Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej

Czy ktoś z forumowiczów posiada taką spółkę (firme - Marshall Islands Non-Resident Company.) i ma ew. wnioski czy doświadczenia za i przeciw?

Będę wdzieczny za podzielenie sie doświadczeniem w tej kwestii i ew.. sugestii.

Wklejam ładny obrazek żeby nie było nudno:)
Marshall-Islands-%C2%A9-Luiz-A.-Rocha_Sh

Dzięki.

Edytowane przez Bodeha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960"

Pytaj szefa,może to jego biuro jest w tych palmach :).

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No faktycznie:)

Edytowane przez Bodeha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam w sumie jestem ciekawy jak to wygląda jeśli się ma firme tam i jakiś biznes internetowy. Jakbyś coś wiedział to daj tutaj znac

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Coś się ruszyło, jakieś nowe info w tej sprawie się pojawiło ?

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja znalazłem kilka firm które tam firmy zakladja, przyblizone koszty to cirka 4 tys zł. sa tam dwa banki które notabene maja strony z lat 90tych:)

dalej nie eksplorowałem ale do decyzji mam co raz bliżej, wiec pewnie sam opisze temat :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chętnie poczytam :) Nie da się ukryć ,że ciekawy temat :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widziałem jest pełno firm oferujących założenie działalności na Wyspach Marshalla. Koszt założenia to kilka tyś + coroczne odnowienie, brak podatku dochodowego całkiem przyjemna sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Remi33
      Jeśli ktoś przeniósł swój biznes do UK to nieco zmieniają się teraz przepisy. Spółki LTD i LLP, które są zobowiązane do prowadzenia rejestru People with Significant Control będą zmuszone zgłaszać wszelkie zmiany w rejestrze do Companies House natychmiast po ich wystąpieniu.
    • Przez TheNaked
      Nazwa programu (firmy): Cryp Trade Capital

Cześć, przedstawiam wam firmę, o której mam nadzieję będzie głośno. Przedstawił mi ją mój bezpośredni upliner - jeden z polskich dyrektorów w Questrze, a tacy ludzie nie wchodzą w trefne tematy i firmy krzaki. Nie mogą sobie pozwolić, żeby ich ludzie, potracili kasę, a oni całą wiarygodność oraz poleconych na przyszłość. Firmie zaufałem i mam zamiar współpracować z nimi jak najdłużej. Przekonała mnie do siebie z kilku powodów, o których przeczytacie na dole prezentacji. Co założyciele mówią sami o sobie:

"Zespół CRYP TRADE CAPITAL jest dobrze zorganizowaną grupa osiągających sukcesy menedżerów najwyższego szczebla, gotowi do dzielenia się swoimi doświadczeniami z wami!
      Inżynierowie i analitycy naszej firmy stworzyliśmy unikalną i co ważniejsze wygodną platformę do handlu kryptowalutami i stale ją ulepszamy!"

Data rejestracji firmy: 20.12.2016, w Alicante (Hiszpania), jako Crypt Trade Capital Holding S.L.

CEO firmy: Witalij Ipatow, który mieszka od 15lat w Elche (Hiszpania).

Plany inwestycyjne:
      STANDARD - 0.59% dziennie przez 365 dni = 17.7% miesięcznie = 215.35% rocznie, depozyt nie wraca (50$ - 4999$)
        MEGA - 0.79% dziennie przez 365 dni = 23.7% miesięcznie = 288.35% rocznie, depozyt nie wraca (5000$ - 9999$)
        VIP - 0.99% dziennie przez 365 dni = 29.7% miesięcznie  = 361.35% rocznie, depozyt nie wraca (10000$ - 20000$)

Minimum inwestycyjne: 50$

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, AdvCash, Perfectmoney

Wypłaty: 3-4 dni robocze, 2 razy w miesiącu dla pakietów STANDARD oraz MEGA, 1 w miesiącu dla pakietu VIP

Program poleconych: 1. 7% - 5% + 100$          2. 3% + 350$          3. 2% + 1000$          4.  1,5% + 6 000$          5. 1% + 30 000$          6.  0,5% + 60 000$          7. 0,5% + 180 000$
      Mamy tutaj system bonusów jednorazowych i awansów w głębokości prowizji jaką dostajemy z poleconych, są też kryteria do spełnienia, aby je uzyskać. Każdy kolejny poziom ma do spełnienia większy personalny depozyt oraz obrót struktury.

