Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

mgrabit

Prawda o MLM - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

a moim zdaniem idea dzielnie się dochodem z kupującymi klientami jest bardzo piękna. Bo mlm to nie odsprzedawanie produktów innym, tylko budowanie struktury kupujących klientów.

Jednak wiadomo człowiek jest w stanie zniszczyć wszystko nawet najpiękniejszą ideę i niestety wiele firm wykorzystuje marketing sieciowy dla własnych celów.. tak, że mlm jest tylko przykrywką do ich szybkiego wzbogacenia się.. i tak zawyżają ceny swoich produktów... działają niczym sekty wmawiając ludziom na spotkaniach pseudo-biznesowych, że to działanie z nimi jest ich jedyną drogą do wolności finansowej i pięknego życia, tworzą niesprawiedliwe plany prowizyjne, wmawiają ludziom, że ich produkty są najlepsze na świecie - niektóre firmy nawet twierdzą, że są wybawieniem dla świata, itd.

Dla mnie zdrowy MLM to przede wszystkim:

• kupowanie produktów, które i tak byśmy kupowali, nawet jakbyśmy nie byli w danej strukturze,
  • sprawiedliwe plany prowizyjne, które dają zarabiać każdemu,
  • praca w grupie, czyli mamy wsparcie od innych - BO BIZNES TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE!
  • brak pakietów startowych - ale to już rzadkość, byleby w tych pakietach były chociaż produkty, które się przydadzą

Wyobraźmy sobie, że byłby sklep spożywczy działający na zasadach mlm - piękna sprawa. Można stosunkowo łatwo zbudować sobie dochód pasywny,

Chociaż uważam, że dziś marketing sieciowy i tak ma większy potencjał, za sprawą internetu - to mocna kombinacja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja znam zajebisty system bez ograniczeń poziomowych, nawet milion poziomów pod toba moze byc, a i tak od każdej osoby sa zyski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stersky:

5a9121a7e40fc_zotyszpadel.thumb.jpg.b9ee55a9dcfc5bcbc9e3f0ec88619a37.jpg

Długiej kariery na forum to ja nie wróżę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To porównajmy byle jaki 'mlm' do hyipa. Jak sądzicie które prędzej padnie ? Fakt że napracować się trzeba, ale za to ma się biznes bezpieczny. Często z dobrym potrzebnym produktem - wtedy na pewno warto. Zarabiamy w necie więc i ta forma zarobku nie musi być nam obca. Znajomy mówi - ' czy mydło czy powidło, grunt aby była kasa'  Możemy czerpać dochody z wielu bardzo różnorodnych źródeł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak....  pamiętam jak jeszcze miałem FB jak to się odbywało, ktoś łapał jakiś mlm w najgorszym wypadku skyllexy czy wczesniej ravy i zaczynała sie jazda....  najpierw pranie mózgu - potem cytaty na fb oczywiscie tych najbogatszych i najmądrzejszych,

nastepnie napierdzielanie zdjeciami selfie, od czasu do czasu, ze produkty juz są

oczywiscie teksty na porzadku dziennym w stylu "skorzystaj z szansy" itd

po czym temat umieral bo nie bylo wyniku i podroz do nastepnego pomyslu czyli BIZNESU ŻYCIA rzecz jasna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiele się nie zmieniło. Nada trwa 'łapanka' i wmawianie - mój produkt, biznes najlepszy. Jeszcze ok. jeśli jest to poparte dowodami. Fajnie jak faktycznie biznes idzie i nie potrzeba go 'ciągnąć na siłę'.   

Dobry 'mlm' to ten co faktycznie daje drugiej osobie prawdziwą namacalną wartość. To taki produkt który jest bardzo potrzebny a nie przyda się. A co do biznesu - prosty, łatwy i najlepiej bez żadnego namawiania. Kilka słów i wiesz na czym stoisz. - Mogę się pochwalić, jestem w takim biznesie [ obecnie to najszybciej rozwijający się mlm jaki istnieje ]  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Osobiście nigdy nie znalazłem żadnego biznesu, który odpowiadałby mi w 100%. Bo czegoś takiego nie ma. Zawsze są plusy, ale i MINUSY. Coś mogłoby być lepiej, coś można by poprawić, itd.

..a na FB co? Fanatycy! Każdy ma najlepsze biznesy na świecie. Półprawdy. Ludzie myślą, że jak kogoś zarejestrują, to już po wszystkim, a to wtedy dopiero się zaczyna zabawa.. i tak kopiują jedni od drugich. Nasłuchali się bzdetów i tak powtarzają. Ale tak jest ze wszystkim, w każdej branży, są profesjonaliści i są amatorzy. Tych amatorów zawsze jest więcej. Większości się nie udaje. Dlaczego? Bo ludzie nie chcą się rozwijać, uczyć nowych rzeczy, itd. Robią rzeczy, które nie mają sensu.

Tak jak i z MLM. Idea fajna, ale zeszmacona przez ludzi. Bo jak mają utrzymywać się struktury gdzie trzeba kupować jakieś niepotrzebne produktu po zawyżonych cenach? Dlatego pompuje się w ludziach te emocje, wizje, pragnienia i tak kupują wierząc w to, że będą bogaci.. a wiedzy jak skutecznie działać nie zgłębiają? O tym już się nie mówi. Potem w końcu przychodzi moment, że przestają kupować i rezygnują, bo pieniędzy nie widać. Ale cały czas pojawiają się nowi i tak się to koło kręci.

Jak MLM to tylko z produktem w normalnych cenach, czyli takim który i tak kupujemy na co dzień. Wtedy tak naprawdę nic nie tracimy, bo robimy to co i tak zrobić musimy - za dużo takich MLM niestety nie ma. Ale tylko wtedy ma to sens. Sztuczny obrót prowadzi donikąd. W czymś takim odnajdują się Ci co potrafią manipulować ludźmi, wpływać na ich psychikę. W sumie dzisiaj to i słowo "sprzedaż" jest kojarzone z czymś złym, a to przecież nie tak, w sprzedaży nic złego nie ma. Wszystko zależy od tego co za tym słowem stoi, czyli co sprzedajemy..

Edytowane przez wrzochal11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadza się. Produkt musi być potrzeby, inaczej zarabianie w nim to męka.  Dla tego nigdy nie lubiłem mlm. Obecnie mam to co istotne, potrzebne. I do tego najtańsze na rynku, o ok. 50 %. Czyli to co dobre, sprawdzone i do tego tanie. I najważniejsze - potrzebne zawsze i w każdym domu.  Na takim produkcie budowa biznesu to przyjemność. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mnie zawsze kusiło spróbować, ale również nie znalazłem odpowiedniego produktu. Chociaż jeden nowy, który wchodzi właśnie na rynek i jest związany z krypto kusi :) a jeszcze nie jest prawie nikomu znany. Może to ten moment? Na razie jeszcze rozeznaję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta