Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tematu- ma ktoś z Forumowiczów jakieś doświadczenia z tego typu zarobkiem- tworzeniem aplikacji na telefon?

Jedyne co wiem to to, że istnieje strona internetowa https://play.google.com/store/apps oraz panel projektanta odnośnie tej strony.

Koszt opłaty rejestracyjnej to 25$ poprzez kartę kredytową.

Być może to ciekawy temat- zapraszam do dyskusji.

:) :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz pobrać sobie darmowy Android Studio i poćwiczyć tworzenie apek.

W zasadzie możesz tam zawrzeć wszystko co tylko sobie tylko wymarzysz...

Ale do łatwych zadań to nie należy... :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie aplikacje możesz też wykonać w html/css/js. Kilka takich wykonałem, nie były takie szybkie i wydajne jak te przygotowane specjalnie pod androida, czy na iphony ale do prostych rzeczy były fajne. Pogoglaj "cordova".

Jeżeli natomiast interesuje Cię robienie gier masz do dyspozycji Unity3d lub Unreal3d. Polecam, świetna zabawa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ucz się pisania aplikacji na iOS. Jak? Poznajesz najpierw Objective-C, a następnie SWIFT i jedziesz z tematem :P 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja bym polecał jednak trzymać się androida ze względu na większe zainteresowanie i mniejsze restrykcje odnośnie aplikacji. Trzeba pamiętać, że zrobieni apki to jedno a promowanie jej to druga sprawa. Nikt nie znajdzie twojej apki w sklepie jak jej nie wypromujesz. Swoją drogą, to od paru lat się czaję, żeby wejść w ten temat. Mam doświadczenie w grafice 3d i po godzinach uczę się programowania [---]

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez larry1976
      Korzyści Uczestnika:
      Darmowe Uczestnictwo w Programie. Premia na start - 1zł. Bonus za Poleconego - 10gr.   Kliki VIPów - 1 gr. do 10 gr. Płatne Maile - od 0,5 gr. do 2 gr. Płatne Kliki - 0,25 gr. do 0,5 gr. Za jedyne 4,80zł - 100 tys. wyświetleń w Szybkich Klikach.   Siatka Poleconych - 10 poziomów ! Poziom 1 = 15% Poziom 2 = 10% Poziom 3 = 5% Poziom 4 = 1% Poziom 5 = 1% Poziom 6 = 1% Poziom 7 = 1% Poziom 8 = 1% Poziom 9 = 1% Poziom 10 = 1%   Płatne Promowanie - 1.00 zł za 1000 Kredytek aż 9 linków promujących ! Płatne Pobieranie Bezpłatne Aukcje Reklama CPM - Zarabiaj Wyświetlając Banner Reklamowy NEW! Skracaj Linki i zarabiaj do 10,00 PLN za 1000/UV NEW! Wysyłaj SMSy za darmo!!! Wynajem i Kupno Poleconych Nowość w PTR Możliwość dodania środków do konta Możliwość wymiany zarobków na reklamę   Konkursy Klikacza, Polecającego, Skracacza Linków, RotatoraPro.... WYSOKA PULA NAGRÓD.   Darmowy RotatorPro - Grupuj, Reklamuj wszystko 1 Linkiem!!!! Minimalna Kwota do wypłaty:
      PayPal - 10,00 PLN. Polski Bank - 10,00 PLN.  
      Korzyści Reklamodawców:
      Wybór z pośród wielu zestawów reklam. Skuteczna reklama swojej strony. Szczegółowe statystyki Kampani. Ekspresowa Realizacja zamówień. Profesionalna i tania reklama. Zabezpieczenie Anti-Cheat. Szeroka oferta reklamowa! Nowy rodzaj reklamy.  
      Korzyści z surfingu: Brak spamu. Wysoki PageRank. Stały monitoring. Ratio wymiany 1:2 Optymalizacja SEO. Wysokie noty pozycjonerskie. Możliwość dokupywania wyświetleń. Surfując zarabiąc punkty za wyświetlenia, wymieniasz je na gotówkę. Nieograniczona ilość dodawanych stron akceptacja do 24h. 2 rodzaje Surfów - ManualSurf i Autosurf.
    • Przez limp20
      Nazwa programu:Hourpaid

Plany inwestycyjne:1. Naliczenia 0.9-1% na 120h- 5 dni minimum 20$ z polecenia 3%
      2. Naliczenia 3-4% na 72h minimum 300$ z polecenia 5%
      3. Naliczenia 15-20% na 24h minimum 1000$. z polecenia 10%
      Minimum inwestycyjne: 20$
      Akceptowane systemy płatności: BTC, LTC, Payeer, Perfectmoney, Bank wire, AdvCash.
      Wypłaty (manualne/aut.): Wypłaty manualne w kilka sekund na procesory a na BTC i LTC kilka minut.

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
      Moje małe wypłaty i kolejny depozyt z AdvCash
      I dla porównania wypłaty w programie (screeny w załączniku)
      Co tu dużo mogę pisać... hmm.. Program jest na 49 monitorach oznaczony jako płaci, ja działam w nim od 2 dnia jego istnienia, problemów żadnych nie miałem, support odpisuję szybko i bez problemów rozwiązuje nasze problemy. To chyba tyle hyip jak hyip, chyba niczym szczególnym nie wyróżnia się z tłumu, testowałem plan jedynie 1 nie wiem jak jest na innych. To chyba tyle i nie muszę chyba przypominać, że inwestycja w jakikolwiek program wiąże się z ryzykiem utraty wkładu.

Link do programu: http://www.hourpaid.com/?ref=Dolarowykrezus

• Przez romek76
      Z pewnością znaleziony przeze mnie program typu: "Zaloguj się", "Kliknij" nie jest dla wszystkich.
      Mimo to -jest dosyć ciekawy.
      Wszystkie zakładki (po rejestracji) i cały panel widoczny jest po zalogowaniu się i Kliknięciu w niedużą ikonkę u góry po lewej stronie.
      Wyświetlenie jednej reklamy trwa około 5 sekund.
      Zarabia się co godzinę 5 punktów (w przeliczeniu 0,05 Euro) oraz co dwie godziny 3 punkty (0,03Euro).
      Za codzienne logowanie otrzymuje się 5 punktów.
      Jednorazowo za każdego poleconego, który wyklika przynajmniej dwukrotnie punkty
      znajdujące się w zakładce "Clicker Wall"otrzymuje się 25 punktów - w przeliczeniu 0,25 Euro.
      Wspomniane Punkty zdobywa się poprzez zalogowanie oraz wejście w zakładkę "EARN POINTS".

Powyżej wspomnianego "Clicker Wall" są jeszcze jakieś ankiety- tego jednak nie testowałem- to raczej trudny zarobek punktów.
      Odnośnie zakładki "GAMES"- również nie próbowałem tych gier.
      Stronka w jęz. angielskim i niemieckim (do wyboru przy rejestracji).
      Wspomniana rejestracja bardzo prosta.

Oczywiście najważniejsze- NAGRODY- do wyboru między innymi kody do gier, PaysafeCard oraz np.50 Euro na PayPal- oczywiście wszystkie nagrody po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów.

Wszystkie nagrody można zobaczyć w zakładce "SHOP".
      W Zakładce "MY PROFILE" wyświetlają się zarobki, zdobyte punkty oraz ilość poleconych osób.
      Jest tam również nasz link polecający

Jako, że osobiście dopiero testuję tę stronkę nie mogę pochwalić się jeszcze zdobytą nagrodą/ nagrodami, jednak jeśli to prawda po wejściu na gł. stronę w zakładce "Latest received" widać kto i jakiej wartości zdobył już nagrodę.

WAŹNE- nie biorę odpowiedzialności jeśli stronka będzie niewypłacalna- tak by ktoś po wyklikaniu X reklam i zdobyciu X punktów
      nie otrzymał nagrody. To raczej oczywiste- dlatego każdy może się zarejestrować tylko jeśli uzna że warto.

Myślę, że mogę podać tu swój link polecający:

http://cclicker.com/romek76

Być może Wasz zapis z mojego linka przyśpieszy weryfikację i sprawdzenie czy rzeczywiście są wypłacalni
      i czy warto uczestniczyć w tego typu "zabawie" dla wspomnianych nagród.

Zapraszam do rejestracji i zerknięcia jak to wszystko wygląda od wewnątrz.

Powodzenia w zdobywaniu nagród.

-------------

Aktualizacja wątku-  Szukając coś na temat tej stronki zauważyłem, że są różne opinie. Jedni się chwalą, że otrzymali np. PaysafeCard inni, że
      za pierwszym razem tak po raz kolejny, że nie- także trudno coś wywnioskować. Niepokojący jest również fakt jakiego typu strony są reklamowane- czyli ogólnie mówiąc- niskiej wartości.  
      :)
    • Przez anula93
      Mega Hit Gem4me- jest to Messenger, który już można pobrać -wersja końcowa grudzień 2016r.
      Przewidziany minimalny zysk to ok. 100 tys zł!
      Informatycy którzy stworzyli komunikator Viber,
      teraz utworzyli Messenger bardziej rozbudowany np.
      o bezpłatne międzynarodowe płatności online, reklamy, sklepy itp...
      Pojawiła się możliwość zakupu akcji tejże mobilnej aplikacji-
      nowatorskiego Messengera twórców Vibera, Gem4me i Gem4me-finance ,
      który ma być sprzedany na początku 2017 roku za min 6 miliardów dolarów.
      Otrzymaliśmy możliwość inwestycji w akcje spółki.
      Spółka wystawia się na sprzedaż w okolicach stycznia-lutego max do końca kwietnia 2017r ma być sprzedana.
      Wartość 1 akcji w dniu sprzedaży wyniesie min 3000$.
      Jeszcze tylko do 7 listopada włącznie oferta jest aktualna w promocyjnej cenie
      Do kupienia pakiety akcji:
      10 akcji za 200$ - do końca kwietnia ich wartość min = 30.000$
      22 akcje za 550$ - do końca kwietnia ich wartość min = 66.000$
      36 akcji za 1250$ - do końca kwietnia ich wartość min = 108.000$
      Są dostępne też jeszcze większe możliwości.
      Warto już teraz zakupić pakiet
      (od 8 listopada będzie znacznie mniej akcji w pakietach, które i tak szybko ubywają)

Obejrzyj nagranie tylko 30-minutowe https://www.youtube.com/watch?v=-abnDJBleT4 i zastanów się czy warto.
      Dodatkowo ode mnie otrzymasz wszelkie niezbędne informacje co po kolei zrobić na adres mailowy podany przy rejestracji.

Nasze wypłaty będą realizowane na szwajcarskie karty prepaid, które już teraz można sobie zamówić. Pracują również nad innymi możliwościami wypłaty.

Link polecający https://passport.gnetwork.biz/register.aspx?ref=anula93&t=0

A tutaj screen moich zakupionych akcji z pakietu 200$, akcje są dodawane po pewnym czasie, najpóźniej następnego dnia są widoczne wszystkie zakupione akcje

• Przez larry1976
      Zarabiamy 1 punkt co 1 minutę za ściągnięcie programu zinstalowanie go i otrzymujemy baner z 2 reklamami.
      Można go zmieniać by wyśwelał sie na górze lub na dole strony.
      Punkty zmienione są na koniec miesiąca na gotówkę.

Płacą 20% za polecającego jest 5 poziomów 
      Link polecający : http://www.mycashbar.com