Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

antwan99

potrzebuje sposobu na zarobek z małym wkladem lub zerowym zeby osiagnać 2 tysiace miesiecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy gra w pokera, ma dużo więcej niż 2000 zł, a na pierwszą wpłatę włożył ok 100 zł. Tylko wiedzy dużo trzeba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja powiem tak: 

1) RevShare (bo najłatwiej i najszybciej można pokazać $$$, a po co??)

2) Bo przy niskim wkładzie musisz mieć dużo poleconych.

Wtedy cel odległy - chociaż bliski - do zrealizowania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[---] Spam

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach. 

To, że ktoś powiedział, że się nie da zarobić od dosłownego 0zł, to nie oznacza że tak musi być. 

Kilka według mnie sensownych sposobów na zarabianie od zera:

Jeśli jesteś bezrobotnym, wymyśl jakąś usługę lub towar który mógłbyś oferować/sprzedawać na swoim lokalnym terenie, skąd pieniądze? a no z urzędu pracy, dotacja wynosi zazwyczaj ok. 20tyś zł. Wbrew pozorom nie tak ciężko dostać dotacje z UP, wystarczy bardzo dobrze przemyślany biznes i dobry biznes plan. Możesz także postarać się o inne dotacje, choćby z UE ale wtedy to już inna bajka.

Jeśli jednak pracujesz, to jeśli zainwestujesz chociaż kilkaset zł w swoja przyszłość, nie popełnisz wielkiego grzechu. A mając już kilkaset zł na starcie, pole do popisu jest o wiele większe niż posiadając 0zł, inwestycje w kryptowaluty, hyipy itp. itd.

Programy partnerskie to też dobry sposób na zaczęcie od zera.

Natomiast tutaj pokaże wam plan, według którego ja działałem i od 0zł (prawie 0zł) zrobiłem dochód pasywny:

Wybierasz jakąś dobrą niszę pod bloga (najlepiej jeśli będzie związana z twoją pasją, bo pisać prawie codziennie artykuły o czymś, czym się nie interesujesz to męczarnia i będzie to gorsze niż zwykła praca na etacie)

Bierzesz domenę w promocji za 0zł

Hosting w promocji za dosłownie kilkanaście zł

Co dalej? Przez pierwsze pół roku dodajesz systematycznie i regularnie artykuły co 2-3dni (artykuły piszesz pełnowartościowe, nie kopiujesz z neta, z zachowaniem zasad seo itd. itp.). Po pół roku posiadasz bloga z ładnym zapleczem artykułów, który posiada już jakąś tam pozycję w google (sam od siebie, dzięki systematycznym i pełnowartościowym artykułom - w obecnych czasach, to się liczy dla google najbardziej). Teraz piszesz jakiegoś ładnego ebooka pod swoją niszę, tylko popracuj trochę nad nim, a nie że napiszesz kilka stron z głowy i koniec. Ustal jego cenę, wprowadź na bloga system płatności i wystaw ebooka. Następne pół roku nadal dodawaj artykuły co 2-3dni, przez ten czas myślę że ebook zarobi chociaż na tyle, żeby po 12 miesiącach od założenia bloga, opłacić przedłużenie domeny i hostingu. Następne 6 miesięcy pisania artykułów, przez ten cały czas (1,5 roku) na pewno już zdobyłeś czytelników którzy systematycznie odwiedzają stronę, dzięki mega dużej bazie artykułów twoja strona sama wypozycjonowała się dosyć dobrze w google, a dzięki ebookowi zarobiłeś na tyle, by teraz jeszcze raz zainwestować w bloga i kupić pozycjonowanie u jakiejś profesjonalnej firmy która się tym zajmuje od lat. Następne pół roku pisania artykułów (w tym czasie możesz także wypuścić już drugiego ebooka), mogę się założyć że po takich 2 latach istnienia bloga, który jest systematycznie prowadzony, posiada tak wielką bazę artykułów itd. twoje zarobki za sprzedaż ebooków oraz za reklamy i programy partnerskie będą na poziomie minimium 1,5tyś zł miesiecznie - czyli zbudowałeś dochód pasywny w ciągu dwóch lat, mając zaledwie kilkanaście zł w kieszeni. Oczywiście nie wykluczam sytuacji, gdzie po prostu wybrałeś złą niszę i po dwóch latach okazuje się że zarobiłeś zaledwie kilka stówek, ale wtedy możesz sprzedać swoją stronę jakiejś firmie pozycjonerskiej (chętnie kupują strony z dużym zapleczem artykułów), myślę że za taką stronę z taką ilością wpisów zapłacą nawet ładną sumkę na pocieszenie straconych dwóch lat pracy. Oczywiście równie dobrze mogłeś już na samym początku zainwestować kilka tysięcy zł w profesjonalne pozycjonowanie, napisać w kilka miesięcy kilkadziesiąt artykułów i wypromować stronę, dzięki czemu nawet jeśli byś wybrał złą niszę i strona byłaby niewypałem to przynajmniej nie straciłbyś dwóch lat, a stronę i tak byś odsprzedał odzyskując chociaż kilkadziesiąt % włożonego kapitału - ale to już twój wybór jak chcesz zacząć, ja chcę pokazać jedynie, że da się od zera ;)

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A inwestowanie w krypto? Musisz mieć trochę wkładu, ale z czasem może dobijesz do 2tyś miesięcznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Inwestycja w krypto jest bardzo dobrym pomysłem, dlaczego piszesz, że może dobije do 2 tyś. miesięcznie? Takie zarobki to żaden wyczyn na tym rynku chyba xd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta