Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktokolwiek zna BestDoubler'a

Podejrzewam, że to scam a ostatnio często mi się przewija reklama.

Uważajcie

 

Zen

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował? Wypłaca?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji o tym i tylko znalazłem nagranie na youtube wskazujące, że jest to SCAM 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez pepperoniss
   To co działo się w ciągu ostatnich 32 godzin na rynku kryptowalut to coś niesamowitego...
   BTC - min. 5400$ - max. 6789$ / otwarcie 6545$ - zam. 6011 $
   BCH - min. 890$ - max. 2799$ / otwarcie  993$ - zamkn. 1859$
   W pewnym momencie BCH był wart 0,50 BTC...
    
   Szaleństwo!
   Skala pompy na drugiej pod względem kapitalizacji kryptowalucie pokazuje jak płytki jest jeszcze rynkek kryptowalut ale też jaki potencjał stanowi dla spekulantów. W ciągu nieco ponad jednego dnia można było zarobić nawet ponad 400%. Oczywiście hipotetycznie...
  • Przez nowampson
   Dzisiaj poruszymy temat kryptowaluty "Litecoin" czym jest, jak działa, jak ją pozyskać oraz czy możemy na niej zarobić w przyszłości!
    
  • Przez pepperoniss
   Uwaga, uwaga! Nadchodzi!
   Segwit2x Hard Fork
   Nie ma co ukrywać, że nadchodzący wielkimi krokami Hard Fork będzie najprawdopodobniej największym podziałem Bitcoina od czasu jego powstania. Pół żartem, pół serio można to co się zadzieje porównać do tego czym w Kościele Powszechnym była Wielka Schizma Zachodnia. Z tą jednak różnicą, że na razie nie wiadomo kto tu schizmatyk a kto prawowierny. Do tego jednak wrócę za chwilę, bo ta różnica niesie za sobą problemy, któe wymagają zwrócenia na nie uwagi.
   Co ciekawe gdyby patrzeć na samą cenę bitcoina ciężko byłoby zauważyć zbliżające się zamieszanie w Bitcoinie.  Wszak bitcoin w ciągu ostatniego tygodnia wzbił się o ponad 24% bijąc kolejne rekordy. Trudno jednak nie oprzeć się wrażeniu, że jedną z przyczyn tego wzrostu jest właśnie... grożąca Bitcoinowi schizma, czylu zbliżający się hard fork.  Każdy bowiem, kto posiada bitcoiny w chwili rozwidlenia łańcuchów będzie miał do dyspozycji bitcoiny w obu rozwidlonych łańcuchach.
    
   Przewidywany na połowę listopada hard fork stworzy dwie konkurencyjne wersje bitcoinów i dziś w zasadzie nie wiadomo któremu z łańcuchów przypadnie miano bitoina. Prawdziwego Bitcoina. Historycznie rzecz ujmując ta zaszczytna nazwa powinna zostać przy bitcoin core, czyli wersji bitcoina bez Segwit2x. Tyle tylko, że "historyczność"  ta wynika z zasady, że prawowitym łańcuchem jest ten, który jest dłuższy a dotąd zawsze dłuższym był łańcuch wpierany przez deweloperów core, którzy tym razem hard forkowi się sprzeciwiają. Jeśli więc wygrywającą gałęzią okaże się gałąź Segwit2x to schizmatycką okaże się core. 
   Sęk w tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie każdy  będzie tak uważał. Jak przy każdej schizmie zresztą... Warto bowiem zauważyć, że różne kopalnie ale też różne giełdy wspierają różne rozwiązania i strony sporu. Na konsensus nie należy więc liczyć. Raczej należy się spodziewać, że - przynajmniej przez pewien czas - będzie w tej dziedzinie spore zamieszanie. Dość napisać, że np. Bitfinex już teraz określił, że gałąź core pozostanie przy oznaczeniu BTC, zaś gałąź segwit2x wspierana będzie jako B2X. GDAX oświadczył zaś, że BTC to gałąź o większej sile mieszania. Wiele giełd nie powiedziało zaś jeszcze nic...
   Tak naprawdę podstawową kwestią związaną z tym hard forkiem jest odpowiedzenie sobie na pytanie czy jeśli chodzi o bitcoina nastawiam się w najbliższym czasie na średnio lub długoterminową inwestycję czy też na prowadzenie bardziej intensywnej gry powstałymi walorami.
   W przypadku nastawienia się na długoterminową inwestycję najlepszym rozwiązaniem jawi się wycofanie środków z giełd przed forkiem do własnych portfeli. Najlepiej tzw. papierowych bądź sprzętowych i przeczekanie okresu zawirowań.
   Nastawienie się na spekulację wymaga zaś pełnego skupienia i wielkiej ostrożności. Pierwszym powodem jest wspominany już przeze mnie nie do miszmasz nomenklaturowy. BTC na jednej giełdzie niekoniecznie będzie BTC na innej. Oznaczenia na poszczególnych giełdach mogą i pewnie będą różne. Tutaj sygnałem ostrzegawczym powinna być znaczna różnica cen tak samo oznaczonej waluty na różnych giełdach. Nic bowiem nie uzasadnia kilkunastu czy kilkudziesięciu procent różnicy w cenie między giełdami. Jeśli więc na którejś z giełd zobaczysz BTC w znacznie niższej cenie niż na innej nie napalaj się zbytnio na złoty interes tylko zweryfikuj pierw czy nie kupujesz przez przypadek znacznie drożej słabszej, schizmatyckiej wersji bitcoina. Duża różnica w cenie prawie na pewno będzie oznaczała, że to dwie różne monety.
   Drugim ważkim problemem jest to, że ani SegWit2x ani core w związku z hard forkiem nie zapewnia ochrony przed niechcianym wydaniem monety w obu gałęziach. Wydając więc środki na zewnątrz, poza adresy których klucze prywatne kontrolujemy, narażamy się na tzw. Replay Attack. Wynika to z tego, że transakcje BTC i B2X będą wyglądały identycznie po rozwidleniu w obydwu gałęziach. Stąd też należy bezwzględnie wysyłania uniknąć monet po widełkach. 
   Tak więc jeśli chcesz pospekulować lepszym rozwiązaniem zdaje się pozostawienie środków na giełdzie, która zapowiada wspieranie obydwu monet.
   Zagadką jest też jak będą się po forku zachowywać powstałe monety. W przypadku forka bitcoin/bitcoin cash przez pewien czas korelacja między monetami była odwrotna. Tzn. gdy BTC rósł - BCH spadał. Później monety zachowały się podobnie.
    
  • Przez Kazimiera
   Nazwa kraniku: CoinBulb
   Rodzaj kryptowaluty: Bitcoin
   Wypłaty: Zlecamy wypłatę
   Minimum do wypłaty: 0.15mBTC = 0.00015BTC
   Tempo naliczenia: brak
   Opis programu:
   Program oparty na oglądaniu reklam. Wystarczy wejść na stronę raz dziennie i obejrzeć 10-15 reklam.
   Po zarejestrowaniu się należy potwierdzić ją poprzez kliknięcie w link w E-mailu.
   Aby zacząć oglądać reklamy należy kliknąć w zakładkę View Ads. Przy każdej reklamie należy kliknąć w czerwony znaczek z prawej strony. Otworzy się Captcha - rozwiązać ją. Na dole reklamy odmierzany jest czas. Kiedy zegar odmierzy czas pojawia się czerwony znaczek z napisem Confirm. Klikamy w niego i przechodzimy do oglądania kolejnej reklamy.
   Po zakończeniu oglądania reklam klikamy w napis Coin Bulb (na czerwonym pasku u góry) i zostajemy przeniesieni na stronę główną gdzie możemy sprawdzić nasze naliczenia.
   Promując program otrzymujemy 60% wartości kliknięć naszych poleconych.
   Link do rejestracji: https://coinbulb.com/?r=kasia11
    


×