Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

turboonostrilvision

etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

Rekomendowane odpowiedzi

@Caraj51 wywaliłem już dawno, ale i to nie uchroniło mnie przed wtopą w późniejszym czasie w oparciu o rzekomo lepszych traderów.

Problem myślę leży nie tylko w traderach, ale w samym brokerze, o czym pisałem też we wcześniejszych postach.

Pora zwijać żagle stamtąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Krótka prośba: podjąłem ostatecznie decyzję o wycofaniu się z eToro.

Próbuję zlecić wypłatę na moje konto walutowe, tymczasem nie chce mnie maszyna przepuścić.

Proszę o jakąs podpowiedź, wyłącznie od osób, które zlecały ostatnio wypłatę i jak sobie z tym tematem poradziły, bez "lania wody".

Z góry dzięki. ;)

---

edit. udało mi się z bólem i przebojami na czacie zlecić wypłatę na konto w polskim banku denominowane w USD.

Jeśli jest tu ktoś żywy, kto w ostatnim czasie zlecał wypłątę z eToro, to będę wdzięczny za konkretne info od żywego inwestora. ;)

Edytowane przez RobertL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie dostałem maila, że przyjęli do realizacji żądanie wypłaty. Piszą, że max 5 dni i kasa na koncie. Zobaczymy jak sobie poradzą. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowaliście nowe narzędzie pt. "people discovery tool"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uważam że obecnie na etoro nie opłaca się kopiować ludzi. A to z tego względu że zmieniła się po,ityka kopiowania i bardzo łatwo się wyzerować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś z Was ma do czynienia z polską wersją "eToro" i gra tam? Jak do tej pory, wszyscy tylko charakteryzowali grę na platformie angielskojęzycznej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszedłem do tego wątku po dłuższym czasie nieobecności, bo sądziłem że po moim komentarzu sprzed 2 lat ludzie zrozumieli, że eToro nie jest po to by tam zarabiać, tylko tracić pieniądze, ale widzę, że dalej niektórzy dopóki sami się nie poparzą wrzątkiem, to nie zrozumieją.
Normalnie jak małe dzieci ;)

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/1731-etoro-etorocom-kopiuj-traderow-z-calego-swiata-demolive-forex/page-3&do=findComment&comment=30470

@mariuszartur1: nie ma żadnego znaczenia, czy platforma jest po polsku, chińsku czy nawet w esperanto - schemat jest ten sam: "wpłać i patrz jak Twój kapitał topnieje..."

Jeśli jest ktoś, kto grając ponad rok na eToro zarabiał na czysto średnio chociaż 2-3 % miesięcznie i potem cały kapitał z zyskiem wypłacił, to proszę o umieszczenie wyników w tym temacie - rzucam WYZWANIE i sądze, że nie znajdę takiego zawodnika :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kris i nikt się nie znalazł, a teraz może pytanie niezwiązane z etoro ale czy inwestował ktoś w copyfx ? tez tam mają opcję kopiowania traderów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@PiotrM: jestem podobnego zdania co Ty. Mam konto na etoro prawie rok i w tym czasie stan rachunku spadał sukcesywnie z 10k na 7700$, pomimo tego że niektórzy traderzy mają chwilowe zyski nawet kilkaset procent w ciągu miesiąca. To moja osobista opinia i oczywiście liczę się z tym, że za chwilę zostanę zlinczowany za nią i posypią się komentarze, że coś robiłem nie tak.

Uprzedzając to informuję, że wybierałem za każdym razem max. 10 traderów z TOP 100, czyli najlepszych z najlepszych i nie wykonywałem samodzielnie żadnych nerwowych ruchów zamykających stratne pozycje (tak, tak takich wisiało zawsze sporo, bo traderzy żeby pokazać swoje "wspaniałomyślne" zarządzanie kapitałem zyskowne pozycje zamykają szybko, a te stratne trzymają w nieskończoność) i tylko zmieniałem ich, jeśli widziałem że aktywność spada i przynoszą wciąż straty.

Potraktowałem to jako naukę przez zabawę i z całą odpowiedzialnością stwierdzam:

DA SIĘ NA TYM ZAROBIĆ.

Warunek: musisz być właścicielem platformy na której grają ludzie;)

Pozdrawiam z uśmiechem:)

Kris

Możesz też być dobrym traderem, który ma znaczną ilość, tzw. followers'ów... ;)

---

'Jeśli jest ktoś, kto grając ponad rok na eToro zarabiał na czysto średnio chociaż 2-3 % miesięcznie i potem cały kapitał z zyskiem wypłacił, to proszę o umieszczenie wyników w tym temacie - rzucam WYZWANIE i sądze, że nie znajdę takiego zawodnika  :)' - póki co wyzwania nie podejmuję, ale 'obwącham' się z platformą i może coś w tej kwestii postanowię niebawem... ;)

Edytowane przez TRex4eX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na eToro pojawiła się jakiś czas temu opcja CopyFunds. Czy ktoś z Was testował to już 'na sobie'?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I temat ucichl ;-) Czy ktos z tutaj obecnych dalej w tym dziala lub moze polecic cos podobnego ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do trzech miesiecy sie moj nowy temat na forum pojawi, konto pamm w Alpari, dzis otwarlem na nim pierwszy trade :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta