Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

pepperoniss

[SCAM] Trinity3 Me - bot na Telegramie - 3,33% dziennie, codziennie, do końca - ww.trinity3.me

Rekomendowane odpowiedzi

1280x322.jpg

Trinity3 Me bot na Telegramie

Prosty, świeżuteńki ponziak na telegramowym bociku o oczywiście rosyjskich korzeniach

Płaci dożywotnio 3,33% dziennie 

Mimimum inwestycji to 10$ lub 0,009 BTC

Procesory: AdvCash, Perfect Money, Payeer i Bitcoin

Wypłaty obecnie manuale od 1 do 24 godzin

Link do rejestracji na Telegramie

lub

Link do strony webowej

Moja inwestycja: https://www.blocktrail.com/BTC/tx/84fb56ef4848260204da8663b777c06800e309d2313d86975952c24cf78cf8e3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i niestety bocik przestał działać :( :( :(

Kolejny który nie wytrzymał miesiąca i nawet wkładu nie oddał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A u mnie działa bez problemu i nadal płaci instant.

Pewnie jakiś przejściowy problem się w nocy pojawił.

Sprawdź i daj znać bo nie wiem czy płaci selektywnie czy jednak jest OK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na telegramie zaskoczył. Jednak wypłata wisi od wczoraj. Ale jeszcze 3h. Może dotrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak narazie to najlepszy bot telegram. ROI 230%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten bot mnie zadziwia. Nadal płaci, nadal instant. Najlepszy znany mi bot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bocik jak płacił tak płaci. Moje ROI 416% :)

Wypłaty instant...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie , czy mogę prosić o podpowiedź  w jaki sposób dodać adres swojego portfela bitcoin do tego bota?

Pytanie nieaktualne. 

Edytowane przez xuza82

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tym razem to już koniec. Dwie wypłaty wiszą. Ale i tak super. ROI 460%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pepperoniss
      Czym jest ICO – Initial Coin Offering? 

Chyba nadszedł czas by parę słów na ten temat poświęcić na naszym HYIPowym forum, bo chcąc nie chcąc tematyka ICO świetnie pasuje do tematyki tego forum. Czasy zaś nadeszły takie, że nie tylko w hyipowym świecie dużą popularnością cieszy się nie tylko tematyka kryptowalut, technologia blockchaina ale też możliwość zarabiania na tym co się w tym zaszyfrowanym świecie dzieje.
      Najogólniej rzecz ujmując ICO – Initial Coin Offering to nowy, interesujący sposób pozyskiwania funduszy przez startupy zwykle połączone z utworzeniem nowej kryptowaluty lub tokenu, który w przyszłości nie tylko będzie notowany na giełdach kryptowalut ale spełniał określone funkcje  w ekosystemie tworzonym przez ten startup.
      Brzmi skomplikowanie?
      No to bardziej slangowo...
      ICO - Initial Coin Offering to ściepa na pomysł grupy zapaleńców chcących mniej lub bardziej zrewolucjonizować świat, którym kryptografia, ekonomia i IT są bliskie, a którym trudno byłoby pozyskać środki od instytucji bankowych czy funduszy venture capital. Dlatego uderzają oni do tych, którzy mają jako takie pojęcie o kryptowalutach, przedstawiają im swój pomysł na zbawienie świata i proszą o wsparcie pomysłu.

ICO - Initial Coin Offering  jest w podobna zarówno do IPO - Initial Public Offering, jak i do crowdfundingu. Czasami nawet można się spotkać ze zdaniem, że jest formą crowdfundingu. 
      Jednak w stosunku do obydwu tych form pozyskiwania środków istnieją zasadnicze różnice.
      W odróżnieniu od IPO uczestnik ICO - Initial Coin Offering nie otrzymuje jednak żadnych praw korporacyjnych, choć w zależności od sieci posiadanie żetonów (tokenów) może, choć nie musi, wiązać się z pewnymi przywilejami czy uprawnieniami w ramach sieci tworzonej w ramach startupu. Jednak, co należy bezwzględnie podkreślić żeton otrzymany w ramach ICO - Initial Coin Offering nawet jeśli daje prawo do udziału w profitach wypracowywanych przez sieć nie daje żadnych uprawnień korporacyjnych jak to ma miejsce w przypadki IPO. 
      Można wręcz powiedzieć, że uczestnicy IPO to inwestorzy a uczestnicy ICO - Initial Coin Offering to osoby wspierające dany projekt i ludzi z pomysłem tak jak to ma miejsce w klasycznym crowdfundingu. 
      Ale jak wspomniałem i tutaj jest pewna zasadnicza różnica między ICO - Initial Coin Offering  a crowdfundingiem (tym razem zbliżający ICO - Initial Coin Offering do IPO  ). Otóż w klasycznym crowdfundingu finansowanie odbywa się najczęściej na zasadach darowizny. Czasami w zamian za podziękowania najprzeróżniejszej formie. Czasami w zamian za pierwsze wytworzone sztuki produktu. Rzadziej crowdfunding przybiera formę crowdfundingu udziałowego, w zamian za co finansujący otrzymuje jakiś tam udział w przedsięwzięciu. 
      Natomiast wsparcie ICO - Initial Coin Offering  najczęściej motywowane jest perspektywą, a przynajmniej oczekiwaniem, dużego zysku z otrzymanych w zamian żetonów w przypadku sukcesu projektu.

Z pełną premedytacją nie wspomnę tutaj najbardziej znanych i udanych ICO - Initial Coin Offering ani tez tych, które zakończyły się spektakularną klapą czy wręcz okazały się bezczelnym oszustwem. A to dlatego, że inwestowanie w tego typu przedsięwzięcia wiąże się ZAWSZE z olbrzymimi ryzykami. Dlatego bezwzględnie zawsze należy przeprowadzić własne Due Diligence.
      Podstawowymi ryzykami są oczywiście ryzyka najzwyklejszego w świecie oszustwa i to nawet niekoniecznie przez twórców ICO - Initial Coin Offering . Kolejnym ryzykiem jest błędna ocena potrzeb rynku. Innym niewłaściwe rozeznanie zagadnień prawnych. Dalej: błędy programistyczne, konkurencja i wiele wiele innych... W dobrze przygotowanym White Paper sami jego Twórcy powinni wskazać na ryzyka związane z projektem. Tak jak to się czyni w klasycznym biznesplanie czy prospekcie emisyjnym.

• Przez Smiechu

Nazwa:
      Receiving Online

Start:
      20.11.2017

Plan:
      12% dziennie przez 12 dni
       [od pon do ndz]
      144% ROI

Procesory:
      BTC, ADV, PM, PAYEER
      ( możemy wpłacać jednym prockiem a wypłacać innym ) 
      Min investycyjne:
      5$

Min do wyplaty :
      0.5$
      Program referencyjny:
      2 lvl
      10% - 2%

Wypłaty:
      perfect money & payeer - instant
      bitcoin & advcash - up to 24h [ z reguły do kilku h ]

Rejestracja w UK [ w odroznieniu od lasera ktory byl zarejestrowany w USA ]
      https://receiving.online/CERTIFICATE EXAMPLE.pdf 

Komentarz własny:
      Świeży program - a właściwie kopia programu Laser.online - który jakiś tydzień temu zakończył żywot po 4 długich miesiącach działania.
      Oficjalnie użytkownicy mają dostać coiny i projekt ma sie zamienić w potężne ICO Ale pisać mogą różne historie -
      fakt jest taki ze Laser był mega popularny, i bardzo dużo osób wyciągnęło konkretne ROI, wiec kto wie, może Ci co zarobili pójdą w nowy identyczny projekt

Ktoś zatem zdecydował że wykorzysta popularność Lasera i zrobi identyczny program, delikatnie ulepszony bo mamy tutaj 12 % dziennie płacone przez 7 dni w tygodniu, prowizje z polecen domyslnie 10% - 2% no i support jakoś bardzo sprawnie odpisuje.

Support napisał mi ze nie jest to ten sam admin co w Laser.online i ze nie mają z nimi nic wspolnego.

Program sam w sobie wygląda na dopracowany, chociaż nie mam pojęcia jak podchodzić do takich kopii. 

Z jednej strony myśle ze to sprytne zagranie, bo sporo ludzi dzis wysylalo mi juz swoje linki referencyjne wiec program sie przyjmuje.

Jeżeli wierzyć statystykom które dosłownie rosną w oczach 

to można założyć że się przyjmuje wręcz bardzo dobrze.

No ale wiadomo jak jest - nigdy nie wiemy czy są one prawdziwe.
      Ja zapobiegawczo zaryzykowałem 25$ i po pierwszych kilku dniach zdecyduje czy coś dołożyć.

Link:
      RECEIVING.ONLINE

Dowod wpłaty:

Pamiętaj że jest to program bardzo ryzykowny i inwestuj tyle ile jesteś skłonny stracić  

• Przez mojbiznes

Plany inwestycyjne:

Minimalny depozyt:
      0.005 Bitcoin / 10 USD / 0.2 LTC.
      Procesory płatnicze:
      AdvCash, PM, BTC, Payeer
      LTC - tylko wypłaty
      Wypłaty:
      Minimum 0.002500 Bitcoin / 0.2 LTC. Reszta procesorów $0.01. Realizowane manualnie do 12h.
      Program afiliacyjny:
      8%
      Komentarz:
      Program wystartował dzisiaj. Skrypt na licencji H-Script. Firma z rejestracją w UK - https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10788475.

Whois:

SSL - Symantec Class 3 EV SSL CA - G3 Symantec Corporation, ważne do: 2018-06-12
      Na stronie aktywne linki do:

Program wydaje się być więcej niż przyzwoicie wykonany.
      Mój depozyt: 

Link do rejestracji: https://charisma.finance/?ref=mojbiznes

• Przez Smiechu
      Nazwa:

Start:
      14.11.2017

Plany: 
      Rozsądne
      Naliczenia zmienne od 1% w weekendy do 2,5%-5% w dni robocze

Metody płatności : 

Min inwestycyjne:

Min do wypłaty:

Depozyt zamyka się podczas osiągnięcia 150% zwrotu

W ramach odpowiedniego depozytu aktywują nam się boosty do naliczeń:

Przykłądowa wysokość naliczeń : 

Certyfikat, rejestracja standardowo - UK

Program afilacyjny
      7 - levelowy 
      Domyślnie dostaniemy jednak prowizję z 3 lvl a za kolejne 4X1% w głąb, musimy zapłacić 30$

Legenda : 
      Startupy? Crypto;D ;] 

Szanowny zarząd ;D

Komentarz własny:
      Na temat natknąłem się w sumie najpierw na skrzynce a potem u Woodiego [który dopiero co załadował się tu za 0.05 BTC]
      Solidnie przygotowany, przejrzysty, w miarę świeży Hyip o chwytliwej nazwie.
      Skupiający się na dość powolnym lecz [miejmy nadzieję] dłuższym pomnażaniu naszych krypto-coinów.
      Naliczenia są zmienne - i tu spory plus bo w ogólnych rozrachunku wyglądają dość rozsądne.
      Dashboard również przejrzysty i dopracowany:

Wbiłem jak widać powyżej za 0.01btc

Link

Staty na dziś:

Myślę że temat ma potencjał, ale pamiętaj że najprawdopodobniej jest to zwykłe ponzi, więc inwestuj takie środki które możesz stracić

• Przez Kebab

Przedstawiam CryptoSquares - program wystartował jako sleeper pod koniec października, długo więc nie czekali z "wybudzeniem" i od dziś (13.11) dostępna jest całkiem nowa, całkiem dopracowana strona z przyjemnym layoutem.
      Dostępne są tylko plany "after" (depozyt wraz z naliczeniem wraca po określonym czasie) takie same jak przed wybudzeniem:

Dostępne procesory płatnicze: PerfectMoney, Payeer, AdvCash i BITCOIN (depozyty w BTC są przeliczane po aktualnym kursie)
      Wypłaty realizowane są w trybie INSTANT (min. 1$, dla BTC - 2$)
      Według legendy - firma z branży finansowej specjalizująca się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Firma "matka" zlokalizowana jest w USA a firmy "córki" na Litwie (UAB Crypto Squares Finance) i w Estonii (OU Crypto Squares Finance). Piszą też, że są notowani na giełdzie (NASDAQ) Jak ktoś chce może przeprowadzić due dilligence
      Z wypisem z rejestru stanu Arkansas można zapoznać się TUTAJ
      Strona posiada oczywiście rozszerzony certyfikat SSL (GreenBar) i jest dobrze zabezpieczona. Jeśli ktoś sobie życzy, dostępna jest podwójna autoryzacja za pomocą GoogleAuthenticator.

Od siebie dodam, że mam mieszane uczucia co do wybudzonych sleeperów - niektóre działają dłużej, niektóre krócej (na kilku się przejechałem) więc sam fakt, że jakiś program był sleeperem nie decyduje w żaden sposób o jego przyszłości! Wszedłem jednak, praktycznie na starcie, bo od początku widać było, że może być z tego coś większego strona np. posiadała od początku "greenbar".
      Program afiliacyjny to 3% od depozytów poleconych. Szału nie ma ale może dzięki temu program pobuja się dłużej.
      Dodatkowo chwalą się czymś w rodzaju funduszu bezpieczeństwa w BTC - dla mnie niewiele to jednak znaczy
      Program obecny na 7 monitorach. Dla fanów: WoodyBalto też siedzi w programie za 200$.
      Robię już szóste, trzydniowe kółko w programie (za 100$) cały czas bezproblemowo. Liczę, że tak pozostanie przez długi czas czego sobie i Wam życzę

LINK DO PROGRAMU