Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

turboonostrilvision

cashbackforex www.cashbackforex.com pieniadze za transakcje na foreksie forex

Rekomendowane odpowiedzi

Robert,

link w pierwszym poscie jest aktualny, zapraszam do rejestracji, moja siec poleconych sie ladnie powieksza , oczywiscie sa to Traderzy ktorych znam, z ta firma zbudujesz solidny dochod pasywny, z czasem moze dojdziesz do poziomu pelnej automatyzacji zarobkow bez polecania a jedynie z gry automatami posadzonymi na vps-ach :)

Przyszlosc jest piekna z takimi firmami i tymi sposobami zarabiania jednak by do tego dojsc trzeba poswiecic kilka lat pracy lub wejsc grubiej w cos wygladajacego obiecujaco, dodatkowo tutaj znajdziesz wielu najpopularniejszych brokerow z uslug co niektorych wiem ze korzystasz i tak, dzieki forexcashback masz zagwarantowane darmowe $ !

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za szybką odpowiedź,

lecę zatem z rejestracją i będę się dzielił na bieżąco informacjami ;)

Źeby temat z sensie premii sponsorskiej, była zaliczony do puli, to np. u danego brokera trzeba założyć nowe konto, bo zasielenie na zasadzie: wszedłem na CBF-> zalogowałem potem na stronę swojego starego brokera, który jest też na CBF, nie zadziała prawda?

Edytowane przez RobertL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za kazdym razem kiedy chcesz otrzymywac cashback z danego konta otworz je przez cashbackforex, jesli masz juz konto z tym brokerem popros o transfer wewnetrzny srodkow na to nowo otwarte konto, zwroc tez uwage na inne produkty od firmy takie jak ea.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, czy dobrze skumałem, nie znam jeszcze dobrze strony CashBackForex, ale będę systematycznie nadrabiał zaległości, rozumiem, że CBF sprzedaje własne, tzn. autorskie EA?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autorskich raczej nie maja, posrednicza w sprzedazy roznych produktow i uslug ogolno dostepnych na rynku jednak tutaj dostaje sie ten cashback, ich wydajnosc trzeba testowac samemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. dzięki za info. ;)

Postaram się jeszcze dziś przyjrzeć dokładnie temu, co jest w ofercie, to i się podzielę obserwacjami. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja zapisalem sie do cashbackforex.com.pl i dostalem pierwszy zwrot. Poczatek fajny, bede czekac na dalszy rozwoj sytuacji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cytowanie bezpośrednie całego posta poprzedzającego jest zabronione .

Mogłbyś napisać coś więcej o tym serwisie? Nie słyszałem o nim a przymierzam się do rejestracji w programie zwrotu, widzę w tym potencjał. Dla mnie ważna byłaby terminowość!  Będę czekać na informacje. 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wejdz sobie na cashbackforex.com.pl, tam masz mozliwość kontaktu z tymi ludźmi. Rejestracja w serwisie to chwila moment, a można z tego ładnie skorzystać. Mnie w zupełności wystarcza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM!

Edytowane przez Kornel87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otrzymalem 14ta wyplate, dowod tutaj.

Strona dostala nowy swietny wyglad.

W nowym backoffice wszystko jest bardziej przejrzyste, na przyklad statystyki:

Account Balance (Unpaid Earnings): $7.32
Net Earnings Paid Out: $295.26
Total Affiliate Referral Earnings: $95.55

Jak widac z czasem z poleconych tez sie co nieco zarobi a mozliwosci sa olbrzymie tutaj, ja mam obecnie tylu poleconych:

oraz 4 aktywne konta placace cashback:

xemarkets   4/28/2014     Verified HotForex PAMM CBF Pay   1/30/2014     Verified AvaTrade.com   3/26/2012     Verified FINFX   3/8/2012     Verified

Firma wyplaca na nastepujace procesory :

Paypal No CashBackForex Fees $10   Moneybookers-Skrill No CashBackForex Fees $1 Check No CashBackForex Fees $50   Bank Wire $25 fee inside US, $40 fee int'l $200   Neteller No CashBackForex Fees $10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do cashbackforex na ten moment mam podpiete jedno mikro konto wiec cashback jest bardzo maly, jak i moja ostatnia otrzymana wyplata

d780ace61bb911186d9cc98b78f32faa.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

spam + offtop

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[---] spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie staram sie troche rozbudowac siec poleconych, dodalem tez dwoch nowych brokerow ktorych testuje na malych transakcjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta