Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

zeno13

mypayingcryptoads - 0.05 btc paczka 120% roi- mypayingcryptoads.com

Rekomendowane odpowiedzi

Rev Bitcoinowy pociągnął pół roku i ładnie dał zarobić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W porównaniu do MPA to był wczesny poranek:) Poza tym ja za późno wszedłem:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pociesze cie ja też wszedłem za późno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli wtopiłem kase

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wygląda sytuacja programu na chwilę obecną? Czy są jakieś nadzieje na zwrot? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu : Block Extraction Limited

Plany inwestycyjne:7-15% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.0015
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant(w FAQ jest że nie ma minimalnej wartości ale zapewne będzie 0.0005-0.0001 BTC, ETH)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program typu maszynka BTC i ETH , wystartował 20.02.2018. Program dalej 7 % od depozytu na ''zawsze''. Czyli taki jak osobiście lubię i liczę iż da zarobić, po 14 dniach mamy zwrot inwestycji, dalej już wypłacamy na plus  o ile program da radę Na dzień dzisiejszy opłaty za transakcje są malutkie wiec wypłaty nie będą tak drenować programu . Skrypt gold coders na licencji, ssl od comodo. Program wydaje się być dobrze przygotowany . Jestem za 0.03(320$) BTC.  Program ref 5-2 .Inwestuj tyle ile możesz stracić.
    • Przez housemaster
      Witam,
      Nie wiem czy zauważyliście, że ostatnio leci ICO za ICO, tokeny za tokenami, a gdyby kurcze ktoś chciałby nam zapłacić za oglądanie tego wszystkiego...
      NO TO JEST KTOŚ TAKI

Jest to rodzaj portalu społecznościowego, który płaci za rejestrację, weryfikację, podłączenie portali społecznościowych oraz ODBIERANIE E-MAILI i wypełnianie ankiet.
      Najniższa stawka to 1 USD i szczerze mówiąc jest to dobry łatwy pieniądz.
      Wystarczy się zarejestrować np. FB i dobrze jest posiadać adres Ethereum (ale nie na Coinbase tylko zaciągnięty)
      Ostatnio codziennie przychodzą ankiety z zaproszeniami do ICO (najczęściej to 3 pytania, adres Ether do darmowych tokenów,  rejestracja w grupie telegram i potwierdzenie chęci uczestnictwa).
      Generalnie portal się rozwija i jest tam coraz więcej ludzi przez co coraz częściej pojawiają się reklamodawcy ze świata tokenów, krypto, itp...
      Wypłaty idą na BTC, no. Coinbase
      Link do programu:
      earn.com/housemaster/referral/?a=w62eny3c1l9oo57b
    • Przez Polon
      Tzw "dobra zmiana" już zabiera się za kryptowaluty. Zakazać, zablokować, a może uregulować. W imię czego? Oficjalnie w imię bezpieczeństwa obywateli. O jakie troskliwe się zrobiły... Żeby tak samo troszczyli się w innych aspektach, ale gdzie tam... Oczywiście jest drugie dno, czyli prawdziwy powód zakazania/uregulowania. Z reguły rządy nie lubią jak coś jest poza ich kontrolą, a tym bardziej jeśli poza ich kontrolą są transakcje finansowe. I tutaj jest jest ten ból. Tutaj ich to uwiera. 
      https://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-Zakazemy-kryptowalut-lub-je-uregulujemy-Nie-chcemy-kolejnego-Amber-Gold-7568737.html
    • Przez lordzuk

Nazwa programu Bitcoinhaven.ltd

Plany inwestycyjne:8-15% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.001
      Akceptowane systemy płatności: BTC, LTC, ETH
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant(0.0005)
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program typu maszynka BTC+LTC i ETH( dostępne póki co, później mają być dodane ADV, PM) , wystartował 26.01.2018. Program dalej 8 % od depozytu na ''zawsze''. Czyli taki jak osobiście lubię i liczę iż da zarobić, po 12 dniach mamy zwrot inwestycji, dalej już wypłacamy na plus Przy depozycie możemy ustawić compounding( ja osobiście tego nie zrobiłem). Program na stoi na licencjonowanym DQScript . Jestem za 0.03(320$) BTC, ogólnie siec BTC się nam odepchała .  Program ref 5-1-1, dla reprezentantów 7-2-1. Inwestuj tyle ile możesz stracić. Depozyty w innych krypto są przewalutowane na BTC po stałych kursach widocznych na górze strony