Przykład 1. Mam depozyt za minimum 50$, moja cała struktura zrobiła obrót na 1000$ - zgarniam bonus w wysokości 100$ i aktywuje 2 szczebel poleconych.
      Przykład 2. Mam depozyt za minimum 1000$, moja cała struktura zrobiła obrót na 100 000$ - zgarniam bonus w wysokości 6 000$ i aktywuje 4 szczebel poleconych.

Wszystkie możliwości awansów: 

Języki na stronie: ENG, DE, POR, IT, ES, RUS, FR, TR, HI, oraz.. chińskie lub japońskie znaczki. Mają rozmach... tylko czekać na polski

Komentarz własny i szczegółowy opis:

Stało się, mój pierwszy temat o nowym biznesie i od razu z grubej rury. Dlaczego?

- Legalnie działająca i zarejestrowana firma Cryp Trade Capital, która w mojej opinii robi mega wrażenie.
      - Biuro mają w budynku razem z bankiem inwestycyjnym Morgan Stanley - ciekawa okolica 

- Ranking Alexa z dzisiaj - 41 359,  ranking Alexa dla Niemiec - 3 833, Szwajcarii - 1 809. 
      - Strona wygląda ładnie, inwestor nie pogubi się w panelu. Mamy dostęp do informacji, z różnych kategorii związanych z firmą.  
      - Dokumenty i licencję można ściągnąć z ich strony głównej, przejrzeć i samemu zweryfikować.

- Własne bankomaty obsługujące kryptowaluty.

- Ich źródłem dochodu jest sprzedaż i wymiana kryptowalut oraz spekulacje kursów, na których można solidnie zarobić.

- Dywersyfikują ryzyko działając na takich krypto giełdach jak: xbtce, bitmex, poloniex, kraken, bitfinex. 
      - Temat dopiero nabiera rozpędu więc mamy duży potencjał nie tylko jako inwestorzy, ale też agenci promocyjni.
      - Najwiarygodniejszy i najsolidniejszy temat z jakim miałem do czynienia.

Jak pewnie widać jestem zafascynowany firmą, bo taka okazja nie często się trafia. Źeby nie być gołosłownym to poniżej zajdziecie odnośniki do filmu na youtube z eventu, rezultaty jednego z menagerów na koncie poloniex, oraz film jednego z inwestorów, który zakupił w firmie 2 pakiety po 20 000$.. na rok

Moja strategia: Wyciągam kasę z innych źródeł, wkładam 5 000 zielonych przyjaciół w pakiet mega, po 4 miesiącach zwraca mi się kapitał, przez 8 miesięcy zarabiam jeszcze dwa razy tyle.

Inwestycja 40 000$ - do znalezienia na yt - Cryp Trade Capital kauf von 2 VIP Plänen (40'000$)

Cryp Trade Congress 2017 - do znalezienia na yt - Cryp Trade Congress 2017

Trading na poloniex - do znalezienia na yt - CRYP TRADE CAPITAL DEUTSCH [TRADING] Beweis | Online Investors Club

Zdjęcia ich biura:

Mój link do rejestracji: https://cryp.trade/agent/7e4mgj1svu2k

Dowód wpłaty: (do czasu dozbierania na depozyt za 5000$ i na potrzeby forum)

Mój upliner:

Dziękuję za uwagę oraz wszystkie rejestracje, bo jak widzicie jest o co się starać w karierze. Postaram się publikować w tym poście wszystkie najświeższe informacje na temat Cryp Trade Capital.
      Zachęcam do działania w promowaniu biznesu oraz obejrzeniu filmików i zdjęć jakie można znaleźć na yt 

• Przez sebo
      Witam serdecznie. Od razu zaznaczam, że nie wiem, czy założyłem temat w odpowiednim dziale.

Otóż mam taki problem - założyłem działalność gospodarczą 1 października 2015 i wystawiłem w Belgii dwie faktury na łączną kwotę 3000 Euro. Z tego co wiem, rzekomo nie mogłem tego zrobić legalnie, bez posiadania A1 w ZUS. W takim wypadku podpisałem umowę z Belgijską firmą jako zwykły pracownik i chciałbym złożyć podanie w ZUS o A1 i dopiero dalej fakturować. Tylko teraz moje pytanie brzmi - czy nie bądą robić problemów o te zagraniczne faktury? Jakie są wymogi aby dostać A1? 
      Zaznaczam, że jestem zielony w tym temacie. Proszę bardzo o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi

P.S. mam bardzo leniwą księgową, która wysyła mi ulotki z ZUS zamiast rzetelnie odpowiedzieć na pytanie