Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Nun

ClickAdsPro - ROI 120% - www.clickadspro.com

Rekomendowane odpowiedzi

ClickAdsPro

Waluta obowiązująca: funt brytyjski

Naliczenia dzienne: 1%

Poziomy poleconych: 7

Prowizje od poleconych: od 3% do 1%

Cena za paczkę: 50 £
Akceptowane systemy płatności: Bitcoin
Wypłaty: manual

Limit wypłat: 300 £ dziennie

Klikanie reklam: 10 dziennie

Adres: 1st Floor, 2 Woodberry Grove Finchley, N12 0DR

Telefon: + 44 09336244

Admini:

Diljeet Singh - Facebook

Sony Malhotra - Facebook

Admini mają doświadczenie w biznesach rekomendacyjnych. Metodami tradycyjnymi (spotkania, prezentacje) zbudowali spore struktury w Lyoness.
Jest to ich pierwszy program revshare.

W ClickAdsPro jest 7 poziomów poleconych. Źeby otrzymywać z nich prowizję trzeba posiadać odpowiedni abonament:

j7tgtpY.jpg

Osobny plan wynagrodzeń jest zrobiony pod reklamę loginową. Jeśli ktoś z poleconych ją wykupi otrzymujemy od 30% do 60% z pierwszego poziomu oraz 30% z każdego kolejnego. Jest też matryca trójkowa z której można otrzymywać dodatkowe prowizje.

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

W momencie pisania tego posta w programie jest zarejestrowanych około 40 użytkowników. Więc to zupełny początek. Całość stoi na znanym skrypcie. Panel jest przejrzysty i czytelny. Prowizje z poleconych i naliczenia wyglądają rozsądnie. Do tego abonamenty i limit wypłat. Moim zdaniem ceny paczek powinny być bardziej przystępne.

Na razie dostępna tylko płatność Bitcoinem. Mają być dodane najbardziej popularne procesory płatnicze. Nie wiem dlaczego admini zdecydowali żeby walutą obowiązującą był funt. Prawdopodobnie przez to są opóźnienia w podpięciu procesorów.

W przyszłości ma być wprowadzona karta na którą będziemy otrzymywać zwrot pieniędzy za zakupy zrobione w najpopularniejszych sklepach. Traktowałbym te zapowiedzi z dużym przymrużeniem oka :D

Na uwagę zasługują administratorzy programu. Miałem okazje porozmawiać z nimi na spotkaniu które odbyło się w Polsce. Mają duże doświadczenie w budowaniu struktur. Do tej pory działali metodami tradycyjnymi i zamierzają to kontynuować. Nie wiem czy odnajdą się w świecie internetu. Jeśli tak będzie program może okazać się dobrym rozwiązaniem na dłuższy czas.

>>> link do rejestracji <<<

Post i cały wątek będę aktualizował na bieżąco. Na razie wszedłem delikatnie. Dwie paczki w sumie za 100 £. Jeśli wszystko będzie szło w dobrym kierunku dołożę więcej.

q6mBf15.jpg

Program jest powiązany z ryzykiem. Istnieje możliwość utraty wszystkich wpłaconych pieniędzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Minęło blisko dwa miesiące od kiedy wrzuciłem testowe 100 funtów. Przez ten czas w programie nic się nie działo. Przyrost użytkowników bliski zeru. Brak szumu i reklamy oraz zaangażowania znanych nazwisk.

Mimo to program cały czas wypłacalny. Wszystkie wypłaty docierają bez problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od startu pod koniec marca zarejestrowało się niecałe 150 osób. To już blisko 3 miesiące. Nadal wszystko w porządku - wypłaty dochodzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z programu dawno już wypłaciłem wkład + zysk. Na chwilę obecną nie wiem jak wygląda sytuacja z wypłacalnością więc proponuję wstrzymać się z rejestracjami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta