Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

kaziknk

W jakie Kryptowaluty i programy (Nie HYIP ) aktualnie Inwestujecie ?

Recommended Posts

Wiem, ze nie chcesz HYIP, ale uwazam ze RevShare to bezpieczny HYIP (w miare), wiec zobacz sobie [---] w co inwestuje, a co do kryptowalut to na dluzsza mete pewnie Ethereum, Litecoin i pewnie BTC, a na krotka mete musisz sledzic rynek i szybko reagowac :)

Edited by vojtec

W dluzszym terminie stawiam na Litecoin. Krotkoterminowo zainwestowalam w Gamecredits spodziewam sie duzych wzrostow w ciagu najblizszych trzech tygodni.

Ja tam inwestuje w rózne crypto na poloniex. Biorę tylko te waluty które można dawać jako pozyczki.
Generalnie z kilku crypto od stycznia do marca zarobiłem jakieś 60%-80% W miedzyczasie
czesc z nich była pożyczona na całkiem niezłe procenty na 60 dni. Jak była banka to
wszystko sprzedałem. W sumie szkoda, bo do tej pory jest jeszcze wieksza bańka i czekam
na jakas wieksza korektę.

A w tej chwili pozyczam btc na procent a wyglada to tak: http://imagizer.imageshack.com/img924/7261/4ZaHjB.png

Edited by bufi

[---]
Bufi a które to crypto i w jaki sposób je pożyczasz,  możesz coś więcej napisać ??

Edited by vojtec

Wchodzisz na poloniex w zakładkę "lending" i po prawej masz tabelkę z walutami które można pozyczac.

Pozyczac mozesz na okres od 2 do 60 dni. I co minute masz naliczenia na procent na który pozyczyles.

Procenty dzienne wahają się od 0.001% do 5%. Srednio mozna załapać się na 0.06% - 0.1%.

Ale zdarzaja sie sytuacje (jakas korekta), że mozna trafić i 1% i wiecej.

Kontraktu pozyczkowego nie mozesz zerwac az nie skonczy sie czas na jaki pozyczyles.

Kontrakt zerwac moze jedynie pozyczkobiorca, albo gdy zamknie pozycje na margin trading albo

jak załapie jakiegos stoplossa itp.

Waluty wybieram jak jest tania albo jak jest wysoki procent akurat, zadnych sentymentow, że to jest etc a to btc.

Na kazdej walucie mozna zarobić.

I jeszcze jedna rzecz, naliczenia są co prawda co minute albo mniej ale caly zysk przychodzi na konto

dopiero po zamknięciu kontraktu. Poloniex zabiera 15% od zysku.

Edited by bufi

Czy mógłbyś wyjaśnić jakie jest ryzyko w takich pożyczkach? Czy jest możliwe nie odzyskanie pożyczki lub utrata części środków?

Praktycznie jedynie jak dasz sobie zhaczyc konto albo poloniex upadnie.

W tej chwili mozna pozyczac btc na 1% i wiecej.

Edited by bufi

Bo jest większy banan na twarzy po 60 dniach 1.5% kontraktu. Uwierz mi ;)

2 dniówki ustawiam na małych procentach zeby gotówce się nie nudziło.

Dobra alternatywa z tymi pożyczkami na poloniex a ogólnie to warto zainwestować w kryptowaluty. Ja zaczynałem z BTC 2 lata temu a obecnie przyglądam się prawie każdej krypto która ma potencjał lub z analizy wynika prawdopodobny jej wzrost, nawet krótkoterminowy. Uważam że, lepiej nawet mieć prawie nic niewartą kryptowalutę w portfelu niż polegać na prawie nic niewartych (a przeważnie zupełnie nic niewartych) zapewnieniach zaufanych adminów hyip.

DASCOIN jest czesto bluzgany. Mnie natomiast interesuje GCC. Cala firma ze swoimi drukarkami i eco24 miala byc rewolucja.

GCC miala swojo chwile gdzie skoczyla ponad 3 $, ale na obecna chwile lezy.

Czy oplaca sie w nia inestowac? Czy ta kryptowaluta ma jakies nadzzieje na przyszlosc?