Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

turboonostrilvision

cashbackforex www.cashbackforex.com pieniadze za transakcje na foreksie forex

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,

dla traderow ktorzy jeszcze nie korzystaja polecam zapisanie sie do tego programu ktory placi $ w zaleznosci od brokera  za kazdy lot kupiony/sprzedany na foreksie

oto link do rejestracji :

http://www.cashbackforex.com/?aid=16800

polecam, warto , to darmowe pieniadze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie mam dwoch brokerow na cashback : HotForex oraz FinFx. Wkrotce dojdzie trzeci.    :)

Dzis otrzymalem 3cia zaplate, dowod w dziale zaplacily.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oto i trzeci broker dopisany :

"Your Ava Fx account with CashBackForex.com is now active and you are earning cash back with every trade on this account. "

Wiecej $ kazdego miesiaca. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

czy ktoś może mi napisać o co tutaj chodzi? Też chętnie bym się tam zapisała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To opcja dla Traderow ( transakcje na rynku forex , waluty miedzynarodowe )

Oczywiscie moge Cie wprowadzic jak bedziesz chciala, nie trzeba byc geniuszem aby z tego korzystac ale trzeba byc cierpliwym :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak co miesiac kolejna porcja $ wyslana na moje konto Paypal. :)

Bedzie jeszcze ciekawiej jak dopisze sobie 4-ego brokera ( instaforex ). :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3-ci broker ktorego dopisalem ( AvaFx ) okazal sie lipa, za duzy 'spread' maja, i tak go przez pomylke otwarlem ( mial byc ava mirror trader do uzytku w transakcjach w pelni automatycznych - tego tez juz mam - minimum $1000 ).

Kolejny broker, ktory go zastapi bedzie fxcm ( potrzebny do pracy 'scalping ea' - para eu ), wiec insta jeszcze poczeka w kolejce.

Tymczasem do cashbackforex zaprosilem Traderke ( ktora obecnie dla mnie pracuje ), tak wiec mam polecona osobe od ktorej kazda transakcja wykonana przez nia na kazdym koncie brokera otwartego z cashbackforex bedzie mi wyplacala %.

"Thank you for sending traders our way!  You will earn cash on every trade they place on any broker account opened through cashbackforex.  Please view the [My Referrals] link under the [My Accounts] tab to view all your referrals and all broker accounts your referrals have opened. The following referrals were credited to your account yesterday:

Last Name: Matchavariani; UserID: 26; Date: 5/30/2012 7:14:24 AM; Tier: Tier 1; Referrer: 16800"

O wspomnianej tu Traderce z Gruzji jeszcze tu uslyszycie. ( W nowym watku ). Jej pierwsze konto bedzie z HF, gdzie bede jej wewnetrznie przelewal zaplate ( 20% od osiagnietych zyskow ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzies w internecie ktos znalazl opis tego programu z moim linkiem polecajacym i sie zapisal, jesli zarejestruje sie u brokera i zacznie wykonywac transakcje to bedzie dostawal 'cashback' , a z tego i ja mam dostac %.

Jest wiec druga osoba polecona do cashbackforex :

"Thank you for sending traders our way!  You will earn cash on every trade they place on any broker account opened through cashbackforex.  Please view the [My Referrals] link under the [My Accounts] tab to view all your referrals and all broker accounts your referrals have opened. The following referrals were credited to your account yesterday:

Last Name: alibo; UserID: 26612; Date: 6/1/2012 2:54:33 AM; Tier: Tier 1; Referrer: 16800"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzis dopisalem nowego ( 4 - ego ) brokera : Instaforex  =  wiecej $ kazdego miesiaca.

Sprobuje na nim mdp ( milliondollarpips ) puscic w ruch.

"Mytotal earnings to date are :Net Earnings Paid Out: $125.67"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dochodzi mozliwosc wyplacania na skrill:

"Skrill/Moneybookers has been added as a payment processor...

Based on client requests Skrill, formerly known as Moneybookers, has been added to our website as a payment processor.  Depending on your location this payment provider may allow you to receive your funds in a more timely and cost effective manner. "

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj @Turbo....Zapisałem się z Twojego linku ale nie bardzo wiem jak tam dopisać konta? Możesz coś pomóc? :-\

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konto brokera nalezy utworzyc bedac zalogowanym do cashbackforex, nastepnie otworz konto live i potwierdz u brokera, przeslij numer potwierdzonego konta do cashbackforex poczta wewnetrzna, oni dodadza brokera do konta. Powodzenia na rynku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A konta istniejącego nie idzie dopisać? Bo mam 3 konta u różnych brokerów a z tego co widzę to dwóch brokerów jest na liście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam.

Ile wynosi minimalna inwestycja w cashbackforex? Jestem swiezy w temacie. Czy dobrze zrozumialem ze tranzakcje za mnie bedzie prowadzic broker z gruzji ktoremu bede odpalal 20% zysku. Chetnie bym sie zapisal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powoli zarobki mi rosna ( pieniadze za nic ):

Net Earnings Paid Out: $ 149.56

Dzis odkrylem ze nawet za zakup produktow ( na przyklad ea ) dostac mozna cashback, dobrze wiedziec gdyz przymierzam sie do zakupu kolejnego ea. Gdyby w razie ktos z Was mial zamiar jakiegos ea kiedys kupowac to warto sie najpierw zarejestrowac w cashback przed zakupem takiego ea. Zawsze to troche $ za nic wpadnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otrzymalem 10 wyplate, dowod umieszczam w odpowiednim dziale. :)

Wynik ogolny:

Net Earnings Paid Out: $ 209.01

"Darmowe" $ :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z cashbackforex wyplaty otrzymuje regularnie, raz w miesiacu, nie sa to duze kwoty ale konta ktore mam przez nich otwarte to bardziej konta testowe brokerow, ea, spreadow i innych parametrow specyfikacyjnych , szkolen badz analiz,

zarabiac tu mozna zarowno z wlasnej gry na kontach z wiekszoscia dobrych i popularnych brokerow jak rowniez z programu poleconych gdzie nasi poleceni grajacy na rynku powoduja iz my tez zarabiamy. 

Dlatego warto sie zainteresowac promowaniem czy gramy czy nie.

Ostatni dowod wyplaty tutaj

:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trafiłem tu trochę przypadkowo. Ale może tak właśnie miało być. ;)

Proszę podrzuć aktualny reflink do rejstracji, ewentualnie sprawdź, czy ten z wstępniaka jest aktualny. ;)

Trochę czasu już minęło od założenia wątku...

Czekam na info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta