Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Powadzi

[FAUCET] bitcoin-farm.com naliczanie 10sat/min bez captcha!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Nazwa kraniku: https://bitcoin-farm.com

Rodzaj kryptowaluty: BTC

Wypłaty (manualne/aut.): MANUAL

Minimum wypłaty: 0.1 BTC

Tempo naliczania: 10SAT/MIN

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Dziwny kranik, bo bez klikania captcha. Naliczenia z automatu lądują na balance. Można wykupić płatne dodatki zwiększające tempo.

Za każdego refa +5sat/min.

Podejrzewam, że niewypłacalny, ale spróbować warto.

Edytowane przez Powadzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Założyłem, zobaczymy co to będzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też odpaliłem :D

Dokupiłem MOCY za 0,01 BTC i śmiga 1010 S/min. Ale fakt wypłata może być nieosiągalna. Przy wpłacie 0,1 BTC może po 24h by się udało :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ulepszenia można kupować również z zarobków co oznacza lawinowy wzrost zarobków. raczej nie wypłacą kasy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bez klikania, bez inwestycji - aż grzech nie sprawdzić. A może będzie błąd w skrypcie i jednak wypłaci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktos wyplacal cos?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

900sat/min około. Czekam az naliczy minimum i spróbuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajomy zlecił wypłatę - czas oczekiwania 20 dni...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej nie wypłaci - przy zleceniu wypłaty komunikat, że czas oczekiwania może wynosić ponad 20 dni :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na bitcoin talku już 28 marca pisali, że nie wypłaca a Ty temat zakładasz 30 marca no bez jaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

A Ty piszesz posta 6 dni później, zamiast trzy sekundy po założeniu tematu przeze mnie... no bez jaj. Mogłeś napisać wcześniej. A tyle miałem planów na zarobione BTC w tym programie/kranie...

Tak jak napisałem w pierwszym poście, wątpię, aby wypłacił, ale spróbować można. Czas włozony w założenie konta był krótszy niż napisanie tego posta, więc...

Edytowane przez Powadzi
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

----

skrina dalej nie dostałem, więc niepotrzebnie sie pospieszyłem

Edytowane przez Devolaj93

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche to dziwne bo wypłaty trwaja 20 dni. W necie dużo info że to scam a żadnego screena z wypłaty więc po co wprowadzasz w błąd? Jakbyś takowy miał to byś od razu go pokazał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Rychu
      Do bitcoina , litecoina , dogecoina dołączył Dash ,
      Zbieramy dash-a do mikrowalletu CoinPot .  Oczywiście wszystkie bonusy jak w pozostałych Moon-ach . Naliczenia to obecnie 0,00000032 na 5 minut , i całkiem żwawo nalicza dalej .
      Zapraszam do skorzystania z reflinku
      http://moondash.co.in/?ref=F0D85CFCFF06
        Czysty link
      http://moondash.co.in/faucet

• Przez pepperoniss
      To co działo się w ciągu ostatnich 32 godzin na rynku kryptowalut to coś niesamowitego...
      BTC - min. 5400$ - max. 6789$ / otwarcie 6545$ - zam. 6011 $
      BCH - min. 890$ - max. 2799$ / otwarcie  993$ - zamkn. 1859$
      W pewnym momencie BCH był wart 0,50 BTC...

Szaleństwo!
      Skala pompy na drugiej pod względem kapitalizacji kryptowalucie pokazuje jak płytki jest jeszcze rynkek kryptowalut ale też jaki potencjał stanowi dla spekulantów. W ciągu nieco ponad jednego dnia można było zarobić nawet ponad 400%. Oczywiście hipotetycznie...
    • Przez limp20
      Witam wszystkich.
      Przedstawiam aplikację w której naszym zadaniem jest oglądanie reklam, za co dostajemy BTC i ETH i nową walutę storm, która jest przeliczana na te wymienione wcześniej. Wystarczy obejrzeć reklamę która trwa 10sekund i już mamy krypto, które coraz to bardziej drożeje.
      Jedyne co musisz zrobić to pobrać ze sklepu play aplikację o nazwie Storm Play
      https://play.google.com/store/apps/detai...aker&hl=pl
      Podaję link, jakby ktoś miał problemy ze znalezieniem.
      Następnie zakładamy konto. I przy opcji gdzie mamy wpisać swojego poleconego wpisujemy ten kod: ZRWJVD Wielkość liter ma znaczenie.
      średnie zarobki dzienne to: 0.00000844 BTC i 0.00017 ETH, obie waluty zbieramy jednocześnie. Obecnie chyba najlepszy kranik na urządzenia mobilne. Dodatkowo mamy możliwość wykonywania zadań za które dostajemy dużą ilość waluty storm która jest przeliczana na btc i eth- przykładowo jedno wykonanie zadania czym jest np. pobranie aplikacji ze sklepu play i jej jednorazowe otworzenie to 75 000 storm co daje 4200 sathosi i 0.00093 Eth.To wszystko za darmo, aplikacja w pełni wypłacalna.
      KOD: ZRWJVD
      Podając ten kod podczas zakładania konta okazujesz mi wdzięczność i dajesz motywację do szukania kolejnych równie dochodowych kraników. Ciebie to nic nie kosztuje, a mi rekompensuje trochę poświęcony czas na szukanie i klikanie, które przy kilkunastu aplikacjach jest trochę czasochłonne, a nie wszystkie "źródełka" wypłacają. Jeżeli chcesz sobie oszczędzić klikania za darmo, skorzystaj z kodu, a ja znajdę dla Ciebie kolejny kranik.

• Przez Bodeha
      Hej
      Wiem ze pewnie bylo setki razy dlatego daje na czatusia
      Realizowałem wlanie drobny przelew na bitbuy i prowizja ścięła mnie z nóg, za przelew w btc na inny portfel wartości 58 zl chcą prowizje 12 zl lol.... tak że szukam czegoś normalnego
      Bede wdzieczny za propozycje
    • Przez Zdenio
      Gierka ekonomiczna polegająca na zasadzie - sadź zbieraj zbiory, sprzedawaj i zarabiaj :). 

W grze mamy możliwości zarobku
      1. Zbiory i sprzedaż owoców
      2. Bonus za codziennie logowanie się
      3. Oglądanie reklam (od 0,025 do 0,065 ru. od 20-40 sek.)
      4. System poleceń (2 poziomy poleceń - 7 i 3% + kasa za oglądanie reklam przez refów)

Walutą rozliczeniową w grze jest Rubel:
      - istnieje możliwość rozliczenia na USD czy też BTC - w dostępnych formach: Payeer,  Free-Kassa, Yandex (money), AdvCash, Qiwi Wallet, BTC, Perfect Money (nie wiem od czego uzależnione jest które aktualnie są dostępne)

Na starcie dostajemy 10 Ru, za które kupuje 1 drzewko owocowe (miesięczną rentowność min 20%).
      Zbiory z drzewek  to min. 100 owoców - które możemy sprzedać - po uzbieraniu 1000 szt owoców danego rodzaju.

W grze mamy 4 rodzaje owoców, gdzie mamy koszt zakupu drzewka: (im droższe drzewko tym wyższa rentowność miesięczna)
      - Jabłka - zakup min 10 rubli
      - Gruszki  - zakup min 30 rubli
      - Śliwka - zakup min 50 rubli
      - Brzoskwinia - zakup min 100rubli

Wartość sprzedaży 1000 szt danego owoca (w Rublach)
      - Jabłka - 0,02315
      - Gruszki  - 0,03646
      - Śliwka - 0,04244 50
      - Brzoskwinia -0,06655

Każde z drzewek można być poddane "rozwojowi" o 7 stopni co zwiększa wydajność i nasze zyski.

komentarz własny: dosyć rozbudowana gierka, brak warunków do wypłaty (min 1 rubel), powinna dłużej pociągnąć - jest możliwość wykupu reklam w grze a więc i jest finansowanie :).

czysty link:
      https://fruitmoney.org/