Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

kanibal

AdsTradeShare - 110-120% ROI - www.adstradeshare.com

Rekomendowane odpowiedzi

co do potwierdzen wyplat,na profilu fb mozna sprawdzic juz sa od jakiegos czasu  scrreny z wyplatamy,osobiscie nie wyplacalem i jeszcze  troche czasu uplynie zanim zaczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

:offtopic:

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

:offtopic:

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wygladaja naliczenia ? Sa dzienne, godzinne etc ?

Jakie sa obecnie dzienne naliczenia z poszczegolnych paczek ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niegwarantowane do 2% wg FAQ, jesli sie nie myle to godzinowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wbiłem z refa. Paczki żyją do osiągnięcia 110%/120%?

Edytowane przez tobiaszp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też wam naliczenia dzisiaj stoją? Nic mi nie naliczyło od rana ehh :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie również naliczenia OK. Oby podziałał trochę dłużej niż inne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śmiga pięknie, oby tak dalej    

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostały zablokowane wypłaty na portfel BTC...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak w każdym programie - Zapewne z powodu segwit2x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Była informacja mailowa albo na grupie FB :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyplaty przechodza. Nie widzę większego poruszenia tym programem, więc wypłacam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyplaty btc odblokowane, info.bylo na fb ,co,jak,dlaczego,pare dni temu wszedl gosc za 9,5k.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to super. Oby działał jak najdłużej. Tak jak pisałem wcześniej ja zawijam żagle :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moj post byl czysto informacyjny,do niczego nie zachecajacy,sam btc juz wyplacam do konca,payze wyplacam I reinw. w stosunku 7/3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W programie przerwa techniczna do 05/10,,dobrze ze praktycznie juz wszystko wyplacilem,na FB cale info,co ,dlaczego i po co,ale pewnie chodzi o spadek btc ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie zwijaja interes,wiadomsc z glownej strony.

Hope you all are doing well. The idea behind ATS was, Lubos will trade and I will handle the technical things, as basically I am technician and ptc admin more than a revshare admin. According to Lubos, he never got good funds to trade only 15K in 3 days after launch tells the story.

Lubos says he was forced to break few trades, because of withdraw pressure, as we never got deposits, then came this bug where some guys took away more then 110%. I tried a lot, but seems its now out of my hands to keep the site running. Low deposits never allowed him to trade freely, he did some but those were of small volumes.

After having a long conversation with him, I decided to close the site right away and refund the guys their money, as I do not want to be named as who ran away with member’s money.

I will be making a list from tomorrow and from 25th we will refunding all who deposited, there are not many as over 90% are $10-$20 depositors and many of them got their money back even more.

The members who came from my PTC sites can send me tickets there and I will handle them one by one there.

I worked so hard for the site day and night and never imagined, this way I have to close one of my site.
Refunds will start from 25th.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W programie można było spokojnie zarobić. Ja nie wypłaciłem wszystkiego bo mi się nie chciało już klikać. Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale bajka RS skończona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam podobne zdanie,revy to juz zamieszla historia.

Edytowane przez hcpdyzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak wpadłem zobaczyć czy jakiś rev jeszcze tu żyje i widzę ze jest licho i  podzielam wasze zdanie iż era revesherów dobiegła końca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak myślicie? A mnie się wydaje, że admini też odrobili lekcje i wyciągnęli wnioski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Nun
      Binance - Giełda Kryptowalut

Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank.
      Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe.
      Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
      Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.

Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.

Mój reflink: Załóż Konto na Binance

Czysty link: Rejestracja

WERYFIKACJA
      Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.

PROWIZJE
      Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.

SUPPORT
      Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie.

PROGRAM PARTNERSKI
      Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.
      Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy.

PODSUMOWANIE
      Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam.
      Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie
      W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.

• Przez Nun
      W temacie kryptowalut jestem od połowy 2016 roku. Moim celem inwestycyjno-spekulacyjnym jest pomnażanie BTC, a nie USD. Widzę czerpię głównie z ogólnodostępnych, darmowych źródeł. Z płatnych informacji również korzystam, ale w mniejszym stopniu.
      W dzienniku będę publikował zawierane transakcje oraz informacje, które uznam za wartościowe i przydatne dla innych. Wyniki będą prezentowane w formie procentowej, a nie ilościowej.
      Moment w którym zdecydowałem się prowadzić dziennik jest odrobinę niefortunny, bo na ostatnich transakcjach jestem na sporym minusie. Otworzyłem też dwie grubsze transakcje na mid term dlatego spora część kapitału spekulacyjnego jest zablokowana.
      Na chwilę obecną portfolio wygląda tak:
      LONG TERM - coiny poza giełdą
      LSK
      WAVES
      LTC
      ETH
      NXT
      ARDR
      XEM
      EDG
      XLM
      EXP
      SC
      NEO
      Z części tych inwestycji nie jestem zadowolony. Przy najbliższej okazji cenowej pod młotek idą: XLM, EXP, EDG, SC (chyba w 2020 ). NXT i ARDR - Sporo na tym zarobiłem i trzymam dalej z sentymentu
      Do tego zestawu chcę dołożyć DASH, ale na razie cena zaporowa. Zobaczymy czy uda się taniej kupić. Ewentualnie OMG.

MID TERM - coiny na giełdzie
      XRP
      LSK
      NXT
      NXS
      Tutaj coiny z potencjałem na większy wzrost w okresie średnioterminowym - kilka tygodni. Gdy cena będzie zadowalająca sprzedam w całości. Zastanawiam się czy NXS nie przerzucić na long. Kupiłem w bardzo dobrej cenie kilka dni temu. Dużo się dzieje wokół tej waluty. W 2018 roku kurs może fajnie podskoczyć.

SHORT TERM - coiny na giełdzie
      VIA
      ARK
      QTUM
      ZEN
      RLC
      XVG
      PIVX
      PART
      WAVES
      OK
      Większość kupiłem na ostatnim dołku. Kieruję się tylko wykresem, fundamentalne przesłanki są nieistotne. Czekam na kilkuprocentowy wzrost i zamykam transakcje. Tutaj rotacja coinów jest dość duża. Czasem otwieram i zamykam transakcje nawet tego samego dnia. Na jeden ruch przeznaczam zazwyczaj 2% wartości portfolio (mid + short term).
      60% profitu z mid i short term wypłacam z giełdy w BTC. Pozostałe 40% powiększa kapitał spekulacyjny.
      --
      Wartość altów w stosunku do BTC sporo spadła w ostatnim czasie. Jest to spowodowane dużym wzrostem ceny BTC. Na parze USD/alt co chwila mamy nowe ATH. Natomiast na parze BTC/alt sytuacja wygląda odwrotnie.
      ETH

LTC

Zielona linia to cena w USD, żółta to cena w BTC, niebieska to kapitalizacja rynkowa.
      Z tego powodu inwestycje długo terminowe mogą nie przynosić pożądanej korzyści w postaci pomnażania bitcoinów. W związku z tym przeprosiłem mid i short termy pozwalające na szybsze realizowanie zysków w BTC.
      Uważam, że w perspektywie lat wartość bitcoina będzie rosła. Pod warunkiem oczywiście, że nie wydarzy się jakaś gigantyczna katastrofa.
      --
      Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem utraty całego kapitału. Informacje zawarte w dzienniku nie są poradnikiem inwestycyjnym tylko moją subiektywną oceną rynku, która nie zawsze może okazać się słuszna. Nie sugeruj się tym co tutaj przeczytasz i nie podejmuj na tej podstawie decyzji inwestycyjnych.
    • Przez pgruzewski
      BitcoinCash Trading

Plany inwestycyjne:

Minimum inwestycyjne: 10$

Akceptowane systemy płatności: PM, AdvCash, Payeer, Bitcoin

Wypłaty: manualne do 48h w dni robocze 0d 9.00 do 18.00 (min. 1$ lub 0.0012 BTC)

Program partnerski: 5% od inwestycji partnera

Opis programu:

Ciekawy nowy projekt, który pokazał się dzisiaj typu A1D. Program dofinansowany, na indywidualnym szablonie.
      Do dołączenia zachęciła mnie duża popularność programu na ISP i MMGP. Program może trochę podziałać.
      Od strony technicznej wszystko w jak najlepszym porządku, bardzo ładny design.
      Legenda - jak w nazwie, trading oparty o parę BTC/BCC.
      Na stronie ładne wykresy i loga, co dobrze wygląda.
      Dosyć skromny 1 poziomowy program partnerski też na plus raczej dla programu.
      Program szybko się rozwija, wg statystyk na obecną chwilę wygląda to tak:

Wchodzę na próbę za 22.5$, może coś dorzucę, myślę o planie 1 dniowym na parę kółek, potem się zobaczy.
      EDIT: dorzuciłem jeszcze 20.8$ w plan na 4 dni. 

Dane techniczne:

Domena: PDR LTD., 2017-08-15 - 2018-08-15
      Hosting: ESecurity
      SSL: COMODO RSA Extended Validation Secure Server CA COMODO CA Limited, valid: 2017-09-01 - 2018-09-01
      Skrypt: unikalny

Link do programu: https://bitcoincash.trading/?_rid=358

Moja wpłata:

• Przez Fareeha

ZAPEWNIA BARDZO SKUTECZNE NARZĘDZIA I USŁ