Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Madziarek891

Mytrafficpacks 120-130 % - https://mytrafficpacks.com

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie, przed kilkoma godzinami wystartował preleunch kolejnego programu RevShare.
Nazywa się: MY TRAFFIC PACKS
Admin: Daniel Norris - pochodzący z Holandii

packas.jpg

W programie mamy 3 rodzaje pakietów:

10$ - wypracowuje 120% - dziennie 5 %
25$ - wypracowuje 125% - dziennie 3 %
50$ - wypracowuje 130% - dziennie 2%

adv.jpg

Prowizja z 1 lini to 10%

Partnerzy: Ameritrade, Amazon, CoinPayments, Getresponse, Gilfs.com, DigitalMarketer, And many more

proc.jpg

Swierzy Rev, tyle co wystartował Preleunch, szczerze nie znam tego Admina, lecz zobaczymy, do startu programu pozostało ponad 11 dni. Więc można sobie zespół zbudować bądź powrzucac reklamy. Więcej informacji podeślę późnym wieczorem.

Link do programu: https://mytrafficpacks.com/ref/115

Edytowane przez Madziarek891

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

na samym dole

payza payeer,pm btc

konto na fb pana Daniela raczej  napewno fake,zobaczymy jak sie sytuacja potoczy:)

Edytowane przez hcpdyzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widocznie procesory dodał przed chwilą jak.opublikowałem post to jeszcze nie było

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Widzę, że Daniel nie boi się pokazywać publicznie, dziś zamieścił filmik na grupie + wpis ( poniżej). Do programu właśnie dołączył jeden z liderów TAT, ATIF GEN

Hello Everyone,
I'm Daniel Norris the Owner & Admin of mytrafficpacks.com. This is my short introduction about MTP . We are not just a revshare we are much more than that ,we are a legit business registered in UK and we have many plannings that have never seen before & i will surely prove this to our members with the time . I have a background in Advertising Sales Director for about 4 years . I have experience in revenue share programs & online earnings portals for about 2 years . So I am sure how to compound and grow more & more external sources of income for our members and MTP .I will be very much transparent, reliable and honest to all members. MTP is going to change the industry with many success stories.

#ONE VISION , ONE TEAM

Call : +31852085634
Email : danieladvertisingltd@gmail.com

Witam wszystkich,
Ja ' M Daniel NORRIS WŁ
Edytowane przez Madziarek891

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firma jak widać poniżej jest zarejestrowana. Po dłuższej rozmowie z adminem zaproponowałem pewne zmiany i nadal go będę naciskał. Zmiany oczywiście miałyby wpłynąć na żywotność programu. 

18951249_306402693118580_166877916256036

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naliczenia dzienne nawet do 5% dziennie, troszkę dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale zwróć uwagę, że masz limit do 30 paczek na to naliczanie. Próbuje namówić admina by zmniejszył procenty. Dostał mi się także administrator na oficjalnej grupie. Do startu jeszcze kilka dni, admin zorganizował konkurs na refferali. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Niby mi powiedział, że obliczyl wszystko i przy tym limicie paczek do 30 nie powinno to zrobić zagrożenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jacy ludzie oprócz właściciela stoją za tym programem? Jeden lider nie pociągnie długo reva tym bardziej że ostatnio wszyscy na krypto zarabiają :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dzień dzisiejszy tyle co udało mi się wynegocjować z adminem to limit wypłat 250$ oraz zmianę naliczeń oraz prowizji, wszystko w obrazku poniżej.

paki.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Widzę, że Daniel nie boi się pokazywać publicznie, dziś zamieścił filmik na grupie + wpis ( poniżej). Do programu właśnie dołączył jeden z liderów TAT, ATIF GEN

Hello Everyone,

I'm Daniel Norris the Owner & Admin of mytrafficpacks.com. This is my short introduction about MTP . We are not just a revshare we are much more than that ,we are a legit business registered in UK and we have many plannings that have never seen before & i will surely prove this to our members with the time . I have a background in Advertising Sales Director for about 4 years . I have experience in revenue share programs & online earnings portals for about 2 years . So I am sure how to compound and grow more & more external sources of income for our members and MTP .I will be very much transparent, reliable and honest to all members. MTP is going to change the industry with many success stories.

#ONE VISION , ONE TEAM

Call : +31852085634

Email : danieladvertisingltd@gmail.com

Witam wszystkich,

Ja ' M Daniel NORRIS WŁ

Edytowane przez hcpdyzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Start przełożony na 30 Czerwiec, na chwile obecną 2600 ludzi. Admin dał informację, że jeszcze będą pewne zmiany oraz musi zrobić więcej prób programu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po długich rozmowach z Adminem, doszliśmy do wniosku by nie popełniać błędów konkurencji i naliczenia w programie od samego początku będą zależne od sprzedaży 1-3% 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widze tu identyczny syf jak w poprzednich dwoch ktore promowales i padly po +-miesiacu.

Jako że syf, to przejscie na % od sprzedazy bedzie zadowalające dla ludzi moze przez pierwsze 3 dni, jest to jeszcze wiekszy gwóźdż do trumny niż wzięte z nikąd magiczne 5,3,2%

To taka notka dla przyszlych odwiedzających by tu grosza nie zostawili :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi sie ze Madziarek jest wspoltworca projektu,uczestniczy we wszystkich powaznych zmianach w programie....

Podsumowanie Xavixa ,moim skromnym zdaniem jak najbardziej odpowiednie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie jestem współtwórcą może i syf czas pokaże, nie było tematu na forum o tych programach więc opublikowałem. A to nie jest przecież zabronione tym czasem kilka chwil po starcie użytkowników jest ponad 3200 i paczek sprzedanych na ponad 10k $

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie jest zabronione,niech Ci program chodzi jak najdluzej,zarob jak najwiecej ,mam nadzieje ze my sie mylimy w ocenie programu .

Edytowane przez hcpdyzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tą chwile ponad 3k Userów ktoś wszedł w program? ja jestem za skromne 20$ na próbę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta