Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
housemaster

Z modem Vojtec na karku (nękanie, wielokrotne karanie)

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga dotyczy następującego postu/postów: link oraz sygnatury (oraz wielokrotnego napominania za jedno „nieregulaminowe†zachowanie)

 
Uzasadnienie skargi:

Zachowanie moda Vojtec (o ile dobrze pamiętam) przypomina ostatnio zachowanie ministra Szyszko. Jest przepis to tniemy.

 

Z tematu o matrixie (link nieskrócony powyżej) został usunięty reflink, ponieważ był skrócony...

Dlaczego został skrócony? Ponieważ wstawiając temat o matrixie jestem w stanie zagwarantować, że w systemie p2p ze spilloverami zapisani pode mną i dwoma mistrzami światowych matrixów, którzy tam akurat siedzieli, dostaną poleconych i to dużo poleconych z całego globu zarabiając krocie. 

 

Wielu ludzi nie działa jednak drużynowo i wiem, że właśnie Polacy nie rozumiejąc zasad działania w matrycy często zapisują się na zasadzie „niech nie maâ€, co w przypadku launchu w matrixie jest największym błędem na świecie. Do tego potem wypisują bzdury o tym, jak to bardzo nie działają takie sytuacje, jakby HYIP był o wiele bardziej etyczny.

 

Stąd skracam linki, w Google (nie w serwisie zarobkowym, bo chyba o to tak naprawdę chodzi w tym przepisie), żeby np. uniknąć pretensji osób strzelających sobie w kolano nie korzystając z reflinka. Robię to też w celach kosmetycznych, bo link do mojej podstrony w sygnaturze ma kilometr i też został skrócony, żeby nie psuć zabawy robotom buszującym po forum  (no ale tego mod Vojtec nie wiedział wlepiając mi kolejne upomnienie).

 

Niestety mod Vojtec usuwając refa, nie napisał, że wpłacając do tego matrixa nie ma się już sponsora, który zapewni odpowiednią ilość spadających poleconych, żeby mieć przynajmniej zagwarantowane parę dobrych procent zysku. Stąd jeżeli ktoś utknie bez poleconych to może dziękować modowi.

 

Jeżeli więc z ciągu dzisiejszego dnia, kiedy post był widoczny na stronie głównej zapisali się (co jest pewne) z wyzerowanego linka użytkownicy, bo wiem, że nad ranem zdążyły to stąd zrobić tylko ze dwie osoby, a później, jak się okazało po usunięciu nic się nie działo. To wszyscy, którzy wpłacili do programu w zasadzie są skazani tylko na siebie.
 
Proponowane rozwiązanie:

Proponuję dodać prawidłowy link do tematu lub link całkowicie usunąć, bo w takiej formie tworzy tzw. sieroty matrycowe i psuje opinię matrycom.

Najlepszym rozwiązaniem w sytuacji zarządzania matrycą jest link PM, ale już moje przeczucie mówi, że to jest rozwiązanie, za które w przypadku moda V skończyłoby się banem, choć akurat w przypadku zarządzania matrycą ma to sens...

Proponuję też skrócić na powrót linki w sygnaturach, bo takie tasiemce nie służą strukturze HTML.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej miast snuć wizje co by było gdybyś zamieścił taki a nie inny link proponowałym lekturę Regulaminu.

A ten bezwzględnie zakazuje korzystania z przekierowań i linków skróconych.

Więc prawidłowym rozwiązaniem jest stosowanie się do Regulaminu a nie uznawanie, że ze względu na swoje pobudki Regulamin Ciebie nie obowiązuje.

 

Regulamin mówi zaś wyraźnie, że w poście otwierającym wątek musi znajdować się link lub reflink do programu a nie jakiejś innej strony, oraz że nie może to być link skrócony.

 

Nie widzę żadnego przypadku, który uniemożliwiałby spełnienie tego wymogu Regulaminu.

 

Tak więc nie jest prawdą, że 

Stąd jeżeli ktoś utknie bez poleconych to może dziękować modowi.

Gdyż z tego co wiem @vojtec nie jest ani adminem tego programu ani też nie On złamał Regulamin, czego konsekwencją było usunięcie nieregulaminowego linka.

O ile się nie mylę ten nieregulaminowy link zamieściłeś Ty.

I jeśli już szukać tu czyjejkolwiek winy to na pewno nie jest to wina moderatora.

 

Natomiast jeśli Regulamin w części dotyczącej linków skróconych Ci nie odpowiada zawsze możesz złożyć w odpowiednim dziale propozycje zmian i przekonać do nich administratora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś będzie chciał mi podziękować to z góry dziękuję :)To tak na rozluźnienie, podziękowania należą się użytkownikowi @housemaster. Taki mały "żarcik", więcej nie będę...

 

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że nie byłeś po raz pierwszy upominany o zakazie używania skróconych linków na forum. Z uwagi na to i fakt, że jesteś doświadczonym użytkownikiem Hyipforum zakładam pełną świadomość łamania regulaminu Twoim postępowaniem. Jeżeli więc wiedziałeś, że skróconych linków wstawiać nie można to nie rozumiem, dlaczego dziwi Cię dodane przeze mnie ostrzeżenie za ten uczynek... Ale co najważniejsze - nie ukarałem Cię dwukrotnie za to samo przewinienie, bo tak można zrozumieć pierwsze zdanie Twojej wypowiedzi.

 

Powody, dla jakich użyłeś linka skróconego w przytaczanym wątku nie mają znaczenia, ponieważ regulamin mówi jasno (część "Zakazy"):

10. Stosowania przekierowań i skróconych linków. 

- Zakaz ten dotyczy również sygnaturek.

 

 

I wbrew Twoim przypuszczeniom nie chodzi tu o próby "zarabiania" z użyciem odpowiednich do tego serwisów. Głównym celem tego przepisu jest to, ażeby czytelnik mógł bez użycia specjalistycznych narzędzi określić na jaki adres przekieruje go ten czy inny link. Równie dobrze pod skróconym linkiem mogłaby znajdować się strona np. phishingowa...

 

Względy "kosmetyczne" też do mnie nie przemawiają. Długi link można "ukryć" pod krótkim anchorem. Jeżeli martwisz się o optymalizację forum (co swoją drogą należy pochwalić) to najwłaściwszym byłoby zwrócenie na to uwagę administratora poprzez założenie odpowiedniego wątku w równie odpowiednim dziale i zaproponowanie np. możliwości stosowania "skracaczy" dla użytkowników, gdy link przekracza xx znaków. Stosowanie takich rozwiązań pomimo regulaminowego zakazu jest naruszeniem zasad tegoż regulaminu.

 

Co do "czystego linku" zamiast refa - Twoim obowiązkiem było umieszczenie tam odpowiedniego adresu URL, który nie kolidowałby z zapisami regulaminu. Nie zrobiłeś tego, więc wyręczyłem Cię dodając właściwy link. Link do strony głównej opisywanego programu, gdyż nie potrafiłem przewidzieć co było Twoją intencją i jaki link chciałeś tam zamieścić.

 

------------------------------------------------------

 

Podsumowując: w mojej ocenie działania moderacyjne prowadzone przeze mnie były jak najbardziej zasadne, w przytaczanym wątku będącym podstawą skargi pozostawiłem prawidłowy link. Wnoszę o oddalenie skargi i nie przychylanie się do propozycji skarżącego, ażeby przywrócić skrócone linki w sygnaturze czy postach.

 

@edit.

Wnoszę również o zmianę tytułu niniejszego wątku, gdyż ten sugeruje, że nękam i prześladuję forumowiczów co jest ewidentnym kłamstwem.

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 1. Pisząc o kosmetyce mam na myśli kod strony czyli jego złożoność, której ukrywanie pod anchorami nie załatwia. Zasada jest prosta - im mniej skomplikowany kod tym lepiej, a linki i ich budowa są w tej kwestii bardzo istotne.

Powtórzę jeszcze, że kolejną kwestią jest zarządzanie linkami w programach typu matrix. Gdyż dowolność wejścia do takiego programu nie służy użytkownikowi, co więcej należy wymieniać linki na linki użytkowników, którzy zostają w tyle...

Edycja stopki, gdzie wyedytowano link do forum jest trochę zabawna, nikogo nie chciałem oszukać linkując mój podpis do forum, na którym się znajdujemy i nie można tego inaczej wytłumaczyć niż dbałością o kod :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do zarządzania reflinkami w matrycach nie służy wątek dyskusyjny. Można to robić innymi narzędziami dostępnymi na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ad.1.

Bardzo doceniam Twoją dbałość o frontend Hyipforum, jednakże nie tłumaczy to nijak łamania zasad zapisanych w regulaminie. Jeżeli uważasz, że znasz się na optymalizacji stron internetowych i zauważasz błędy w kodzie forum zwróć się proszę z tym zagadnieniem do administratora - jest on odpowiednią osobą posiadającą odpowiednie uprawnienia i możliwości do wprowadzenia w życie Twoich zaleceń (o ile oczywiście uzna je za właściwe). Natomiast świadome działanie wbrew regulaminowi zawsze spotka się z odpowiednią reakcją ze strony moderatorów. I tutaj sam wybierasz, która ścieżka jest właściwa.

 

Ad.2.

Umieszczanie skróconych linków na tym forum (wbrew zapisom regulaminu) nie może być tłumaczone chęcią wciągnięcia użytkowników do swojej struktury. Do tego celu służy bezpośredni reflink, którego to nie raczyłeś umieścić pomimo swoich uprawnień. Skoro go nie umieściłeś w poście otwierającym linkowaną dyskusję to nie miej pretensji, że go tam nie ma.

 

Ad.3.

Kolejne kłamstwo z Twojej strony. Z sygnatury usunąłem tylko i wyłącznie skrócony link, odnośnik do dyskusji na forum jest tam cały czas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Patrz, jaka kłamliwa ze mnie bestia... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skarga nie jest uzasadniona, bo linki skrócone nie są dozwolone na forum. A dyskusja nad sensem takiego rozwiązania, bo w tym kierunku zmierza cała skarga, nie powinna znajdować się w tym dziale. Jak rozumiem umieszczasz skrócony link bo dzięki temu możesz pod niego podstawiać dowolny reflink po zapełnieniu się poziomu matrycy. Otóż zakaz skracania linków wynika również z tego, że nie można dzielić się z innymi użytkownikami uprawnieniami wynikającymi z subskrypcji. Ponadto, dowolność zmiany linków docelowych powoduje, że nie mamy nad nimi kontroli. A jako administratorzy i moderatorzy chcemy wiedzieć, dokąd linkują nasi forumowicze. I nie chcemy codziennie klikać w Twój skrócony link aby to sprawdzać.

 

Możesz więc w temacie dodać reflinka dodatkowo dodając dowód wpłaty w programie.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dodałem dowód, widocznie go wykasowało po wczorajszej akcji. Poza tym w matrycach P2P nie ma linków bez pierwszej wpłaty...

 

Źeby jednak może troszkę nakierować charakter skargi na odpowiednie tory pozwolę sobie dodać, że matryce nie należą do ulubionych rodzajów programów tutejszych modów. Wystarczy przejrzeć wątki, nie tylko moje, ale także innych. Myślę, że miałbym dużo więcej złego do powiedzenia o większości z programów HYIP.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dodaj więc ponownie zgłaszając post za pomocą funkcji zgłoś i podaj reflink, to zostanie dodany.

Nie ma znaczenia co mod lubi a co nie, ma znaczenie to, że jego aktywność ma się zawierać w obrębie regulaminu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ostatnio moderator tak się przejął swoją rolą ,że w temacie o surebetach kilka osób po kolei zaofftopował,bo dyskusja delikatnie zeszła w temacie w którym pojawiają się 2 posty rocznie na krzyż.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga jest już rozwiązana, proszę założyć nową w celu prezentacji swoich uwag.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez housemaster
   Witam Państwa przy niedzieli.
    
   Ma do zaproponowania wejście w zupełnie nowy matrix, którego launch miał miejsce całkiem niedawno.
   Całość nazywa się 1onlinebusiness i wygląda na bardzo dobrze przygotowany program, któy może dać całkiem ładne profity.
    

    
   Matryca jest denominowana w dolarach więc próg wejścia to 10 USD wyrażone w Bitcoin, co obecnie oznacza 0.0051 BTC
   System wymaga jednak opłaty aktywacyjnej 10 USD (ważnej 30 dni), więc zaczynamy od dwóch wpłat po 10 USD. 
    
   Matryca to 2x5 i wygląda tak.
    

    
   Dodatkowym plusem jest możliwość dodania linków promujących w GladiaCoin in innym programie, którego  akurat nie znam.
    
   Procedura:
   Wpłat dokonujemy w ramach Giving Streams / Prosperity Tree
    
   W Opportunity Vault - można dodać Gladiacoina do rekomendacji w sieci.
    

    
   Zapraszam.
    
   Linka: http://1onlinebusiness.com/share/housemaster
   Wpłaty:
   https://btc.blockr.io/tx/info/4ca3fa02171dde66a015b18df8113ff5451f0a48b335363a40ea1483ac99b312
   https://btc.blockr.io/tx/info/50a91f097ad2dfeba6d9899c707b87a931c0d1fcd21820f790ab444888f8c0e0
  • Przez housemaster
   Witam serdecznie.
    
   Wczoraj się nie udało to może dzisiaj.
   Wracam z nową matrycą z re-lauchem w dniu wczorajszym.
    

    
   Tym razem mamy do czynienia z matrycą dużo krótszą czyli 2x4 z poziomem wejścia 0.04 BTC
   Matryca jest postawiona na tym samym skrypcie co Zarfund, czy CryptoBitX czyli dla użytkowników tamtych projektów nie powinna nastręczać większych problemów.
    
   Jest to popularny skrypt typu P2P, albo member to member czyli obieg pieniędzy odbywa się pomiędzy kontami użytkowników, co jest sporą zaletą w porównaniu do programów typu HYIP, w których całość ruchu środków odbywa się na linii admin-użytkownik, a szybkie uzyskanie przez admina 15-20 BTC zazwyczaj kończy się brakiem chęci do dzielenia się tymi środkami z szerszymi rzeszami użytkowników i klasycznym SCAMem.
    
   Potwierdzenia transferów pomiędzy użytkownikami odbywają się na zasadzie wprowadzenia do systemu powiedzenia transakcji z sieci Bitcoin, które wprowadza się na stronie podczas przekazywania dotacji i przechodzenia na kolejny poziom.
    
   Struktura i polecanie
    
   W systemie zarabiamy uzyskując dotacje od poleconych użytkowników w systemie 2x4, tj. każdy nowy użytkownik ma pod sobą 2 poleconych, a Ci poleceni kolejnych dwóch i tak przez 4 poziomy co daje ma taki układ.
    

   Pod Tobą znajdują się dwie bezpośrednio polecone osoby, jeżeli uda Ci się zaprosić ich więcej osoby te automatycznie trafiają pod poleconych z pierwszej linii.
   Istnieje także możliwość promowania konkretnych linków poleconych, do których dostęp jest w interfejsie użytkownika, co umożliwia regulowanie równomiernego wzrostu jeżeli konkretny polecony nie jest w stanie zaprosić dwóch osób.
    
   Jak zarabiamy
    
   Zarobkowanie w programie uzależnione jest od dotacji oraz podwyższania poziomu (UPGRADE) poprzez składanie kolejnych dotacji z zarobionych pieniędzy. Wygląda to tak jak w poniższej grafice.
    

   1. Aby rozpocząć zabawę przekazujemy jednokrotną dotację wysokości 0.04 BTC naszemu sponsorowi.
   2. Kiedy uzyskamy dwóch poleconych na poziomie pierwszym wpłacają oni na nasz portfel BTC 2 dotacje wysokości 0.04 BTC, co daje razem 0.08 BTC.
   Aby mieć możliwość dalszego uzyskiwania dotacji z dalszych poziomów musimy podnieść nasz status do poziomu drugiego wysyłając dotację wysokości 0.06 BTC z uzbieranych pieniędzy użytkownikowi 2 poziomy wyżej.
   3. Będąc na poziomie 2 jesteśmy uprawnieni do odebrania 4 dotacji po 0.06 BTC z drugiego poziomu poleconych, co daje 0.24 BTC, oczywiście musimy pamiętać o wykonaniu UPGRADE do poziomu 3, który kosztuje 0.2 BTC. W tym momencie jesteśmy już 50% na plusie, ale dopiero zaczyna się zabawa.
   4. Na poziomie 3 dostajemy 8 dotacji po 0.2 BTC, co daje nam już 1.6 BTC, upgrade do następnego poziomu kosztuje tu 1 BTC reszta to nasz czysty zysk.
   5. Na poziomie 4 jesteśmy uprawnieni do 16 dotacji po 1 BTC i jest to nasz zysk, ale nie jest to zysk ostateczny.
   6. Na poziomie 4 można kontynuować zbieranie datków co miesiąc za miesięczną opłatą 1 BTC, wysyłaną osobie na najwyższym poziomie w naszej strukturze. Potencjalnie daje to możliwość nieskończonego uzyskiwania 15 BTC miesięcznie...
    
   Podsumowując projekt umożliwia zarobienie i zrealizowanie celu, mogę też ze swojej strony dodać, że nie leżę odłogiem i dbam o grupę.
    
   Lina do programu:
   https://www.btcflood.com/nav/ref/2m5pyhx6fd7tk4q
    
   Potwierdzenie wpłaty:
   https://btc.blockr.io/tx/info/78787da491907eeacaa03675d1ac2a6b49f07e622aea3ee801175d9108608622
    
   Bardzo ważne:
   Matryca jest matrycą typu „forcedâ€, co oznacza, że kiedy zbierzemy wszystkie dotacje na poziomie w ciągu 24 godzin musimy wykonać UPGRADE, albo nasze konto zostanie usunięte.
  • Przez housemaster
   Witam Państwa,
    

    
   Mam zupełnie nowy temat, który ujrzał światło dzienne 4 godziny temu.
   Matryca 3x5 z wkładem 0.001 BTC, stąd możliwości promowania wszelkimi kanałami są nieograniczone.
    
   Układ wygląda tak....
    

    
    
   - Wejście tylko 0.001 bez odnowień
   - Dostajesz referali z bezpośrednich lub spadających ode mnie.
   - Brak mozliwości SCAMU - wysyłki pomiędzy użytkownikami z potwierdzeniem hashem
   - 494 BTC po wypełnieniu matrycy, ale zwrot następuje dużo szybciej...
    
   Zapraszam, będę to mocno pchał różnymi kanałami.
    
   Link do programu: 494bitcoins.com


×