam wszystko do australijskiej. [---]

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak Po 22.06 nie będzie możliwości odblokowania starego salda. Wczoraj testowali stronę i udało mi się akurat wejść na moje konto. Wszytko jest po staremu jak było. Udało mi się wypłacic 7000 $. Po kilku minutach później strona wygasła. Dziś czekam co będzie się działo. Na pewno kilka miesięcy ten program będzie działał. Więc warto wejść teraz na początku i znów coś szybko zarobić na Glimpse. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ironpiter nie cuduj :P wypłaty nie funkcjonowały hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś 22.06 po godz 20.00 rusza Skyllex. Ten kto odblokowal konto i wpłacił depozyt będzie mógł wyjąć swoją kase. Zapraszam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Ugryzh napisał:

zaloguję biegnę na policje i wysyłam wszystko do australijskiej

Możesz i nawet wysyłać do Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej... 

Śmieszy mnie jednak to, że człowiek uczestniczący w wielu ponziakach - zapewne z pełną świadomością ich działania - wpada do wątku programu i chce adminów przez policję australijską ścigać tak jakby święcie wierzył, że adminy za kangurami się uganiają albo bank w Australii tworzą.

Nowa odsłona może dać zarobić - jak każdy ponziak - o ile adminom uda się program rozkręcić tak by znów więcej wpływało niż wypływało. Nie przypuszczam by Twoje doniesienie w tym przeszkodziło...

Ale...

8 godzin temu, Ironpiter napisał:

Wszytko jest po staremu jak było. Udało mi się wypłacic 7000 $. Po kilku minutach później strona wygasła.

Raczej zlecić wypłatę :)

No właśnie. Dlatego nie przypuszczam... Uwolnienie wypłat niweczy możliwość by było więcej wpłat ni wypłat. Wszak długów pierwsza odsłona wyhodowała co niemiara :)

8 godzin temu, Ironpiter napisał:

Na pewno kilka miesięcy ten program będzie działał. Więc warto wejść teraz na początku i znów coś szybko zarobić na Glimpse. 

Obyś miał rację. Niemniej jednak ja zalecałbym dużą ostrożność. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem się zalogować na moje stare dane, ale nie mogę. Coś trzeba najpierw zrobić, aby mieć możliwość wejścia na stare konto? Co trzeba po kolei zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz już nic nie zrobisz. Żeby kase odzyskać musiałbyś do dziś 22.06 wpłacić 10$ oraz założyć nowy depozyt Glimpse za 1000 $. Teraz to ci zostaje czekać aż strona dziś ruszy po 20.00 i otrzymasz email z nowym loginem i kodem pin. Ale nie wyplacisz zamrozonej kasy jeśli miałeś. Będziesz mógł tylko założyć nowy depozyt. 

4 godziny temu, mbank napisał:

Hmmmm ktoś z mBanku odradza skyllex? Dlaczego? Czyżby skyllex oferował wyższy % niż mBank? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta