Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

WskoczPodKoc

Skarga na zachowanie użytkownika @MariuszJosef

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga dotyczy użytkownika : MariuszJosef

Uzasadnienie skargi: Jego avatar.... Nie podoba mi się to że używa forum do przekazywania swoich racji na temat religii i wiary, przekonań politycznych i moralnych. A avatar jest tego przykładem. Od jakiegoś czasu robi sobie z tego forum miejsce do wylewania swoich żalów i innego dziadostwa. Jest Nas na forum kilka tysięcy a nikt się tak nie zachowuje i nikt nie ma takiego avatara jak on z napisem "Aborcja to zabijanie dzieci". To forum służy do innych celów z tego co wiem... Nie podoba mi się że MariuszJosef używa avatara do przekazywania swoich przekonań. Wiem że nie ma takiego punktu w regulaminie ktory by mowil na ten temat ale uważam że trzeba na to zareagować.

Na potwierdzenie ponizej dwa zdjęcia jego avatara w powiększeniu, starałem się osiągnać jak najlepszą jakość ale on takie ma pismo że masakra, zresztą zerknijcie sami...

jspng_arwpxsw.png

js2png_arwpxse.png

Proponowane rozwiązanie: Usunięcie tego avatara i obserwacja jego przyszłych poczynań.

PS - Ta skarga ma się nijak na temat tego co myślę o aborcji, po prostu uważam że forum nie jest miejscem do takich "reklam".

PS2 -  Nie napisałem tematu, prosze o poprawke.

Edytowane przez WskoczPodKoc
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

XXX - w takim razie do usunięca ;) W skrócie - podpinam się pod pierwszy post.

Edytowane przez MrRabbit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm... 

No właśnie...

Avatar @MariuszaJozefa mamy cenzurować ale Twoje poglądy moralne i etyczne i ich wyrażanie winno być szanowane... Podobnie jak Twoje wyrażane w sposób niezbyt elegancki krytyczne podejście do katolicyzmu i katolików...

Skarga dotyczy jednak avatara a nie całokształtu postów forumowicza, który za naruszenie Regulaminu jest adekwatnie upominany...

Jeśli jednak masz inne uwagi do tego forumowicza - załóż odpowiedni wątek skargowy...

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak się składa, że te poglądy zostały napisane tutaj nieprzypadkowo. Jeśli chodzi o inne - jest do tego Czatuś ;)
Oczywiście pisząc te poglądy liczyłem się z karą.

Edytowane przez MrRabbit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chodzi o to czy przypadkowo czy nie i czy liczyłeś się z karą czy nie.

Chodzi właśnie o to, że na forum zasadą jest nie cenzurowanie treści jeśli nie naruszają Regulaminu bez względu na światopogląd administracji forum.

Avatar nie jest częścią postu i w zasadzie jest po to by powiedzieć coś o sobie. Nie widzę powodu by cenzurować avatar jeśli nie jest obsceniczny wulgarny bądź nie narusza bezpośrednio praw innych osób. Ten, bez względu na jego ocenę, taki nie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, avatar nie jest częścią postu. Niech już ten Jego avatar zostanie, gorsze widziałem. Mam nadzieję, że to samo prawo tyczy się mnie.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reasumując: avatar może być całkowicie dowolny i żadne sankcje nie będą nakładane. Dobrze zrozumiałem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można na forum wyrażać poglądy także poprzez avatar. Jeżeli avatar przekracza zakres naszej tolerancji wtedy taki avatar jest usuwany a użytkownik jest proszony o jego zmianę. To na co najbardziej zwracamy uwagę to przesadny erotyzm, namawianie do nienawiści, obrażanie innych osób czy społeczności.

@MariuszJosef użył avatara, którego treść jest praktycznie niewidoczna. Trudno też karać za to, że ktoś uznaje, że białe jest białe. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta