Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa kraniku: BitcoFarm

Rodzaj kryptowaluty: BTC

Wypłaty (manualne/aut.): Manual

Minimum wypłaty: nieznany - wymagana wpłata

Tempo naliczania: minimum 0,001 BTC dziennie

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

banner1.gif

15 listopada pojawiła się taka hybryda, program który w zasadzie jest HYIPem, ale wymaga nadzoru jak kran. 

Mamy tu 4 rodzaje kurczaków i krowę.

Darmowe konto daje mozliwość zakupu najtańszych kurczaków, które dają 20% z inwestycji - trzeba jednak codziennie odbierać jedno jajko, któe można sprzedać.

Płatne konta dają spore możliwości zarobkowe nawet do 40% miesięcznie.

Oprócz tego można ustrzelić ponad 2000 satoshi dziennie na klikaniu reklam.

Całość fajnie działa i wygląda, jednak ostatnio zawsze tak jest...

Z moich informacji wynika, że program płaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

darmowe konto  20 procent a  płatne  40  procent no chyba

nie  bez depozytu nie wypłacisz 

co masz na mysli darmowe konto   a płatne abonamentu nie ma przynajmniej takiego inof nie znalazłem

i równiez podłączam sie pod pytanie czy wypłaca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zastanawiam się przy jakiej kwocie wypłaty jest opłacalne wyciągać kasę z programu.

Pierwszy kurczak zarobił na drugiego + mały plus z inwestycji.

Dwa kurczaki zarobiły na przedłużenie pierwszego.

Teraz chciałem wypłacić trochę i pomijając to, że o wypłaty mam około 0,02BTC, to dziś mogę wypłacić tylko 10% tego, a dokładniej 0,0023 BTC, a przy takiej wypłacie fee wynosi 0,002 BTC.  trochę przesada :)

Edytowane przez Powadzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dwie wypłaty w portfelu. Zaczyna się robić przyjemniej.

Kupiony trzeci kurczak, kasa odłozona na przedłużenie nowego.

Powoli do przodu. Niestety program bez wkładu własnego nieco monotonny i mozolny. Ja włozyłem 0,05BTC i jak narazie wyjąłem około 20% wkładu.

Wypłaty instant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To fee jest stałe czy zależy od czegoś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

za każdym razem przy wypłacie mam inne fee.

Niekiedy w przeciągu jednego dnia sprawdzając możliwość wypłaty, to jej wartość i fee są różne.

Strona ma bardzo ciekawy skrypt, który nie pozwala, aby dziś wypłacić za dużo w stosunku do wpłat z dnia poprzedniego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przenoszę do Gry przeglądarkowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze wypłaca? Bo nie wiem czy reinvestować w kury czy wykupić reklame?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ostatnia moja wypłata 28.05.

Kolejna bedzie 5.06

Regularnie wypłacam i nigdy nie było problemów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli przejsc z białej kury na czarną :D I nadwyżkę na reklame swojego projektu choć ciekawi mnie jaka konwersja jest w tym ptc...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś w to się bawi? Jak obecnie z wypłatami bo albo podatek większy od kwoty i wypłata wychodzi na minus albo ostatnio jakieś błędy przy próbie wypłaty:

2-Internal Service Error, please try again later!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinienem (jak większość "inwestorów") zachęcić Cię i podać mojego reflinka - ale tego nie zrobię. Serwis żyje i działa ale jako zabawa - aby coś wypłacić to już jest problem - podatek większy niż kwota wypłaty (przy odrobinie szczęścia i kilkudziesięciu próbach wypłaty możesz odzyskać jakieś grosze).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie odradzam !

Działa to jak scam , bo niby wypłaca ale na poziomie 0.3% do 1.5% zarobionej kasy

Ma moje wpisy na forum i zapytania na support moje konto zostało dziś zawieszone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

również nie polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program dalej działa i dobrze się ma. Nie trzeba śpieszyć się z wypłatą. Zobaczyć kilka propozycji  admina i wówczas dopiero podjąć

decyzję :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem od 07.10 w tym programie. Zaczęłam też budować swoją farmę.

Właśnie kupiłam czwartą kurę. Mam już dwie kury niebieskie i dwie czerwone :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również od niedawna jestem, a w zasadzie od niedawna gram regularnie w tę farmę. :) Na razie bez depozytu, w oczekiwaniu na pierwszą kurę.
@MyCarlow Trochę zapewne wpłaciłaś do programu. A może już tyle poleconych uzyskałaś? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez mrx188
      Nazwa programu: renaissance-investment

renaissance-investment

Start - styczeń 2017

Plany inwestycyjne:
      WAŻNE - Po zakończeniu planu depozyt jest zwracany.

1. Starter Plus. Minimalna inwestycja to 10,00 $ / 10,00 € / ฿ 0,0015. Stopa procentowa wynosi 1,6% za każdy dzień roboczy. Okres inwestycji wynosi 180 dni kalendarzowych.
      2. Regular Plus. Minimalna inwestycja wynosi 100,00 USD / 100,00 EUR / ฿ 0,015. Oprocentowanie wynosi 1,8% za każdy dzień roboczy. Okres inwestycji wynosi 180 dni kalendarzowych.
      3. Advanced Plus. Minimalna inwestycja to 1000,00 USD / 1000,00 EUR / ฿ 0,15. Stopa procentowa wynosi 2% za każdy dzień roboczy. Okres inwestycji wynosi 180 dni kalendarzowych.
      4. Początkujący. Minimalna inwestycja to 10,00 $ / 10,00 € / ฿ 0,0015. Stopa procentowa wynosi 0,8% za każdy dzień roboczy. Okres inwestycji wynosi 90 dni kalendarzowych.
      5. Stabilny. Minimalna inwestycja wynosi 100,00 USD / 100,00 EUR / ฿ 0,015. Stopa procentowa wynosi 1% za każdy dzień roboczy. Okres inwestycji wynosi 90 dni kalendarzowych.
      6. Postępowy. Minimalna inwestycja to 1000,00 USD / 1000,00 EUR / ฿ 0,15. Stopa procentowa wynosi 1,2% za każdy dzień roboczy. Okres inwestycji wynosi 90 dni kalendarzowych.
      7. Plan prywatny. Ten plan jest dostępny tylko dla grup. Wszystkie szczegóły omawiane są indywidualnie.

Minimum inwestycyjne: $ 10 i jw.

Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, AdvCash, Bitcoin i Payeer i przelew bankowy

Wypłaty (manualne/aut.): 2 opcje: 24h i 60min. Minimum =  $ 0,1. 
      Możliwość wcześniejszej wypłaty depo z karą zależną od dni matures.

Program partnerski: od 7% - 5% - 3% aż do 20% - 5% - 3% (przy depo 100 000 $)

Legenda oparta o inwestycje w innowacyjne projekty (także w Polsce). Firma zarejestrowana w Austrii. Siedziby oprócz Austrii w: UK, USA, Polsce, Tajlandii i Hong Kongu.
      allhyipmonitors.com podaje, że program obecny jest na 30 monitorach. Mega długi staż jest jego największą zaletą. Strona jest bardzo przejrzysta. W zakładce Information znajdziemy wszystko, czego każdy "investor" potrzebuje, nawet dni wolne od pracy w Austrii, czyli te, w które nie zarobimy. 

Mój depozyt: 0,039 BTC

Link do programu: renaissance-investment
    • Przez pepperoniss
      To co działo się w ciągu ostatnich 32 godzin na rynku kryptowalut to coś niesamowitego...
      BTC - min. 5400$ - max. 6789$ / otwarcie 6545$ - zam. 6011 $
      BCH - min. 890$ - max. 2799$ / otwarcie  993$ - zamkn. 1859$
      W pewnym momencie BCH był wart 0,50 BTC...

Szaleństwo!
      Skala pompy na drugiej pod względem kapitalizacji kryptowalucie pokazuje jak płytki jest jeszcze rynkek kryptowalut ale też jaki potencjał stanowi dla spekulantów. W ciągu nieco ponad jednego dnia można było zarobić nawet ponad 400%. Oczywiście hipotetycznie...
    • Przez limp20
      Witam wszystkich.
      Przedstawiam aplikację w której naszym zadaniem jest oglądanie reklam, za co dostajemy BTC i ETH i nową walutę storm, która jest przeliczana na te wymienione wcześniej. Wystarczy obejrzeć reklamę która trwa 10sekund i już mamy krypto, które coraz to bardziej drożeje.
      Jedyne co musisz zrobić to pobrać ze sklepu play aplikację o nazwie Storm Play
      https://play.google.com/store/apps/detai...aker&hl=pl
      Podaję link, jakby ktoś miał problemy ze znalezieniem.
      Następnie zakładamy konto. I przy opcji gdzie mamy wpisać swojego poleconego wpisujemy ten kod: ZRWJVD Wielkość liter ma znaczenie.
      średnie zarobki dzienne to: 0.00000844 BTC i 0.00017 ETH, obie waluty zbieramy jednocześnie. Obecnie chyba najlepszy kranik na urządzenia mobilne. Dodatkowo mamy możliwość wykonywania zadań za które dostajemy dużą ilość waluty storm która jest przeliczana na btc i eth- przykładowo jedno wykonanie zadania czym jest np. pobranie aplikacji ze sklepu play i jej jednorazowe otworzenie to 75 000 storm co daje 4200 sathosi i 0.00093 Eth.To wszystko za darmo, aplikacja w pełni wypłacalna.
      KOD: ZRWJVD
      Podając ten kod podczas zakładania konta okazujesz mi wdzięczność i dajesz motywację do szukania kolejnych równie dochodowych kraników. Ciebie to nic nie kosztuje, a mi rekompensuje trochę poświęcony czas na szukanie i klikanie, które przy kilkunastu aplikacjach jest trochę czasochłonne, a nie wszystkie "źródełka" wypłacają. Jeżeli chcesz sobie oszczędzić klikania za darmo, skorzystaj z kodu, a ja znajdę dla Ciebie kolejny kranik.

• Przez Bodeha
      Hej
      Wiem ze pewnie bylo setki razy dlatego daje na czatusia
      Realizowałem wlanie drobny przelew na bitbuy i prowizja ścięła mnie z nóg, za przelew w btc na inny portfel wartości 58 zl chcą prowizje 12 zl lol.... tak że szukam czegoś normalnego
      Bede wdzieczny za propozycje
    • Przez Zdenio
      Gierka ekonomiczna polegająca na zasadzie - sadź zbieraj zbiory, sprzedawaj i zarabiaj :). 

W grze mamy możliwości zarobku
      1. Zbiory i sprzedaż owoców
      2. Bonus za codziennie logowanie się
      3. Oglądanie reklam (od 0,025 do 0,065 ru. od 20-40 sek.)
      4. System poleceń (2 poziomy poleceń - 7 i 3% + kasa za oglądanie reklam przez refów)

Walutą rozliczeniową w grze jest Rubel:
      - istnieje możliwość rozliczenia na USD czy też BTC - w dostępnych formach: Payeer,  Free-Kassa, Yandex (money), AdvCash, Qiwi Wallet, BTC, Perfect Money (nie wiem od czego uzależnione jest które aktualnie są dostępne)

Na starcie dostajemy 10 Ru, za które kupuje 1 drzewko owocowe (miesięczną rentowność min 20%).
      Zbiory z drzewek  to min. 100 owoców - które możemy sprzedać - po uzbieraniu 1000 szt owoców danego rodzaju.

W grze mamy 4 rodzaje owoców, gdzie mamy koszt zakupu drzewka: (im droższe drzewko tym wyższa rentowność miesięczna)
      - Jabłka - zakup min 10 rubli
      - Gruszki  - zakup min 30 rubli
      - Śliwka - zakup min 50 rubli
      - Brzoskwinia - zakup min 100rubli

Wartość sprzedaży 1000 szt danego owoca (w Rublach)
      - Jabłka - 0,02315
      - Gruszki  - 0,03646
      - Śliwka - 0,04244 50
      - Brzoskwinia -0,06655

Każde z drzewek można być poddane "rozwojowi" o 7 stopni co zwiększa wydajność i nasze zyski.

komentarz własny: dosyć rozbudowana gierka, brak warunków do wypłaty (min 1 rubel), powinna dłużej pociągnąć - jest możliwość wykupu reklam w grze a więc i jest finansowanie :).

czysty link:
      https://fruitmoney.org/