Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Ivaho

MyTrafficValue - różne opcje zarabiania - www.mytrafficvalue.com

Rekomendowane odpowiedzi

logo_mtv_header.png

Detale:

Program: MyTrafficValue

Zwrot:  110% w ciagu 96 godzin / dzienny rozny zwrot do 125%

Wypłaty: ?Manualne

Mój komentarz:

Trudno jednoznacznie okreslic czym jest a wlasciwie czym bedzie MyTrafficValue. Jest to bowiem kompleksowa platforma, dajaca szereg mozliwosci dzialania. Poniewaz jednak bedzie rowniez dostepna mozliwosc inwestowania, wrzucilem program do dzialu hyip.

Generalnie program jest jeszcze w fazie pre-launch, ale mozna juz rejestrowac sie.

Juz na pierwszy rzut oka widac, ze MyTrafficValue to spory projekt. Glowna koncepcja programu jest stworzenie mozliwosci zarabiania pieniedzy wraz z zaoferowaniem calej gamy produktow, gier i uslug tak aby docelowo stworzyc serwis posiadajacy ogromny ruch na stronie, z mozliwoscia pozniejszej odsprzedazy.

Inwestycje

Co do inwestycji, maja byc dostepne 2 opcje:

1) Traffic Value Investment - zainwestuj $1+ aby zarobic 110% w ciagu pierwszych 96 godzin, lub pozniej zacznij zarabiac zmienny dzienny zwrot az do osiagniecia calego zwrotu na poziomie 125%

2) Shareholders - kupuj/sprzedawaj udzialy na wewn. gieldzie,  aby otrzymywac nieograniczone cotygodniowe dywidendy na podstawie obrotów MyTrafficValue.

Pozostałe informacje

MyTrafficValue to w pelni legalna firma, zarejestrowana na Belize jako: Future Business Group Ltd.

Certyfikat: http://mytrafficvalue.com/coi.html

Oficjalne biuro miesci sie w Hiszpanii, w Maladze. Adres:

Avda. Manuel Agustin Heredia, 4-1-2, Malaga 29001

Bedzie rowniez mozliwosc dodatkowego zarabiania poprzez wypelnianie zadan czy granie w gry.

Planowane akceptowane systemy platnosci:

Liberty Reserve - inwestycje, zakup udziałow, Aukcje, Gry, zakup reklam

Perfect Money - inwestycje, zakup udziałow, Aukcje, Gry, zakup reklam

HD-Money - inwestycje, zakup udziałow, Aukcje, Gry, zakup reklam

PayPal - inwestycje, zakup udziałow, Aukcje, Gry, zakup reklam

Alertpay - inwestycje, zakup udziałow, Aukcje, Gry, zakup reklam

Przelew bankowy (min. $250) - inwestycje, zakup udziałow, Aukcje, Gry, zakup reklam

WesternUnion - inwestycje, zakup udziałow, Aukcje, Gry, zakup reklam

Schematy działania:

moneyflow.png

dailymap.png

Mysle, ze warto sledzic rozwoj projektu, moze niezle urosnac, bo juz mimo ze jest dopiero w fazie pre-launch ma sporo zwolennikow :)

LINK DO MONEY-MONITORA: Wkrótce

LINK DO PROGRAMU: MyTrafficValue

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Proven "Traffic Value" 0.00$

Kiedy to ruszy? Już ruszyło?

Edit:// nie ruszyło jeszcze. Wszędzie 'page under construction'. Jak dla mnie (amatora) wygląda całkiem przyzwoicie. Strona jest czytelna, przejrzysta.

Ivaho, wrzuć sobie referrala, może wkrótce przydać się : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawialem z adminem, ze moze za 2 tyg. cos ruszy do przodu w kwestii mozliwosci inwestowania, mam pytac. Na wewnetrznym forum pojawia sie co jakis czas jakas nowa informacja na temat projektu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomimo, iz program wyglada atrakcyjnie to dodam troche dziegciu, zrobilem male DD:

Program blizniaczy: BASEBUCKS.NET

z whois:

Registrant:

Carlos Garcia

Pablo Neruda 4

Malaga, Malaga  29009

whois INVESTPROKER.COM:

IP Location:

- Spain - Carlos Garcia

Mysle, ze to nie przypadek, a InvestProker to blizniaczy serwis JP-daily, znanego admina Richarda.

Bedziemy mieli wiec do czynienia z piramida, i pomimo ze prace nad tym serwisem trwaja juz prawie 3 lata zalecam ostroznosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnie wiesci z boju:

I don't have any news for you today. But I just wanted to check in , to let you know we're still here!

Easter has made a complete mess of this week. The Spanish seem to take this thing rather seriously! The entire city has been in chaos all week, with everyone walking around in big pointy hats up and down the same road (the main artery of central malaga!) all week long  - creating unbelievable traffic! lol. Then add on 2 bank holidays before the weekend. And it's entirely disruptive!

Anyway, I will talk to Alex later today / tomorrow and see how he's getting on. We are so so close to launching the cashier, but we have to tidy up numerous little things / loose ends before we can put the next version of the code online. It seems to take a week after you've completed the job before you can use it.

But the cashier will be ready any day now. I will send a mass email out as soon the new version of the code is online. However, I wouldn't be surprised if it takes a few days yet, so hang in there! We'll let you know as soon as it's usable.

I'll post another update tomorrow evening.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie tam wszystko dziala :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda na to, że admin buja się ze skryptem. I pewnie się jeszcze trochę pobuja, bo robi coś nietypowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnie wiesci:

Hey

We've spent two days with all the programmers working to tidy up the loose ends regarding the Cashier.

We're waiting on Alex to complete two vital things that are absolutely inhibiting our launch (the Account History core & something regarding LR). Thereafter I think we'll be down to one more day of tidying up & testing the cashier. And we might be able to get it online.

Regarding the future, we're taking steps to beef up the technical side of our business. I have a few plans in the pipeline to try and get us the programming expertise we absolutely require to turn your investments into good products, and quickly!

It will become much easier once we unlock the investment capital to invest in staff and infrastructure. But seeing as we have so much investment in the pipleline, and beginning to appear with people funding their accounts prior to even the cashier being online. I think we can begin to deploy the first key steps in this process immediately. So we'll be at full productivity the instant investments start rolling in.

But it's getting exciting now, after 2 years of chasing this thing, battling back to back programming failures and let-downs, we're finally getting there! The system is taking shape now, and it won't take long to add on the final modules once the core cashier and shareholder systems are deployed. Then we can begin!

Jo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W niedziele najprawdopodobniej zostanie uruchomiony 'cashier', bedzie wiec mozna zaczac zarabiac z tym programem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście wiążę wielkie nadzieje z tym programem, Zarówno sama strona, jak i założenia autorów pozwalają mi sądzić, że temat będzie długoterminowy i w efekcie końcowym zyskowny. Zwłaszcza, że na tym etapie nie wpłacamy jeszcze ani dolarka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przenioslem, bo dodalem do dzialu opis "hybrydy" i ten program tu pasuje.

Ja rowniez wiaze nadzieje z tym programem, widac wielki trud wlozony w jego przygotowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnie wiesci:

The cashier is functional right now, you can deposit via Liberty Reserve, Western Union or Bank Wire. (We'll be adding some other deposit methods in the next week or two also)

Click on the balance at the top of the page to get started with that.

I'm hoping to launch the Shareholder system at the end of this week. And the main investment the end of next week.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy zamierzasz coś tutaj inwestować? Opracowałeś swoją własną strategię już?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam zamiar ponegocjowac najpierw z adminem, trudno mowic o strategii bo narazie mozna tylko wplacac ale nie inwestowac. Bede po prostu obserwowal ten program jak sobie radzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można już wpłacać pieniądze do tego programu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ivaho: podążając za Twoim tropem ;)

program jawi się sensownie, zatem, czy znane są jakieś konkrety?

myślę, że każdy z nas, zaangażowany w HIYP/HYIPpodobne dysponuje wolnymi środkami i "czai się" na ciekawe propozycje,

prosimy więc o "newsy"

oferta specjalna pre-launch?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wplacac mozna ale nie inwestowac, dziala wiec tylko tzw. "cashier".

W ciagu tyg.-dwoch maja byc uruchamiane moduly inwestycyjne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok. w takim razie czekam na rozwój wypadków; mam nadzieję, że będziesz nas (@Ivaho) informował na bieżąco o postępach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak cos konkretnego sie dowiem to dam znac, narazie mozna jednak na minimum tydzien odpuscic sobie obserwacje watku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ivaho, dzięki za info;

w takim razie, zgodnie z sugestią, skupiam się na innych programach;

ale pozostawiam status "powiadamiaj"  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra na mój gust nikt nie otwiera takiego projektu na parę dni. Tu się dzieje coś dużego i będzie duże. Lepiej zastanówmy się jak to ugryźć skoro jesteśmy niejako pierwsi. Nie mogę się doczekać startu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zarejestrowałem się w programie, ale jeszcze nie inwestowałem; przejrzałem w miarę dokładnie bieżącą zawartość strony (04.05); wygląda zachęcająco, chociaż jest jeszcze sporo niedociągnięć; czy ktoś sporządzał DD dla tego programu? jak szacujecie (potencjalnie) żywotność programu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przejrzałem dokładnie TOS i poświęcam programowi podstronę, bo się będzie działo. W TOS jest już kilka ciekawych kwiatów. Innymi słowy jak BB - program nie zginie :)

Robercie - spokojnie można tu wrzucić parę dolców na próbę na moje oko całkowicie bez ryzyka. Ta strona kosztuje już fortunę, a w pierwszych dniach właściciel nie może się spodziewać więcej niż 80000 - 120000 USD z inwestycji.

Jak pokręci to 6 miesięcy może mieć milion i wtedy opłaca się zniknąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.