Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam pomysł, aby stworzyć jakiś solidny serwis który umożliwiałby handel lajkami.

Mam przyjemną domenę pod to www.działamy.pl

miałem różne pomysły, ale chyba pójdę w to, tylko przed poszukaniem jakiegoś majstra, z którym ustalę jak i co robimy, chciałbym podyskutować na forum.

Widzę, że rynek lajków na allegro jest bardzo rozbudowany, ofert jest pełno i ogromny popyt również.

I ja wyszedłbym naprzeciw obu tym wektorom i po prostu zaproponował ładny rynek dla tego procederu.

Ludzie zakładaliby konta mniej więcej tak jak na jakichś buxach i klikali po prostu, za każdy klik zarabialiby tam załóżmy jakieś części grosza, jakoś by to trzeba ustalić, aby każdy był zadowolony i zleceniodawcy taniością oferty i autentycznością klików, a także klikacze, żeby ta na chrupki spokojnie w tydzień uzbierali dzięki głównie ilości ofert.

Co sądzicie o takim serwisie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myśle ze nie wypali bo nie ma zapotrzebowania na taka stronę. Tak jak napisałeś wystarczy wejść na Allegro i masz mnóstwo ofert. Zadaj sobie pytanie w czym byłbyś lepszy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Nazwa Programu : Block Extraction Limited Plany inwestycyjne:7-15% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.0015
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant(0.0005) Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program typu maszynka BTCi ETH , wystartował 20.02.2018. Program dalej 7 % od depozytu na ''zawsze''. Czyli taki jak osobiście lubię i liczę iż da zarobić, po 14 dniach mamy zwrot inwestycji, dalej już wypłacamy na plus  o ile program da radę . Nie znalazłem informacji jaki to skrypt ale mi to wygląda na gold coders, nie miej jednak program wydaje się być dobrze przygotowany . Jestem za 0.03(320$) BTC,   Program ref 5-2 .Inwestuj tyle ile możesz stracić. Rejestracja Dowód wpłaty
    • Ale Wy się nakręcacie. pamietajcie tylko o jednej rzeczy (pomijając 3 dni robocze na wypłatę). Dużo też zależy w jakiej walucie wypłacacie. Dla porównania wypłaciłem 1’000 $ i tą samą wartość w BTC. W dolcach na payeerze było po godzinie, w BTC bylo po 2 dniach (muszą być 2 potwierdzenia od górników). Kolejną ważną sprawą jest czy zlecenie wypłaty zrobiliście przed 16:00 polskiego czasu, czy po. Jeżeli zrobiliście w piątek po 16:00, to musicie policzyć 3 dni (poniedziałek, wtorek, środa). Więc proponuje się nie nakręcać negatywnie, tylko spokojnie poczekać bo na zawał zejdziecie zwlaszcza Ty Robo 1xx
    • @[abecadloabc1] Z pierwszej licencji:
      28 149.61 dascoinów za 1 dzień
      28 149.61 dascoinów za 105 dni
      28 149.61dascoinów za około 110 dni (ten termin będę mógł potwierdzić, jak wydobędą mi się pierwsze dasy i pojawi się nowy pasek postępu). Ogólnie wszystkich dasów z tej licencji można przyjąć tak: pierwszy upgarde był 2 dni temu, kolejny upgarde za 108 dni + trzeci/ostatni upgarde za kolejne 108 dni + wydobycie z ostatnich cykli po ostatnim upgarde, około 60-100 dni. Czyli podsumowując ostatnie dascoiny w łącznej ilości 225 196 sztuk powinny zostać wydobyte za około 300 dni. Z drugiej licnecji będzie podobnie, bo też załapałem się nią na pierwszy upgarde już. Plan jest taki, sprzedawać na bieżąco dascoiny i uzyskać średnią cenę sprzedazy 1 euro, czyli: 418 439 dascoinów * 1 euro * 4,15 PLN = 1 757 443 zł. Po zapłacie podatku z zysków kapitałowych oraz odjęciu kwoty inwestycji, w POZYTYWNYM dla mnie scenariusz powinno zostać 1,2 mln zysku na czysto. Oczywiście to jest tylko plan i w zamian za potencjalny zysk biorę ryzyko, ze mogę część lub wszystko stracić.   Pytanie za co te zarzuty, bo rozumiem, że oczekiwałbyś zarzutów z paragrafu 286kk, za polecanie DasCoina skoro piszesz w tym wątku ? Nie spodziewałbym się tego, skoro sam "Dascoin" póki co w świetle prawa jest "czysty".