Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

djeerg

GoldSmugglers - gra twórców GoldenTowns i Anno1777 i Pipstycoon - www.goldsmugglers.com

Rekomendowane odpowiedzi

Gra była naprawdę świetna i dawała bardzo ładnie zarobić. To najlepsza tego typu gra jaką widziałem :)

Teraz niestety już się skończyła. To musiało się stać (w sumie stało się już dawno temu, z 7-8 miesiecy temu, ale tak napisze bo może ktoś nowy wejdzie do tego tematu i będzie się zastanawiał czy ta gra jeszcze sie opłaca czy nie) i stało się bo taka była struktura programu, pieniądze na wypłaty brały się z wpłat tych co inwestowali (ale inwestycja była całkowicie opcjonalna, dlatego gra była tak świetna, ja nic nie wpłacałem tam, a zarobiłem około 100-150zł poświecając na to tylko 10-15 minut dziennie, więc rewelacyjnie jak na opcje 'bez inwestycji').

Niby gra dalej działa, z tymże gold jest obecnie warty 0,10$, podczas gdy w szczytowym momencie był warty 8,00$, więc obecnie to opłaca się mniej niż klikanie w buxie.

Edytowane przez Captaii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja z kolei znalazłem coś takiego....Terra2000 link oczywiście z mojego polecenia :-) chociaż nikogo nie namawiam na siłę do rejestracji z poleconego....Sama gra jest bliźniaczo podobna do anno1777 ten sam skrypt ale czasy teraźniejsze. Co ciekawe polaków jest raptem kilku wiec Polska nawet nie ma administracji w kraju....nie ukrywam że dopiero ogarniam tą grę  to też za wiele nie jestem w stanie powiedzieć na ile jest ona podobna do wspomnianego anno w którą zresztą bardzo fajnie mi się grało....

jak ktoś chce sprawdzić to zapraszam :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cos ciekawego w grze sie dzieje powstaja jakies nowe nic nie wiecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale momenty przyjemne związane z tą gierką pamiętam i na tym forum były :)

pozdrawiam Guyanę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no troche lipa mam 6$ i troche golda ale próg wypłaty 20$ nie wiem czy płacą bo energie ukradli :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta