Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock Extension Detected!

sketch-logo.png

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

Reklama

GaucheCaviar

Ryzyko inwestycji w pro-zysk

Rekomendowane odpowiedzi

@pepperoniss przez ciebie muszę rozmyć temat ale powiem ci, że jesteś w cholerę upierdliwy. Powiedz mi co ciebie tak boli, że ludzie nie zdają sobie sprawy w co zainwestowali ? Powiedz mi Inwestowali Twoje pieniądze, że każdego pouczasz?? Czepiasz się, że tak powiem, każdego słówka, zdania. Najgorsze w tym, że nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jesteś ty normalny? Niebywałe ale odnoszę wrażenie, że więcej osób ma Ciebie dość. Każdego informujesz, że może stracić kasę, że trzeba było myśleć, przeczytać. Już mleko się rozlało i po co to piszesz? Każdy swój rozum ma i albo to zrozumie albo nie. Jesteś najbardziej wkurzającym moderatorem forum z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.  Człowieku daj żyć albo zmienimy forum, bo jesteś jak ból w dupie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
25 minut temu, Pepik78 napisał:

Powiedz mi co ciebie tak bol

Mnie nic. To raczej Ciebie prawda w oczy kole i coś cię pobolewa :)

26 minut temu, Pepik78 napisał:

Powiedz mi Inwestowali Twoje pieniądze, że każdego pouczasz??

A co ma piernik do wiatraka? Nikogo też nie pouczam tylko wyrażam swoją opinię na temat dyskutowany w tym wątku. 

Nikogo też nie pouczam...

28 minut temu, Pepik78 napisał:

Czepiasz się, że tak powiem, każdego słówka, zdania. Najgorsze w tym, że nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Mylisz się... Doskonale zdaję sobie sprawę z tego co robię. Sęk w tym, że nie zgadzam się ani z tym co Ty o tym myślisz.

30 minut temu, Pepik78 napisał:

Jesteś ty normalny?

Jak najbardziej :)

31 minut temu, Pepik78 napisał:

Niebywałe ale odnoszę wrażenie, że więcej osób ma Ciebie dość.

Nie ma obowiązku czytania moich postów ani jakichkolwiek postów na tym forum. 

32 minuty temu, Pepik78 napisał:

Każdego informujesz, że może stracić kasę, że trzeba było myśleć, przeczytać.

Nikogo o niczym nie informuję. Nie jest jednak moją winą, że naruszam co niektórym błogą myśl, że jedyną przyczyną sytuacji w jakiej się znalazł jest zły PZ czyhający na kasę inwestora. A naruszam, bo mam inne zdanie na ten temat i  nie widzę powodu by z jego wyrażania rezygnować.

38 minut temu, Pepik78 napisał:

Już mleko się rozlało i po co to piszesz?

A pomyślałeś o tym, że choćby po to by następnym razem zminimalizować ryzyko rozlania i dojść do rzeczywistych a nie pasujących do własnego dobrostanu przyczyn owego rozlania?

41 minut temu, Pepik78 napisał:

Każdy swój rozum ma i albo to zrozumie albo nie.

I co z tego wynika? Czy jeśli ktoś Cię zapyta np. na jakim druku napisać pozew w postępowaniu uproszczonym to miast dać mu choćby jakieś wskazówki odpowiesz, że ma swój rozum i niech sobie szuka sam i pisze na czym chce? OK. Tak też można. Ja jednak wole dać swoje wskazówki. A to czy ktoś z nich skorzysta czy nie to jest właśnie kwestia tego, że ma swój rozum i zrobi co zechce...

45 minut temu, Pepik78 napisał:

Jesteś najbardziej wkurzającym moderatorem forum z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.

Nie przypominam sobie bym w tym wątku wypowiadał się jako moderator więc traktuję Twoja ocenę mojej pracy moderatorskiej jako równie pobieżną i oderwaną od rzeczywistości jak Twoją ocenę ryzyk związanych z inwestycją w PZ. Zaczynam też rozumieć skąd bierze się Twoja awersja do postów nie poklepujących Cię po plecach...

48 minut temu, Pepik78 napisał:

Człowieku daj żyć albo zmienimy forum,

To wolne forum. Nikt nikogo na siłę nie trzyma...

49 minut temu, Pepik78 napisał:

bo jesteś jak ból w dupie.

Przykro mi, że Cię boli ale może dobrzeby było przyczyny poszukać głębiej. A nuż okaże się, że przyczyną bólu nie jest @pepperoniss a niechęć do dostrzeżenia własnych błędów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pepperoniss widzę, że nie ma sensu z Tobą dyskutować. Właściwie ciężko to nazwać dyskusją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A coś bardziej merytorycznego? Choćby odpowiedź na pytanie czy uważasz, że rozważanie przyczyn rozlania mleka może być przydatne do przeciwdziałania temu w przyszłości? A jeśli tak nie uważasz to dlaczego?

Naprawdę uważasz, że Twoje samopoczucie i samozadowolenie ma ograniczać dyskusję wyłącznie do rzeczy miłych i przyjemnych oraz tych żali, które nie dotykają Ciebie a tylko Twojego kontrahenta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do tych, ktorzy juz wysylali umowy przelewu wierzytelnosci do PZ dosc dawno. 

Czy komukolwiek przeszlo na pozyczce dalej niz  "Postepowanie Sadowe" lub cos sie ruszylo z kasa w tej fazie ? 

pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta