Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Organic Life  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak podoba Ci się przedstawiony temat?

• 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      3
  2. 2. Czy weźmiesz w nim udział?

• Tak
      1
    • Nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

„Poznaj rewolucję społeczną i ekonomiczną, za którą stoją twórcy i ludzie z Organic Life.â€

„Organic Life to pierwszy na świecie producent fitoregulatorów - unikalnych preparatów pomagających ludziom oraz pierwszy na świecie system prosumencki, w którym 100% ludzi odnosi namacalne korzyści finansowe.â€

Dla uświadomienia:

„Świat ma dzisiaj wiele problemów do rozwiązania. Niestety jesteśmy cały czas zarzucani syntetycznymi substancjami toksycznymi w jedzeniu, kosmetykach, napojach.

Duża część tych składników w produktach nie pochodzi z natury, jest wyrobem przemysłu chemicznego. Inny problem na świecie to niedostatek finansowy. U wielu rodzin wywołuje permanentny lęk, stres i niepokój. Brak stabilizacji finansowej, niedomykającego się budżetu, brak środków na oszczędzanie, to bolączka społeczna na duża skalę.â€

„Prowadzenie własnego biznesu, to często olbrzymie ryzyko. Duże koszty startowe, koszty stałe i potężne zaangażowanie czasowe bez gwarancji sukcesu. Etat - jeżeli kochasz to co robisz, jeżeli jesteś godnie wynagradzany, masz szacunek do przełożonych, kolegów, to jest to w porządku, lecz jeśli czujesz, że etat Cię dusi, nie rozwija, odczuwasz presję, mobbing czy niechęć do tego czym się zajmujesz Organic Life będzie dla Ciebie.â€

„Wyzwaniem naszych czasów jest także duży niż demograficzny oraz emigracja zarobkowa, która powoduje załamanie się wydajności systemu emerytalnego. Na starość, jeżeli sami nie zadbamy o siebie, nie będziemy mieć oszczędności lub nie zbudujemy dodatkowego przypływów pieniędzy pasywnych, być może będzie nam ciężko egzystować.â€

Zatem:

„Poznaj projekt i firmę Organic Life, polskiego producenta dermokosmetyków, który od 1996 roku jest obecny na polskim rynku.â€

„Firma produkuje i działa opierając się na 3 głównych wartościach, rozwiązując ludzkie potrzeby:

- zdrowie;

- godne finanse osobiste;

- człowiek i jego rozwój.â€

„Organic Life produkuje innowacyjne, wyjątkowe, dermoceutyki, które nie mają sobie równych na świecie w tej cenie. Dermokosmetyk, kosmeceutyk oznacza produkt, który ma w sobie składniki pochodzenia naturalnego, z właściwościami leczniczymi. Fito oznacza ziołowe, zdrowe wyciągi aktywne biologicznie. Fito-regulacja jest to oddziaływanie na komórki skóry aktywnymi biologicznie wyciągami z roślin leczniczych (wg farmakopei polskiej i UE), które stymulują i regulują metabolizm komórek skóry.â€

Najważniejsza rzecz!:

„Organic Life produkuje preparaty, które towarzyszą ludziom i będą z nimi do końca ich życia.â€

Oznacza to, że:

„Unikalne składy są schowane w produktach codziennego użytku, takich jak: pasta do zębów (bez fluoru, bez triklosanu, bez sls), antypespiranty botaniczne, żele pod prysznic, płyny do higieny intymnej, kremy do rąk, kremy do stóp, balsamy do ciała, szampony, odżywki, peelingi, fitoregulatory, kremy do twarzy (na dzień, na noc, kuracje przeciwstarzeniowe) serie dla mężczyzn, toniki, płyny micelarne, maseczki, i wiele innych produktów.â€

Trochę wiedzy:

Czym się różnią fitoregulatory od kosmetyków?

„Klasyczne kosmetyki bazują na najnowszych modach marketingowych i odkryciach przemysłu chemicznego i biochemicznego. Zawierają niską zawartość wyciągów roślinnych i wysoką zawartość składników syntetycznych. Zwykle przykrywają problem olejem parafinowym, sylikonami. Przyciągają kolorami i zapachami. Zawierają parabeny, sls-y lub znacznie bardziej toksyczne - phenoxyethanole, tiazolony.â€

„Fitoregulatory natomiast bazują na najnowszych badaniach w zakresie fitoterapii i biologii. Wysoka zawartość wyciągów z roślin oraz składników naturalnych. Niska zawartość syntetyków lub prawie wcale. Działają fitoregulacyjnie stymulując i regulując metabolizm komórek skóry. Zawierają konserwanty, które nie kumulują się w skórze i są akceptowane przez instytucje certyfikujące kosmetyki naturalne i organiczne.â€

„Sładniki aktywne w naszych fitoregulatorach są wysokoskoncentrowane, a składniki których nie stosujemy to: SLSy, Cocamidropropyl Betaine (alergen roku 2004), silikony, oleje parafinowe i wazeliny, PEGi, parabeny, sole kwasu hialuronowego, kolagen rybi (tzw. natywny), Phenoxyethanol, tiazolony.â€

„Produkty Organic Life posiadają  zwiększoną przyswajalność składników aktywnych.â€

„Botaniczne składniki w fitoregulatorach, kremach, balsamach są zamknięte w liposomach. Specjalna formuła liposomów (lecytyna, karnityna, witamina A+E) zapewnia ich wysoką skuteczność, trwałość oraz kompleksowe działanie i głęboką penetrację skóry.â€

Podsumowując produkty firmy Organic Life:

„Firma robi unikalne produkty w bardzo niskich cenach, aby jak największa liczba ludności mogła z nich skorzystać i zdrowo pielęgnować swoje ciało.â€

Czym jest system prosumencki?

„Każdego dnia wydawane są miliony złotych na produkty, jakie posiada w swojej ofercie Organic Life. Jeżeli i Tobie przyda się dodatkowa gotówka, Organic Life stworzył najnowocześnisjszy system prosumencki, gdzie to klient staje się uczestnikiem w konkursie i ma możliwość zarabiania pieniędzy z zakupów, które dokonuje on i cała jego wspólnota zakupowa Organic Life.â€

„Świat wychował nas na konsumentów i ludzi, którzy szukają okazji, rabatów, zniżek. Jednak konsument wydaje pieniądze bezpowrotnie. Jako klient tracisz pieniądze na zawsze, a bogaci się tylko sklep oraz producent. Organic Life to producent, który zaprasza Cię do swojego świata, gdzie będziesz prosumentem, czyli klientem, partnerem, który dostaje nagrody za zakupy. Możesz wziąć udział w konkursie, gdzie to producent Organic Life dzieli się z Tobą własnym przychodem, a nagrodą jest gotówka. Organic Life to system, gdzie bogaci się klient, partner oraz producent.â€

„Koszt dla rodziny jakim zawsze były wydatki środków kosmetycznych, myjących czy pielęgnujących teraz staje się aktywem, który przynosi nagrody finansowe.â€

„Do końca życia będziesz kupował i wydawał pieniądze na ten obszar produktów. Zmieniając sklep i producenta na Organic Life będziesz dostawać zawsze Cashback wydanych pieniędzy spowrotem, żywą gotówkę jako nagrodę. Używając dobrych, organicznych produktów napływa Ci nagroda w postaci gotówki, z którą zrobisz co tylko zechcesz.

Zobacz jakie to proste!

Systemy wynagrodzeń!:

1)    System Cashback (27% z obrotu PC (Punktów Cashback) społeczności zakupowej, którą jeżeli chcesz możesz sam zainicjować; 1 zł = 0,4÷0,6 PC):

Krok 1 - darmowa rejestracja, dająca uzyskanie 25% rabatu na każdy produkt

Krok 2 - zacznij używać, i dbać o swoje zdrowie poprzez używanie produktów Organic Life

Krok 3 - otrzymuj 10% z PC (Punktów Cashback) od każdych swoich zakupów

Krok 4 - za polecanie produktów rodzinie, przyjaciołom czy znajomym (Twoja pierwsza linia zakupowa) otrzymujesz 9% z obrotu PC zrobionego przez Twoją wspólnotę zakupową. Dostajesz tą nagrodę za każdym razem, kiedy tylko ktoś zakupi produkt Organic Life. Możesz także budować druga linię zakupową. Z drugiej linii poleconych otrzymasz w konkursie aż 8% z PC przychodu pasywnego. Za każdym razem kiedy ktoś z twojej wspólnoty zakupowej zakupi zdrowy produkt Organic Life otrzymujesz nagrodę.

W jaki sposób możesz otrzymać nagrodę?

Nagrody pieniężne z PC własnych zakupów i zakupów Twojej wspólnoty zakupowej dostajesz na kartę bankową pre-paid. Kartę otrzymujesz już po uzyskaniu 25 zł prowizji. Możesz jej używać w dowolnym sklepie i bankomacie obsługującym karty MasterCard. Prowizje są już opodatkowane, a więc legalne. Dodatkowo nie są obciążone systemem komorniczym.

Podsumowując:

„Konkurs konsumencki Cashback nic Cię nie kosztuje. Zero złotych na start. Przystępujesz, kupujesz, polecasz, zarabiasz i reklamujesz, bierzesz udział w konkursie i otrzymujesz nagrodę. Konkurs konsumencki Organic Life Cashback to unikalny konkurs. Darmowy dla klientów, którzy za robienie zakupów Organic Life otrzymują nagrody pieniężne.â€

2)    Konkurs Cashback+:

„Prawdziwa niezależność finansowa  to marzenie i cel wielu ludzi. Firmy i ich plany marketingowe często tylko obiecują pieniądze i obwarowują wypłatę wieloma czynnikami nie do spełnienia przez zwykłych ludzi. Zarabia garstka, reszta to dawcy pieniędzy.â€

Poznaj konkurs Cashback+:

System Cashback+ oferuje możliwość generowania nagród do 9 linii (struktury) społeczności zakupowej.

Aktywacja kolejnych generacji zakupowych następuje po jednorazowym zakupieniu pakietu aktywacyjnego (jest to oczywiście pakiet produktów, nie wirtualny). Mniejszy pakiet aktywuje linie od 3 do 5, zaś większy od 6 do 9 generacji. (ceny pakietów są w trakcie ustalania przez zarząd firmy)

Cashback+ oferuje 5 systemów niezależnych generowania nagród finansowych, gdzie 100% ludzi zarabia. Bez żadnych nieuczciwych i ukrytych zasad:

ØSystem dynamiczny (pakietowy) - aż 5% z każdego aktywowanego pakietu (odblokowującego generacje) uaktywnionego w Twojej społeczności zakupowej;

ØSystem pasywny - aktywowanie dalszych generacji spowoduje osiąganie nagród z każdego ponowionego zakupu w Twojej społeczności zakupowej (3 linia - 7% z PC, 4 linia - 6% z PC, 5 linia - 5% z PC, 6 linia - 4% z PC, 7 linia - 3% z PC, 8 linia - 2% z PC, 9 linia - 1% z PC);

ØSystem Total Bonus - nagroda Total Cashback to kolejne 6% na nagrody z całej społeczności zakupowej poniżej 9 generacji (system zostanie odblokowany po spełnieniu odpowiednich warunków);

ØSystem Global Bonus - aktywacja konkursu z 9 generacji zakupowych umożliwia także udział w nagrodach z obrotów międzynarodowych Global Cashback (5% z obrotu całej firmy międzynarodowej Organic Life trafi do podziału dla najaktywniejszych promotorów konkursu jako dodatkowa nagroda; system zostanie odblokowany po spełnieniu odpowiednich warunków);

ØSystem Fast Start - przyszłościowa nagroda dla gotowych działać na poważnie i dla tych, którzy chcą wystartować szybko i dynamicznie (ma wystartować w styczniu 2017).

System i konkurs konsumencki Organic Life Cashback+ to najnowocześniejszy system prosumencki. Warunki do spełnienia wypłaty nagrody są minimalne:

25 PC dla Cashback i 70 PC dla Cashback+.

Podsumowanie:

„Organic Life to unikat na światową skalę. Kwalifikacje miesięczne są naturalne i nie obciążające rodziny. Rodzina i tak wydaje te pieniądze, tylko w innej sieci, w innym sklepie. Nic z tego nie mając. To jedyny system na świecie gdzie nie ma matryc binarnych, unilewelowych, planów różnicowych i żadnych odcięć, żadnych uwarunkowań.

Czy nie na to czekałeś tyle lat?

Bądź pionierem, bądź odważny i zacznij profesjonalnie budować społeczność Organic Life oraz odbieraj nagrody pieniężne, aby zbudować niezależność finansową wraz z nami. Zrobiliśmy to dla Ciebie. Dla Ciebie są unikalne produkty i dla Ciebie jest unikalny system, abyś więcej już się nie męczył i aby więcej już Ciebie nikt nie skrzywdził. Czekamy na Ciebie.

Dostaniesz najpotężniejsze wsparcie szkoleniowe, warsztaty, webinary i podręczniki.

Stworzyliśmy ten projekt dla ludzi, nie dla pieniędzy. Podejmij decyzję już dziś. Dołącz do Organic Life. Ciesz się zdrowymi produktami oraz unikalnymi nagrodami.

UWAGA! WAŹNE!:

Zaznaczam, że firma zalicza się do startup-ów. Mocno rozwija się w naszym kraju. Organic Life jest na początku drogi i czeka go międzynarodowa ekspansja. Pojawiają się małe grupki w Anglii, Holandii, Niemczech i Włoszech. Reszta świata stoi otworem J

[---]

https://www.atw.com.pl

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skomplikowanie opisane , ale idea fajna :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MatthewK
Rozumiem, że jesteś przedstawicielem firmy wprowadzającej ten rewelacyjny produkt na rynek?

Stworzyliśmy ten projekt dla ludzi, nie dla pieniędzy. 

Hm...

Raczej dziwna filozofia firmy. Albo mało wiarygodna albo nieprawdziwa :)

Skłaniam się jednak ku temu drugiemu rozwiązaniu. 

Z analizy dokumentacji spółki w mojej ocenie jednoznacznie wynika, że firma od kilku lat stosuje zaawansowaną optymalizację podatkową z wykorzystaniem spółki komandytowo-akcyjnej i funduszy inwestycyjnych zamkniętych. Do nie dawna jedynym akcjonariuszem spółki akcyjnej była spółka komandytowo akcyjna, której udziałowcem był FIZ. W efekcie czego wypłata dywidendy zwolniona była z podatku dochodowego do czasu umorzenia certyfikatu inwestycyjnego. Obecnie spółka komandytowo-akcyjna przekształcona została w spółkę z o.o., której dominującym udziałowcem jest SEZAM IX FIZ, co wynika z wchodzących i właśnie procedowanych w życie zmian w prawie podatkowym.

W mojej ocenie to pozytywny sygnał. 

Co do produktów i planu marketingowego to wbrew zapowiedziom ani jedno ani drugie nie jest żadną rewolucją a już na pewno  rewolucją społeczną czy ekonomiczną.

Niemniej jednak, jeśli produkty będą w przystępnej, adekwatnej do jakości cenie i przy nienachalnym marketingu temat może być warty obserwacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Po pierwsze jestem użytkownikiem produktów. Według mnie są to najlepsze produkty kosmetyczne jakie kiedykolwiek używałem. Faktycznie posiadają właściwości lecznicze. Mają świetne składy. Nie znalazłem lepszych jakościowo produktów w tych cenach.

2. Po drugie jestem partnerem firmy Organic Life, który poszukuje poważnych i aktywnych osób do rozwijania tego nietuzinkowego projektu. Bardzo cieszę się, że to POLSKA firma.

3. Dla mnie osobiście jest to rewolucyjny projekt. W dotychczasowych działaniach związanych z marketingiem rekomendacyjnym nie spotkałem jeszcze firmy z tak prawdziwymi i uczciwymi wartościami jak Organic Life. 

4. Właściciel i twórca składów kosmetycznych na prawdę ma zamiar pomagać ludziom.

5. Nie zagłębiałem się w aspekty prawne firmy.

6. Mówiąc krótko i na temat: Wystarczy zmienić producenta (sklep) na Organic Life. Dbać o zdrowie swoje i swojej rodziny poprzez używanie produktów. Polecać i odbierać nagrody.

7. W przyszłym roku do asortymentu sprzedaży mają wejść naturalne suplementy i naturalna chemia gospodarcza.

8. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam z się z tym co napisałes, wreszcie mamy cos polskiego i bez chemii (np.pasta bez fluoru).

Tak trafiłam na tą firmę (szukałam pasty), a potem okazało się ze jeszcze mozna na tym zarabiac.   

W skrócie:
- kupujesz dla siebie; masz rabat 25% + zwrot z własnych zakupów 10% od pkt PD (po zalogowaniu zobaczysz ile pkt ma dany produkt) 

- polecasz, zarabiasz z 9 poziomów

Co do samych produktów;
u mnie krem i balsam do rąk wymiatają, to samo kremy do twarzy i szampony. W listopadzie zamawiam maseczkę z zieloną glinką i pare inych rzeczy, słowem wymieniam wszystko na produkty z Organica. Najlepiej przetestowac to będziecie tego samego zdania.
Grupa na FB tez juz jest.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tez się przyglądam temu programowi, trafiłem na niego jakieś 2 tygodnie temu :) oby produkty byłu dobre jakościowo i w dobrej cenie :) skusze się i się chyba zarejestruje :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam jednak wrażenie, że wszystko idzie w kierunku marketingu przymiotnikowego :)

Faktycznie posiadają właściwości lecznicze. 

Ciekawe... 

A co takiego leczy np. MIA Amber albo MIA Green Apple?

A co biopasta?

Mają świetne składy.

Może świetne, może nie.

Póki nie kupisz nie dowiesz się :)

Na stronie brak śladu po składach trudno więc się odnieść do tego argumentu...

Poza tym skład to nie wszystko...

OK. Składy znalazłem... Reszta aktualna :)

Po drugie jestem partnerem firmy Organic Life, który poszukuje poważnych i aktywnych osób do rozwijania tego nietuzinkowego projektu. 

A jednak! Nie produkt a sieć. Typowe :)

3. Dla mnie osobiście jest to rewolucyjny projekt. W dotychczasowych działaniach związanych z marketingiem rekomendacyjnym nie spotkałem jeszcze firmy z tak prawdziwymi i uczciwymi wartościami jak Organic Life. 

Czyli jakimi wartościami?

Bo póki co wiemy, że są prawdziwe i uczciwe ale nie wiemy jakie...

4. Właściciel i twórca składów kosmetycznych na prawdę ma zamiar pomagać ludziom.

5. Nie zagłębiałem się w aspekty prawne firmy.

A to ciekawe, bo jak pisałem właścicielem 100% akcji tej spółki akcyjnej jest inna spółka z o.o., której właścicielem ponad 99% udziałów jest SEZAM IX Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Nikt z nich raczej składów nie tworzył a uczestniczy FIZ nie są właścicielami firmy.

Pomagać ludziom to się pomaga dobroczynnością, w fundacjach, wolontariacie, w parafii, na misjach...

A przedsiębiorca zarabia na zaspakajaniu potrzeb, nieraz specjalnie kreowanych, konsumentów.

Najlepiej przetestowac to będziecie tego samego zdania.

Jeśli zbuduje się odpowiednią, aktywną strukturę to na pewno tak ale bez struktury przy metodach marketingowych, które już są zauważalne, już niekoniecznie.

Marketing przymiotnikowy... :)

OK.

Nie jestem negatywnie do projektu nastawiony natomiast nie przepadam za marketingowymi sloganami powtarzanymi w każdym mlmie.

Pomysł na biznes jest ciekawy a kanał dystrybucji (MLM) ani lepszy ani gorszy od innego. Po prostu taką strategię marketingową wybrała firma.

Nie ma w tym nic rewolucyjnego.

Produkcja i dystrybucja tzw. produktów ekologicznych to też truizm. Nic rewolucyjnego.

Szczególnie, że nie znamy producentów poszczególnych produktów w ofercie a nie wydaje się by producentem wszystkich była firma.

Nie zdziwiłbym się gdyby większość produktów była brandowanymi produktami innych producentów. Gdyby tak było to też nie byłoby niczym rewolucyjnym...

To co mi się podoba to to, że oferta wygląda na pełną i dobrze przemyślaną...

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W poniedziałki są webinary takie typowe o składach (bez planu marketingowego) mozna posłuchac

a nawet trzeba, bo to co pakuja producenci kosmetyków to aż cos sie robi. Sporo sie tam mozna ciekawych rzeczy dowiedziec.

Nie dziwi mnie juz skąd tyle chorób typu Alzheimer czy np. rak u dzieci.

Wszech obecne aluminium i te ropopochodne badziewa w kosmetykach mozna zastapic naturalnymi produktami. 

Co do pasty; dziur w zębach nie wyleczy ale przynajmniej jest bez fluoru i nie szkodzi, a to zaprocentuje.
Maseczka z zieloną glinką ma 45% glinki a nie 5% jak sklepowe . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i właśnie o to mi chodzi by informacje i dane były konkretne a nie zbytnio polukrowane. Trochę lukru może być :)

Jednak wiązanie glinu z przebadanymi i bezpiecznymi zwykle produktami ropopochodnymi w kosmetykach z Chorobą Altzheimera czy rakiem u dzieci do duże nadużycie. Szczególnie, że zderza się to wszystko z nieprawdziwą tezą, że jeśli coś jest pochodzenia naturalnego to jest bezpieczne i zdrowe.

To nieuczciwa reklama.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ten glin to chodziło mi o sama ilosc (jak mało go jest a nazywa sie maseczka z zieloną glinką, tez sie nad tym nie zastanawiałam do tej pory). A aluminium nie od dzis wiadomo ze szkodliwe.

Dobrze, ze temat pojawił sie na forum, bo wiecej ludzi dowie sie o firmie i byc moze zaczną interesowac sie jaki skład mają kosmetyki ktorych uzywają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A aluminium nie od dzis wiadomo ze szkodliwe.

W nadmiarze... Jak wszystko... Nawet witaminy...

Zapomina się tylko dodać, że szkodliwe działanie aluminium, naukowo potwierdzone, stwierdzono przy 15 - 19 letnim narażeniu na ponadprzeciętną styczność z tym czynnikiem (np. u spawaczy). I to nie u wszystkich.

Oczywiście każdy ma prawo wyeliminować ze swojego otoczenia glin i nie używać antyperspirantów go zawierających i pewnie nikomu taki wybór nie zaszkodzi jednak w przeważającej mierze, może poza rzadkimi reakcjami alergicznymi na ten metal, używanie przez całe życie folii aluminiowej w kuchni i owego antyperspirantu nie zaszkodzi. Oczywiście o ile nie jest się spawaczem czy hutnikiem w hucie aluminium.

Dlatego irytuje mnie wskazywanie na czynniki prozdrowotne wynikające z rezygnacji ze stosowania pewnych środków.

Dla mnie stosowanie produktów pochodzenia naturalnego to przyjętego kwestia stylu życia. Po trosze pro ekologicznego, po trosze zbliżenia do natury i po trosze powrotu do tradycji.

Pewnie zdecyduję się na przetestowanie kilku produktów i, jeśli to zrobię, nie omieszkam podzielić się wrażeniami z ich używania. Raczej jednak nie oczekuję bym krzyczał z radości, że dzięki perfumom czy paście do zębów poczułem się znacznie lepiej lub odmieniłem swoje życie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie posiadają właściwości lecznicze. 

To stwierdzenie dotyczy określonej grupy produktów. Między innymi fitoregulatorów, które mają za zadanie naprawić problemy skórne. Chociażby fitoregulator z kasztanowca, który przeznaczony jest m.in. do skóry naczynkowej. Tyczy się to również kremów do twarzy, pod oczy, do rąk czy stóp. Krem do stóp jest rewelacyjny, po regularnym stosowaniu usuwa zrogowaciały naskórek i przywraca stopie jej naturalny, gładki wygląd. Są także specjalne balsamy do ciała dla kobiet, które faktycznie działają np. na cellulit czy rozstępy. Pionierem jest żółtko roślinne, które nie zawiera wody. Można je stosować w różnych dolegliwościach skórnych, m. in. na problemy z łuszczycą. Osobiście polecam jeszcze balsam po goleniu, który kojąco działa na świeżo ogoloną twarz, zdarza się, że kobiety również go stosują (np. pod pachy, na nogi), ponieważ ma takie dobre działanie. Mógłbym jeszcze wiele pisać na temat produktów i ich właściwości leczniczych, ale wszystkiego można dowiedzieć się na stronie czy też z katalogu produktów, do czego serdecznie zapraszam. 

1. Mają świetne składy. 

Bo rzeczywiście tak jest. Ogrom produktów masowo produkowanych, które możemy spotkać w każdym markecie, drogerii często uczulają lub jedynie przykrywają problem, nie mają za zadnie poprawić jej stanu. Dla ciekawości: właściciele Organic Life są weganami. Wiele produktów zostało stworzonych dla zaspokojenia ich własnych potrzeb, bo wcześniej stosowane przez nich produkty innych producentów nie spełniały swoich właściwości. Poza tym jest to wnikliwie tłumaczone przez twórcę a zarazem właściciela firmy. W poniedziałki są specjalne webinary na ten temat. Na które też serdecznie zapraszam. Jak tylko pojawi się link do webinaru, to go tutaj zamieszczę. Każde składniki składów są wnikliwie weryfikowane. W zamiarze firmy jest posiadanie własnych plantacji roślin.

2. Po drugie jestem partnerem firmy Organic Life, który poszukuje poważnych i aktywnych osób do rozwijania tego nietuzinkowego projektu. 

Owszem, chcę rozwinąć swoją sieć zakupową, ponieważ widzę w tej firmie ogromny potencjał. Poza tym uważam, że z tą firmą jestem w stanie osiągnąć przy systematycznej i wytrwałej pracy wolność finansową. A mogę tego dokonać poprzez właśnie budowanie zespołu. Ciesze się, że firma obrała taki kierunek a nie inny, bo już dawno jej produkty mogły być na półkach w Tesco czy Rossmanie, ale nie o to chodzi właścicielom, którzy część pieniędzy z obrotu chcą po prostu oddać zwykłym ludziom. 

Prawdziwe wartości, które przemawiają przez firmę to dla mnie to: uczciwość, rzetelność, prawdomówność, wiarygodność, niska kwalifikacja biznesowa, żadnych ukrytych kruczków, wszystko jawne i legalne.

Tak jak wspomniałem wyżej, produkty miały możliwość być na półkach w zwykłych sklepach, ale na szczęście nie są. Dlatego tez firma może podzielić się swoim obrotem z uczestnikami, sympatykami tego projektu. Poza tym każdy z uczestników otrzymuje ogromne wsparcie mentoringowe poprzez szkolenia, webinary. Każdy może rozwinąć się osobiście.

Poza tym z projektem można pójść do fundacji czy tez innych organizacji i pokazać im w jaki sposób można pozyskać dla nich dodatkowe środki na działania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawdziwe wartości, które przemawiają przez firmę to dla mnie to: uczciwość, rzetelność, prawdomówność, wiarygodność, niska kwalifikacja biznesowa, żadnych ukrytych kruczków, wszystko jawne i legalne.

Zabrzmiało to jakby inne mlmy działały tajnie, nielegalnie, stosowały kruczki, miały wysokie kwalifikacje do zarabiania, były niewiarygodne, kłamały, były nierzetelne i nieuczciwe...

I pewnie takie się znajdą aczkolwiek wszystkie, jak jeden mąż będą te wartości deklarowały...

Nie wiem co jest informacją przekazywaną przez firmę a co radosną twórczością jej partnerów ale wiem, że:

- utożsamianie właściwości pielęgnacyjnych ze zdrowotnymi to wprowadzanie w błąd; to tak jakby powiedzieć, że mleko czy masło posiada właściwości zdrowotne bo zawiera witaminę D,

- właściciele firmy nie mogą być weganami, bo jak już pisałem i każdy może to sprawdzić, właścicielem firmy jest spółka z o.o., której właścicielem jest FIZ a osoba prawna nie je i nie pije,

- wiele produktów tej firmy, podobnie jak produktów dostępnych w aptekach czy drogeriach, też może uczulać jeśli zawierają składnik na który uczulony jest użytkownik; to nie jest tak, że produkty dostępne w handlu masowo uczulają; to nie jest tak, że w drogeriach czy aptekach nie ma produktów o podobnych cechach i składach jak oferowane przez tę firmę.

Mi takie usilne dyskredytowanie konkurencji z pominięciem faktów, w oparciu o mity, niedomówienia, świadome przekłamania przy jednoczesnym  przekłamywaniu na temat właściwości oferowanych przez siebie produktów nie podoba się.

Zdaje mi się jednak, że to nie tyle polityka firmy co inwencja jej partnerów. Na stronie firmy nie znalazłem bowiem przy żadnym produkcie informacji o jego właściwościach leczniczych.

Tak jak wspomniałem wyżej, produkty miały możliwość być na półkach w zwykłych sklepach, ale na szczęście nie są. 

Sprzedaż produktów w ramach MLM czy też "normalnego" handlu to tylko strategia marketingowa firmy.

Ani lepsza ani gorsza.

Dlatego tez firma może podzielić się swoim obrotem z uczestnikami, sympatykami tego projektu. 

Jasne. jak w każdym MLMie.

I jak w każdym MLMie kosztem znacznego zwiększenia marży na produkcie.

To nie jest przytyk dla tej firmy taka jest rzeczywistość i świadoma polityka firmy.

Tyle, że nie ma to kompletnie nic wspólnego z pomaganiem ludziom. To po prostu wybór konkretnego modelu dystrybucji w miejsce wcześniejszego (sklepowego), który nie przyniósł zadowalających dla firmy efektów. Posunięcie jak najbardziej racjonalne z punktu widzenia firmy. Ale tylko firmy i zysków jej akcjonariuszy. Zarobki partnerów zależą od efektów ich pracy a nie od chęci pomocy ze strony firmy.

Ponowię jeszcze pytanie: Kto jest producentem produktów oferowanych w ramach tej oferty?

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponowię jeszcze pytanie: Kto jest producentem produktów oferowanych w ramach tej oferty?

Producentem jest Organic Life. Produkcję można zobaczyć osobiście w Warszawie.

Poniżej podaję link do dzisiejszego webinaru (godz. 20.30) twórcy składów a zarazem właściciela firmy Arkadiusza Śnieżko.

http://atwlab.clickwebinar.com/akademia-atw

Będzie można zadawać pytania, które każdego z Was nurtują.

P.S. Za spółką też stoją ludzie :)

Na stronie firmy nie znalazłem bowiem przy żadnym produkcie informacji o jego właściwościach leczniczych.

Proszę sprawdź dokładnie opis każdego z produktów, chociażby żółtko roślinne. 

A najlepiej jeżeli posiadasz problem skórny to sprawdź sam lub poleć produkt osobom z takim problemem. 

Ja wiem, że posiadają właściwości lecznicze, bo sam z nich korzystam  :)

Edytowane przez MatthewK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Producentem jest Organic Life. 

A co to za firma?

I jaki jest jej związek, jeśli w ogóle jest z dystrybutorem produktów A.T.W. BeautyLab S.A.?

Poniżej podaję link do dzisiejszego webinaru (godz. 20.30) twórcy składów a zarazem właściciela firmy Arkadiusza Śnieżko.

Skoro tak twierdzi to pewnie pan Arek jest twórcą składów produktów oferowanych w tym MLMie.

Może nawet jest mentorem, pomysłodawcą i dobrym duchem projektu.

Mówienie jednak, że jest właścicielem firmy jest KŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co to za firma?

ATW Beauty Lab to stara nazwa firmy. Firma obecnie przechodzi rebranding. Właścicielami są Państwo Śnieżko. Można sprawdzić w KRS.

Musiał Pan zatem pomylić firmy przy jej weryfikacji.

Więc jeśli to nie tajemnica to jakie rozpoznane choróbska udało Ci się tymi produktami wyleczyć?

Chociażby taką chorobę zakaźną jak opryszczka.

Po więcej informacji zapraszam Pana na cotygodniowe webinary, które na pewno skutecznie wyjaśnią większość pytań [spam]    :)

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można sprawdzić w KRS.

[---]

Widzisz Ł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dużo nowosci w sklepie Organic Life ze stałym rabatem 25%, a takze dodatkowe promocje (więcej widoczne po zalogowaniu sie na stronie), np. 

2 Balsamy myjące do ciała, jaśmin i zielone jabłko, zielona herbata i pomarańcza
+ Balsam myjący do ciała szałwia i bergamotka GRATIS 29,80 zł (cena katalogowa: 59,70 zł)
  Skin Essentials Krem odmładzający na dzień, Krem na noc, + Tonik dwufazowy GRATIS 88,00 zł (cena katalogowa: 150,20 zł)

Działa tez juz automatyczny system do polecen.

Edytowane przez G-a

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- Nastąpiła zmiana planu marketingowego:  

- oferta sklepu tez została poszerzona: 

- darmowa aplikacja do polecen jest stale rozbudowywana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Webinary Organic Life

w kazdy pon i srode godz. 20.30

pod linkiem:  https://organiclife.clickmeeting.pl/organic

zapraszam

Uwaga! dzis 30. 08.2017 wyjatkowo nie bedzie webinaru.

Edytowane przez G-a

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co wyróżnia Organic Life?
Zdjęcie użytkownika Małgorzata Kazimierczak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny poniedziałek i kolejna dawka wiedzy o produktach Organic Life. Zapraszam Was na dzisiejsze spotkanie online. Webinar rozpocznie się o godz. 20:30.
Link do wydarzenia:
https://organiclife.clickmeeting.com/organic
ID pokoju z aplikacji na tablety, telefony:
492-554-125

webinar organic life 11.12.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Organic Life (ATW) jest na liście anty-firm, na drugim miejscu po Ambergold. Drugie, zaszczytne miejsce wśród firm nierzetelnych, nieuczciwych, działających w systemie argentyńskim i piramid finansowych. Źródło: www.networkmagazyn.pl/strona/lista-firm-antyfirm.

Czy ktoś w was zajrzał może do KRS? Sprawdziliście kto ma 100% udziałów Organic Life, z jakiej branży, jakie zapisy są w rejestrach sądowych???

Konsultanci tej firmy wyciągają całe zespoły z innych firm MLM. Czyżby "uczciwość" w tej firmie miała inną definicję niż w świecie poza Organic Life? Na to wygląda :-( 

lista antyfirm01.png

Edytowane przez MoniaRy
dodałam link źródłowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 7.11.2016 o 13:14, MatthewK napisał:

To stwierdzenie dotyczy określonej grupy produktów. Między innymi fitoregulatorów, które mają za zadanie naprawić problemy skórne. Chociażby fitoregulator z kasztanowca, który przeznaczony jest m.in. do skóry naczynkowej. Tyczy się to również kremów do twarzy, pod oczy, do rąk czy stóp. Krem do stóp jest rewelacyjny, po regularnym stosowaniu usuwa zrogowaciały naskórek i przywraca stopie jej naturalny, gładki wygląd. Są także specjalne balsamy do ciała dla kobiet, które faktycznie działają np. na cellulit czy rozstępy. Pionierem jest żółtko roślinne, które nie zawiera wody. Można je stosować w różnych dolegliwościach skórnych, m. in. na problemy z łuszczycą. Osobiście polecam jeszcze balsam po goleniu, który kojąco działa na świeżo ogoloną twarz, zdarza się, że kobiety również go stosują (np. pod pachy, na nogi), ponieważ ma takie dobre działanie. Mógłbym jeszcze wiele pisać na temat produktów i ich właściwości leczniczych, ale wszystkiego można dowiedzieć się na stronie czy też z katalogu produktów, do czego serdecznie zapraszam. 

Bo rzeczywiście tak jest. Ogrom produktów masowo produkowanych, które możemy spotkać w każdym markecie, drogerii często uczulają lub jedynie przykrywają problem, nie mają za zadnie poprawić jej stanu. Dla ciekawości: właściciele Organic Life są weganami. Wiele produktów zostało stworzonych dla zaspokojenia ich własnych potrzeb, bo wcześniej stosowane przez nich produkty innych producentów nie spełniały swoich właściwości. Poza tym jest to wnikliwie tłumaczone przez twórcę a zarazem właściciela firmy. W poniedziałki są specjalne webinary na ten temat. Na które też serdecznie zapraszam. Jak tylko pojawi się link do webinaru, to go tutaj zamieszczę. Każde składniki składów są wnikliwie weryfikowane. W zamiarze firmy jest posiadanie własnych plantacji roślin.

Owszem, chcę rozwinąć swoją sieć zakupową, ponieważ widzę w tej firmie ogromny potencjał. Poza tym uważam, że z tą firmą jestem w stanie osiągnąć przy systematycznej i wytrwałej pracy wolność finansową. A mogę tego dokonać poprzez właśnie budowanie zespołu. Ciesze się, że firma obrała taki kierunek a nie inny, bo już dawno jej produkty mogły być na półkach w Tesco czy Rossmanie, ale nie o to chodzi właścicielom, którzy część pieniędzy z obrotu chcą po prostu oddać zwykłym ludziom. 

W dniu 7.11.2016 o 22:35, MatthewK napisał:

ATW Beauty Lab to stara nazwa firmy. Firma obecnie przechodzi rebranding. Właścicielami są Państwo Śnieżko. Można sprawdzić w KRS.

Chociażby taką chorobę zakaźną jak opryszczka.

Po więcej informacji zapraszam Pana na cotygodniowe webinary, które na pewno skutecznie wyjaśnią większość pytań [spam]    :)

Tak jak wspomniałem wyżej, produkty miały możliwość być na półkach w zwykłych sklepach, ale na szczęście nie są. Dlatego tez firma może podzielić się swoim obrotem z uczestnikami, sympatykami tego projektu. Poza tym każdy z uczestników otrzymuje ogromne wsparcie mentoringowe poprzez szkolenia, webinary. Każdy może rozwinąć się osobiście.

Poza tym z projektem można pójść do fundacji czy tez innych organizacji i pokazać im w jaki sposób można pozyskać dla nich dodatkowe środki na działania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta