Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Egzekutor

Fundusz bezpieczeństwa InvestEllect

Rekomendowane odpowiedzi

FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA InvestEllect 

Fundusz bezpieczeństwa ma na celu minimalizację ryzyka inwestycyjnego inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu InvestEllect, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą 0.47652 BTC. Aktualny stan tego funduszu będzie wyświetlany na stronie money-monitora w tym miejscu. Fundusz będzie zasilany na bieżąco z takich częściowych źródeł jak prowizje od depozytów osób poleconych czy dochodów z reklam zakupionych przez InvestEllect.

ZASADY

- środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. 

- ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia konta 'mmonitor'. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Podczas rejestracji powinieneś ujrzeć komunikat:

a739d5e01233105a120da5c611dc4bc23.png

- po prawidłowej rejestracji należy złożyć depozyt (min. $100) i przesłać na PW albo poprzez formularz kontaktowy następujące informacje:

1) data depozytu i kwota (min. $100)

2) plan inwestycyjny

3) nazwa użytkownika w programie

4) kontakt (e-mail i/lub skype)

5) portfel BTC użytkownika do ewentualnego pokrycia straty

Tylko tak zarejestrowany depozyt będzie podlegał ochronie. Jeśli te dane potwierdzimy (od depozytu zostanie nam naliczona prowizja, którą skutecznie wypłacimy), to od tego momentu depozyt podlega ochronie funduszu. Każdy kolejny depozyt również należy zgłaszać w podobny sposób, pomoże nam to w odpowiednim dokumentowaniu transakcji. Przed złożeniem depozytu sprawdź status wypłacalności programu!

- Jeżeli jesteś już inwestorem w programie ale nie posiadasz osoby polecającej to również możliwe jest objęcie Twojego konta ochroną funduszu. W takim wypadku wystarczy napisać do mnie PW lub skontaktować się przez formularz kontaktowy.

- Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa.

- Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program InvestEllect uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Aktualny status. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Bitcoin proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc nie będą posiadały straty nie otrzymają pokrycia z funduszu. Zysk/stratę obliczamy odejmując od kwoty depozytu naliczenia za dni, w ciągu których program był wypłacalny (liczymy te dni, podczas których nasze wypłaty były zrealizowane).

Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam, czy możliwe jest żeby ten program pochodził jeszcze sporo czasu ? Patrząc na ten program-Intelligent Accumulation 2 który daje 1700%zysku w 120dni a depozyt minimalny to jedyne 200$ to nie chce mi się wierzyć że ktokolwiek jest w stanie tak mnożyć pieniądze. Ja swoje przygody w inwestycje zaczynałem jakieś 3miesiące temu, na trochę przed upadkiem skyllexa, więc moim jedynym doświadczeniem z tak wysokim procentem był właśnie skyllex który to upadł chwile po dodaniu pakietów z tak wielkimi procentami.

PS. i jeśli dobrze liczę to po wsadzeniu w ten pakiet 200$ będę dostawał dziennie 28dolarów przez 5dni w tygodniu ?

Edytowane przez Typs0n

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko jest możliwe :) Jeszcze nawet nie wdrożono templatki, która miała być dodana. Unikałbym planów, które nie są dziennymi. Ja je nazywam pułapkami na chciwych, wątpię aby admin pozwolił na ich wypłatę. Często właśnie depozyty w te plany umożliwiają wypłaty w pozostałych planach, a gdy przychodzi termin realizacji depozytów długoterminowych admin albo zwija program albo idzie w selektywne wypłaty. Tak to zazwyczaj działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz do mnie mówić prostym językiem bo jestem kompletnym laikiem :D Czyli ten program nie daje naliczeń codziennie tylko dopiero po skończonym 3miesięcznym cyklu pojawia się całe naliczenie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wymieniłeś konkretny plan, więc się do niego odniosłem. Są też plany dzienne, wszystko jest opisane w pierwszym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaka jest maksymalna kwota depozytu objęta ubezpieczeniem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma maksimum.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może zapytam inaczej - jaka kwota jest obecnie objęta funduszem (lub jaki jego procent), o ile to nie tajemnica? Chciałbym tak dostosować kwotę depozytu, żeby była w całości objęta funduszem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, to wymaga szczegółowego wyliczenia, które będę robił dopiero w momencie upadku programu. Jedne depozyty wygasają, drugie powstają, dlatego nie jest to takie proste. Ale generalnie większość depozytów była składana na początku istnienia funduszu i nie pokryły one go w całości. Ponadto, jeśli ktoś złoży depozyt po Twoim to tym samym powoduje, że w całości Twoja kwota nie będzie pokryta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pytanie odnosnie ubezpieczenia:

zloze depozyt z payzy,w przypadku upadku otrzymuje nalezny zwrot niezaleznie od tego czy otrzymam takze rekompesate z payzy? monitor placi swoje zobowiazanie,payza swoje,tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam 

mam pytanie jak dostac sie do funduszu bezpieczenstwa

i drugie pytanie   do planu drugiego  1 procent dziennie 

a depozyt  wraca po 30 dniach

czy z naliczeniami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zasady dołączenia są opisane w pierwszym poście.

Naliczenie dostajesz codziennie i możesz je wypłacać. Po zakończeniu planu zwracany jest na konto czysty depozyt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mój błąd  przeczytałem teraz

zaryzykowalem drobną kwote przez payze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, z ktorego linku mam dokonać rejestracji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest zawarty w pierwszym poście w temacie.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwota funduszu nie zmieniła się od momentu jego utworzenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admin nie jest zadowolony z poziomu depozytów, dlatego raczej temat zamknięty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Czyli odradzasz jakiekolwiek dalsze inwestycje? Czy tylko fundusz już nieaktualny?

Edytowane przez lavardac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odpowiadam tylko w kwestii podniesienia kwoty funduszu. Gdyby nie był zadowolony z ogólnego poziomu to by już dawno zamknął program. Fundusz jest wciąż atrakcyjny właśnie ze względu na niski poziom depozytów, ale to nie specjalnie cieszy admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ma ktoś problemy z wypłatami?

Wypłacałem male kwoty szly praktycznie natychmiast, zleciłem powyżej 100 dolarow, dostałem informacje kocopoł cutuje:

Your withdrawal request will be processed in the fastest timeframe possible, since we have automatic merchant, so it can take up to 5 confirmations of Bitcoin network. and as per the online availability of our support staff, it can be take up to 48 hours.

edit: Wypłacili :)

Edytowane przez Bodeha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta